KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+76
sanjicica
Marija86
heart84
Sneza
bokica
rada78
vikica800
Melina
anak
Mrvica
kristina33
Tanja83
natalija
Zoka83
hany
nolinica
*AIDA*
MIRKA85
djole42
NatasaM
gagax81
Tinche
Sami
bobica83
ciklama
little monster
viktorija
laKole
maja76
zoxa
shenon
Botox
Annie
Cupava
Mali Princ
LaFolie
tanjica
JocY
ragaco
ninica2
lilly13
cicsa80
lolipop
KoMetaK
bak
marijas
Jelica
SSanja
missile
smarija
dragana76ns
Jejaaa
Orline
Xena
lilya
noja
Likoli
cvrle76
bebko
maus
mijaki
Kamilica
MAAKKI
medolino
grudva
ananana
Dacaa
Jelena*
Struzzo
BiKsi :)
maza1972
dr mali pariz
red
Mirjana
senka
dragmilk
80 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 11/12/2011, 08:57

Likoli... zagrljaj
Videćeš, iako ti sad zvuči nemoguće, da tuga i razočaranje neće dugo trajati....zaboravićeš ovaj postupak i planiraćeš novi... yes i on će biti uspešan, veruj u to...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 11/12/2011, 10:37

poz devojke
meni je danas 7dpt u ponedelak sam imala tra. do petka nijednom me nije zaboleo stomak bas nista nisam osecala u petak sam ceo dan imala neki cudan osecaj na levoj strani neznam mozda je i jajnik ali kao blago bockanje juce opet nista i sekret mi je svih dana bio bas slab skoro i da ga nema od sinoc mi se pojacao sekret ne nesto mnogo i zuckast bole me krsta i neki glup osecaj imam kao da cu dobiti inace pijem utrogestan a juce samm primila progesteron depo na svaki 5 dan jel ovo normalno da nisam nista osecala do sada i sad me strah da nedobijem
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 11/12/2011, 11:49

Dobro jutro koraci!
Šaljem veliki stisak za sve.

Likoli ::
ne znam koliko ce vremena trebati da prodje da bih ja ponovo dobila volju za novi postupak, ovo me je dotuklo, hvala vam na nesebicnoj podrsci
srcasti poljupci
Likoli draga, mnogo mi je žao. Koliko god da bude potrebno odboluj. Pa opet naprijed u nove pobjede. A vidjećeš pokrenućš se mnogo prije nego što si očekivala cmoka

Lilly13 gdje si, kad će tvoja betica pa da zapjevamo.

Mazožao mi je što nisi dobila bar neku uputu za dalje korake od Radončića. Ali nema stajanja samo naprijed.

Koraci ljubac za sve
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 11/12/2011, 11:57

grudva ::poz devojke
meni je danas 7dpt u ponedelak sam imala tra. do petka nijednom me nije zaboleo stomak bas nista nisam osecala u petak sam ceo dan imala neki cudan osecaj na levoj strani neznam mozda je i jajnik ali kao blago bockanje juce opet nista i sekret mi je svih dana bio bas slab skoro i da ga nema od sinoc mi se pojacao sekret ne nesto mnogo i zuckast bole me krsta i neki glup osecaj imam kao da cu dobiti inace pijem utrogestan a juce samm primila progesteron depo na svaki 5 dan jel ovo normalno da nisam nista osecala do sada i sad me strah da nedobijem

Grudvice suviše je rano da se simptomi pripišu bilo čemu. A simptomi su isti kao kod mece. Ne obraćaj pažnju na njih, probaj da se opustiš i koliko toliko uživaš u odmaranju i čakaj ovaj divni datum na tikeru da potvrdiš svoju beticu.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 11/12/2011, 11:59

Pari najsrdacnije ti cestitam!Uzivaj u zasluzenom daru! osmeh srce

Likoli draga,daj sebi oduska,pusti tugu da ode,a onda digni glavu i napred,za nas nema drugog puta!

Grudva,zelim ti od srca da su to prvi simptomo da su se bebice ugnjezdile!

Evo da i ovde napisem kako stvari stoje kod nas :u sredu smo na ponovljenim konsultacijama u Frontu dobili resenje o iskljucenju iz programa za VTO.
Razlog je spermogram- od 31 milion ukupno pokretnih je 4% u mestu,96% nepokretno,a morfoloski ispravnih takodje samo 4%.
Pavlovic nas je poslao na razgovor kod nacelnice Garalejic,koja nam je u jednom poduzem,prijatnom i otvorenom razgovoru naglasila da iako u uslovima RZZO pise..."...uz postojanje zivih i morfoloski ispravnih spermatozoida..."da je ovo sto mi trenutno imamo jako,jako malo i da je veliko pitanje da li bi do oplodnje uopste doslo i kako bi se ti embrioni i razvijali.
Detaljno smo izlozili istoriju naseg slucaja,sta je sve sanirano i uradjeno od analiza za ovih 5 godina.Dobili smo savet koji me je jako zacudio i evo saram po internetu vec par dana da pronadjem vise o tome.
Naime,predlozila je da suprug odradi kariotip,da se vidi je li tu problem.
Koliko sam ja upoznata,hromozomski poremecaji se javljaju kod azoo i teske oligo.... i nikako mi nije jasno kako to moze da dodje u obzir kod nas,gde je br. uvek bio ok svih ovih godina,sa jednim jedinim izuzetkom-spermogram u avgustu broji 7 miliona.Dva nakon toga uradjena pokazuju 36 i 31 mil i ta dva su radjena u Frontu.
Zelela bih da cujem vasa misljenja i iskustva povodom ovoga.
Mozda pitam na pogresnom mestu,ali vidim da na tu temu vec duze niko nije svracao,ali takodje me interesuje je li dovoljno da se uradi samo kariotip ili bi bilo pozeljno ispitati i mikrodelecije Y hromozoma.
Sto se mene tice HSG je uredan,a ona cista koju su uocili predhodnog meseca,ovog puta je dijagnostifikovana kao dermoid-teratom.
Treba da odradim tumor marker Ca-125,pa da se javim stim nalazom da se vidi kako stoje stvari.
U svakom slucaju,mora da se odstrani.Ja bih zelela da resim to sto pre,jer ako dodje do poboljsanja spermograma,opet cemo se prijaviti za program i hocu da budem spremna za to.
Jako sam se razocarala i potonula tog dana kada se sve ovo zbilo,najvise zbog toga sto je dr izjavila..."ako je problem citogenetski,vreme je da to znate i da se ne nadate poboljsanju".Ipak,ja mislim da to kod nas nas ne moze biti slucaj.
Ostaje doduse jos nesto da se promeni-naporan i stresan zivot,posao koji podrazumeva kontakt sa farbama,lakovima i hemijskim isparenjima,sramota me je i da napisem-da se ostavi duvan.Tu smo posebno licimeri-godine terapija,analiza i truda,a prvo i osnovno cigare jos nismo izbacili.
Ali smo i tu resili da presecemo-ne samo zbog potomstva-prvenstveno zbog nas samih.Na kraju krajeva ni toj nasoj potencijalnoj deci nece trebati bolesni i istroseni roditelji!
Izvinjavam se ako sam mnogo oduzila drage moje.
Molim vas ako imate bilo sta da kazete povodom ovog hromozomskog ispitivanja,bilo vasa ili tudja iskustva,bilo bi jako dobrodoslo!
Puno vas sve ljubim i pozdravljam ljubav

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 11/12/2011, 12:01

jaooo
neznam sta mi je ubi se plakajuci prvi put da placem od kako sam krenula sa ovim i nemogu da se zaustavi Sad
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 11/12/2011, 12:09

Uh... Liloli, v
Da ce biti bolje bice, ali mora malo vremena da prodje. Nikad ne mozemo biti 100% spremne jer nam niko ne garantuje uspeh, a kad dodje do male ili nikakve bete No Samo mi znamo kako nam je. Ali ipak svi ponovo pokusavamo i dobro je da je tako jer jedino tako mozemo da uspemo. I koliko god puta jos pokusavala uvek cu verovati da moze da uspe bez obzira sta statistike tvrde.
Puno te zagrljaj
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 11/12/2011, 12:15

Grudva, dešava se, još si pod velikom količinom hormona. Želim ti da to uskoro budu suzice radosnice.

ragaco ::
Mozda pitam na pogresnom mestu,ali vidim da na tu temu vec duze niko nije svracao,ali takodje me interesuje je li dovoljno da se uradi samo kariotip ili bi bilo pozeljno ispitati i mikrodelecije Y hromozoma.
Ragaco prvo da ti kažem da mi je mnogo žao što ste izašli iz programa. I što i ti imaš taj zdravstveni problem. A smatram da je zdravlje najvažnije. Riješi to što prije, naravno prvo zbog sebe.

Što se kariotipa tiče, meni je Dr. objasnila da oni u tom nalazu ustvari samo vide hromozome, XX i XY, ne ulaze dalje. Iskreno nisam radila Mikrodeleciju Y hromozoma, i uopšte ne znam šta je to. Ali sam pristalica da sve što se može prije odraditi i odradi. Možda će ti biti moje pitanje glupo, jel ide tm kod urologa, koristite li nešto?
Edit: i mi smo isto tako vrlo često dolazili čak do Normo sa određenom vrstom terapije, ali ih je bilo u tom slučaju mnogo nepokretnih, doduše ne i morfološki neispravnih.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 11/12/2011, 12:29

Ragaco, ja mislim da sam ti vec pisala da smo mi na prvoj komisiji u Frontu imali 0% posto pokretljivih. Naravno, odbili nas. Moj utisak o nacelnici je bio prilicno los, ali nema veze, mozda joj nije bio dan, sta li.
Drugi put imali 35% pokretljivih. U zivotu mu nije bio tako dobar spermogram i prosli smo komisiju. Naravno, bili smo jako uspaniceni zbog tog nenormalnog variranja da li ce i koliko ce toga biti za VTO. Onda nam je dr objasnila da je samo vazno da ih ima i da uopste ne moraju da budu pokretljivi i da je i tada VTO moguca. Naravno, idelno bi bilo da ih 100% pokretljivih, ali kad ih nema, moze i sa onim sto ima da se radi.
Ono sto je do vas i mozete da uradite je da izbacite pusenje i mislim da ce nakon par meseci odmah biti bolje. I trazite obavezno misljenje nekog urologa. Uz duzno postovanje pomenutoj nacelnici, ali mislim da bi to i ona trebalo da vam kaze.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 11/12/2011, 13:37

Lolipop,nije glupo pitanje.Naravno draga da pije:Profertil(presli smo sa Proxeeda na njega,jer je u principu to ista stvar,samo jeftinija varijanta)Trental,Speman,vitamini C,A,E,zink,selen,piskavica,maticni mlec i propolis,ona mesavina meda i semenki...sve je to sastavni deo ishrane mog dragisica evo peta god.
Promenili smo puno,puno urologa u potrazi za raznim misljenjima,sanirane su bakterije,varikocela,ASA kontrolisemo na 6 mes,po potrebi pije terapiju jer ima negativnih efekata mnogostrukih kad bi stalno bio na pronizonu.
Hormoni su ok,mada nam je jedan urolog predlagao da ukljucimo i hormonsku terapiju,zna da bude poboljsanja bez obzira sto su hormoni uredni.
Ali kada nam je skrenuo paznju da moze da dodje i do suprotnog efekta-pogorsanja situacije,pa cak i gubitka spermatogeneze usled te hormonske terapije,odbacili smo tu varijantu,jer nam je naglasio da tako izazvana situacija moze biti,doduse u vrlo retkim slucajevima,ireverzibilna.
Ja sam svesna da bi u bilo kojoj privatnoj klinici i sa ovakvim nalazom bilo moguce pokusati VTO,Ss tim sto bi bile mnogo vece sanse kad bi se te brojke pomakle u nasu korist.Drzavne se pare dobro cuvaju Wink
Trenutno,nismo u finansijskoj situaciji koja bi nam omogucila razmisljanje u tom pravcu.
U svakom slucaju,bolji spermogram uvecace nase sanse.
Preduzecemo sve sto bude u nasoj moci,vremena bar imamo,ne brojimo sitno.Mada i to je bolje da bude pre nego kasnije.
Ali me jako buni to hromozomsko ispitivanje.Nigde ne nalazim da to moze biti uzrok astenoteratospermiji.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 11/12/2011, 14:22

Ragaco, kao prvo-hvala na lepim željama,a sad da ti pomognem, koliko mogu.
Prvo-eminentno je da imaš nešto sa čim ne treba ulaziti u postupak, tako da moj plan koji ću ti odmah izneti-nema značaj sada. Da su nas odbili sa tolikim brojem i doduše malim postotkom,ali opet-dovoljnim za ta posla, ja bih momentalno kontaktirala RZZO i digla prašinu, iako je ta g-đa G. i sama u Toj njihovoj Vrhovnoj komisiji sa Ljubićem i još nekim dr-kovima. Možde ne bi bilo odaziva, ali bih svakako to uradila, a potom i u nekoliko vrsta dnevne štampe napisala esej o brizi države za natalitet Srbije. Nisi ti usamljen slučaj koji je odbijen jer ne ispunjava njihove prohteve. Oni jednostavno žele parove sa dooobrim nalazima, kod kojih su veće verovatnoće uspeha.
No, ti imaš problem, i ukloni ga. Dakle-tumor-marker i histero ili laparo , pa taman da središ unutrašnjost.
kariotip je nešto što inače svako od nas treba da ima urađeno,ali time se ne preispituju genetske predispozicije, već samo raspored hromozoma, te kao krajnji rezultat dobijete potvrdu da ste žensko,odnosno tvoj muž-muško.
Mikrodelecije Y hromozoma su, kao što si negde i sama čitala, pretrage koje su od značaja kad su kod muškaraca teži slučajevi, a pogotovu problem sa mrfologijom. Ispituje se Y hromozom i promena na njemu mogu biti na 3 nivoa. Svaka nosi svoju težinu. Ali! Šta spoznaja o nekoj promeni donosi? Ništa! Svejedno se onda par upućije na VTO, jer te delecije , sad se ne sećam na kom delu Y hromozoma govore da muškarac ne može prirodnim putem ostavriti potomstvo, i da-ako postoji delecija, ona se prenosi na muške potomke.
O tome znam jer smo se i mi raspitivali za to u HELIXU, kad sam ja radila pretrage za sebe...i pitala sam čiku-o.k. i šta ako moj muž ima tu deleciju- on kaže: Ništa -VTO. Uredu, što bismo onda to radili to kad inače idemo na VTO??? Čovek je odćutao, mi otišli,ali jesam i dalje razmišljala o toj pretrazi. I dr Sonja mi je rekla možete to odraditi,ali ne vidim neku potrebu.
ti ukucaj taj naslov Mikrodelecije Y hromozoma, pročitaj studiju, i biće ti dosta jasnije.
Polako, samo korak po korak,i doći ćete do cilja!Sve najbolje! Korak po korak na putu do bete + - Page 25 275568
Grudva, hormoni bujaju u tebi, polako, ne preispituj se, jer je rano za simptome, možeš samo sebe preopterititi. Korak po korak na putu do bete + - Page 25 490909
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 11/12/2011, 15:27

za koje simptome je rano mozda trudnoce da ali mene je mucio stomak kao kad treba da dobijem a za to nije rano meni je 22 dan od predhone a ja sam dobijala na 22-25 dana zato sam se uplasila mada mi je sada bolje nebole me krsta i stomak kao jutros sad je preslo na zeludac ubi me verovatno sto sam se malo uplasila i isplakala ali nema veze proci ce i to
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 11/12/2011, 15:40

da,Grudva, za simptome trudnoće, nije valjda da istražuješ te druge?
Inače, vrlo,vrlo često se dešavaju PMS u toku čekanja bete pa i kasnije.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 11/12/2011, 15:52

dr mali pariz ::da,Grudva, za simptome trudnoće, nije valjda da istražuješ te druge?
Inače, vrlo,vrlo često se dešavaju PMS u toku čekanja bete pa i kasnije.
neistrazujem ih pari vec se plasim jutros kad sam osetila uplasila sam se da cu dobiti Embarassed
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 11/12/2011, 15:55

pa takvi su simptomi i kod trudnoce,, imas osecaj da samo sto nisi dobila
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 11/12/2011, 16:14

hany ::pa takvi su simptomi i kod trudnoce,, imas osecaj da samo sto nisi dobila

Potvrdjujem. Kod mene u dnevniku mozes videti da sam svo vreme imala simptome pms-a.
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 11/12/2011, 16:24

Zoka83 ::
hany ::pa takvi su simptomi i kod trudnoce,, imas osecaj da samo sto nisi dobila

Potvrdjujem. Kod mene u dnevniku mozes videti da sam svo vreme imala simptome pms-a.
Takođe!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 11/12/2011, 16:31

hvala vam utesile te me malo
ovo je period kad bi trebala da dobijem zato sam se uplasila
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 11/12/2011, 16:37

moram da vam ispricam kako me je mama utesla
zove ja joj se pozalila i kazem joj i zeludac me boli i juce malo a danas ubi kao kamenje da sam jela poludecu od bolova a ona meni kaze e sine i mene je bukvalno od prvog dana kada sam ostala sa tobom trudna jako boleo zeludac po ceo dan i svih 9 meseci affraid nemoj da se plasis sigurno si trudna
e moja mama queen
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 11/12/2011, 16:54

Mame su zakon. Grudva probaj da grickaš badem. Ovde na forumu sam saznala da je dobar protiv mučnine, a ja sam ga nekada davno grickala kada me boli želudac i pomogalo je. Obična voda takođe pomaže. Treba često po malo da popiješ, a u pauzama grickaj badem.
To si se ti nasekirala. Znam kako ti je. Izdrži još malo. Evo ja ću da te malo povučem za nos, za svaki slučaj Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 11/12/2011, 17:05

hvala imenjakinjo moja osmeh srce
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 11/12/2011, 18:34

Devojke, ne znam da li je rano da se radujemo, ali evo sad na nekoj TV opet u vestima pokrenuta tema o ukljucivanju privatnih klinika u program besplatnih VTO o trosku drzave. Aaaaaaa... f
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 11/12/2011, 18:50

meni su u genesisu rekli, da postoji šansa da se privatne klinike vrate u igru, i da će se oko nove godine odlucivati ponovo...
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 11/12/2011, 18:52

Ja sam cula razne price, da ce od nove godine, ali sigurnije od marta ili maja da ukljuce privatne klinike u program.
A kada sam bila na komisiji u socijalnom dr.mi kaze da se suska i da je bio sastanak da ce da ukinu VTO o trosku drzave jer je skupo, Shocked ja se izbecila i pitam da li je moguce, kaze pa gde ima dima imai vatre.
Ne znam vise sta da mislim!
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 11/12/2011, 19:25

ne verujem da bi smeli da ukinu besplatnu VTO...pogotovo to neće sad uraditi pred izbore-to je bar moje mišljenje...
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 25 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu