KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
SannI-AlL
makababy
buby
Marija86
Dacaa
caci
LaFolie
vildana m
ragaco
daxi011
Simona
lena
Orline
lilya
vikica800
lilly13
Likoli
natalija
7-patuljaka
sanja 80
malenaa
gagax81
Republica
djole42
tuli
viktorija
suncica muncica
bak
maus
cvrle76
lolipop
racili
grudva
Niny
Deni
shenon
Anavi
BiKsi :)
little monster
JocY
Zoka83
Sofka
Sneza
Tanja83
ciklama
hany
fenix
Malina
Shizika
Mali Princ
dragana76ns
jaca*caca
ananana
KoMetaK
bebko
MAAKKI
dr mali pariz
ninica2
adriatika
anak
Xena
Mirjana
Kamilica
noja
Botox
maza1972
traveler81
cicsa80
heart84
73 posters

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 80 13/10/2011, 19:05

Hvala devojke...meni se takodje cini da je sve okkk...nekako ide svojim tokom, danas se najbolje osecam u zadnjih deset dana...nego zvala ja jutros Visegradsku da pitam da li treba i on sa mnom sutra da ide..hahahaa....naravnooooo,obaveznoooooo..rece ona...juce ceo dan tamo,sva sam se pogubila od raznih informacija....... Razz Embarassed srca srca srca srca srca [u] jel moze neko da mi kaze kako da napisem sta sam radila,ispod teksta sto ide...hvala unapred... Embarassed Embarassed Embarassed
sanja 80
sanja 80

Broj poruka : 36
Godina : 43
Location : beograd
Datum upisa : 10.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 13/10/2011, 19:07

Xena, bas sam puno mislila danas na tebe, prolazila sam kroz GIN i bas kazem mami da ti danas imas aspiraciju pa smo nas dve navijale radost jako se radujem da si dobro i da je sve super proslo.
ne brini, ja mislim da je to sve super. Ako su Vam svima danas izvadili logicno je da ce vam zajedno i vracati. Mislim da nije bitno u koje vreme vam vracaju, sto je duze kod njih to ce biti kvalitetnije, tako da 3 dana, extra! To je moje licno misljenje i ja verujem da je ovo dobitna kombinacija za tebe!!
Dace Bog molitva
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 13/10/2011, 19:09

Sanja 80,gore u zaglavlju pise Profil, otvori to pa idi na Potpis i tu upisi.
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 13/10/2011, 19:13

Natalija srecno vencanje king queen

Xena super je to lep broj sada samo neka bude dobra zurka juriš juriš juriš juriš juriš

Traveler to je normalno da vadis ponovo betu posle 48 h da se vidi dali se dupla. osmeh srce

MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cicsa80 13/10/2011, 19:28

Natalija srecno spremanje!
Xeno, nek dalje ide lepo i da se radujemo za koji dan!
Maakki prosla polovina, brzo ce i ostatak i onda radovanjeeeeeeeeee!
Srecno koracaljke!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 13/10/2011, 19:34

Natalija srecno spremanje za vencanje d d d
XENA navijam za zuraju u labu jumping jumping jumping jumping
Ostalim koracaljkama zagrljaj
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 13/10/2011, 20:16

Evo ja da se predstavim ovde. Nadam se da sam na pravoj temi. Napisah pre 15-ak minuta poduzi post, ali ne znam gde je nestao.
Dakle, u braku 5 godina, u ljibavi 100 godina.
Kod mene za sada sve OK, mm spremogram ne znam kako bih definisala. Ukratko, prvi put su nas odbili na komisiji zato sto je ima 0% pokretljivih spermatozoida, drugi put umalo da nas vrate posto mu je spermogram bio na granici normalnog. Iza sebe imamo jednu neuspesnu VTO u Bis-u. Jos uvek se od svega oporavljamo posto je trebalo proslog petka da radimo betu, ali sam ja u medjuvremenu prokrvarila No
U utorak idem na kontrolni pregled sa milion pitanja i nedoumica.
Nas plan je da pre drugog pokusaja o trosku drzave (posto su sada u opticaju samo drzavne klinke i velike guzve) radimo jednu negde privatno. Nisam sigurna gde. Sto se Bis-a tice, mojom doktorkom, Biljanom Tvrdisic, sam vise nego zadovoljna, ali ipak nam tamo nije uspelo. Skoro sigurno bih tamo radila opet, ali oni ne zamrzavaju embrione nego ih sve vracaju i to mi je trenutno veliki problem. Da li raditi kod njih i ici na sve ili nista ili negde drugo pa mozda i bude smrzlica ako ne uspe.
Da li mi preporucujete neku dodatnu analizu pre drugog pokusaja za svaki slucaj i koju? Videcu i sta ce mi moja dr reci. Sto se preporuka klinika tice, tu mi je sve jasno. KOme je uspelo hvali kome nije nije bas zadovoljan i tako... Ovo mi je treca godina i vec treci forum na kojem skupljam iskustva i savete u nadi da i ovo moze da pomogne.

Malo udavih, nadam se da je to OK za pocetike ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 13/10/2011, 20:32

Lilya dobro ti nama dosla osmeh srce
Sto se tice vaseg neuspeha daj sebi vremena da odbolujes i onda ponovo do svog cilja, a sto se tice analiza nisi napisala sta si sve osim onih redovnih analiza radi, ako si nesto radila, postoji jos gomia toga sto se moze odraditi, imas ovde tema gde mozes i sama da vidis sta bi sve jos mogla odraditi. smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 13/10/2011, 20:42

Makki, kako si, prošla polovina?
Xena, fino, drago mi je da je i to prošlo! Da li si ti na Betaniji u postuku, nisam sigurna, da li si, pitam, jer sam mislila da oni nedeljom ne rade!
Ananana, još nedelju dana jel?
Lilya, dobro došla, ima analiza raznoraznih, iha!!!Malo vršljaj po temama, sigurno ćeš naći šta te intersuje.
Prnče, draga, uživaš li?
Bak, draga hvala ti što mi odgovori danas na Clubu, baš si me smirila, znaš tamo na klinici je kao na traci, da mi je dr. samo tu rečenicu rekla koju si i ti ne bih se uopšte nervirala, nego nema dr vremena za objašnjavanje.

Sve vas zagrljaj
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ananana 13/10/2011, 21:10

Natalija srecno pripemanje za vencanje d d d x

Lilya dobrodosla love

Kamilice, ne znam mislim da krecem od srede, a mozda vec i od ponedeljka, recice mi dr.kada uzmem semu. Joooj, jedva cekam d
Kako si ti, draga? Idu li boce lagano? usne
ananana
ananana

Broj poruka : 1028
Godina : 42
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 13/10/2011, 21:18

Lilya, DOBRODOŠLA!!! Pa, znamo se sa KOLEVKE...pratila sam tvoj dnevnik...vidi ovde oko analiza https://kutak.forumotion.com/f4-zenski-sterilitet
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/10/2011, 21:24

Lilya, dobro dosla, ti i ja se znamo bas dugo Korak po korak na putu do bete + - Page 13 490909 Sve ti je maakki rekla, imas dosta tema o analizama posle neuspelog VTO, procunjaj, procitaj, pitaj.

Kamilice na zalost oni koji bi trebali da nam objasne najcesce to ne urade, ali smo zato tu da jedna drugoj pomognemo, bar oko onoga sto znamo Korak po korak na putu do bete + - Page 13 490909
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 13/10/2011, 21:27

Kamilice, ne znam mislim da krecem od srede, a mozda vec i od ponedeljka, recice mi dr.kada uzmem semu. Joooj, jedva cekam
Kako si ti, draga? Idu li boce lagano?
Idu, draga, idu, sreća pa mi mama daje, odem kod nje, doručkujem kvatitetno, ma kompletan tretman...Mame, eh

Bak, draga, 100% si u pravu usne
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 13/10/2011, 22:21

Devojke, hvala na toploj dobrodoslici ljubav
Bak, sta da ti kazem, sem da i tebi posaljem jedan ljubav
Mi smo radili samo one analize koje je trazila komisija za ulazak u program o trosku drzave. Sada cemo da odemo da vidimo sta nam dr preporucuje jos da uradimo, a i ja cu malo da procesljam forum pa cemo da vidimo. Sta mi vi preporucujete, kada je OK da probamo drugi put?
Mi smo u fazonu da probamo sto pre dok smo jos u svemu ovome.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/10/2011, 22:30

Lilya, dobrodošla i što pre trudna bila! Ja bih napravila pauzu bar 3 meseca, mada i to je sve individualno, neko krene odmah pa uspe, neko krene kasnije pa uspe, ma samo neka uspe!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od traveler81 14/10/2011, 08:35

Trudilice, gde ste od jutros ???
Za slucaj da je ponestalo beta prasine na ovim stranama....evo prasim, prasim, prasim mnogo vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
traveler81
traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jaca*caca 14/10/2011, 09:08

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 6203
Oooo,Xena,divno. Juce smo se sigurno srele Laughing
Bilo je bas puno aspiracija,mislim oko osam. Navijam za party u labu jumping
Ja sam juce malo klonula duhom,imam samo tri folikula sa desne strane i jedan jos malecki se kao nazire,a levi jajnik skoro pa nista nije odreagovao. E2 mi je bas nizak oko 300,to je malo jel da? Crying or Very sad I ona kisa juce ,i jos sam gledala neki tuzan film,i sve pomalo...
Elem,juce sam se isplakala,a danas idem dalje. Dajem sansu mojim folikulima,koji nisu losi ,juce su imali 15 mm svaki i taj mali 10, da se pokazu u ponedeljak i daju svaki po jednu kvalitetnu celiju, sad tipujemo na kvalitet,pa sta nam Bog da. Wink Moji hormoni su takvi,ovarijalna rezerva smanjena,mozda ni toga ne bi bilo da nisam isla na akupunkturu ( o kojoj ne stizem da vam pisem,ali cu Rolling Eyes )
Jesam li vam vec pricala o onoj zeni sto su joj vratili jedan embrion,a on se podelio na jednojajcane blizance? To meni moja dr uvek kaze. Ona je queen ,stvarno, da nije njene energije i snage,ja bi svaki dan Sad ,ili su to samo hormoni....
Danas ,setam svog psa,sadim neke divne hrizanteme,i gledam dve dobre komedije.
ljubav
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 14/10/2011, 09:16

jaco caco, ja sam bila ju;e na Betaniji oko 10, možda sam te i videla, ako si bila u to vreme. Jedna mi devojka htela prepustiti red, tj da pre nje uđem na terapiju, ako ima takve ovde nek se javi.
Opusti se, to je važno, sve će biti u redu.
Idem i u ponedeljak u 6:45, i onda u 12h na UZ, da znaš.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 14/10/2011, 09:21

Jaca caco nije to malo to u principu znaci da imas dva zrela folikula, a narasce oni jos do aspiracije ne brini osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 14/10/2011, 10:07

Devojke moje, trudilice i trudnice samo da vas pozdravim i zahvalim vam se na podrsci i navijanju, mnogo znaci Korak po korak na putu do bete + - Page 13 275568

Jaco caco, mislim da nema razloga za brigu jer, ako se secas i meni su rekli da imam oko 8-9 folikula, kad ono 18 jc, e sad kakvog su kvaliteta jos uvek ne znam. Kaze dr Tabs da se mozda nisu svi videli na uz jer se nekad preklope jedan preko drugog.

Ananana, hvala sto si mislila na mene, bas si me dirnula i naravno zahvali i mami za navijanje Korak po korak na putu do bete + - Page 13 582639

Kamilice, ja jesam u Betaniji, izgleda da rade nedeljom jer je i moja drugarica isla na uz u nedelju i to uvece. Mozda ne rade konsultacije i tako to, nego samo ovo sto ne moze da ceka Korak po korak na putu do bete + - Page 13 490909
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od traveler81 14/10/2011, 10:16

Da, da i na Betaniji rade nedeljom, uvek ima jedan lekar koji dezura za zene kojima bas na nedelju padne folikulometrija, aspiracija ili cak transfer!
traveler81
traveler81

Broj poruka : 98
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od heart84 14/10/2011, 10:23

Lilya dobrodosla draga cveće
Natalija čestitamo
Bockalice samo napred jos malo i stizu beba beba beba
Cekalice da zaprasim vv vv vv vv za velike beta

Ja se osecam ok, sem sto me juce toliko boleo stomak i lije mi ko iz kabla vec drugi dan, non stop moram da idem da menjam ulozak.
U ponedeljak krecem na akupunkturu kod Ljiljane Stefanovic, na odgovarajucoj temi ste pisali o njoj, malo da da me dovede u red, mislim da ce se zena slogirati kad bude cula da sam imala jos jedan neuspeli pokusaj affraid
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 14/10/2011, 10:49

osmeh srce Jaca caco, nsa drugarica little monster, koja je sada trudna sa blizancima je imala 3 folikula, od toga su joj vratili 2 osmocelijska embriona i PUF! Nije bitan kvantitet samo kvalitet. Opusteno, zna nasa dr sta radi Very Happy

Pozdrav devojke!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 14/10/2011, 11:28

Jaca caco, i ja sam htela samo da ti kazem da ne brines, ono sto se sad vidi, moze da se promeni na aspiraciji. I meni je isto bilo, 7-8 kad na aspiraciji 14. Broj ne znaci nista, nego kvalitet. I, da, dr. Kopitovic definitivno zna sta radi, evo ti i Monstera i Traveler-a kao dokaz! Very Happy
Xena, super za tolike jc! Sad navijamo da dr Tabs uradi sve sto treba i kako terba! igracice igracice igracice juriš juriš juriš
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 14/10/2011, 11:34

vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv

prasim prasim prasim.... ljubav
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 13 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 13 od 40 Prethodni  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu