KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 10/10/2011, 19:04

Ukucaj u google "srpska imena", zenska imena"... ima dosta sajtova i spiskova

http://www.srpskaimena.com/zenska-imena/
http://www.autentik.net/sva_srpska_imena/sva_srpska_imena.php
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 10/10/2011, 19:07

Prvi sajt gledala, ne sviđa mi se...drugi nisam i non stop mi izbacuje mogući virus. Dragi će mi posle pogledati, pa ću i taj sajt da šmeknem.
Hvala Gaga i Milice!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 10/10/2011, 19:14

hahha pa ti onda izmisli neka imena posto ti se ne svidjaju ova postojeca.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 10/10/2011, 19:16

Ja tako i bi, ali dragi kaže sam nemoj neka imena što se ne zna da li je ime, stvar ili šta već.... king
Ma, ovo su slatke muke, samo da naša dečica budu živa i zdrava!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od seka 35 10/10/2011, 19:51

drage moje zenice ,evo upravo peglam garderobicu za mog sincica i tako se divim!
seka mi kupila u njemackoj i poslala ,pa je sve tako super ,a ja se sva raznjezila...
sutra sam u 37 nedjelji i vec mi je postalo jako tesko ,pocela sam i oticati ,ali je to valjda normalno . za nedjelju dana cu na kontrolu ,pa cu znati kad ce i porod
seka 35
seka 35

Broj poruka : 622
Location : bosna i hercegovina
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 10/10/2011, 20:13

Drage moje drugarice,

Mi danas bili na ultrazvuk i jedna beba nam kasni za dve nedelje od termina a ova druga je naprednija za jednu nedelju od starosti trudnoce,jedna ima oko 1000gr a druga nam je mnogo manja i ima 610gr.Imaju utisak da pupcanik manje bebe ima samo jednu arteriju i jednu venu i kolicina plodove vode je blago smanjena.Traze mi fetalnu ehokardiografiju kod Prof.Ide Jovanovic jer sumnjaju da bebaima neku srcanu manu i u cetvrtak sam zakazala prijem u Visegradsku da se vidi uzrok asimetricnog rasta ploda.
Mnogo sam tuzna drage moje tuga i isplakala sam se kao kisa tuga tuga tuga

Sve vas puno zagrljaj i poljubci
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 11/10/2011, 10:39

Draga Tanja, molim te nemoj se sekirati, jer bebama to neće odgovarati. Jesi li bila na ekspertnom u 21-oj nedelji? Koliko su tad bile teške? Jel ti tada nešto rekla?
Ne mislim da je to nešto strašno, ali obavezno sad otiđi da sve moguće preglede obave. Em ćeš biti smirenija em će oni reagovati pravovremeno. Možda to dovede do toga da se malo ranije porodiš, ali bitno da bebe budu ok!
Ljubim te. zagrljaj
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 11/10/2011, 10:44

Tanja obicno dr kazu da su odstupanja +- 2 nedelje skroz ok, zato se i neke bebice radjaju sa 3 kg a neke sa 4kg i vise. Mislim da ce sve to biti ok.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 11/10/2011, 11:09

tanja, zagrljaj
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 11/10/2011, 12:35

Tanja draga, nemoj biti tužna, ne moraju sve bebe stati u njihovu statistiku. Jedna beba će ti biti sitnija, pa šta?
Možda baš izraste više od ove što je krupnija u stomačiću.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 11/10/2011, 12:39

Tek sam videla za Bubili. Čestitam za Relju u Lenku, neka su živi i zdravi king queen bebe bebe
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 11/10/2011, 14:34

Tanjice drzim palceve da sve bude kako treba, budi samo pozitivna i nasmejana kao sto jesi zagrljaj
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 11/10/2011, 16:21

Tanja sad vidoh nemam reci ali verujem da nije bas tako kao sto je doktor reko, videces u sredu... verujem... i mislim na vas.
Jos da vas obavestim, jutros sam stigla u GAK-u, pregledali su me i rekli da je sve ok Bogu dragom hvala. Sutra mi rade ogtt i to je zasad to. Javljam se kad bude novina...e da ja sam u sobi br.8 odeljenje vrt-a pa ako je neko raspolozan za upoznavanje tu sam.
SVE VAS puuno ljubim i volim...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 11/10/2011, 21:32

VOLIM VAS SVE love love love

Danas uradila fetalni dopler ehokardiografije kod Prof. Ide i nalaz je UREDAN sreca ,jeeeeeeeeeeeeeee

Mnogo sam srecna sreca i VELIKO hvala na podrsci,puno mi znacite

Sve vas zagrljaj i puno poljubac
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 11/10/2011, 22:32

Ih Tanja samo te nasekirase bezveze... Al hvala bogu da je sve dobro osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 12/10/2011, 00:47

Odlicno Tanja! Sad se opusti i uzivaj! Ma znala sam da ce sve biti dobro, omasila si samo lekara, ne shvatih kod kog si bila, ali evo i Litle monster omasila, gledali je 2 puta, jedna beba, ode danas kod Kopitovicke i ona vidi i drugu, vecu.
Samo sa strucnim lekarima terba saradjivati yes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 12/10/2011, 08:17

Tanja bravo za dobar rezultat. Nemoj se vise nervirati i sekirati, to nicemu ne vodi. Beke su dobro i tako ce biti i do kraja yes

Mi juce bili na UZ, doca je zadovoljan nalazom, imamo 2504gr. Jutros bila po upute kod drzavnog za sve one silne nalaze koje traze u Betaniji pred porodjaj pa cu od nedelje i to da idem da radim. Moram i CTG da ponavljam svake nedelje, bebac je juce imao 123 otkucaja po minuti pa me je doktor pitao kad sam zadnji put osetila bebu. A bebac ne moze biti aktivniji! Ali cim se udje u ordinaciju on se umiri, juce smo ga cak uhvatili kako zeva, imali smo dva puta snimak uzivo! lol! Bice spavalica na tatu Laughing
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 12/10/2011, 08:23

tanja, gagax, super za nalaze!!!! sreca
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 12/10/2011, 10:09

Tanja to su odlicne vesti sigurno je da su dobro nego sta!!!Sad se opusti i uzivaj...
Gagax bravo za spavalicu, nek odmara i uziva.
Ja cekam jos da me bocne 4 i 5 put za ovaj test ogtt, kako je losa ona vodica sto se pije katastrofa jedva izdrzavam da ne povratim... Pa da vidimo rezultate...
Eto toliko za sad od mene ljubim vas sve
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 12/10/2011, 12:55

tanja gagx super za uz yes love gagx ti jos malo i mazenje beban bas veliki bata sunny
aida bice secer u redu, jel jos lezis na gaku, st asu ti rekli za one rezultate radost radost

mi smo juce bili na pregledu bebana je prelepa 300 g teska i dugacka 25 cm, zatekli smo-je na stomaku kako lezi a ispod nje nozice, nikako nismo mogli da je uslikamo mrduckala se cak je ukljucio je i 4d i nije se dala uslikati, sve mrljavo, merio je mozak, kicmu, srce, pupcanik tri krvna suda, plodove vode normalna kolicina, grlic dug zatvoren 3,4cm, nosna kost u ovom periodu 7,4 mm, rukice, lice, vrat, pluca a nogice i tabani su preslatki, tj sve one mere sto se i mere, pritisak 110/80 i 60kg i na pola smo puta Very Happy radost radost radost
malo smo manji po uz 2,3 dana pa je mene malo to bilo poremetilo, ali vidim da se dr neuzbudjuje oko toga tako da, sl pregled tek za 6 nedelja nam je zakazao,
pitao me kako se zove ja kazem Andrea i onda smo svi zapevali poznatu pesmu - lepa si Andrea nece bit problema, Andreaaaaaaa Very Happy sunny sunny sunny
za sad jos nikakve briseve neradimo i tamo kasnije cemo Torch uraditi i oggt i krvnu novu sliku
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 12/10/2011, 13:27

Aida i ja sam nedavno radila ogtt ali sam dobro podnela tu slatku vodu (pred kraj je bilo malo kriticno jer treba popiti 1/2 l u kratkom roku). Mazi te tvoje dve mrvice i reci im da svi mislimo na njih trudnica

Da, da Noja, jos malo... Stvari su mi spakovane, treba samo papirologiju da odradim od nedelje. Za bebca smo skoro sve pripremili i kupili, za koji dan cemo i krevetic da sklopimo i onda cekamo Very Happy
Nemoj da razmisljas o tome sto je bebana manja za 2-3 dana,UZ moze da pogresi kilazu za 1/2kg. A i moj bebac je pre 2 meseca bio napredniji za 2 nedelje!!! Zato sam i radila ogtt da bi iskljucili da je to zbog insulina. Vec na sledecoj kontroli se sve normalizovalo.
Sad mi zapalo za oko da ti traze TORCH, zar nisi to radila pred pripremu za FET?

Cvrle usne
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 12/10/2011, 14:17

gagx neka si ti spakovala torbicu tvoju, jel ste uzeli onaj rasklopivi putni krevetac, e da jesmoo i pitao me je kad ali ja sam ga radila jos u septembru prosle godine, rekao je i on da netreba, ali uglavnom spomenuo ga a ja odma reaagujem, da se nesto nije promenulo od tad, recimo i za briseve je rekao da netreba jer kao radjeni su skoro,
i moja cura je bila na pocetku naprednija 1.5 nedelju a sad odjednom kasni pa sam malo zbog toga usfrkisana Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 12/10/2011, 14:56

Kuma od moje koleginice je prodavala krevetice od svoje dece pa sam ih ja uzela jos pre 2 godine, 2 krevetica i 2 dva duseka 3000.oo din, takva prilika se ne propusta!!! Drveni su, bele boje, jedan ce biti kod nas a drugi cemo rasklopiti kod svekrve (to ce nam biti rezervni polozaj lol! )

Bas sam sad gledala Torch je oko 8000.oo a mogu i posebno za svaki virus da se rade analize. Ako si radila ranije IgG svih tih virusa opet ce ti isto pokazati (prelezala ili ne) jedino ako treba da radis IgM da vidis da li trenutno imas neki od tih virusa. Jel ti dao uput za to? Posto meni nisu hteli u drzavnoj da daju jer kazu da nema potrebe. Kod koga vodis trudnocu?
Nemoj samo frkisati, sve ce biti OK, nisu ni sve bebe iste, neke se rode sa 2,5kg a neke sa 4kg. yes
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 12/10/2011, 14:57

Hahhaha Gago ti si se na vreme pripremila, samo sto bi ja promenila duseke polovne nikad ne bih kupila.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 12/10/2011, 15:03

gagx hihihi ti si se bas snasla za krevetac i to dva komada Very Happy
imam vec uput za polovinu za toxo i jos neke od ranije neki mi ostao neiskoriscen sad jos da izvucem polovinu zvala sam vec higijenski i rekla sta imam i oni mi rekli sta je jos potrebno da bude u kompletu, za onu drugu plovinu negde oko 5000 da izdvojim i da se konsultujem, ja sam kod Stojica u genesisu a u dz kod Markovske ali mi neda za torch trazila ja vec, a u jugolabu u kompletu 11000 din tako da cu sve u higijenskom uraditi, svasta nesto ti ispisa Very Happy
nef love
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 31 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu