KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 26/3/2012, 11:10

Mirjana ::
zoxa ::
Ja sam isto pila vodu sa Mg-om, nekad samo nju a nekad sam mijesala...kasnije sam dobila i tabletice Mg-a protiv kontrakcija, jer ovdje nista drugo ne daju za njih.
Vidiš! I meni je dr pre nedelju, dve, kad sam imala neki problem sa tim, rekao da prvo probam sa magnezijumom, pa ako ne uspe onda lekovi. Još uvek pijem magnezijum ujutru, a kad mi stomak postane jako tvrd i zateže, onda i uveče.
Inače, vidim u nalazu da mi je na donjoj granici, iako sam ga pila kad sam davala krv.

Mirjana, da li pijes sumeci Mg? Posto je meni dr dao tablete koje se piju, jer sumeci nije bio dovoljan. Ako hoces mogu ti naci tacan naziv tih tableta ili barem u kojoj kolicini sam ga pila? Sjecam se sam po potrebi pila i vise ako stomak zateze.
Bojana vazno je da ce beta biti pozitivna pa kad je uradis, srecno!!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 26/3/2012, 11:14

Miro, imas sada i kod Magnezijum Direkt - u kesici, istrese se na jezik, kako pomorandza ima ukus.
Cini mi se da je za trudnice i sportiste i ljude sa deficitom, kazu da je odlican.
Prodaje se u apoteci.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 692299
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 26/3/2012, 11:30

Samo da vas pozdravi i pljubim.
Natu posebno Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 275568

Mrvo, dobra tabela, tek sam je posle našla da je i lena postavila, pošto sam htela da je kopiram na temu o trudnoći Very Happy...
Bojana, samo ti odugovlači, pa lepo pravo na UZ sa 6+4 Very Happy I da...avatar ti je sjajan Wink
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 26/3/2012, 11:41

orline ::Bojana, ..... I da...avatar ti je sjajan Wink

Ma lijep je on samo puno sugestivan, taman sam se žalila da kad god vidim njen avatar razmišljam šta ću da jedem  b  b  b
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/3/2012, 11:49

Jest, jesam li ja prokomentarisala avatar?
Odličan je!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 26/3/2012, 11:55

Pari,mila moja, queen srecan ulazak u 23 nedelju i da ostatak sto bezbriznije prodje,a hoce sigurno love srca poljubci love
I da ti kazem sestro slatka da izgledas nemam reči ,kucica je za pozeleti cveće
Ivona & Dusan uzivaju love love love Mazi tvoje b b .Ljubi ih "dlugalica" lol! ,ne teta,Tanja i jos dva dlugala Very Happy

Orliska,mila moja,mislim na tebe i molitva da sve bude kako ti zelis i da sve prodje sto bezbriznije yes Mazi dugonogu. cvet love poljubac

Mali Prince,28 nedelja Very Happy .Bravo draga ljubav

Mrvice,jos malo pa kupovina stvarcica za tvog bebirona i onda upoznavanje likeit ljubav

Natalija,sitno brojis yes .Navijam za sutrasnje najlepse upoznavanje i da sve prodje kako treba likeit ljubav

Sve ostale trudnaje ljubav ljubav ljubav



Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 26/3/2012, 11:58

upravo učinila šta je Zmaj tražio! Dlugalice Tanja lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/3/2012, 12:12

hvala zenske, znala sam da ce vam se svideti :) <3
orli, pari, lilly <3
i ostale trudnice samo vas posmatram i 'vatam beleske :) upijam sve ko sundjer :) pa da budem i ja jednog dana tako ko vi :) <3
lilly, mislila sam danas na tebe, znam da si neka 4 dana ispred mene, sto znaci da si ti sad usla u sestu nedelju, msm, 5 plus nesto ? <3 <3 <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/3/2012, 12:13

i jos jednom, sto nema edit na ovoj temi???
hteoh jos lilly priupitati kako je, kako se oseca, jel ima mucnine?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 26/3/2012, 12:17

Mučnine?  b
pa je l ti kažem da bi stalno nešto jela (čudi me kako mi nije muka, normalan čovjek to ne bi preživio), znaš kad sam sinoć u 11.30 išla teglu sa krastavcima da otvorim da pojedem krastavac (to je sve zbog tvog avatara)Very Happy
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/3/2012, 12:25

:)
pa superska, samo ti njopaj
kazu da i treba jesti po malo i cesto
i odlicno sto navalis na krastavce a ne na nesto slano i masno :**** <3 <3 <3

jel pijes sad vise tecnosti?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 26/3/2012, 12:47

pa šta sve strpam u sebe, moram piti više vode Wink
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 26/3/2012, 16:36

Bojana86 avatar je presladak.
Pariz sretan ulazak u 23 nedelju.
Lily i ja stalno nesto krkam i vec sam se 6kg ugojila jer nemam nikakve mucnine , povracanja i slicno vec samo razmisljam sta bih klopala. Nocu bar jednom ustajem da bi nesto klopala i provalila sam da mi je najlakse da pojedem ciniju kornfleksa i mleka. Em lako za spremiti em lagano i za stomak.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 26/3/2012, 16:50

Samo da vam i ovde mahnem ff
Samo vi krkajte, da ste mi zive i zdrave, moraju deca da budu srecna i zadovoljna, a kad padne upoznavanje necete ni da osetite kako ce kile brzo pored njih da odu yes

Sve vas jako, jako d Dobro, ne bas previse, nije ni to pozeljno u drugom stanju Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/3/2012, 17:07

zoxa ::
Mirjana, da li pijes sumeci Mg? Posto je meni dr dao tablete koje se piju, jer sumeci nije bio dovoljan. Ako hoces mogu ti naci tacan naziv tih tableta ili barem u kojoj kolicini sam ga pila? Sjecam se sam po potrebi pila i vise ako stomak zateze.
Bojana vazno je da ce beta biti pozitivna pa kad je uradis, srecno!!!!

Mali Princ ::Miro, imas sada i kod Magnezijum Direkt - u kesici, istrese se na jezik, kako pomorandza ima ukus.
Cini mi se da je za trudnice i sportiste i ljude sa deficitom, kazu da je odlican.
Prodaje se u apoteci.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 692299

E ovako, da bih uprostila, slikala sam. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Dscf3369j



Dr ispisao recept, ali ovima u apoteci nije bilo jasno-kažu da nemaju tabletice s ovim nazivom. Pa mi dali ovaj direkt, a kod kuće sam već imala ove šumeće. Onda sam zvala dr-a i pitala ga da li je to to, a on je rekao da može, ali da pijem duplu dozu. Ako piše na kesici da se pije 1 dnevno, da ja pijem dve dok osećam tu napetost...
Inače, meni se juče opet "napeo" stomak, i jutros vidno uvećan. Na vešu sveža krv. Malo, ali Shocked Bila na pregledu. Sve OK. Uz, grlić, kontrakcije...sve kako treba da bude. Bolova nemam, sem malo leđa i po nekad žigne levo i desno. Beba se ne smiruje, jako je aktivna. Ništa nisam dobila. Dr rekao da odležim danas i da mu javljam kako sam.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 26/3/2012, 17:07

E, zaboravih jednu interesantnu stvar da vam kazem - secate se da mi je posle OGTT-a Sumarac rekla da vise ne jedem voce, samo 2 jabuke ili pomorandze ili grejpfrut, i da ne cedim voce.
I tako sam ja to prestala 5.03., a kod nje sam bila 12.03., i danas sam se merila - od 05.03. se nisam ugojila ni gram, pri tom videla sam da mi se vise ne zadrzava voda - nema nikakvih oticanja predvece i sl. Pri tom, beba super napreduje - puuu, puuu...
A ja se osecam mnogo bolje, lakse, kao da cu da poletim, super spavam, lako se krecem i sl. Ne mogu da verujem da je sve to rezultat izbacivanja voca... ali drugo objasnjenje nemam, obzirom da bas nista drugo nisam promenila...

Eto, cisto da znate, mozda nekom moze da koristi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 490909
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 26/3/2012, 17:10

E, Miro, to je taj Mg, bolji je od sumece Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 561840 g - tako bar kazu.

Cuvaj se. Odmaraj se. Da niej ono vreme kada bi trebalo da imas ciklus?

Cmokic, javljaj nam da li kako je. Kad je salas na rasporedu?
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 26/3/2012, 17:10

Uff bre Mirka nikako bre bez trzavica. Samo molim te miruj i odmaraj i prekini bre vise zeno da nesto radis po kuci i sredjujes. Nadam se da si sad vec bolje i da je ta krv skroz nestala.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/3/2012, 17:13

Ma jeste. To mi je bilo jutros, i evo, prođe dan, a nema nove krvi...ali, zabrine se čovek, uplaši. Još kad povežem sa sinoćnim zatezanjem...jbg, nije sve jedno. Evo, sad sam se naručkala i malo sela za komp (još maximum 15min), pa opet horizontala.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 26/3/2012, 17:18

mirka miruj
sve cetiri u vis da dignes
nemoj se zezati :*** <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 26/3/2012, 17:20

Mirjana, moram da ti prepisem recept md, posto se njegova terapija da sad pokazala uspesna - pupupuuuu... Very Happy
Recept je jednostavan:

"Tvoje je da lezis i da jedes" Very Happy Very Happy Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 75087
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 26/3/2012, 17:24

Vidim da se ovde samo o hrani prica. A ja sam juce u jedanaest sati mazala mm-u i meni margarin i pekmez na hleb i naravno kakao. Laughing
Za sad +13 kg.
Mirka, pa jel ti dr rekao od cega to? U jeb... Uvek neke trzavice. Mad Grej se i odmaraj.
Lili, kako mozes krastavce same, uh... Ja samo uz rucak.
Ja sam danas bila u NS, vadila krv, videcemo kakvi su rezultati.
Pozdrav svima.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 26/3/2012, 17:25

U pravu ste svo troje - Boki, Princ i njen mužić!
A sad odoh opet da legnem, dugo već sedim.
P.S. Kao i prošlog puta mm me je već 4 puta zvao da vidi kako sam i da li je sve u redu, a pojma nema šta se dešava! Ne znam kako oseti...baš mi nije jasno!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 26/3/2012, 17:25

Mali Princ ::Mirjana, moram da ti prepisem recept md, posto se njegova terapija da sad pokazala uspesna - pupupuuuu... Very Happy
Recept je jednostavan:

"Tvoje je da lezis i da jedes" Very Happy Very Happy Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 75087
yes
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 26/3/2012, 18:05

Nisam nasla tu temu, a ovde najcesce navracaju i mamice pa da vas pitam koliko kupiti odelcad za bebu i koje velicine. Da li za kraj aprila uzimati duge ili kratke rukave? Mislim na odelcad koje ce nositi kuci kad dodje. I da li su bolje zeke, ili samo bodic i donji deo?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu