KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 30/3/2012, 08:32

Bojana da li koristis utrogestan??
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 30/3/2012, 08:36

Drage trudnica sve vas poljubac , al onako svaku pojedinacno.
Pari, kako je od jutros?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/3/2012, 08:41

Marija86 ::Bojana da li koristis utrogestan??
ne
cekam cetvrtak i taj pregled pa cu videti sta doktorica kaze
dal treba ili ne
inace, nema ga ovde u apotekama kod nas blizu, bas sam pitala cisto onako, ako mi zareba da znam gde ga ima
cula sam da ima kod Z stanice i preko puta Sajma
e sad dokle ce ga biti ko zna
strah me je biti tako nesto na svoju ruku
sta odem kod doktorice pa joj kazem da ga pijem, a ona me nakrpi
samo mi to fali :)
na jednom drugom forumu su mi pomogli, kazu mozda je sekret samo takav sada
uzece mi doktorica briseve u cetvrtak pa cemo videti...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 30/3/2012, 08:43

Trudnice dobro juto!
Da li vas je uspavala ova kisica?
Prince upravo htedoh da napisem sve ono sto je Repi napisala.
Mrvo 36. nedelja radost radost radost radost radost radost
Mala kako si jutros? Da ja ipak dodje da ljubim i da sve prodje?
Orliska u pon uz. Super. A sutradan seki rodjus radost radost radost radost radost radost radost radost
Boki gde si? Sto kaze Ori samo nogice vire iz te tegle sa krastavcima.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/3/2012, 08:47

ma kakve nogice :)]
hvala bogu unormalio mi se apetiti
sad se vise teram nesto da pojedem...
moram priznati da me malo smara to nalivanje vodom
pijem vode ko kamila, na nos ce da mi izadje :))))))
lol!
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/3/2012, 09:15

Mima, Lilyo, thanks...ja od jutros skoro ko nova lol!
neverovatno mi pomogao marisol,mada, i vreme je da jenjava.
Samo sam iscrpljena i dalje bez apetita,al dobro, sve u rok službe...Mimiće, ljubi me zdravu! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 275568
Mrvo, srećan ulazak u 36. ti si nam sledeća , je l tako beše?
Jedva čekam Natalijin izveštaj.
Bojanice, miruj ovaj period do pregleda, polako, biće dobro!
od Bokice još ni glasa? Ima li neko njen tl.?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 30/3/2012, 09:24

Bojana naravno da ti radis kako mislis da je najbolje,ali progesteron ne moze da steti,izvini sto ti ovo govorim necu da namecem svoje misljenje..
Mogla bi bar da ga proveris u labu do cetvrtka ako se ponovi to braonkasto..imam ja utrogestana ako nastane frka samo javi osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/3/2012, 09:35

ma ok, hvala ti marija, puno :) lepo je znati da neko brine Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 275568
ipak cu sacekati smireno taj cetvrtak
znate, nekako sam sama sebi cudna
jednom danu promenim 20 puta raspolozenje
eto, sinoc sam se sva potistila, jutros ko nova
opet osmeh i verujem da nije to nista
ma luda glava ova moja
kad vidite da piskaram nesto u vecernjim casovima, samo me preskocite
sigurno tripujem nesto
lol!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 275568
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/3/2012, 09:37

e stvarno, hocu edit da se vrati
pariz, hvala i tebi na savetu
znaci mi i kad mi neko s vise iskustva kaze nesto umirujuce :)
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 275568
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/3/2012, 09:46

e i znate sta jos
prijaju mi saveti zena
nekako te savete prihvatim, trudim se, umire me
ipak zene su ili to prosle ili osecaju
i ako nisu, zene su, pa te shvate

ali, kad mi ovaj moj kaze , ma opusti se, a mene stomak zigne
e onda bih ga odalamila
bolje da cuti, zivota mi, ovako mi samo pokrene zivac
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/3/2012, 10:17

Bojana, bice da tebe drmaju hormoni, pa bih muza vec boks Citam da si gledala gde ima utrogestana, pa da ne zaboravim, ako ti dr kaze da ti treba, neka ti ispise recept, pa uzmi u drzavnoj apoteci, dobijas u pola cene. Nije ni on bas jeftin, narociti ako ga koristis vise puta dnevno.
Prince, ja sam imala te lazne kontrakzije (ako je to kod tebe), pa mi dr povecala utrogestan. Tj, ona je bila na odmoru, pa mi druga uvela partusisten, ali Novakovka kaze to ne treba, nego samo utric. A ti ga vec koristis? Lezi i odmaraj, proci ce. Tako sam i ja. Smenjivalo mi se, malo me boli stomak, pa pulsira, pa steze, ali hvala Bogu popustilo. Nije jak bol, ali neprijatan. Nadam se da ce i tebe uskoro pustiti. Ali ipak je najbolje da to dr pogleda.
Pari, bolje je? Super. Da nam malo prodises. Odmah se i zvezdice oraspolozile lol!
Ja mislil da sam ja sledeca pa ne znam ko nam onda dolazi? Mali Princ?
Ljubim vas puno d
Danas bi trebao da stigne fiokar, ako ne slazu, pa da iskoristim sestru dok je tu da to prebrisemo i sredimo.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 30/3/2012, 10:56

Ej, Boki, ma opusti se Wink
Mala,ziveo Marisol! Koliko sutra ces biti ki nova radost radost radost radost radost radost radost
Mrvo kaci slike cim sve bude sredjeno.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 30/3/2012, 11:31

Dobar dan, drage mojeDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 75087

Pari, izgleda da ti je onaj slucaj - lecila ne lecila isto traje...Bogu hvala, da ti je jutros dobro, nadam se da takvo stanje i ostaje.

Nisam zvala prof. nije mi nesto intezvan i cest bol, vise onako kao ona prva tri meseca dok sam osecala da se sve rasteze...Bas takav osecaj isti. A i pravo da vam kazem, malo me mrzi, odmah ce da mi kaze dodji da vidimo, a verujem nije da nista Embarassed
Nema nikakvg ni sekreta, iscetka ili sl...
Ne steze i ne pulsira, samo povremeno taj bol kao rastezanje - u predelu gde krecu dlacice i malo levo i desno, tako da sam u jednom ternutku mislila da dam urinokulturu na proveru, iako je urin cist i nista ne pecka, ali otkud znam.
A mozda se i ovaj mali opet preprecio kao na pregledu - gurne klavu uz kuk, a noge do sledeceg kuka... Very Happy

A i pre neki dan je bas bilo lepo vreme pa sam se prosetala malo duze, mozda i to utice...

Videcu jos dan-dva pa ako ne prodje zvacu. I onako koristim utrogestan 4*200.

Mrvice, mislim da posle tebe idemo Makababy i ja, ona je 2 nedelje iza mene ali nosi blizance, pa mislim da cemo biti istovremeno.

Da vas sve ne nabrajam, da nekoga ne propustim, sve vas Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 766699
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 692299
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 30/3/2012, 12:30

E, ja ipak pozvala Jevremovu - misle da nisu kontrakcije nego sirenje karlice, a sa karlicom i svega ostalog - pantljika i ostalih cuda Very Happy .

Samo da smanjim aktivnosti i vise lezim, a ako se brinem ili mi je nelagodno da dodjem na pregled.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/3/2012, 12:35

Prince, verovatno ti se razvlaci stomak, cini mi se po tome kako si opisala da je kao bol kod sirenja materice.
Videces za par dana, nadam se da ce prestati.
Mene svaki dan boli stomak, kao da mi neki tegic visi sa stomaka. A valjda tako treba, sirim se brzinom svetlosti. Mackarim stomak tri puta dnevno, sklona sam strijama, pa koliko toliko da se spasim.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/3/2012, 12:35

E pisale smo u isto vreme
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 30/3/2012, 12:46

Vidim ja vi se dogovarate ko ce prvi iz ovog kafanceta pa ko ce posle da ga nasledi. Ako, ako ima nas kolko volis na cekanju yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 30/3/2012, 12:58

Jutro cure Very Happy
Baš je čudno i nezgodno i nelagodno to rastezanje, zatezanje i boluckanje.
Meni takođe, brzinom svetlosti, raste stomak i zateže. Mm se uplaši kad pipne. Baš bude tvrd kao kamen po nekad. Sinoć mi je bila drugarica sa kojom se nisam videla 5 dana, i baš se iznenadila kad me je ugledala. Kaže da se vidno uvećao. Eto i zašto zateže yes
Bojanče, muškarci ne znaju kako da reaguju, što nije ni čudno. Eto i mi smo puno puta zbunjene i uplašene, a zamisli tek koliko je njima teško da pojme šta se dešava u telu trudnice. Zato čudno reaguju, svaki na svoj načim. MM se neki dan sav zacrveneo kad sam ja izmerila pritisak i saopštila mu vrednost, da sam mislila da će se šlogirati od frke. I odmah me je terao da zovem dr-a, a ja stvarno ne mogu više. Kao rupa bez dna sam. Čim prođe jedno, bude nešto drugo. Oguglaš na kraju i prestaneš da sve deliš sa mužem, jer je tako lakše....ne uvek, ali po nekad je bolje reci ovde nego njemu. Lezi i čitaj neku smešnu knjigu cmoka
Mrvo, kad je virkanje?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/3/2012, 14:14

zdravo drugarice... sinoc je bio moj doktor na rts u onoj emisiji da mozda ne,ulazi covek u politiku,bas sam cula kad je rekao da je ukinut taj porez za bebi opremu bas lepo od njih Laughing inace i mene moj stomacic zateze dva dana pitala sam jel nije strasno ali mi niko nije odg. Crying or Very sad
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 30/3/2012, 14:26

stefi :* :: inace i mene moj stomacic zateze dva dana pitala sam jel nije strasno ali mi niko nije odg. Crying or Very sad
Sorry Stefi cvet
Toliko se toga napiše da ja uglavnom samo preletim pogledom. Pretpostavljam da tako svi.
Mora da zateže. Razvlači se i koža i svo ostalo tkivo, ligamenti, "pantljike i ostala čuda" što reče Princ.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/3/2012, 14:50

hehe pa da uglavnom je tako s citanjem,pa da juce ceo dan,pa krene kao da bolucka pa gasovi,pa stane,ja panicarka teska
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/3/2012, 15:00

procitala sam ovde u par navrata da trudnice jedva cekaju 12.nedelju, jel tad kao trudnoca sigurnija ili sta?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/3/2012, 15:01

ma trudnicama treba zabraniti odlazak na net ili bar zakljucati sve sumorne teme
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 30/3/2012, 15:16

vala sto vise znas i citas vise te boli glava... ali ovde sa ovim nasim mutacijama bar meni je mnogo lakse
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 30/3/2012, 15:30

stefi :* :: inace i mene moj stomacic zateze dva dana pitala sam jel nije strasno ali mi niko nije odg. Crying or Very sad

Stefi, mene je prva tri mscea SVE rastezalo, rastezalo i sl., a onda je bukvalno u prvoj nedelji treceg mesca sve prestalo, a evo sad sa ulaskom u sedmi pocelo...
samo se opusti i miruj i bice ok, i pij dosta vode, kazu da to isto pomaze sunny Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 779578

Mrvo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 582639
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 29 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu