KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+56
sladjashush
Vuchica
Vilhelmina
Gramatika
Danche
nebojsa
mali badja
*Maki*
nacKa
Annie
JACCCA
nandži
korpica
darija79
maki79
MIRKA85
makica84
aljaska
medolino
3023456
Jejaaa
rada78
bak
dra00
senka
Niny
sanjicica
anuska80
racili
Zoka83
cicsa80
sanja 80
djole42
Maza
ananana
Kamilica
shenon
danijeland
hany
twist
Anavi
ivana ivanovic
vikica800
Mali Princ
dr mali pariz
heart84
JocY
noja
ivi
anna
maza1972
grudva
ragaco
gagicaDragica
Mirjana
ninica2
60 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dr mali pariz 25/4/2012, 23:00

Jeja, Nacka, Mazo...BRAVOOOOOO!!! Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 32796 Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 32796 Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 32796
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Jejaaa 26/4/2012, 16:23

Devojke ljubav
Uputi overeni , sve spremno!U ponedeljak vam pisem izvestaj ! zagrljaj
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 26/4/2012, 18:44

Bravo,Jejaa.Ja sam uspela samo da uzmem zeleni uput.Sutra nosim na overu.Čekala 3 sata taj zeleni papirić sa par reči.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Mirjana 26/4/2012, 18:50

Bravo devojke! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 27/4/2012, 01:01

evo i mene posle duzeg vremena da vidim koja ce biti samnom u maju virkam po malo inace izbegavam forume malo mi lakse u glavi Rolling Eyes
ja za nekih 15 dana pocinjem u n.f. pa devojke javnite se Very Happy

mazo zeleni uput neoveravas ja bar nisam taj ti je za prijem u bolnicu mislim da to rade devojke iz unutrasnjosti a ti si iz bg,koliko sam primetila obicno u n.f. a ja vec drugi put kod njih za 6 meseci te prve konsultacije budu da ti oni kazu sta dalje nekrece se odmah vec kako odluce u vecini slucajeva se prije cyclo progynova 90% zena kod njih krece sa time (nesto ih tamo dr. vole) mesec ili dva u svakom slucaju tada ces znati kada kreces kazu ti tacno protokol koji ce biti
uz nerade i nema spermograma meni je tako bilo oba puta uz rade na komisiji i drugi dan ciklusa kada vec krecem sa terapijom
ponesi i izvestaj sa predhodne vto i naglasi da si lose regovala ali ja misli da oni nedaju kontracepciju bar za ovih 6 meseci koliko sam tamo a neizbijam Embarassed nisam perimetila

BRAVO ZA SVE DEVOJKE CEKALICE
igracice
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 27/4/2012, 11:42

Bravo zene, eto, rekla sam ja da cete vi samnom u maju vv
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cekalica 27/4/2012, 11:45

Zdravo svima,ja sam nova ovde i cekalica sam tri godine,sada se spremam za vto i imam jako velik problem sa doktorima-niko nista ne zna.Ako neka od vas moze da mi pomogne,znacilo bi mi jako.Naime:otisla sam kod mog ginekologa i rekla da hocu na vto,s cim se on slozio i dao mi upute za neke silne viruse,za hormone,pa kad zavrsim i dobijem rezultate svega toga da dodjem kod njega,a moj muz umedjuvremenu da se javi kod svog dr,e tu nastaje problem,njega niko nece da primi i da mu bilo kakav uput,i tako smo mi sad u corsokaku,ne znm gde vise da pitam i na koja vrata da pokucam,salju man u krug jedni kod drugih.
Kada bi mi neka od vas napisala kako je to islo kod vas
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 27/4/2012, 11:52

cekalice, kako nece da ga primi? Njemu dr opste prakse daje upute onako kako je tvoj ginekolog rekao da treba. Tako su svi radili. Neznam gde zivis, ako dr nece onda se obrati tvom ginekologu ili ovima u socijalnom da ti kazu sta ces.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 27/4/2012, 18:34

grudva ::evo i mene posle duzeg vremena da vidim koja ce biti samnom u maju virkam po malo inace izbegavam forume malo mi lakse u glavi Rolling Eyes
ja za nekih 15 dana pocinjem u n.f. pa devojke javnite se Very Happy

mazo zeleni uput neoveravas ja bar nisam taj ti je za prijem u bolnicu mislim da to rade devojke iz unutrasnjosti a ti si iz bg,koliko sam primetila obicno u n.f. a ja vec drugi put kod njih za 6 meseci te prve konsultacije budu da ti oni kazu sta dalje nekrece se odmah vec kako odluce u vecini slucajeva se prije cyclo progynova 90% zena kod njih krece sa time (nesto ih tamo dr. vole) mesec ili dva u svakom slucaju tada ces znati kada kreces kazu ti tacno protokol koji ce biti
uz nerade i nema spermograma meni je tako bilo oba puta uz rade na komisiji i drugi dan ciklusa kada vec krecem sa terapijom
ponesi i izvestaj sa predhodne vto i naglasi da si lose regovala ali ja misli da oni nedaju kontracepciju bar za ovih 6 meseci koliko sam tamo a neizbijam Embarassed nisam perimetila

BRAVO ZA SVE DEVOJKE CEKALICE
igracice
Grudva,tebi se baš približilo igra igra igra Ja kao da sam prvi put na VTO,sve mi je nešto drugačije oko ove papirologije,a i baš su me uhvatili na brzinu.Danas sam bila u RZZO ,dobila onaj obrazac i definitivno sam raspoređena u N.Front Laughing Ništa od Novog Sada Crying or Very sad Rekli su mi da sam po nekom ubrzanom postupku zbog mojih godina.
Hvala ti za objašnjenje cvet ,ja sam prošli put bila u privatnoj klinici,pa mi je ovo sve drugačije nekako.Poneću sve analize i posebno ću naglasiti za tromofilije.

cekalica ::Zdravo svima,ja sam nova ovde i cekalica sam tri godine,sada se spremam za vto i imam jako velik problem sa doktorima-niko nista ne zna.Ako neka od vas moze da mi pomogne,znacilo bi mi jako.Naime:otisla sam kod mog ginekologa i rekla da hocu na vto,s cim se on slozio i dao mi upute za neke silne viruse,za hormone,pa kad zavrsim i dobijem rezultate svega toga da dodjem kod njega,a moj muz umedjuvremenu da se javi kod svog dr,e tu nastaje problem,njega niko nece da primi i da mu bilo kakav uput,i tako smo mi sad u corsokaku,ne znm gde vise da pitam i na koja vrata da pokucam,salju man u krug jedni kod drugih.
Kada bi mi neka od vas napisala kako je to islo kod vas
Nama je moja ginekolog dala upute i za njega, a neke upute je uzimao kod opšteg npr. za spermogram. Nerazumem kako niko neće da ga primi,ima li on izabranog lekara?
Što se tiče redosleda analiza mi smo prvo uradili viruse pa onda briseve,jer oni kraće važe.
Dobro nam došla cvet i pitaj sve što ti nije jasno.
Da,nisi nam napisala iz kog si grada,tako da i od toga zavisi gde ćete raditi analize.

E,da...ko je pisao da ima konsultacije u ponedeljak 30.aprila ,moglo bi i druženje da padne.Ja sam zakazana u 10. Very Happy
d d d d d d d d d d
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 27/4/2012, 19:28

Cekalice,dobrodosla cvet Ne znam iz kog si grada,ali njegov dr opste prakse mora da mu da upute,bar bi tako trebalo.Mm,je njegov izabran dr davao upute za nalaze.Mazo,Jejaa ima konsultacije u ponedeljak,mislim u 9 i 30,nisam sigurna,ali javice ti se vec ona.Grudva,pa gde si ti,nije te bilo dugo?Jos malo i startujes,super sretan početak
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 27/4/2012, 21:34

Korpice sta se sa tobom desava? ljubav Izgleda da smo u razlicitim smenama
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od korpica 27/4/2012, 21:47

dra00 ::Korpice sta se sa tobom desava? ljubav Izgleda da smo u razlicitim smenama
Dra,hvala sto pitas.Pa nista,u ponedeljak idem do dz da proverim koliko se cekaju rezultati briseva,da bih znala kad da ih povadim.Polako se pripremam.Nisam videla na koracima,ti bese isla na konsultacije,kako si prosla? ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 27/4/2012, 22:02

pisala sam ti pp Wink
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Jejaaa 27/4/2012, 23:14

Ja Mazo u 9h, ali mi rekli da dodjem bar u 8.45h!!!!! d
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 28/4/2012, 01:11

mazo i jejaa
naoruzajte se strpljenjem to 9:30-10 nekada tamo moze da bude i 11-12 h
kissssss
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 28/4/2012, 01:50

Drage moje ja sam nova ovde saljem vam svima veliki usne moram da se prikljucim nisam mogla sve da citam ali posto prikupljamo papire za vto ja i moja doktorka smo malo zbunjene Shocked DA LI NEKA OD VAS mozda zna koliko HSG treba da bude star kad se predaju za komisiju ja sam ga radila u decembru 2009 da li je mozda zastareo (jajovodi prohodni)?!?! I jos jedan maler brisevi su nam losi kod mene ureoplazma zavrsila sam terapiju a M.M jos uvek na terapiji trebamo da ponovimo i ako budu u redu predajemo papire. Inace da naglasim ja imam 30god M.M 32god. u borbi 8 dugih godina. Ljubim vas sve i cekam odgovor
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 28/4/2012, 10:51

Ja sam za oba postupka prošla komisiju sa HSGom od 30.marta 2011.
Znači za ovu drugu komisiju je 13 meseci od HSG ,niko nije pravio pitanje.Mislim da nije toliko bitan,samo ga traže kod onih parova ,kod kojih je kod muškog partnera NORMOSPERMIJA.
Za briseve na hlamidiju , mikopl.ureapl. uzimaćete terapiju i treba da ih ponovite i da budu negativni.
Da,dok ste pod terapijom,obavezno koristite prezervativ ,da ne bi došlo do ping- pong efekta.
Dobro nam došla i nek je sa srećom!!! c
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Jejaaa 28/4/2012, 14:01

Karakaca dobro nam dosla i sto pre otisla na trudnicke strane! ff
Ja imam HSG iz 2005. jajovodi prohodni uvek mi kazu da ga nosim sa sobom i da vazi.Maza je u pravu bitniji je ako je zenski sterilitet u pitanju.
Grudva hvala, nadam se da kod nas to nece biti slucaj i da ce sve brzo ici! igra
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od cekalica 28/4/2012, 14:14

Mi smo iz Rume.
Nasla sam resenje sve cemo sto treba za mm raditi privatno,uzeti od mog ginekologa uput za komisiju i to je to.Da nije bilo zena sa dva,tri foruma zajedno s vama,ne bih imala pojma ,mogla bih samo sesti i plakati.
cekalica
cekalica

Broj poruka : 238
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 28/4/2012, 14:47

Hvala Drage moje na srdacnoj dobrodoslici brzom odgovoru nadam se da nece biti problema. Da li neka od vas ima iskustva sa Niskim doktorima i jel znate mozda koji doktori rade tamo? Ja sam bila na inseminaciji kod Ivanovica i zadovoljna sam bila, ali su mi problem i finansije i put do Beograda tako da smo sad resili da radimo u Nisu. I sta dalje kad predamo papire koliko se ceka? ljubav
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 28/4/2012, 19:48

e da vam jos ovo kazem. isla sam na konsultacije i dr mi racuna od kog dana sta i kako i kaze da moramo sto pre da krenemo jer je 17.jula
6 meseci od kako sam prosla komisiju a da su oni u obavezi da do tog datuma zavrse postupak. zato je sve ovo sa pismima koja kasne ovako ubrzano.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od makica84 28/4/2012, 20:55

draoo, to sto ti je rekao da se mora zavrsiti do isteka 6 meseci mi nema neke logike. sta je sa zenama koje imaju dugi protokol ili se dogodi neki problem, bakterija i sl, pa se sve produzava. nece njih sigurno iskljuciti na pola postupka. A i dr iz Nemanjine koja me je zvala mi je rekla da postupak mora da pocne u roku od 6 meseci. meni je na pismu tacno poslednji dan, kada mi istice 6 meseci...znaci da ni ne pocinjem Very Happy
makica84
makica84

Broj poruka : 136
Godina : 40
Datum upisa : 20.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 28/4/2012, 21:07

naravno da nema logike kao ni to sto cekaju da jave nekome da ulazi u postupak za 3 dana pa ipak to rade. Sto se mene tice ja sam zadovoljna sto moja doktorka tako razmislja jer posle toliko cekanja na sve redom komisije, pismo... bar nesto da ide kako treba Very Happy
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 28/4/2012, 21:52

dra00 ::e da vam jos ovo kazem. isla sam na konsultacije i dr mi racuna od kog dana sta i kako i kaze da moramo sto pre da krenemo jer je 17.jula
6 meseci od kako sam prosla komisiju a da su oni u obavezi da do tog datuma zavrse postupak. zato je sve ovo sa pismima koja kasne ovako ubrzano.

Uh, sad opet upadam u paniku! Pa meni u pismu piše da se javim 19. jula, a tog dana mi ističe potvrda!
Znači li to da je trebalo da započnem pripreme ranije?! affraid
Ali, kako?! v Lepo piše u pozivu da im se javim dan unapred da mi zakažu vreme dolaska!
Ima li iko pojma šta da radimo sa ovakvom zavrzlamom? No
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 51
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od dra00 29/4/2012, 09:25

Jejaaa, Nacka, Mazo srecno sutra na konsultacijama osmeh srce osmeh srce osmeh srce
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 37 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu