KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
bak
senka
maki79
korpica
Xena
lilya
ninica2
HappyGirl
Struzzo
maza1972
fenix
SannI-AlL
tuli
7-patuljaka
agata
anak
Shizika
JocY
Milijana
bobica83
dragana76ns
Likoli
Dacaa
buby
Tanja83
maus
Melina
dr mali pariz
dacca
MAAKKI
Kamilica
natalija
Marija86
dragmilk
Zoka83
Orline
cvrle76
Nefertari
cicsa80
noja
gagax81
BiKsi :)
Sneza
nolinica
Bokicalepotica
MARA
*AIDA*
Mali Princ
Mirjana
Mrvica
lolipop
KoMetaK
56 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 30/1/2012, 10:30

Dobar dan trudnicice da vas cmoknem, mazite trbe i ne izlazite bas po ovom ledu klizavo je.
I ja imam neke stvari koje su bepcu omalele jedva da je jednom obukao, stariji sin ih je duze nosio ali on je imao manju porodjajnu kilazu.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/1/2012, 10:31

Maki, vec imate malih stvari. Kako to zvuci slatko. Nema ni mesec dana, a vec joj malo. smajli angel
Noja, ti ces se poradjati na Betaniji? Molim te da me sve informises sta i kako, jer ja isto tamo planiram, ako sve bude ok. Samo jos ne znam kod kog dr, pa ces mi ti dati savet i za tvog dr za cr. Stvarcice spremne za upoznavanje!!! zagrljaj
Ja sam juce malo setala po kuci i sedela i nocas me rasturile kontrakcije i pored lekova. Eto, ne mogu vam se nimalo poradovati kako mi je bolje.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 30/1/2012, 10:36

Mrvice ja imam prijateljicu koja se mucila sa kontrakcijama isto kao ti...porodila se u 38-oj nedelji...sve ce biti dobro osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/1/2012, 10:40

Znam da je mnogo zena to imalo, samo osecaj je grozan. Videcu s dr kad odem na kontrolu da li smem to ignorisati i malo setati, ili moram bas lezati. Meni to sve teze pada zato zato sam stalno u krevetu, pa se dani vuku, nikako da nedelja prodje.
Sreca pa imam vas da pratim kako vase bebice napreduju. Sva se raspilavim kad vidim te slicice. Maki, kako si se ti porodila?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 30/1/2012, 10:43

Nemoj da se brines...i ja sam lezala sve do 25 nedelje strogo samo do kupatila sam isla...znam kako je i kako dani stoje..
Carskim sam se porodila isto u Betaniji Razz i verujte nije tako strasno....cak sam sama sebi rekla da nisam normalna sto sam se opterecivala i plasila Razz
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/1/2012, 10:51

Ko te je poradjao? Tvoj dr ko ti je vodio trudnocu ili neko drugi? Ja imam sto pitanja, ali jos je rano, pitacu tebe i Noju sve kad dodje vreme.
d
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 30/1/2012, 10:59

Moj doktor koji mi je i vodio trudnocu...jako sam zadovoljna kako je sve proslo sto se njega tice,sve sto smo se dogovorili on je ispostovao na svaki moj poziv se odazvao,cuo se par puta i sa muzem stvarno sve za peticu!
Posto sam ja dobila bolove ranije nije cekao i nisam se pokajala ni trena Razz
Doktor Stojic je u pitanju ! Samo ti pitaj slobodno sta te zanima!
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Dacaa 30/1/2012, 11:47

Aida mogu da zamislim koja sreca kad si svoje bebane donela kuci d d d Ja cesto kazem svom muzu joj Boze kako ce to izgledati kad vidis u stanu to dugo ocekivano blago?!Srce ce mi puci od srece!
--Noja jos malo pa ces ugledati svoju bebicu!!!!Videces bice to sve ok.Uskoro ce mo da zalijemo ovde na kutku b v konfete Inace ja sam siznula za onih mojih 2,5meseca sto sam lezala svaka me koska bolela.A na Betaniji me nerviralo sto je sve malo prljavo,od toga sam ludela v Ali mozda je gore malo cistije.Joj a inace iznad steriliteta, na prvom spratu svako jutro je bio hor oko6h v beba beba beba beba beba CDuju se bebice kako placu.A mi dole odusevljene....Svaka od nas je bila dosla zbog nekog problema da bi ostvarila trudnocu,mada sam ja bila trudna a da nisam ni znala tad Rolling Eyes Wink Ma divota jedna!
---Gde nam je Nolinica?Interesuje me kad si sa blizancima osetila da se pokrecu?Joj to jedva cekam!!! bebe bebe igra
---Pari kako si ti sta ima kod tebe?
Ostale punoooooo ljubim i mazite svoje tibe trudnica

Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 30/1/2012, 12:03

Ko kaže da me nema?? Very Happy
Aida, mogu da zamislim koji ti je sada haos kući, izgubljenost da ne znaš šta bi radila, sreća koja te pokreće i okreće, najlepša muzika - dečiji plač.... Samo uživaj u tim momentima i nećemo ti zameriti ako na nas zaboraviš!!
Daco, nisam sigurna, ali mislim da je to bilo u 18-oj nedelji. Ni sam nisi siguran da li osetiš ili ne, ili samo umišljaš jer svaki dan čekaš taj osećaj....Neko oseti i u 22-oj nedelji, tako da nemoj paničiti ukoliko uskoro ne osetiš, polako, hoćeš sigurno. Mislim da ćeš ranije ako si mršavica. I nemoj da te plaši ako jednu bebu budeš mnogo više osećala, to je kod mene slučaj.
Pitaj šta god te interesuje, zato smo tu!
Ljubac za sve debele!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 30/1/2012, 13:54

Veeliki pozdrav drage trudnice i mame osmeh srce

Aida svaka cast,najzad si svoju borbu dovela do kraja.Uzivaj sada sa svojom decicom. zagrljaj
Mrvice zao mi je sto imas te kontrakcije,pa se sigurno i nerviras i dodatno brines.Svi smo uz tebe i nadamo se da ce sve biti uredu.Moj ti je savet da mirujes ako ti je dr tako rekao,bice vremena za setnju.Ja sam ti zaglavila sa nekim igricama na kompu,veruj mi da mi dani prolaze kao ludi.

Inace prosle nedelje sam bila na kontroli zbog one smanjene plodove vode i bilo je sve ok.Bebica je sada plivala u vecoj vodici,sto znaci da sam pila dovoljno vode.Samo mi se pojavila kontrakcija grrrrr grrrr.Otkud sad to,a nista nisam osecala.Grlic je to ok i moja bebica ima 100gr.u 14 nedelji. radost Sad u sredu idem kod dr koji me inace vodi da me ponovo pogleda i da se dogovorimo da li treba da radim amniocentezu.Jeste li vi radile? Meni je ova trudnoca iz vantelesne,dabl je ok nesto ne bih rizikovala.Sta vi mislite bas sam u nedoumici Shocked


Poslednji izmenio Bokicalepotica dana 2/2/2012, 16:41, izmenjeno ukupno 1 puta
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 30/1/2012, 14:04

Bokice ako ti je double dobar ja ne bih radila, meni je double bio losiji pa sam zato radila AC. Joj i ja sam se razvaljivala od ogrica u prvoj trudnoci, bravo za bebusku plivacicu.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 30/1/2012, 14:20

Bokice, meni je double bio ok, i dr je rekao da ne radim ni AC ni triple test.
Isto je VTO,+37 godina.

Aida, ljubi decake! Mora da je divan osecaj sada svi na okupu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 21831

Nef - bata raste Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 779578 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 338438

Dacoo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 543728
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 30/1/2012, 15:20

Bokice bravo za 100 gr. Sad ce bebica sve brze i brze da raste. Ja sam radila ac, ali samo zbog proslih trudnoca. To je najbolje da se posavetujes sa svojim dr. Sam postupak nije strasan ali sto da mu se uopste izlazes ako nema potrebe.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/1/2012, 16:20

Mrvica ::Bokice bravo za 100 gr. Sad ce bebica sve brze i brze da raste. Ja sam radila ac, ali samo zbog proslih trudnoca. To je najbolje da se posavetujes sa svojim dr. Sam postupak nije strasan ali sto da mu se uopste izlazes ako nema potrebe.
Apsolutno se slažem sa Mrvom. Tu odluku ti donosiš,ali posle konsultacije sa svojim dr .
Meni je dabl odličan za obe bebe, i posle konsultacije sa Sonjom-kod koje sam radila VTO-ipak u nju imam dosad-najviše poverenja, ona mi je rekla da oni ne bi u tom slučaju slali na na tripl, ni na AC .
Izuzev,ako UZ pokaže neku sumnju...onda bi trebalo-tako ona kaže, a ja mislim da ću je poslupati. Opusti se Boki.
Daco, hvala na pitanju, dobro sam. Iduće nedelje na UZ, pa ću da porazgovaram sa docom o serklažu i još nekim stvarima.
Drugo-ništa novo, stomak raste, osećamo se fino,kuckuc.i to je to.
Aida, uživaj u kompletnoj sreći sada!
Trudnaje pred porođajem...a i one koje još nisu tu...stisak za sve Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 30/1/2012, 19:46

Noja, 28 dana, još samo toliko, ženo? Kao da je juče sve počelo. Ja sam već počela sa nespavanjima i brigom za bebu pri CR.

Marija, mnogo mi je drago što Lola brzo napreduje. Srce majkino osmeh srce

Mrvice, leži i čuvaj se, vreme će sve brže prolaziti.

Prinče, guraš ti samo tako.

Mirjana ljubim te u pupicu .

Sve vas ljubim trudničice i one koje ćete to biti i one koje ste bile pa nam sada dajete korisne savete.

srca
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 30/1/2012, 20:16

Ja rasklapam o pororđaju, a vidite kako se žena porodila u autu

http://www.bebac.com/index.php?show=news&part=display&int_newsID=9170
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 30/1/2012, 20:23

Shocked Shocked Shocked
Čudo prirode!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kamilica 30/1/2012, 20:26

Neverovatno, kako je samo pribrana!!!I ju, ju, ju. Shocked affraid
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragana76ns 31/1/2012, 01:01

Jaoooj, sama sebe porodila i to u autu Shocked

Trudnice moje mile i lepe...kako ste mi?

Noja, jos malo...a? sunny

Pari, odlicno i izgledas Wink

Aida, divno sto ste na okupu...uzivaj sa svojim srecicama

Kasno je,izgleda se i meni prispavalo... sve mi se sad pomesalo...doci cu opet sutra, da sve ponovo iscitam.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 692299
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 31/1/2012, 10:54

Natalija, izgleda skroz nestvarno.
Drage moje d
Niko ne spominje da li planira cuvanje maticnih celija! Ja sad iscitavam, kupim informacije, znam da ima posebna tema za to, nego pitam ove nase trudnice ovde pred porodjajem da li neka planira to da radi?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 31/1/2012, 11:58

Mrvcek mi raizmisljamo dobili smo vec ugovore samo treba da odlucimo,
Samo sto niko nespominje da nedaj Boze da dodje do upotrebe istih treba izdvojiti poveliky sumu novca i da li ce uopste i zaziveti jer opet smo mi u Sr, grisce me savest ako neuzmem, pojma nemam sta da radimo pricali smo i sa dr o tome cak moze biti jedna velika prevara za nas
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 31/1/2012, 12:08

LJubimo vas tete osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 5n-CIMG11

Budite hrabre i stize vam bebica kao sto sam ja stigla Very Happy osmeh srce osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 31/1/2012, 12:23

Joj kako sam mila i draga dusa mala! ljubimo vas puno.
Trudnice pratimo vas redovno i drzimo pesnice!
pozzz
ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 31/1/2012, 12:30

dr mali pariz ::Shocked Shocked Shocked
Čudo prirode!
Vala bas!
Trudnice sve vas pozdravljam i grlim i ne izlazite napolje, sedite u vasim toplim domovima, mazite stomake i uzivajte!
Marija srca Lola srca je medenjak medenasti! Hvala ti sto na lepim slikama, uzivam, uzivam uzivam sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 31/1/2012, 13:23

Noja, i ja mislim pitati dr za misljenje kad odem na kontrolu.
Maki, nemam reci za sliku, malena je slatkis mali.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 10 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu