KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Zoka83
bebica mala
bridget jones
MARA
marija47
vikica800
dra00
menora72
makica84
vildana m
Jelica
rada78
ninica2
shenon
LaFolie
laKole
Tanja83
*AIDA*
Sami
ciklama
djole42
bobica83
gagax81
ragaco
fenix
cvrle76
natalija
mijaki
Botox
nandži
darija79
Dacaa
Xena
lilly13
gaga.ristic1
lilya
KoMetaK
lolipop
missile
bak
7-patuljaka
MIRKA85
maus
red
bebko
senka
anak
BiKsi :)
Mirjana
noja
grudva
dragana76ns
Kamilica
hany
medolino
Mrvica
cicsa80
MAAKKI
Orline
Mali Princ
sanjicica
Jejaaa
daxi011
dr mali pariz
maza1972
Anavi
JocY
71 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 5/1/2012, 23:56

Hvala vam drugarice na bodrenju d
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/1/2012, 08:07

Jocy, napred samo! Svidja mi se tvoj roze potpis! :)

Darija, jedan korak blize cilju, napred!

Cure, sve koje se zahuktavaju, a i one koje odmaraju, sve vas ljubim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 6/1/2012, 09:54

noja ::Mirka85 i medolino osmeh srce osmeh srce
Veliki poljubac i grlim jako usne zagrljaj
Ja jutros bila da vadim krv,cisto da imam krvnu sliku kad budem isla kod endokrinologa, i pala u nesvest...Nikada mi se to nije desilo,nemam pojma sta je,odjednom mi se zavrtela ona sestrica u koju sam gledala dok mi je vadila krv... polivali me vodom dok nisam dosla sebi...Svasta ce i meni da se desi... Sada razmisljam,mozda mi se to desilo jer sam izbacila meso,belo brasno,testo i slatkise iz moje ishrane,jedem samo zitarice i pijem cajeve a i ovih dana bas nisam za hranu... Procice to mene...Nedam se ja..hehehee...
Odoh da pravim hranu za Bozic i koji kolacic ff
Jocy rozi potpis je savrsen!!! osmeh srce
Darija samo napred u pobede!!! likeit
Dragana jel si videla svog malog bratica love
Pari,Miro,Grudva,Biksi,Lolipop,Senka,Mirka,Noja,Mijaki,Kamilice,Mazo, ma sve Cure koje sam zaboravila da nabrojim sve vas ljubim i stiskam jako d
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 6/1/2012, 12:20

ja jutros dala krv za ogtt
otisla na dedinje da se prijavim za vto DOBILA POTVRDU
odma otisla u n.f. i zakazali mi komisiju u pon
kazu vaze mi nalazi od predhodne nemoram nista sada da vadim mozda kasnije osmeh srce
kako me prosli put nista nije htelo sada je super zavmrsila sve u dva dana
danas poddiga anal. u kc svisu uredu pisacu na temi za to a neke jos cekam

i jos jedna stvar izgleda da primaju samo 50 u n.f. i 50 zena u visegradskoj da bi usli na listu prvo pozovite n.f. prijavite se telefonski pa onda na dedinje jer dok to zavrsite tamo mozda vec spisak bude popunjen cini mi se da je dosada prijavljeno 20 zena

ZOVITE PRVO BOLNICU DA VAS STAVE NA SPISAK
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 6/1/2012, 12:29

Grudva svaka cast!!! Ove godine te hoce,tako da ima ove godine sve da uspe kod tebe!!! Ljubac za tebe i navijam da sto pre uspes osmeh srce zagrljaj ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 6/1/2012, 12:48

Bravo Grudva!!Vidiš kako se sve stiže!
Medo, pozlilo ti jer nisi doručkovala,a ne moraš toliko rigoroznu ishranu...
Cure, Korak po korak na putu do bete + - Page 16 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 6/1/2012, 12:53

hvala medo i pari
ja se samo nada posto nemaju mesta pre maja da ce me staviti u maju jer pre aprila nesmem da radi zbog predhodne vto
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/1/2012, 14:04

Ništa od naknade troškova, doduše, bio bi to presedan za Socijalno! Laughing

Bla, bla, bla, usluge nisu bile hitne, nije postojala životna ugroženost, niti mogućnost razvoja nepopravljivog stanja i ozbiljnog oštećenja zdravlja. Very Happy Ih, baš mi se ne da da zeznem državu! Very Happy lol!
Kaže mi fina teta da mogu da se žalim na Republičkom nivou, al smor mi stvarno, ne mogu da se gnjavim. Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 6/1/2012, 14:07

Pari, ja obicno doruckujem oko 11h, nikada ne doruckujem ranije... Verovatno je od slabije hrane... Nikada ja nisam imala problema kada vadim krv...
Ljubac za dve najsjajnije zvezdice u stomacicu usne usne
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/1/2012, 14:14

Drage moje drugarice, odo ja na godisnji Very Happy
Intezivno cu misliti na vas i vezbati yogu kako bih ostala u balansu.

Bidite vredne, vesele i nasmejane i nikad nemojte zaboraviti na prirodne radove (ako znate sta hocu da kazem Wink ).

Senka, na tebe cu ovom prilikom posebno da mislim.
Prvo sam mislila da uopste ne nosim iPhone, ali bi to bilo previse za mene tako da cu s vremena na vreme da zvirnem da vidim sta se desava.
Sve vas d
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 6/1/2012, 14:28

lilya, srecan put i lepo odmor! zagrljaj

grudvo, ti si bas bas bas ekspeditivna, svaka ti cast! drzimo fige za ponedeljak!

bixi :), ma ja bih se zalila da sam na tvom mestu, cisto da imam necim da se zanimam cvet

jocy samo napred!!! napred scuro

sve devojke srca ljubac!

senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 6/1/2012, 15:19

Devojke moje, odoh i ja sutra na skijanje Korak po korak na putu do bete + - Page 16 254414 , ali cu se truditi da budem u toku, ako budem imala net.
Zelim vam srecne praznike i da uzivate u praznicnoj trpezi sa najmilijima. Obavezno jako, jako pozelite nesto lepo, a ja vam zelim, kao i sebi da se to ispuni pa da sledece godine menjamo zelju. Ljubim vas sve Korak po korak na putu do bete + - Page 16 388958
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 6/1/2012, 15:32

novogodišnji 2 ZIMA5
Xena lili Sretan put cure i lep provod uzivajte, skijajte ...
Bixi ako te nekosta nista ti se zali slozi neko kratko pisamce,
Ipak to nisu male pariceeee, pomisli letovanje, jos neki novi komad ooo da
srcasti poljupci
Zenske zelim vam sve najbolje za Bozic, da ga provedete sa
Svojim najmilijima u krugu porodice,
da vam se ispune Bozicnje zeljice beba beba beba vv vv
Mi bili po zito mimoze badnjak u crkvici zapalili svece malo posedeli nismo bas dugo bili
sutra je sluzba oko 9 h i veceras u 24 h ... Sad kuvamo sarance Very Happy
novogodišnji 1 novogodišnji 1 novogodišnji 1
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/1/2012, 19:05

Noja, 3200dinara, ipak nisu velike pare, a sad krece spremanje slave, pa ne mogu da se bakcem, zadovoljna sam što su morali mućnuti glavom malo više! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/1/2012, 21:34

Drugarice, imam jedno pitanje pre odmora. Mm dobio rezultate spermograma veceras i ima povecane leukocite 2,8.
Koliko sam google-lala po netu povecani leukociti ukazuju na neku infekciju. Mi treba da krenemo na put, sad se mislim koliko su ovo poviseni rezultati ozbiljni i da li je OK da se obrati urologu nakon sto se vratimo sa puta? Izbila je njemu groznica pre nekih nedelju dana, ali sem tog nikakav simptom nicega nije imao, sad razmisljam mozda je ta groznica izbila zbog neke infekcije koju nije ni znao da ima. Ne moze covek na miru ni na odmor da ode fd

ps. izvinjavam se ako pitanje nisam postavila na pravom mestu, ali ovde mi se cini da je nekako nas najvise aktivno, pa ko velim nacice se neko da mi kaze nesto pametno, tipa: "putuj, ne brini, nije to nista tako strasno..."
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 6/1/2012, 21:49

Liliya, mene si zbunila. Zar na nalazu spermograma piše da ima određeni br leukocita? Ili pričaš o nekoj drugoj vrsti nalaza?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/1/2012, 21:58

Mirjana ::Liliya, mene si zbunila. Zar na nalazu spermograma piše da ima određeni br leukocita? Ili pričaš o nekoj drugoj vrsti nalaza?
Kaze mikroskopski nalaz: pa ima broj spermatozoida, broj progresivno pokretnih, broj nepokretnih, leukociti i vitalnost. To sve spada u mikroskopski nalaz, ima tu jos svasta nesto: spermocitogram, fizicko-hemijski pregled... Radio je spermogram i spermo kulturu i dao krv za ASA.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 6/1/2012, 22:01

O da....i ja se gubim po nekad'...zapravo, vrlo često u poslednje vreme! Pa ništa, posle odmora kod urologa, ili ako mu je lakše, nek uradi spermokulturu. Tako će sigurno znati ima li infekciju.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/1/2012, 22:08

Mirjana ::O da....i ja se gubim po nekad'...zapravo, vrlo često u poslednje vreme! Pa ništa, posle odmora kod urologa, ili ako mu je lakše, nek uradi spermokulturu. Tako će sigurno znati ima li infekciju.

Rezultate spermokulture bi trebalo da dobijemo sutra, tako su mu rekli. Nadam se da nije nista ozbiljnije.

A sto se gubljenja tice... Trudnicama je sve oprosteno Very Happy Bolje nego cmicak da mi izadje Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 7/1/2012, 01:01

Lilya, md je imao leukocite sve dok nije unistio eserihiju u spermi, a nikakve simptome infekcije nije imao, ni u urinu ni nigde.
Pri tom, niakd nije znao da je ima jer su i urin i urinokultura i brisevi bili ok. Eserihija je bila u prostati, ali se u spermokulturi pokazala, a ni sa prostatom niej imao problem...
Sacekajte spermokulturu pa ce pokazati. Mislim da to nije razlog da se na put ne ide:)

Devojke, svima koji slave srecno Badnje vece, i Hristos se rodi! A koji ne slave, neka se raduju zajedno sa nama Korak po korak na putu do bete + - Page 16 275568
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 7/1/2012, 12:27

Mali Princ ::Lilya, md je imao leukocite sve dok nije unistio eserihiju u spermi, a nikakve simptome infekcije nije imao
i m.m. je imao leukocite u spermogramu samo on je uradio urinokulturu i bila je eserihija
danas ti stizu nalazi taman ces znati ako nema nista idite kod urologa
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 7/1/2012, 13:09

lilya, poslusaj Mali Princ i uzivaj u odmoru......sve se da resiti cmoka
nemoj da se nerviras unapred.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 7/1/2012, 14:37

koracaljke....

MIR BOZIJI,HRISTOS SE RODI!!!
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 7/1/2012, 14:46

MIRKA85 ::koracaljke....

MIR BOZIJI,HRISTOS SE RODI!!!
Vaistinu se rodi.Srecan Bozic svima.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daxi011 7/1/2012, 17:36

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 SKorak po korak na putu do bete + - Page 16 RKorak po korak na putu do bete + - Page 16 EKorak po korak na putu do bete + - Page 16 CKorak po korak na putu do bete + - Page 16 AKorak po korak na putu do bete + - Page 16 NKorak po korak na putu do bete + - Page 16 BlankKorak po korak na putu do bete + - Page 16 BKorak po korak na putu do bete + - Page 16 OKorak po korak na putu do bete + - Page 16 ZKorak po korak na putu do bete + - Page 16 IKorak po korak na putu do bete + - Page 16 C



Noja hvala na pitanju nisam jos isla da vidim sta dalje malo sam bolesljiva. Prvo mi ginekolog u domu zdravlja u brisu nasao kandidu i dao neke vaginalete i rekao da se javim za 3 meseca ... meni nesto bilo kao ajd da sacekam da ne stavljam vaginalete i primetih da nema vise jaceg sekreta kojeg je stvarno bilo puno kad je on radio bris ... ali imam i problem sto stalno kasljuckam i nikako da se to kasljuckanje povuce moguce da kasljuckam i zbog kakndide i u grlu ... treba da odem i da uradim bris iz grla ... dok se ne stabilizujem zdravstveno ne bi bas da ulazim u pripremu ... treba i da zakazem hematologa pa da i sa njim vidim da nije gusta krv bila uzrok neuspele trudnoce ... pa kad zavrsim sa hematologom da onda krenem ponovo u hormonske analize ... kako mi se cini izgleda da necu moci preko fonda tako da sad polako da sve isproveravam pa tek tada u novi postupak ...



daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu