KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Zoka83
bebica mala
bridget jones
MARA
marija47
vikica800
dra00
menora72
makica84
vildana m
Jelica
rada78
ninica2
shenon
LaFolie
laKole
Tanja83
*AIDA*
Sami
ciklama
djole42
bobica83
gagax81
ragaco
fenix
cvrle76
natalija
mijaki
Botox
nandži
darija79
Dacaa
Xena
lilly13
gaga.ristic1
lilya
KoMetaK
lolipop
missile
bak
7-patuljaka
MIRKA85
maus
red
bebko
senka
anak
BiKsi :)
Mirjana
noja
grudva
dragana76ns
Kamilica
hany
medolino
Mrvica
cicsa80
MAAKKI
Orline
Mali Princ
sanjicica
Jejaaa
daxi011
dr mali pariz
maza1972
Anavi
JocY
71 posters

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 4/1/2012, 23:26

ja sam za stimulaciju potrosila 450e
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 5/1/2012, 00:19

Jocy,sjajne vesti,brzo će i da počne postupak napred scuro
Darija,odlično je što je sve tako brzo i ekspeditivno bilo i nema odlaganja bravo
Moja stimulacija je bila:suprefact 9 puta 0.2 ml(neznam koliko je ampula),27 ampula menopura i pregnil 10000IU.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 5/1/2012, 09:44

Ja sam dobila semu od 30 merionala 75 ij i orgalutran 0,25 (to da kupim) a ostalo po potrebi imaju na klinici pa cu kupiti od njih.
1.Krenuti drugi dan ciklusa,na kontrolu doci 5 dc.
2.Nalaz E2 se radi 5 dc kao i prvi UZ
3.Ukoliko E2 bude veci od 300 pg/ml,tada se ukljucuje isti dan amp orgalutran 0,25 mg i dnevno nastavlja na dalje.
Ukoliko ne bude E2 veci od 300,tada zavisi od UZ pregleda.
To je ukratko moja sema i sta me ceka u februaru Laughing
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 5/1/2012, 10:37

darija79 samo napred!!!!

jocy hvataj korake lake Very Happy

senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 5/1/2012, 10:52

e devojke moje da se pohvalim u rekordnom roku sve zavrsila juce uzela upute danas izvadila krv za sve i imunologiju i hematologiju a sutra vadim krv za ogtt
igracice
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 5/1/2012, 10:59

BRAVO! queen
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 5/1/2012, 13:08

Grudva , Darija as
Koracaljke wavecrowd
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od shenon 5/1/2012, 13:30

Jocy,

To znaci da se u Januaru sa drugim danom ciklusa javljas? I ja isto!
Mozda se i sretemo u Frontu. Ja treba da dobijem 24.jan.
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 5/1/2012, 13:44

Ih bre zene, ne mogu sve da vas pohvatam. Mnogo ste brze. Ali navijam za sve jako, jako navijači1

Imam jedno pitanje: da li treba da pocnem da brinem sto sam se osusila od ovog siofora? Skinula sam jedno 4 - 5kg, a realno ne bi trebalo, mogla sam toliko i da se ugojim pa mi opet ne bi bilo mnogo viska zbunjen
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 5/1/2012, 15:22

e ja danas zvala dr Branku u socijalno u NS,kaze ona ceka se malo duze na to pismo bla bla bla samo vi uzmite uput za stacionarno lecenje jer vam treba kad dobijete pismo,ja joj rekla da to vec imam.kad zove ona mene kroz jedno dva sata da ujutru sa tim uputom i onim papirom sa drugostepene komisije iz betanije dodjem po pismo,a datum u pismu je 2.april.Datumom nisam bas odusevljena al brzo ce to proci.Ja inace obozavam mesec april tako da se taman poklopilo osmeh srce
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 5/1/2012, 15:23

b b b Jocy,Grudva ajmo zene krecemo po beba b
I sve ostale cekalice,trudilice.... ljubav
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 5/1/2012, 15:52

Grudva, odlično curo!Baš expedito! Korak po korak na putu do bete + - Page 15 517798
Ljiljo, ako ti smatraš da ti to nije dobro, javi se endokrinologu, i reci joj za to mršanje.
Shenon i Jocy...zajedno u napad! Korak po korak na putu do bete + - Page 15 853197 Korak po korak na putu do bete + - Page 15 853197 Korak po korak na putu do bete + - Page 15 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 15 517798 Korak po korak na putu do bete + - Page 15 517798
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 5/1/2012, 16:22

ajde i ovde da postavim pitanjce pre nego sto jedem ode je posecenija tema

devojke ja sutra radim ogtt rekli su mi da danas poslednji obrok bude oko 18h i dabude lagana hrana i bez slatkisa a ujutru nista cak ni zvaka ok to razumela
recite mi jel ima nesto sem slatkog sto treba danas da izbegavam i do kad najkasnije smem bar vodu da pijem i jos jedna stvar da li pusenje ima nekakveveze sa ovim

grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 5/1/2012, 16:24

e da javila mi veza gotovi neki rezultati i ti neki neznam koji videcu sutra ujutru su dobri i za stitnu sto sam radila isto su dobri rez ekstra krenulo je dobro Very Happy
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 5/1/2012, 16:39

odlično Grudva!
nemoj jesz+ti slađe voće, sokove...gazirano.
Sa vodom završi najkasnije oko 20h
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 5/1/2012, 16:45

dr mali pariz ::odlično Grudva!
nemoj jesz+ti slađe voće, sokove...gazirano.
Sa vodom završi najkasnije oko 20h
hvala ti nisam nista od toga neznam za hleb jela sam meso junece i povrce dinstano
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 5/1/2012, 16:49

darija79 :: b b b Jocy,Grudva ajmo zene krecemo po beba b
I sve ostale cekalice,trudilice.... ljubav

ajde krenite vi idem ja odma za vama tamo april-maj osmeh srce smajli angel
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 5/1/2012, 20:14

Koraci čitav da baš lijepo koračate, to mi se sviđa. Samo naprijed do ostvarenja cilja yes
Darija mislim da ti nisam poželila dobrodošlicu, pa sada koristim priliku ff

Koraci ljubac za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od senka 5/1/2012, 21:00

grudva ::e da javila mi veza gotovi neki rezultati i ti neki neznam koji videcu sutra ujutru su dobri i za stitnu sto sam radila isto su dobri rez ekstra krenulo je dobro Very Happy

pu pu pu usrale te koke ! (sto kaze Biksi, a meni se mnoooogo svidelo) Very Happy
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 5/1/2012, 21:22

:)

E drugari, ne znam da li sam vam rekla da sam trazila refundaciju troskovva za dheas, androstendion, i shbg, i odbili su me sa recenicom Hije bilo hitno. Stigne meni pismo da su me odbili, tad sam radila onaj trogodisnji plan na poslu, nisam imala vremena da smisljam odgovor, a moralo u roku od tri dana, i odustanem. Medjutim, stigne mi nakon dve nedelje opet isti odgovor od njih, i svekar primi to pismo, i ja kazem sebi, ovo mi tata salje znak s neba, on bi sigurno napisao prigovor da im se pusi, makara da zadovoljim sebe, i presavijem tabak na kompu :) i napisem prigovor, ma prigovorcinu! I vidim da sam tatino dete pa mi drago! :) Odem neki dan u socijalno, tad trebali da mi kazu sta su odlucili, kaze mi jedna fina teta sto tamo radi, da su me odlozili za posle praznika moraju dobro da protumace moj slucaj, da me slucajno ne ostete! He, he, he, ma nije bitno da li ce mi dati pare, samo mi je drago da se neko malo uneo u pricu, da malo ukljuce sive celije, ako razumete o cemu pricam! Odem danas, ista ona teta kaze, jos nisu uradili, danas ce, ali ce gledati da me ne ostete! :) Smesio mi se brk kao da mi refundacija prosla! Uh sto sam bila nesto srecna, ih. Videcemo konacan ishod, kakav bude, nema veze, ja sam zadovoljna sto sam ih zamorila! Very Happy

I da, uvek me moj tata fascinirao tim prigovorima i zalbama, neverovatan je tu bio, ali valjda iskustvo u sudskim vestacenjima i susretanje sa svakakvim narodom, skroz ga iskristalisalo. I tako kad sam slomila bila navikularnu kost u saci, 2.5 meseca gips, 3 meseca terapije, ako ne i duze, zavrsim sve to, predam u osiguranje da naplatim stetu, i u Dunav i u Viner (inace sam zavisnik od osiguranja lica:)), i dobijem od Dunava 10%, a od Vinera 3%. S tim sto u Viner dajem mnogo vise para godisnje, a Dunavu simbolicnu cifru. Napise moj tata zalbu Vineru, ljudi moji, pa ja sam citajuci pala od smeha! Izmedju ostalog napise da nisam u mogucnosti da muziciram, ja ga belo gledam i pitam, pa dobro tata, a kad sam ja to pa muzicirala, a on meni opusteno, pa Biki, a ko kaze da nekad u zivotu neces muzicirati, a ja affraid , i slozim se, sto jes jes! I tako mene zovnu posle te zalbe da me dr pogleda i poprica sa mnom u 4 oka, u Bgd, ja odem i tako ga smireno dobijem, ma nema, samo sam izvukla keca iz rukava, resenje od Dunava na 10%, i zalostivim glasom ga priupitam, da li treba pare koje dajem Vineru da preorjentisem na Dunav, on me pogleda i pita, pa moze li jos 3%! Ja nit vicem da, nit ne, samo trazim da on prica! Laughing Laughing I tako mi posle toga kupismo i novi frizider sa zamrzivacem, i novi bojler i francuski lezaj i odosmo na more, da da da, lepa suma parica se skupila od tih 6%! Tako da treba se malo dzapati, meni nekad gusht da zadovoljim sujetu! Very Happy

Udavih vas, al necete mi valjda zameriti! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/1/2012, 23:11

Bixi lepa je ta sumica od 6% svasta
ste nesto kupili i da bude sad jos veca vv Very Happy
Grudva BRAVO !
Senka tm je pravi mucho muz, ja volim takve izazove i romanticna iznenadjenja
A i posao ti je kreativan i pun ljubavi,
samo hrabro curo drzim fige za
srca srca srca srca
veliku debelu trocifrenu beturinu
Bebko nema zaustavljanja, ti si hrabra
I snazna zena kao i sve cure
Koje se bore za isti nas cilj go go go
Darija lepa shema kod jos bolje dr,
Mazo i ti si pruzila velike korake,
Daxi draga sta ti radis, jel si krenula u nove pobede osmeh srce love
xena jesi odlucila koja klinika obe su dobre koju god odaberes
Ljiljo kako joga
Dragance dokle si stigla
Orli, makki, hany, lakole, likoli, kamilice, red, jocy... volem vas
Loli boca boli proci ce i taj vitaminko sa kupusom ili bez i korak blize
... nasoj Maji i zelim sto brzi oporavak bice to sve Ok nemoze drugacije ni da bude
I sve cure koje su u koracaljskoj akciji saljem rode
I prasim roda roda roda
vv vv vv
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/1/2012, 23:13

Mirka85 i medolino osmeh srce osmeh srce
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 5/1/2012, 23:28

noja ::Mirka85 i medolino osmeh srce osmeh srce
zagrljaj
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 5/1/2012, 23:43

jedno pitanjce...
danas 21 DC, progesteron 22

kada sam 13 dana od transfera vadila progesteron, posle 15 dana terapije 3x2 progesterona i 2x nedeljno progesteron depo 250, isti je bio tek 18!

e sada, nisam neki strucnjak, ali neka mi neko kaze da tada progesteron nije bio prenizak???
danas bi, da je doslo od oplodnje i recimo transfera 3 dan, danas bi bio 2-3 dan od transfera....


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 5/1/2012, 23:54

Mijaki Dobar je za 21 dan, mislim da je jos nekom na pocetku t bio oko 18,
on se povisi vremenom u t moj je bio oko 6,7 nedelje 44 tad sam ga proveravala prvi put sa 3x200 utr.
estradiol kad vadis oko ovulacije15,16 sve zavisi kad je
o i moze pokazati kvalitet j.c i u prirodnjacima ako hoces da proveris
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 15 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu