Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 40 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca taj 2/5/2012, 23:42

POMOĆ molim Vas, sta bi od briseva trebalo da odradi MM dobija na uputu samo uretralni bris jel treba jos neki posto sam ja sredila ureoplazmu i trebamo da predamo papire u ponedeljak da nebude fali nesto. f Gledam, listam papire i bas me nesto cudi da ima samo jedan papir od brisa, spermogram, krvna grupa i HbsAg,hcv,hiv, vdrl.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 37
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 40 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca taj 2/5/2012, 23:42

karakaca ::POMOĆ molim Vas, sta bi od briseva trebalo da odradi MM dobija na uputu samo uretralni bris jel treba jos neki posto sam ja sredila ureoplazmu i trebamo da predamo papire u ponedeljak da nebude fali nesto. Mad Gledam, listam papire i bas me nesto cudi da ima samo jedan papir od brisa, spermogram, krvna grupa i HbsAg,hcv,hiv, vdrl.
karakaca
karakaca

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 3/5/2012, 00:09

Karakaca dobrodosla ff Ovako,od briseva treba da ima,uretralni bris na chlamydiju,micoplazmu,ureaplazmu.Spermogram,spermokulturu.Koliko vidim imas sve,jedino ne vidim da ima uradjenu spermokulturu
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od karakaca taj 3/5/2012, 00:21

Hvala korpice usne, u papirima koje sam dobila iz RZZO nigde ne pise za spermokulturu samo spermogram, a i nasi prijatelji su predali bez spermokulture i niko se nije bunio, mada je to meni sumnjivo mislim da cu sutra da ga nateram da ode po uput bolje da imamo nego da nas vrate.
Da nisu to neke novine mozda da spermokultura ne treba? zbunjen
karakaca
karakaca

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 3/5/2012, 10:08

Karakaca,opet ti proveri.Gde predajes dokumentaciju?Koliko sam ovde mogla da vidim razlicito je od klinike,do klinike.Mi smo u Visegradsku predali,tad smo nosili rezultat spermokulture.Sad u junu idemo,i opet nam traze spermokulturu i meni briseve.Dok nekim devojkama,koje su u drugim klinikama,to nisu trazili.Zato ti,opet proveri i srecno u ponedeljak.Javljaj kako ste prosli
korpica
korpica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dra00 taj 3/5/2012, 11:09

karakaca ::POMOĆ molim Vas, sta bi od briseva trebalo da odradi MM dobija na uputu samo uretralni bris jel treba jos neki posto sam ja sredila ureoplazmu i trebamo da predamo papire u ponedeljak da nebude fali nesto. f Gledam, listam papire i bas me nesto cudi da ima samo jedan papir od brisa, spermogram, krvna grupa i HbsAg,hcv,hiv, vdrl.

Karakaca imas na sajtu RZZO spisak sta ti je sve potrebno
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 41
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dra00 taj 3/5/2012, 11:13

http://www.rfzo.rs/index.php/vto-actual
dra00
dra00

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od karakaca taj 3/5/2012, 20:46

Danas je MM dobio uput za spermokulturu bolje da je imamo nego da nas vrate tako da papire ne predajemo u ponedeljak. Hvala korpice na savetu ljubim vas puno sve
karakaca
karakaca

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 3/5/2012, 22:10

karakaca, javi kako ste prosli
SRECNO!!! ff
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3207
Godina : 43
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od anjanja taj 4/5/2012, 12:16

Pozdrav za sve devojke :)
Nova sam na forumu, mada vas pratim duze vreme. I ja cekam pozivno pismo, a drugostepenu komisiju sam prosal u aprilu.

brankamic bas si me Shocked ... ti cekas 3 meseca???

anjanja

Broj poruka : 24
Datum upisa : 04.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 4/5/2012, 12:26

Anjanja dobrodosla ff Bitno je da si prosla komisiju,sad moras malo cekati i biti strpljiva.Ja ti zelim puno srece.Gde si predala dokumentaciju i koja ti je vto po redu? ljubav
korpica
korpica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od anjanja taj 4/5/2012, 12:55

Hvala na dobrodoslici Very Happy
Predala sam dokumentaciju u NS-u, a nisam do sada radila nijednu VTO.

Imala sam III bezuspesna pokusaja inseminacije, i spremam se za IV u danima cekanja do pozivnog pisma - jer nisam bas neki optimista da ce IV inseminacija uspeti, ako ove prethodne nisu.

anjanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od brankamic taj 4/5/2012, 20:21

Da da, Anjanja, cekam tri meseca...nadam se da ce me uskoro pozvati ali sam se vec pocela nervirati, narocito sto kada ih zovem da pitam svi se prave ludi.
Srecno Anjanja, nadam se da ce nam ovo uspeti. Ni ja nisam radila do sada nijednu VTO, a za inseminacije su rekli da ni ne pokusavamo. Ja imam problem sa hormonima a muz oligoastenospermiju.

brankamic

Broj poruka : 25
Datum upisa : 01.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od anjanja taj 4/5/2012, 23:51

Nova poruka od brankamic:
Da da, Anjanja, cekam tri meseca...nadam se da ce me uskoro pozvati ali sam se vec pocela nervirati, narocito sto kada ih zovem da pitam svi se prave ludi. "

Jaooo pa to je grozno... Ja sam danas zvala rzzo, pa mi je dr rekla da cu verovatno pismo dobiti u maju, mada i oni cekaju spisak iz Bg-a, pa ce onda javiti nama koji smo prosli drugostepenu.... Ja se nadam da ce tako i biti, mada.... ko zna :)
Srecno i tebi Brankamic :)

anjanja

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dra00 taj 5/5/2012, 10:33

Anjanja, meni su dok sam cekala u soc. rekli da jos nista ne znaju, guzva, najverovatnije ostajem za septembar i na kraju stiglo pismo za maj. Tako da oni nemaju pojma kada ce i za koji datum stici. Zastoj je bio i sad je kao sto vidis krenulo ponovo pa ne brini, javice oni tebi uskoro.
dra00
dra00

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od shenon taj 5/5/2012, 16:25

Spermokulturu nismo ni mi imali. Nisu trazili ni na jednoj komisiji. MM je imao bris na hlam., ureapl., mikopl. i bakterioloski bris uretre a to nije spermokultura. I spermogram naravno....

-------

http://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2120
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu