KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
bak
senka
maki79
korpica
Xena
lilya
ninica2
HappyGirl
Struzzo
maza1972
fenix
SannI-AlL
tuli
7-patuljaka
agata
anak
Shizika
JocY
Milijana
bobica83
dragana76ns
Likoli
Dacaa
buby
Tanja83
maus
Melina
dr mali pariz
dacca
MAAKKI
Kamilica
natalija
Marija86
dragmilk
Zoka83
Orline
cvrle76
Nefertari
cicsa80
noja
gagax81
BiKsi :)
Sneza
nolinica
Bokicalepotica
MARA
*AIDA*
Mali Princ
Mirjana
Mrvica
lolipop
KoMetaK
56 posters

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 31/1/2012, 13:37

Kakva mala dusa, lepotica prava! Pa ta kosica... Med! Svaka cast Marija! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 196545

I ja se lomim oko maticnih...Brine me ta primena kod nas, a i cena primene...Sad, znam da jako brzo napreduje medicina i da ce te cene padati, ali...
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 31/1/2012, 13:47

Hvala vam drugarice Wink

Za maticne celije ne znam mnogo mi ih na zalost nismo ostavili,ali planiramo iz mlecnog zubica da uzmemo... lol!
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 31/1/2012, 14:19

maki, kako vam je lepa i napredna bebana!!!! sunce maleno!!! sunny osmeh srce smajli angel
ostale trudnice ljubav d
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 31/1/2012, 15:26

Marija86 ::LJubimo vas tete osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 5n-CIMG11

Budite hrabre i stize vam bebica kao sto sam ja stigla Very Happy osmeh srce osmeh srce
Secer!!!Prelepa bebana .... yes bebe Ulepsale ste mi dan!Ima li sta lepse na svetu?! usne
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 31/1/2012, 17:57

Oh kako je medena Lolica! Odmah je 'bezecujem' za mog Vasila
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 31/1/2012, 20:42

Marija86 ::LJubimo vas tete Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 275568
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 5n-CIMG11

Budite hrabre i stize vam bebica kao sto sam ja stigla Very Happy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 275568

Ja sam OČARANA! Kad se samo setim peripetija oko tvoje trudnoće, i stvarno se vredi boriti! Gledaj je! LUTKA! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 690119
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 1/2/2012, 09:07

jao Biksi da znas...sta se sve izdesavalo..prosto neverovatno da je sve to proslost i sada smo eto zajedno osmeh srce ljubav ljubav
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 1/2/2012, 09:35

Zajedno i uzivate sa tom lepoticom,secerkom, medenkom...LEPOTA
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/2/2012, 11:09

Very Happy
Lolo,lolo, koji si ti anđelčić ružičasti! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 196545Ne može te se čovek nagledati,pupupupu...Maro, ja mogu da pretpostavim da ti kez sa lica ne silazi,a srce stalno u ušima odzvanja...to je život!
Mrvo, razmišljala i ja o matičnim, ali to svoje razmišljanje nisam još sa mužem podelila lol!
ne znam šta bih ti rekla...je l Stojković u pripremi za banku,ili postoji već? Imaš li info o tome? Noja, šta piše u tim ugovorima,koliko to košta i gde se čuvaju?
Pozdrav za naše drugarice koje dolaze da nas obiđu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 275568
kao i za sve trudnaje!
Danas sam davala krv za glukozu-jer sam danima bez gukofaža, i za TSH-redovna kontrola nakon 6 nedelja.
Glukoza 5,3 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 512172 a TSH 1,24 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 512172
zadovoljna, idem dalje.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 1/2/2012, 11:16

Pari, ja se jos informisem, za sada sam citala kako se cuvaju, sta se s njima sve moze leciti, koje bitne stvari treba znati kad se bira banka...
Na bebac.com je sve lepo objasnjeno, za sada sam samo ja citala o tome, moram sesti sa mm-om, pa da se dogovorimo. Ali obavezno moram pitati kontakt osobu kakva je procedura ako ne daj Boze zatrebaju celije.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 1/2/2012, 13:03

dr mali pariz ::Very Happy
Glukoza 5,3 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 512172 a TSH 1,24 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 512172
zadovoljna, idem dalje.
forte fortuna radost
cveće cveće cveće prenecete deci vasoj pozdrav i jedan maaaaz
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 1/2/2012, 13:04

Very Happy
hoćemo miličice! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 1/2/2012, 13:12

Mala bravo bravo bravo!!!! sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 1/2/2012, 15:48

Marija, Lolica je pravi secerko ne mogu je se nagledati ljubim vas obe, i sto rece Biksi kada se setim svih peripetija, za ovako nesto stvarno vredi izdrzati sve smajli angel smajli angel smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 1/2/2012, 16:44

Lolice mila bubice srca srca srca
Drage trudnice i ostale devojčice i vama šaljem vam poljupce srcasti poljupci
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 1/2/2012, 17:18

Bravo Pari! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 612963
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 1/2/2012, 20:51

Lola je predivna, šećer pravi sunny

Ja sam htela da dam matične ćelije, ali sam onda našla neke argumente protiv:

http://www.ivonazivkovic.net/MATICNE-CELIJE-LECENJE-ILI-OBMANA.html

Ne verujem baš u sve, i onda sam porazgovarala sa par doktora, koji su na neke od ovih argumenata ostali zbunjeni. I posle nekih konsultovanja su konstatovali da pojedini argumenti baš imaju logično objašnjenje.

Niko se u Srbiji još nije pojavio ko se lečio svojim matičnim ćelijama, iako smo tragali za takvim ljudima.

Posle svega sam trenutno za opciju da ne čuvam matične ćelije, ali odluka nije neopoziva :)

natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 2/2/2012, 02:17

Ko je ta Ivona Zivkovic? Ja nadjoh da je neki novinar koji nam "otvara oci" Evo Shocked
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 2/2/2012, 12:01

Joj, Natalija, ja ovo nisam mogla do kraja citati, grozno je.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 2/2/2012, 12:08

Ja baš ne znam šta ću, jer je mm rekao da ja to ispitam i odlučim, a on će da finansira ako treba. Mislim, njega nikada nije interesovala medicina i sve odluke tog tipa ostavlja meni da donesem.
Tako, ako Stojić otvori tu banku dok se ja porodim, onda ću ostaviti kod njih. Ako ne, čekaćemo mlečne zube, a do tada će se već znati kako stoje stvari i sa lečenjem.
Uh, moram pod tuš, dolazi mi drugarica sa bebom. Moram biti čista i mirišljava da se mazim s malim Patrikom Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 2/2/2012, 13:57

a ja info o matičnim ćelijama, kao i o čuvanju i ostalim mogućnostima, ne bih na netu tražila. Takve info bih dobijala direktno od lekara koji rade u klinikama-bankama, nazovite kako hoćete,ali ne bih samoistraživala i verovala spisima ljudi koji se ne bave time...I ja se pitam koje gospođa čiji sam text pročitala. No, to je samo moje mišljenje.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 2/2/2012, 15:43

Bio mi je mali Patrik love love love Dugo željeno zlato! smajli angel
Dva puta smo ja i njegova mama zajedno ležale u bolnici i maštale o tome da i mi jednog dana zatrudnimo. I evo, Patrik ima dva zuba Very Happy a moj bebander mrducka!
Hvala ti Bože love
Ima okice kao srna, a dok ga maziš po vratu s dva prsta, on otvori usta kao ribica i uživa! Tako sam mu videla zubiće Laughing Doš'o, malo se mazio, malo odspavao, bljucnuo mi po tek opranom frotiru i otišao srce
Uh, kakva milina!
Drugarica mi je sve ispričala o carskom, šok sobi, odeljenju, neonatolozima, anesteziolozima, inkubatoru, dojenju....
Sve mi je značilo, a najviše to što sam videla njih dvoje. Toliko!
Odoh sad da pročitam taj tekst o matičnim. Zaintrigirali su me komentari.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 2/2/2012, 16:43

Ne mogu da čitam do kraja jer je tekst jako dugačak.
Mislim da se sve može objasniti u jednoj rečenici koju je rekao neki od Svetih otaca. Svaka stvar na ovom svetu, može se iskoristiti u dobre i loše svrhe.
Tako da se ne treba plašiti zavera, toga je uvek bilo i biće. Naravno, i oni koji žele da uvećaju svoj kapital ulagaće u ono što misle da će im doneti puno novca. Naravno, naučnici žele da istraže sve što mogu i da to nije tako mi bi još živeli bez kanalizacije i frižidera, kao i bez bojnih otrova i nuklearne bombe.
Mi definitivno ni kao pojedinci, ni kao grupa, ni kao država ne možemo sprečiti da se neko igra tuđim embrionima. Ja ću svoj gledati da zaštitim na svaki način, kao i svoje dete.
Međutim, smatram da je jako skupo i nisam još čula ni za koga iz moje okoline da je mat.ćel. i izlečen, tako da za sada neću ulagati u njihovo čuvanje. Osim, ako Stojić ne otvori banku, jer će tada čuvanje biti duplo jeftinije za nas, kao i kasnija upotreba, pretpostavljam. Ako ništa od toga ne bude, imamo još 6-7 godina fore, dok se počnu menjati mlečni zubi Very Happy
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 2/2/2012, 17:32


Trudnice sve vas puno pozdravljam!!!!!!!!!!!!!!!

Evo ja bila kod prof Ljubica juce i mogu reci da je zadovoljan kako sve to izgleda.Ima dosta plodove vode.Bebac ima 130g...Sto se tice AC zasada se nece raditi,posto mi je posteljica na prednjem zidu pa nece kroz nju da ubacuje iglu,za tako necim nema potrebe posto je dabl test uredu i nemam preko 35.Rekao je da ce pratiti pa ako bude neke sumnje onda se mozda za to odluci.Sada nece rizikovati.

Vidim pricate o maticnim celijama.Ja mislim da bi ja to uzela.Bolje da se ima za svaki slucaj.Onaj clanak sam procitala,pa mi nije bas najjasnije.Ne slazem se da su trofoblastne celije=maticne cel. zato sto su trofobl.cel. opredeljene i imaju odredjenu ulogu usadjivanja,a maticne cel. nisu opredeljene nemaju odredjenu funkciju jos uvek.Razumem da se trof.cel.sire kao kancer,ali prestaju kad krene lucenje pankreasa,a i nisam cula da i ako ne pocne lucenje pankreasa je neka trudnica dobila kancer.Spominju se embrionalne maticne celije i embr.se unistavaju,ali ovde se uzima fetalna krv na rodjenju.Verovatno su otisli tako daleko da mogu uzimati celije i u fazi embriona.

Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 2/2/2012, 18:10

Ja sam o maticnim celijama razmisljala jos kad sam bila trudna sa Lenkom i odustala. Istina, toliko u medijima o skupljanju i cuvanju, a ni jedna jedina rec o tome kako se, ne daj Boze, koriste, koje klinike su radile terapije sa njima, kako, koliko je to kostalo, koji su rezultati.... Onda sam i ovo o prevremno secenoj pupcanoj vrpci negde sitala, a dr u skoli za trudnice nam je iskreno, na pitanje sata misli o tome, rekao da je njemu u interesu da ostavimo celije jer on ima 100eura od svakog pacijenta koji potpise ugovor, ali on ne preporucuje bas iz ovog prvog razloga koji sam navela. E sad, to je moje misljenje, svako ima pravo na svoje... a i mislim da ce se uskoro otvoriti javna banka gde ce svako moci da potrazi odgovarajuce celije ako mu zatrebaju...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 11 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 40 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu