KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 8/10/2011, 12:23

Drage moje, konacno smo saznali. Bata i seka. bebe bebe
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 8/10/2011, 12:48

dragmilk ::Drage moje, konacno smo saznali. Bata i seka. bebe bebe


Jeeeee,kaparisemo odmah tu devojku za jednog mog momka lol!

Bravo dragmilk,najbolja kombinacija bebe bebe

Uzivkaj sada yes

ff ff ff
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 8/10/2011, 13:35

Odlicno Dragmilk za bebe bebe Najbolja kombinacija smajli angel smajli angel
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 8/10/2011, 14:26

Dragmilk e baš dobro da si se javila, često mislim na tebe baš lepa kombinacija da ste živi i zdravi... ko tebi vodi trudnoću? Naši mališani su baš skoro u dan stari...baš lepo... sreca
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 8/10/2011, 14:28

Bravo Dragmilk za batu i seku. Al mi nešto prolete tvoja trudnoća
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 8/10/2011, 15:16

Bravo Dragmilk, najbolja kombinacija, ali ni ljubav prema našim bebicama ne zaostaje!!!
Tek sad saznala?? Shocked
radost
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 8/10/2011, 18:52

Bravo Dragmilk za batu i seku likeit

Nolinice, draga, kako si?

Trudnjacice moje, ljubim vas sve!
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 8/10/2011, 19:01

Jao Seko kako ce tvoj bata da bude opasan dasa Laughing a ima i na koga yes
Dragmilk, bravo, janbolja kombinacija Laughing
Fenix, ja sam u prvoj trudnoci prvih mesec dana imala bolove jace nego menstrualne, a inace sam imala jako bolne menstruacije. Ja mislim da je sve to OK, a nije cudo da si u grcu, sve smo bile na pocetku, a i kako ne bi bile posle svega Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 8/10/2011, 19:05

Gaga, još me prehlada ne prolazi, ali mislim da sam joj stala na rep... Very Happy
Jel te frka hvata? Za koje ime ste se odlučili?
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 8/10/2011, 19:23

*AIDA* ::Dragmilk e baš dobro da si se javila, često mislim na tebe baš lepa kombinacija da ste živi i zdravi... ko tebi vodi trudnoću? Naši mališani su baš skoro u dan stari...baš lepo... sreca
Hvala, Aida. Takodje i tebi sve najbolje. Posto zivim u Zrenjaninu, trudnocu vodim u jednoj privatnoj ordinaciji u gradu, konkretno dr. Zarkov i dr. Sijak.

nolinica ::Bravo Dragmilk, najbolja kombinacija, ali ni ljubav prema našim bebicama ne zaostaje!!!
Tek sad saznala?? Shocked
radost
Jos pre mesec dana smo videli da je jedna beba decak, ali druga beba nije htela da se pokaze, sta ces, devojcica se postidela queen
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 8/10/2011, 19:40

Feniks, smiri se draga, nemoj biti kao ja. Trudna si, uživaj. Veruj mi da te potpuno razumem.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 8/10/2011, 21:33

Noli, pomalo me hvata frka ali mislim da ce mi najgore biti kad krene porodjaj (gde cu, sta cu, kako cu...) lol!
Jedva cekam utorak da vidim koliko smo porasli od proslog puta. Moj dragi je izabrao ime tako da cemo dobiti Vuka. Jeste se vi odlucili?
Inace bebac je bas aktivan ovih dana. Nema vise mesta da suta ali zato sada osetim svaki pokret i bas me razvlaci na sve strane sto naravno hoce i da zaboli. Stomak mi samo seta levo-desno, gore-dole... Laughing
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 8/10/2011, 22:19

Gaga, zaboravila sam ko ti vodi trudnoću? Ja sam se već odlučila za carski, ali sa ja daleko od toga. Kad god vidim tvoj avatar pomislim da su dve bebice u pitanju, e onda me ticker otrezni.
Mi o imenima smo tek počeli razmišljati...Mogu zamisliti kako će meni biti kad počnu na dve strane razvlačiti. Very Happy
Javljaj nam u utorak šta kažu dr.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 8/10/2011, 22:28

fenix :: PA tolika da sam se preznojila,ali samo polasata je trajala i sad sve ok malo krsta bole.
Mene je negde 10 dana posle et, cesto zigalo oko desnog jajnika, u pocetku kao da me je nozem neko probadao, a posle sve slabije.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 8/10/2011, 22:35

Pa sad' se prosto pitam da li stvarno želim te vaše muke v  b  b Ala ste se raspekmezile!!!!
Ja sam, na primer, još pre pet godina zvala mog dr-a da ga pitam da li kod nas rade porođaj sa epiduralnom anestezijom, i odmah sam se odlučila da ću se tako poroditi. A moj dragi dr mi je zbunjeno rekao:"Mirjana, hajde da prvo zatrudnite, pa ćemo se tada dogovarati!" Ehhhh, mladost-ludost! Imadoh tek trideset!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 8/10/2011, 22:39

Mirjana, to očemu Fenix govori ne verujem da je zbog boli već zbog straha da li je sve ok. I mene je na svaku promenu strah hvatao, bol sam i zanemarivala, ali uvek da li to tako treba, kako je ostalim trudnicama...ne zaboravimo da je svaka trudnoća priča za sebe.
Ja sam matorija od tebe, pa je došao i moj dan, ne brini, samo što nije i tvoj svanuo. Držim ti pesnice!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 9/10/2011, 00:54

Nolinice, žao mi je što nisam pažljivije pisala poruku...samo sam htela da vas ohrabrim kao mama kad' detetu kome curi krv niz koleno, ne kaže:"Jao kuku, otpašće ti noga", nego:"Hajde, hajde, nije to ništa"!
A iskreno, nisam ni pročitala njenu (Fenix-inu) poruku...tako da sada stvarno brinem da nekoga nisam povredila...idem da je nađem
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 9/10/2011, 01:03

Našla sam, ali nisam ja zbog tog posta pričala o epiduralnoj, već zbog tvog i Gaginog razgovora. Ona je pomenula da je po malo hvata frka, a ti da si se odlučila na carski. E ja sam se odlučila na epidural zbog straha od boli...a sada već ne znam zbog čega je gagi frka, ni zbog čega si se ti odlučila na carski-mislila sam da je i iza vaših izjava strah od boli....šta ću-čovek uvek tumači po sebi! Embarassed
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/10/2011, 01:21

Ala ste ispisale strana dok me nije bilo, ne zamerite da ne čitam sve, ja vas ljubim i novim trudnicama želim mirno i bezbrižno trudnovanje!

Nadam se da nisam propustila da se neka od devojaka u medjuvremenu porodila od 10.9.

LJubim i lagano vas stiskam trudnjače slatke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 9/10/2011, 08:31

Mirjana draga, ne brigaj, samo sam htela reći kako shvatam Fenix jer od kad sam ušla u postupak vto, za svaku sitnicu me je bio strah da li je ok i opravdano to što se dešava....da nešto ne krene van toka, a i trudnoća je za mene nešto sasvim novo, pa isto tako reagujem.
cvet
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 9/10/2011, 09:10

Nolina, ja trudnocu vodim privatno u Bioviti kod dr. Lugonjica. Najvise bi volela da se porodim prirodnim putem, nekako mi epidural i carski rez nisu u mislima. A sliku sa dve bebe na avatar sam satvila pre nego sto sam zatrudnela, to mi je bila zelja ali ovog puta corak. Mozda sledeci put budu blizanci (da ispunim sebi i svekrvi zelju) lol!

Mirjana, mene ne hvata panika od bola nego da li cu uraditi sve kako treba, mada to kad dodje verovatno necu ni razmisljati o tome. Kao malu su me uplasili da pazim na glavicu dok je beba mala pa se sad malo bojim ali kazu da i to dodje samo od sebe! U svakom slucaju jedva cekam da dodje taj dan i da vidim mog malog smotuljka a tebi zelim da sto pre dodjes u nasu situaciju pa cemo onda mi tebe kao iskusnije da savetujemo Very Happy cvet
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 9/10/2011, 15:41

gagax81 :: U svakom slucaju jedva cekam da dodje taj dan i da vidim mog malog smotuljka a tebi zelim da sto pre dodjes u nasu situaciju pa cemo onda mi tebe kao iskusnije da savetujemo Very Happy cvet
lol! lol! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 10/10/2011, 18:51

Znate li možda neki dobar sajt sa ženskim imenima? Počeli smo da razmišljamo koja imena da dam curicama!! trudnica
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 10/10/2011, 19:00

Nolinice samo ukucaj zenska imena ili samo imena izaci ce ti brdo sajtova a mozes pogledati i u crkvenom kalendaru
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 10/10/2011, 19:02

Ma, jesam...ali nisam oduševljena...ma, ja sam zanovetalo!!! Embarassed
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 30 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu