KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 22/9/2011, 22:31

nolinica ::Cure, čini mi se da mi se zub pokvario. Da li u toku cele trudnoće ne smem koristiti anesteziju?


Noli,anesteziju ne smes koristiti do 3 meseca a posle toga moze.Ja sam u 24 nedelji,sutra idem kod zubara da mi menja lek a vec sam jednom dobila anesteziju kada sam ga prvi put popravljala u 22nedelji.Ne mogu da trpim bol i sve zube radim sa anestezijom.Pitala sam vise doktora rekli su mi da moze anestezija bez problema

ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 23/9/2011, 11:56

Tanja, kako sam previdela da ćeš i ti imati dve bebice!!! sunny
Izgleda da nas ima dosta. Koji su pol tvoje mrvice?
Svim debelim mamama cvet
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 23/9/2011, 12:02

Dobro jutro cure....hvala vam na informacijama o ultrazvuku, zaista ste me ohrabrile i malo rasteretile u vezi toga... E ovako mi bili juče na uz trebalo je da nas doktor pregleda nad međutim nešto mu nije bilo u redu pa nas je pogledao na običnom..
Teški smo mašala 275g i 280g imamo 18+6 nedelja a po uz 19+1 sve nam je u redu hvala dragom Bogu, doktor kaže da je nalaz uredan i ja sam srećna majka...
Imam jednu sličicu i probala sam da je ubacim al mi ne ide nikako, nema veze kad uradim uz 4d Bože zdravlja pa ću okačiti te fotkice...
Eto tako sad u subotu na svadbu da đuskam pa Bože zdravlja u nedelju konačno na more...sad malo rasterećenija i mirnija pošto sam videla moje junake... yes
Ljubim Vas sve i hvala vam što ste uvek tu kada mi trebate.. srcasti poljupci srca
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 23/9/2011, 12:05

Aida, bravo za tvoje dečkiće!!!! b b
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 23/9/2011, 12:20

aida ljubav sad se malo opusti draga..... i mi ćemo u ponedeljak na virkanje... ne možemo da dočekamo da vidimo naše anđelče smajli angel !!!!
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Milijana 23/9/2011, 15:36

Aida, dečaci, bravo g g g
Nolinice, ja sam u prethodnoj trudnoći popravljala zub sa anestezijom, čini mi se u 8-om mesecu.
Ostale trudnice c


Poslednji izmenio Milijana dana 23/9/2011, 18:21, izmenjeno ukupno 1 puta

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 23/9/2011, 17:42

Aida, super za momke, samo neka lepo napreduju i dalje. Lep provod na svadbi a na moru misli malo i na nas kad se budes brckala Very Happy

Nolina i ja treba sad da popravljam zub i rekli su mi da smem anesteziju mada meni ne treba.

Cvrle, navijamo za ponedeljak igracice
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 23/9/2011, 20:18

nolinica ::Tanja, kako sam previdela da ćeš i ti imati dve bebice!!! sunny
Izgleda da nas ima dosta. Koji su pol tvoje mrvice?
Svim debelim mamama cvet


Da Noli,i ja imam dve mrvice tj dva DECAKA!!!
Ima nas bas dosta sa dve bebice pa cemo se druziti.Jel i ti imas dve bube Very Happy
Jesu curice ili lepotani?

Svim mamicama a i bebicama ff ff ff
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 23/9/2011, 20:24

*AIDA* ::Dobro jutro cure....hvala vam na informacijama o ultrazvuku, zaista ste me ohrabrile i malo rasteretile u vezi toga... E ovako mi bili juče na uz trebalo je da nas doktor pregleda nad međutim nešto mu nije bilo u redu pa nas je pogledao na običnom..
Teški smo mašala 275g i 280g imamo 18+6 nedelja a po uz 19+1 sve nam je u redu hvala dragom Bogu, doktor kaže da je nalaz uredan i ja sam srećna majka...
Imam jednu sličicu i probala sam da je ubacim al mi ne ide nikako, nema veze kad uradim uz 4d Bože zdravlja pa ću okačiti te fotkice...
Eto tako sad u subotu na svadbu da đuskam pa Bože zdravlja u nedelju konačno na more...sad malo rasterećenija i mirnija pošto sam videla moje junake... yes
Ljubim Vas sve i hvala vam što ste uvek tu kada mi trebate.. srcasti poljupci srca


Aida,draga,super za ultrazvuk,sada mazi svoje bebirone i uzivkajte!!!
A sta nam rade drugari?Mene moji bas udaraju,opasni su,vec mi sad dusu vade Very Happy

Ljubac draga i lep provod na svadbi ljubav ljubav ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 23/9/2011, 20:39

Što se tiče popravke zuba, meni moja dr nije htela da da anasteziju pošto sam uzimala gynipral
Trudnice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 543728
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heja 24/9/2011, 16:12

ima li neka da zna ili da zna neki sajt gde mogu naci o biometriji ploda u 2 i 3 trimestru...sta znaci bdp,ac,fl,i td,dr.stalno upisuje neke cifre,a ja bih voljela da znam o cemu se radi hehe hvala :)
heja
heja

Broj poruka : 16
Godina : 33
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od malenaa 24/9/2011, 16:16

heja ::ima li neka da zna ili da zna neki sajt gde mogu naci o biometriji ploda u 2 i 3 trimestru...sta znaci bdp,ac,fl,i td,dr.stalno upisuje neke cifre,a ja bih voljela da znam o cemu se radi hehe hvala :)

Imas ovde https://kutak.forumotion.com/t84-uz-pregled
malenaa
malenaa

Broj poruka : 796
Datum upisa : 01.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heja 24/9/2011, 16:25

hvalaaa tiiiii :) cvet
heja
heja

Broj poruka : 16
Godina : 33
Datum upisa : 26.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 24/9/2011, 17:03

Aida bravo za junake Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 940318 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 940318



Uzivaj draga na moru i okupaj se jednom i za mene Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 543728
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cici 24/9/2011, 22:49

ljubav za vas
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 25/9/2011, 18:40

Ima li neko predlog za dobra kolica za blizance? Što sam našla i što mi se svidelo, nema ležeći položaj, a to mi nikako ne odgovara.
Sutra će biti poseban dan, sa lepim novostima, kako sam ispratila, nas tri idemo na uz!!! b b b
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od gagax81 25/9/2011, 19:48

Mi smo uzeli Chipolino kolica. Nisu skupa, imaju lezeci polozaj i nisu teska. Pise da su 0+ i moze rucka da se prebacuje. Videla sam na sajtu da imaju i za blizance. E sad kvalitet cemo videti kakav je. Stvarno mi se nije davalo 400E za Peg Perego ili Chicco a rekli su mi da cu ta prva kolica koristiti do godinu dana jer posle uglavnom svi uzimaju kisobran kolica koja se lako sklapaju i laka su za nosenje.
gagax81
gagax81

Broj poruka : 692
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 25/9/2011, 20:00

Gaga, gledali smo i njih, ali čini mi se da blizanačka nemaju nulti položaj. Ni meni se ne daje mnog para, ali je za blizance mnogo manja ponuda.
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 25/9/2011, 20:04

nolinica ::Ima li neko predlog za dobra kolica za blizance? Što sam našla i što mi se svidelo, nema ležeći položaj, a to mi nikako ne odgovara.
Sutra će biti poseban dan, sa lepim novostima, kako sam ispratila, nas tri idemo na uz!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 216281 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 216281
ja sam kupila ova
http://www.kameleon.rs/esprit-kolica-za-blizance-crvena-27025-c548-view.htm

u Aksi imaš još i onaj dodatak, kao džakove za zimu a sklapaju se kao kišobran i lako staju u gepek. Imala sam i promašaj od kolica, ako ih ponesem u auto ne stanu deca Very Happy , mm i sveki kada su ih kupovali nisu o tome razmišljali.
Uglavnom, ovo nisu zimska kolica ali ako kupiš te džakove mogu biti, ja sam svoje vozila po zimi u tome, umotane i ništa im nije bilo.

Srećno svima sutra na UZ Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 578491
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 25/9/2011, 20:26

Snežo, baš su lepa. Ne razumem, misliš da su kolica promašaj? Pa, ja bi i zimi bila dosta aktivna, pa ne znam...ali ako bih kupila dodatne navlake misliš da je ok?
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od key 25/9/2011, 22:29

draga,mi imamo esprit kolica,mislim da su tip duo i ja sam ih vozila po zimi.imaju lezeci polozaj.moji su bili bas mali,rodjeni prevremeno,ali smo i po najvecoj zimi isli napolje.skafander,preko navlaka za kisu i satima napolju.
sada tek vidim manu tih kolica,a to je da mora leti da se kupi suncobran,jer deo iznad glave ne moze da se spusti lepo,tj.ide im Sunce u oci.staju u gepek,mi vozimo punta,i prolaze kroz sva vrata.
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 25/9/2011, 22:35

Joj neznam kako je kod blizanackih mislim koje su stavke bitne, meni recimo nije bila bitna kilaza niti koliko su velika jer ih ne sklapamo zivimo u kuci i kad idemo kolicima idemo njima a kad idemo kolima onda smo kolima, mozda sam ih 3-4x sklopila i stavila u auto. Ja imam pegperego i super su, dosta su placena ali vrede svaku paru, idem sa detetom i njima u nabavku i ponesu bez problema 5-6kg da ne osetis. ja nisam za kisobran kolica, pozajmili smo kad smo bili na moru i meni je to zivi krs nista nemoze da se spakuje u njih znaci moram da teglim sve po ruckama i rukama i mnogo su nezgodna svaku neravninu na putu osetis i uzasno su niska (i ako ja nisam visoka osoba) ledja su me jako bolela od njih, tako da ja moj pegperego ne menjam nikako! Sad nesto planiram da za drugu bebu kupim maxi cosi mura 3 jos uvek se premisljam. Moje dete se jos uvek vozi kolicima i bas voli, i ona rucka napred je gumena i savitljiva i nema sanse bebu da ustipas (cini mi se da je Mili pisala da se Lenka ustinula)
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 26/9/2011, 10:27

Ne Esprit su odlična jedino nemaju suncobran a promašaj su bila neka bertonijeva, em imaju 16 kg sama po sebi em se sklapaju tako da nigde ne stanu.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 26/9/2011, 21:31

Posle ću vas još pitati za kolica....a, sad da kažem da sam došla sa uz-a, i da vam javim da ćemo imati dve bebe sa kikicama!!!
Bebe su ok, dobila smao da pijem i Tothemu.
Šta da vam kažem? Pogledajte Snežin avatar i biće vam sve jasno!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 26/9/2011, 21:38

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 725654, to je divno, mislim da su najbolje istopolne kombinacije a devojčice su mi omiljene (naravno lol!)
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 25 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 25 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu