KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od buby 30/8/2011, 23:16

dr mali pariz ::
Nefertari ::videces kako trudnicki dani umeju da budu dosadni nisi brzi i dinamicni kao kad si na vto stranama.
uh bre Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 635297
dal da se umijem....il da se ubijem Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 404938
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sami 30/8/2011, 23:18

dr mali pariz ::
Nefertari ::videces kako trudnicki dani umeju da budu dosadni nisi brzi i dinamicni kao kad si na vto stranama.
uh bre Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 635297
Da Pari, Nef je u pravu yes
Što reče Bixi, ne lupaj se po glavi povredićeš se  b
Ali trudnice sve izdrže i uz sve to uživaju, pošto znaju za šta se bore beba
Ljubac za sve trudnice i trudilice
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 31/8/2011, 02:01

Nolinice, bravo za izvestaj! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 31/8/2011, 08:16

Cure, hvala vam na podršci!
Pari, dokle si stigla sa papirima?
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 31/8/2011, 08:43

Neko je pisao da je najjeftiniji beluga jastuk u Aksi 2490din...samo da znate u prodavnici Sandra na Klisi u Novom Sadu ima za 1600din.
Eto, pa ko voli nek izvoli!!! Very Happy
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 31/8/2011, 09:29

sami ::
dr mali pariz ::
Nefertari ::videces kako trudnicki dani umeju da budu dosadni nisi brzi i dinamicni kao kad si na vto stranama.
uh bre Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 635297
Da Pari, Nef je u pravu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 561840
Što reče Bixi, ne lupaj se po glavi povredićeš se Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 404938
Ali trudnice sve izdrže i uz sve to uživaju, pošto znaju za šta se bore Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 413209
Ljubac za sve trudnice i trudilice
Draga moja,sama sebe u životu nisam povredila Very Happy
Vrlo dobro znam šta je Nef htela reći,i to je apsolutno tako-za vas koje ste svoje cioljeve ostvarile,ja to znam,ali meni,sa ovog aspekta je tako izgledalo, kako sam i odreagovala. Znam da je Nef shvatila moju poruku,ali ovo zbog tebe pišem.
Nolinice,draga,kakvi papiri? Nalazi za histero? Gotovo. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 31/8/2011, 09:33

Draga Pari, ja sam mislila da ti sad negde predaješ papire za vto!!!
Da li će beba doći meec dana pre ili kasnije nije bitno! samo napred!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 31/8/2011, 09:44

Draga matora trudnice Wink
ja sam svoje pokušaje za VTO o trošku fonda iskoristila davno...
a bebe...biće! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 31/8/2011, 09:53

pozdrav svim zenicama! dragance ,tu sam !
evo mene u 31 nedjelji i sve ne mogu da vjerujem da smo dovde dogurali.
bila sam na ultrazvuku nesto ranije nego sto mi dr. zakazao ,ali na inicijativu moje seke koja je bila na godisnjem ,pa je htjela da vidi bebicu ,jer nece biti tu kad rodim.
bebica super napreduje teska je1580gr. i duga27 cm dr. kaze odgovara sve u dan i vidjeli smo kako otvara i zatvara oci nesto prekrasno.
sad me spopao tlak koji je povisen 140/90 ,pa mi je dr. odmah dao terapiju za tlak i rekao mi da ne smije prijeci 140 ,p a sad pijem lijekove...
slijedeci ultrazvuk mi je u ponedjeljak iz razloga sto dr. vodi svoju statistiku svaki mjesec ,pa je rekao da dodem
. bebicu osjecam kako lupka i kad mi se malo usuti ja sam odmah tuzna Crying or Very sad
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sami 31/8/2011, 10:02

dr mali pariz ::
sami ::
dr mali pariz ::
Nefertari ::videces kako trudnicki dani umeju da budu dosadni nisi brzi i dinamicni kao kad si na vto stranama.
uh bre Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 635297
Da Pari, Nef je u pravu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 561840
Što reče Bixi, ne lupaj se po glavi povredićeš se Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 404938
Ali trudnice sve izdrže i uz sve to uživaju, pošto znaju za šta se bore Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 413209
Ljubac za sve trudnice i trudilice
Draga moja,sama sebe u životu nisam povredila Very Happy
Vrlo dobro znam šta je Nef htela reći,i to je apsolutno tako-za vas koje ste svoje cioljeve ostvarile,ja to znam,ali meni,sa ovog aspekta je tako izgledalo, kako sam i odreagovala. Znam da je Nef shvatila moju poruku,ali ovo zbog tebe pišem.
Pari, nisam mislila ništa loše lol!
Molim te oprosti!
Pogrešno si me shvatila ja sam se samo malo šalila nisam mislila ništa ozbiljno, jako si mi draga i iskreno da ti kažem da jako volim da čitam tvoje postove i uvjek si mi mila i draga i neželim da me gledaš preko zbog nesporazuma.
Znam što je Nef, htjela da kaže i što si ti mislila s tim!
Nadam se i molim Boga da osjetiš i ti tu dosadu u trudnoći ali stvarno nisam mislilka ništa loše.....
Izvinjavam ti se 1000000000 puta ako treba svaki dan ću da ti se izvinem.
Joj kako mi žao Sad Kad pročitam post što si pisala, srce me boli Shocked
Molim te oprosti mi..............
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 31/8/2011, 10:26

Cure koje su iz NS, kakvo je vaše iskustvo što se tiče odobravanja trudničkog od strane komisije? S' obzirom da sam radila vto, ja se nadam da bi mi trebali odobriti!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 31/8/2011, 10:30

Stigli rezultati briseva imam kandidu poludela sam sta sad da li moze da naudi trudnoci molim ako neko ima iskustvo nek se javi i kaze mi da li smem da koristim vaginalete
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 31/8/2011, 10:34

Aida ne sekiraj se kandida je jako cesta u trudnoca nema je ba ssvaka trudnica ali verujem da je ima svaka druga-treca trudnica nistatin vaginalete mogu resiti problem, ali se isto tako gljivica brzo moze vratiti.
Parizanka ja se nadam uskoro, ma vrlo brzo da kad nam zapupis da ce ti najbitnija preokupacija za dan biti "Hm sta bi danas mogla da ruckam...?" Laughing videces jeste da prosto neverovatno zvuci ali posle svog nerviranja i napetosti meni su trudnicki dani bili blazenstvo i odmor.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 31/8/2011, 11:42

Aida, ne paniči i ne sikiraj se! Ja sam u prošloj trudnoći sve vreme imala kandidu i stavljala nistatin!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 31/8/2011, 12:02

Drage moje, izgleda sam zakačila stomačni virus, noćas sam imala grčeve u crevima, i sada sam baš zabrinuta. Da li je neko imao iskustva. povrh svega trudničke mučnine mi se mešaju sa bolovima u crevima i ne mogu da se smirim. zakazala sam večeras UZV jedva čekam da vidim da li je sve ok.
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 31/8/2011, 12:09

Hej ne brini se, ok je, trudnice umeju da zakace razne boljke kao i one zene koje nisu trudnice i opet bude sve ok, pod odgovarajucom terapijom. Da li imas proliv, povracanje? Obavezno kazi dr ako imad da ti prepise eke elektrolite protiv dehidratacije to ti sad nije potrebno.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 31/8/2011, 12:18

Joj devojke,izvinite,znate me,što na umu to na drumu,samo ja sam u pms-u,i jesam Sami grubo odregaovala,izvini,molim te.Ja vas redovno pratim, jer me zanimaju i vaše priče i preokupacije,ne pišem ovde redovno,jer nemam sem podrške,ništa da kažem...ne htedoh da se polemiše oko tog posta, nek ste vi meni žive i zdrave,i uzbrdo brze Wink
Ljubac!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 31/8/2011, 12:21

Ko tebi moze bilo sta da zameri usne
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 31/8/2011, 14:08

Natalija, ja sam imala stomacni virus u devetom mesecu i nista se nije desilo, osim sto sam bas dosta vremena provela na WC solji Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 31/8/2011, 14:24

nolinica ::Neko je pisao da je najjeftiniji beluga jastuk u Aksi 2490din...samo da znate u prodavnici Sandra na Klisi u Novom Sadu ima za 1600din.
Eto, pa ko voli nek izvoli!!! Very Happy

Ima i u Aksi taj jeftiniji tj. Beluga jastuk je punjen sa onim sitnim granulama stiropora a taj drugi (mislim da je Milbi proizvodjac) je tvrdji, ne znam tacno sa cim je punjen i ne znam da li moze da se ispravi da bude skroz ravan.

Aida, svaka druga trudnica ima problema sa kandidom i ona se uspesno izleci sa vaginaletama samo doktor treba da ti kaze koje smes da koristis u trudnoci. Neka trudnica i vise puta u toku trudnoce "zapati" kandidu.

Ljubim vas sve... ljubav
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 31/8/2011, 14:51

Bubili se jutros porodila cr, rodili se Relja 2500 gr i Lenka 2350 gr, mama i bebice su dobro vec su se videli, kaze da su preslatki v jumping wavecrowd navijači1 navijači2 navijači2 navijači2 srca srca srca srca

Dobro dosli maleni a roditeljima najiskrenije cestitke bravo bravo bravo bravo
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 31/8/2011, 14:56

Cestitamoooooooooo!!!! d
Nek su nam zivi i zdravi 100 godina! bebe bebe

bb bb bb d d d
bravo bravo bravo bravo
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 31/8/2011, 15:04

Bubili, neka su ti zivi i zdravi i veseli 100 godina! Sve cestitke!!!!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
bb d bb d bb d bb d bb d
smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sami 31/8/2011, 15:39

dr mali pariz ::Joj devojke,izvinite,znate me,što na umu to na drumu,samo ja sam u pms-u,i jesam Sami grubo odregaovala,izvini,molim te.Ja vas redovno pratim, jer me zanimaju i vaše priče i preokupacije,ne pišem ovde redovno,jer nemam sem podrške,ništa da kažem...ne htedoh da se polemiše oko tog posta, nek ste vi meni žive i zdrave,i uzbrdo brze Wink
Ljubac!!
Eh, draga sad mi je lakše zagrljaj pao mi kamen sa srca igra
Ništa ti ne zamjerim, ponekad nešto pogrešno shvatimo ali sve bude i prođe.
Ljubim te puno i znaj ali iskreno, baš si mi draga zagrljaj poljubac
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 31/8/2011, 15:45

bubili, čestitam od srca!!!!! dobro nam došli lenka i relja!!!! bebe bebe
bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu