KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/3/2012, 18:18

jao jedva cekam da saznam pol,znaci za oko 2,3 nedelje,hvala vam,ja imam osecaj da ce biti musko,hehe...ok mrvo probacu da izracunam
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/3/2012, 18:21

Drage moje, prvo da vas sve Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 766699

Sinoc smo bili na kontroli, ali danas nije bilo struje od 8 do 16h, a i posle je jos par puta nestajalo, pa nikako da vam se javim...

Porasli smo -1120gr Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 413209, sve ok, dr zadovoljan. Jedino nas zeza, nije mogao dr nikako da ga slika - zavukao glavu skroz do kuka!!!, okrenuo ledja stomaku i jos stavio obe ruke na lice... jedno 35 min je trajalo zvirkanje, ali ne vredi - nece, pa nece.
Na kraju je dr rekao - ajde, jedan dan kad osetite da se okrenuo dodjite samo da se slikamo, posto do sad nismo izvukli ni jednu slicicu od kako smo veliki... E, mislim se da ne dolazim - slikacu se na nekoj od sl. kontrola, valjda ce bar jednom da se namesti Very Happy

Samo smo stopala bas gledali, jer je mlatio kao da pliva...a ja bas kazem md prepodne - ne osecam da me udara danas, samo neke talase, kad vidimo bas je tako. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 0913

Krvna slika odlicna i i dalje kaze da ne uzimam nikakve vitamine i sl.

Od terapije i dalje utrogestan 4*200 i folnak od 5.
I, rekao mi je da primim jedan Rhogam preventivno posto je 28 nedelja.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/3/2012, 18:22

znaci meni ispada 24.10. tako mi i pise u onom njegovom papiru pored uz,lepo Very Happy
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 22/3/2012, 18:54

Mali Princ ::
Sinoc smo bili na kontroli,

Prinče gdje ste bili na kontroli, i u koliko sati?

Slikaće se dasa kad on bude htio, i tačka! Nek je sve u redu, i super za dobre rezultate g
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/3/2012, 19:00

Kao i uvek - Jevremova, kod Ljubica sunny
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/3/2012, 19:01

Ode pre nego sto zavrsih - u 18h.
Da nisi bila i ti? Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 490909
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 22/3/2012, 19:06

Da u 17 i 30, do otprilike 18
Joj koja si mi ti bila, jesi li imalo čekala u čekaonici?
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/3/2012, 19:35

ja sam bila sa crnom duzom kosom, crni donji deo trenerke i prugasta mornarska dukserica, sa stomakom:)
A sa mnom je bio jedan sed muskarac u ozbiljnom odelu - md Very Happy, cekala sam mozda 5-10 minuta.

Ti?

e, da sam znala, pa da se vidimo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 639820
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 22/3/2012, 19:42

Znaci ja sam bila - skroz crna i sa stomakom, a on beo, sa naocarama i u odelu, i sedeli smo na prve dve fotelje kad se udje
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 22/3/2012, 20:36

Stefi, ja obozavam oktobar, tad je mm rodjen i nasa godisnjica braka. Very Happy
Prince, presli ste kilogram smajli angel 28.nedelja sreca
Taj tvoj decak bas pravi stidljivko, ili tvrdoglavko zbunjen
Vi sve pisete kako vidite da se rita, ja mog osetim kako me bije opasno, ali bude toliko velik na uz da ne vidim kako se pomera, a osetim ga da se vrti dok ona pomera sondu. Jedino ako ona ne ostane duze na jednom mestu. zbunjen
Ma nije ni bitno. Kakav divan izvestaj. Utrogestan ti ne smanjuje?
Ti i Loli se niste skontale na vreme kao Maki, Kami i ja u KCV.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 22/3/2012, 21:15

Ćao cure!
Prinče, bravo za lep nalaz UZ! Dečkonja napreduje lepo,ali ne voli da se slika Very Happy
Mrvo, super za urinokulturu.
Ja sam danas bila kod svoje dr u DZ , videla je nalaze, i potvrdila ono što mi je rekao i vlasnik laba gde radim nalaze...
Ima to svoj naziv-koji nisam zapamtila. Nisam anemična, jer mi je gvožđe toliko koliko jeste i MCV ili MCHC, ne znam šta spomenu od ta dva-i isto je i Milan prokomentarisao...je dobro. Reč je, kako sam razumela o razređenoj plasmi, što je normalno za višeplodnu trrudnoću, i mesec u kom sam...samo ishrana, reče, nikakvi suplementi za to.
Dobila uput i za OGTT, Komisiju i tak.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 22/3/2012, 21:38

Evo i mene!Stigli rezultati!Sve je ok sem hgb 104(120-175)i hct29,6(35-54).E sad to ima veze jedno sa drugim.Sledece nedelje treba da idem na uz kod moje dr.A do tad cu da pojacam ishranu,mislim na ishranu bogatu gvozdjem.Sto no Parin dr kaze moguce je da je snizeno zato sto je viseplodna trudnoca ko ce ga znati?!Nemam pojma dok ne vidim sa mojom dr. zbunjen
***Prince divan izvestaj!Bebica se postidela bebe Nek je sve ok,to mi je drago,sreca mala... zagrljaj
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 22/3/2012, 21:49

Daco, podseti me da li koristis nesto od vitamina? Meni su dva dr rekla dakad spadne hemoglobin na 106 uvodi se dodatak ishrani.
Kako li nam je Bokica?! v
Natali, kako si ti? Gde is? Jel sve spremno?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 22/3/2012, 22:48

Mali Princ ::Znaci ja sam bila - skroz crna i sa stomakom, a on beo, sa naocarama i u odelu, i sedeli smo na prve dve fotelje kad se udje

Ipak te nisam zapazila. MM je sjedio skroz desno ispod tv-a,krupni dasa, kratko ošišan, a ja sam tada vjerovatno bila kod sestre da platim račun. Ja sam crvene kose, u farmerkama, i dužoj svijetlo plavoj košulji. Sledeći put ćemo se tražiti, pa da kafenišemo.

Pari, Daco samo klopa, ipak vi sada jedete za troje. likeit
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/3/2012, 08:13

Loliću, osećam da hvataš zalet Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 612963
Čekamo te ovde željno!
p.s. zamisli me još kad bih za troje jela lol!
Mrvo, tako je možda kod trudnoća sa jednom bebom...dve duplo crpe.
Daco, a koliko ti je gvožđe, ako je i ono ispod grane, možda bude uvođenja, u suprotnom, izlišno je gvožđem se dopingovati.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 23/3/2012, 08:15

Pozdravcic svima. Imam jedno pitanjce za vas. Kao sto znate stigli pre neki dan dobri rezultati krvne slike i urina pa me sad buni stigla urinokultura i imam neku gamad zvanu klebsiella i to milion. Da li neka od vas ima iskustvo sa tom bestijom koliko je opasna za bebu. Ja inace nemam nikakav osecaj peckanja ili sl kad piskim. Idem danas popodne u 5 na virkanje pa cu videti sa dr sta od lekova da pijem da je se resim. Takodje stigla je i toxoplazmoza koju smo radili preventivno jer je ima moja mama ali bogu hvala dobar mi je nalaz negativan.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/3/2012, 08:18

Maki, mislim da sam je jednom imala, ali davno... ništa opasno,ali ne znam da li je količina alarmantna...
ma već ćeš čuti od dr...
Bravo za toxo,tj. njeno odsustvo!Maki, srećan ulazak u 10. nedelju!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 523476
Orle, srećan ulazak u 9. nedelju! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 523476
a Prinč nam ulazi u ... srećno! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 523476
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 23/3/2012, 08:23

Hvala Pari. Koliko vidim i vi sutra ulazite u 22 nedelju. Bravisimo.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/3/2012, 08:24

Nema EDIT-a Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 444178
Princ nam je već u 28. nedelji...bravo draga! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 729680
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/3/2012, 08:25

Very Happy uskoro. Nedeljom sam u novoj nedelji Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 23/3/2012, 08:53

Mrvica ::Daco, podseti me da li koristis nesto od vitamina? Meni su dva dr rekla dakad spadne hemoglobin na 106 uvodi se dodatak ishrani.
Kako li nam je Bokica?! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 863904
Natali, kako si ti? Gde is? Jel sve spremno?
Ja sam dobro, citam vas prave trudnice i tako
cekam da ne dobijem, a sve mi tako daleko, ko ce docekati ti dani da prodju :)
malo sam se sinoc bila nesto deprimirala, cak sam mu u jednom momentu rekla da imam neki los predosecaj
pa me nakrpio... i tako
al od jutros sam dobro, ohrabrilo me to sto mi temp. 37 :) znam kad treba da dobijes ona padne dan pre, a ova nista, cak je porasla
samo sto me nervira sto me stalno nesta ziga dole pa se uprpam i pokunjim
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 23/3/2012, 09:13

evo trudnice naše brljavi... lol!
Bokica je drugarica koja je zbog problema u trudnoći ostala u bolnici...
mi ovde navijamo za nju i nadamo se da se će što pre kući sa bekom u stomaku da je odgaji još taman koliko treba Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 23/3/2012, 09:15

Da zagrlim sve trudnice, SVE!!! usne usne usne usne usne usne usne usne
Boki, ziga i treba da ziga i da seva, probada...Kada radis betu? usne
Maki u vezi te bakterije najbolje se konsultuj sa dr koji ti vodi trudnocu. I bravo za odlicni ks.
Prnic vec 28 nedelja!!! U ala vreme leti. usne
Mala nedeljom u novu nedelju trudnoce lol! Tako je bilo i kod mene po tikeru, po uz malo drugacije, a po aspiraciji opet malo drugacije. usne
Orliska dje si bona? usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 23/3/2012, 09:23

sledece nedelje, tako mislim da je ok
a da vas pitam, kad ste vi radile betu
znam da ste pisali, to bude neki dan od necega... ali kad se ti dani preracunaju u ndedelje i dane , kad to bude?
i kolka bude beta otprilike tada?
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 23/3/2012, 09:24

De ste ženske Very Happy
Bojanice, dobrodošla na ove strane, tu ćeš nam i ostati narednih osam meseci Very Happy
Bokicalepotica se nije javila? Nadam se da je dobro.

Pariz, hvala, mada po UZ je sutra, kasni mi jedan dan za tickerom, tako da i ja nedeljeom u novu nedelju, bar do sledećeg UZ lol!

Maki79, nisam sigurna koliko je to značakan broj, tih 10 na 6, jel tako. Reći će ti dr...Bitno je da nemaš nekih simptoma. Javiće se već još neko od starijih trudnica, mislim sa stažom Laughing ko je imao slične probleme.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 13 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu