KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 21/3/2012, 20:37

Mrvica ::
Pari, uzivaj, i ja sam do skora mogla na ledjima, cim ti bude malo veci stomak neces ni ti moci.
Pozdrav
hvala na utešnim rečima Laughing ...kako sve, tako i ja. već sad se noću budim po 2-3 sata, ali dobro, sve u rok službe
Orle, opa, pa i kafidžon ti se gaducka...lepo , meni ni to. Ništa, lezi, taman ćeš da se pridigneš kad stomak odskoči Very Happy da ga po sunny s ponosom šetaš. Krvuckanje, pogotovo te starije krvi nek te ne brine, bar znaš od čega dolazi...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kamilica 21/3/2012, 21:03

dr mali pariz ::
On inače pada u nesvest kad vidi iglu u veni Laughing zato je za ovo pristao...ali kako mi krvnički uhvatio kožu, sve zvezdice sam prebrojala... :lol!
lol! Ha, ha, muškaci, njima fali svima taj istančan osećaj koji žene poseduju. Izdržaćete vi to! Bravo za rezultat.
Mrvica ::Da, sad ce 35. nedelja, brojim dane kao da sam u vojsci Laughing
Very Happy , ako, ako...
orline ::Inače, stalno po malo krvaruckam, mada je to samo na papiru, malo na vešu, i tamno i nije sveže. Al dovoljno da mi ne da da se opustim i uživam sasvim
Uživaćeš, videćeš, sve će biti u redu, samo polako, treba biti "pametniji" od tog hematoma, ma pokazaćeš ti njemu ko je gada tamo dole...
Akijeva, osetim da si se baš unervozila, samo polako dušo, samo polako, biće sve dobro!
Mali Prinče cvet
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/3/2012, 09:59

KOd mene jutros samo dobre vesti, ZA SAD', jer dajem šansu komisiji da mi upropasti dan Wink
Moja teta Nada bila juče mesto mene u dz i uzela mi uput za NS x naravno i uput za komisiju i nalog za fraxy
Zatim je jutros svratila kod gl.sestre i uzela mesečno sledovanje, znači Akijeva NEŠTO JE TRULO U DRŽAVI DANSKOJ! Šalji muža nek se svađa!
Evo "korpus delikates" Laughing
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Fraxy


Sad čekam da, opet teta Nada, dođe s komisije i saopšti mi njihovo cenjeno mišljenje o potrebi mirovanja i poštede od posla kod mene b f
Javljam čim saznam.
Dobro jutro mile trudnjačice, mamice i buduće trudnjačice i mamice sunny
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 22/3/2012, 10:19

Miro, tako treba.
Aki, muza salji i nek se izbori tamo, meni se nesto cini da ta sestra s kojom je on pricao nema pojma. Nek trazi nekog drugog.
Ja juce legla, i samo mozgam o ovome, onome, sta treba da kupim, gde cu sta premestiti, smestiti, kad to da idem, i tako dva sata sam se vrtela, a nista bitno nisam izvrtela. Very Happy
Gorusica me neka muci, mozda sam juce preterala sa sokom od narandze i limuna, izmiksala u sokovniku.
Inace, meni mm daje inekciju od pocetka. Ja ne podnosim ingle, njemu nije problem, jezi se samo kad se ja zgrcim ako me bas zaboli. U svakom slucaju sad mu je mnogo lakse, bio mu je trip kad mi je davao u stomak a on bas zategao.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/3/2012, 12:27

Mrvo i ja mislim o kupovini, pošto se kod mene ne zna kada će me porađati. Možda sledećeg meseca, a možda krajem Juna.
Krenula sam da pišem o toj kupovini, pa odužih, zato ću taj deo postaviti na temu o flašicama i cuclama (ako je ima).
Produžili mi bolovanje do 31.Maja, tj. do porodiljskog d f bb d x v igra radost navijacica sex navijači1 bravo navijači2
Sve vas srcasti poljupci srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 22/3/2012, 13:14

Bravo, miro, drago mi je za bolovanje da si produžila bez problema Very Happy
Valjda su se opametili pa te neće dirati više lol!
Kako bre porodjaj sledeći mesec Shocked
Nemoguće, ne verujem ja, dobro će to biti, videćeš, nema šanse pre juna. Kad je tebi zvaničan termin, inače?
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/3/2012, 13:14

mirjana jel znas mozda da li je rizicno spavati na stomaku?meni je krenuo pomalo da raste obzirom da sam treci mes.ali se probudim nocu na stomaku pa se uplasim...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/3/2012, 14:03

Stefi, ja se još uvek budim na stomaku, koji je prilično velik Laughing
Onda stavim slušalice na stomak i pustim bebi betovena(njega najviše vole) ili neke molitve i on odmah počne da skače. Tako proveravam jesam li mu došla glave Wink
Pitala sam i doktora, koji se nasmejao i rekao da mi uskoro stomak neće dati da spavam na njemu, a bebi neće ništa biti Very Happy
Orlić, termin je tek 16 Jul. To sam ja sad' za svaki slučaj rekla, jer sam juče prvi put dala krv za HPL nalaz. Pa eto, dok me u utorak, ona genetičarka što prepada trudnice, ne obavesti kakvo je stanje, uzela sam u obzir i njene crne slutnje. Posle svega što mi je napričala, mislila sam samo da mi je dočekati 25-tu nedelju, da ima neke šanse za bebu Very Happy
Pa eto, do utorka računam da može biti bilo kad, a tada ćemo znati više yes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/3/2012, 14:07

jao blago tebi,toliko mi je drago i toliko se tesim da cemo i mi pocetice s ovom terapijom kao i vi izgurati tako.ja bila na pregled sve je ok sada vise nije emrion nego fetus,kaze super raste,hvala bogu. a citam ovde da vecina trudnica lezi,jel to zbog vto ili?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/3/2012, 14:17

Naravno da ćeš izgurati yes
Mislim da većina trudnjačica bude oprezna u prvom trisemestru. Neke imaju i problem zbog kog moraju da odleže. Iz iskustva mogu samo da kažem da se od ulaska u 4-ti mesec osećam super, a pre toga sam bila smlaćena.
To je zato što u prvom trisemestru imamo mučnine, pa se telo navikava na hormone, pa zatvor, buđenje na 2,3h zbog pi pi, a sve zato što je posteljica još uvek nisko postavljena. Hematomi (ko ih ima) su još tu, kao i ciste i jajnici uvećani od stimulacije.....
Ma, samo nek mi dočekamo naše bebice, a u kom položaju, manje je bitno Wink lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/3/2012, 14:21

ma naravno,ja vise sebi nisam bitna cini mi se sve me te muke cine srecnom,samo da beba bude kako treba.. inace manjka mi gvozdje u krv.slici to mi je rekao. koliko ti imas god? mi smo relativno mladi ja 23,suprug 25
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 22/3/2012, 15:01

Gdje ste obličaste trduničice mile moje ljubav

Jel uživate u trudnovanju? Ja vam želim da što više uživate u svakom momentu.


7-patuljaka ::
BEBINE ĆELIJE OSTAJU ZAUVEK KOD MAJKE
Tokom trudnoće, bebine ćelije "ulaze" u majčino telo i obrnuto i to traje do kraja života. Bebine ćelije mogu da se zadrže u bilo kom majčinom organu, dokazano je jednim istraživanjem.

likeit Ovo mi se tako dopalo srca srca srca
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/3/2012, 15:14

hvala lolipop,kako ko,neko uziva,neko je uplasen a to sam ja..i stalno ovde citam ne bih li se opustila... molitva
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/3/2012, 15:17

Lolić, vrati li se u zavičaj? Je l se otopilo? Wink usne
Stefi, ja imam 35, a mm 44
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 22/3/2012, 15:22

stefi :* ::hvala lolipop,kako ko,neko uziva,neko je uplasen a to sam ja..i stalno ovde citam ne bih li se opustila... molitva

Nema na čemu Stefi, tu sam uvijek za vas. Uživaj draga, od srca ti želim. A mislim da ta uplašenost koju sada osjećaš, dok si živa. A za to je zaslužna ta malena mrvica u tvom stomačiću. Od sada, pa dok si živa uvijek ćeš se po malo brinuti, jer si dušo majka. Ali i uživaćeš sigurna sam yes

Stigoh Mirče, još se mi ovdje otapamo, na nekim mjestima još uvijek ima gomila snijega. Ali lijepo je vrijeme, brzo će se istopiti.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 22/3/2012, 15:24

Eto, nemam edit pa ne mogu ispraviti, ali sigurna sam Stefi da ćeš me razumjeti šta sam htjela reći, iako mi na jednom mjestu fali par riječi.

Htjela sam reći. A mislim da ta uplašenost koju sada osjećaš, trajaće dok si živa, samo će uvijek i iznova biti iz nekog drugog razloga, a uvijek bog brige za svoje djetešce.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/3/2012, 15:45

Meni tata kaže da je išao da obiđe pčele (na Kopaoniku) i da je počelo da se topi Shocked A ja kao da sam "pala s Marsa", navikla na Sunce poslednjih dana, pa sve ne verujem da negde još ima "onog bjelog g..." Laughing Laughing Laughing Veeeeeliki ljubac za tebe od malog zemljaka i njegove mame poljubac
Ops.....kad li mene ubediše da mi je dete zemljak zemlje do nas?  b  b
Znaš šta htedoh reći! A verovatno će ga tata i naučiti tome da se predstavlja kao Bosančeros Very Happy
Stef, kakve brige te more trenutno?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/3/2012, 15:55

da da loli, razumem savrseno,hvala ti od srca svaka rec je utesna... cvet
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/3/2012, 17:01

miro sad vidim ovo,pa ne znam na svaki grc,nadimanje ili tako nesto se izscimam...ne neke vece ali tako to uglavnom
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 22/3/2012, 17:06

Stigao rezultat urinokulture -sterilna. d
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/3/2012, 17:23

mrvice kada ti je termin?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 22/3/2012, 17:26

02.05. po menzisu a 30.04. po uz. Ako bude dobar bice bik. Very Happy
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 22/3/2012, 17:40

hehe super jos malo,a pol jesu ti rekli? i kada najranije moze da se vidi da li znas? meni nikako nije jasno kako sama po mens.da izracunam?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 22/3/2012, 17:43

Odmah u 12.nedelji mi je dr rekla da je decak, i tako je potvrdila amniocinteza. Meni je zadnja menst. bila 27.07. - 3 meseca = 27.04. +6 dana i dobijes termin 02.05. Tako mozes i ti preracunati svoj.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/3/2012, 17:57

stefi :* ::miro sad vidim ovo,pa ne znam na svaki grc,nadimanje ili tako nesto se izscimam...ne neke vece ali tako to uglavnom
A, to. Normalno ponašanje za jednu trudnjaču!
Meni je dr nešto rano rekao prvi put, čini mi se u 11-oj nedelji da je muško. Od tada je još 2 puta potvrdio, a onda i dr. Stojić na expertnom isto.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 12 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu