KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
key
maja76
logona
brinbili
natalija
Tanja83
bebko
heja
HappyGirl
heart84
dragmilk
caci
lena
liki
seka 35
Cupava
Sneza
anna
Likoli
Struzzo
tica
nale11
dragana76ns
Shizika
dacca
Zaneta
Mali Princ
Jelica
Sami
bubili2
cvrle76
Cranberry
Marija86
MAAKKI
KoMetaK
lolipop
cici
maja kg
cicsa80
viktorija
Deni
daxi011
noja
gagax81
Mirjana
bak
bokica
BiKsi :)
*AIDA*
agata
buby
dr mali pariz
Milijana
malenaa
Jecaneca
nolinica
Nefertari
61 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/8/2011, 09:47

Daxi, ne mogu ti opisati koliko mi je žao, grlim te jako, da ti ovi dani što pre prodju i da dodju brzo lepši. Auh, koliko je ovo teško. Ne daj se mila, plači ako će ti biti lakše, ne skupljaj ništa u sebi. A onda sam sigurna da ćemo se ponovo radovati s tobom. Borac si ti i hrabrica!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od liki 5/8/2011, 10:31

Daxi drzi se
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 5/8/2011, 13:33

Daxi, uzas... sta reci....

Ne predaj se!!!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 5/8/2011, 13:39

Drage trudnjace, sve vas pozdravljam i navijam... lol!


Poslednji izmenio lena dana 5/8/2011, 14:38, izmenjeno ukupno 1 puta
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 5/8/2011, 14:04

Daxi mila, javi se kad' budeš mogla, da znamo da si dobro. Crying or Very sad
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/8/2011, 14:40

Bokice, nek ti je sa srećom ulazak u 9-ti! Sitno i ti brojiš! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 612963 Ako je tvoje stomače jedno slatko brdo, onda ti želim da se beba okrene glavom nizbrdo! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 5/8/2011, 17:33

Hvala Biksi. Moj stomak je bas visoko, a bebac stavio glavu pod rebra i nema nameru da ide odatle. Gura glavicom po ceo dan, a ja spavam uglavnom sedeci.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 5/8/2011, 19:14

Hehhe Bokice bebac resio da guzom ugleda ovaj svet Laughing ali nikad se nezna mozda se u poslednjem trenutku predomisli.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/8/2011, 19:48

Bokice, ma smislićemo mi već neki ples ovde koji će da mu se svidi, pa će da se obrne!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od caci 5/8/2011, 19:49

Daxi zagrljaj budi jaka.
I jeste vidi se i na drugi ultra zvuk da bs i nije kako valja No
izdrziii grljenje
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 5/8/2011, 22:51

Dobro vam veče mile, kod mene stanje nepromenjeno, pritisak pod kontrolom uz metildrop 3x1 i tako. Bebe nisu gledali danas, neverujem da će ikoga biti od dokt. do ponedeljka. Malo više nam je dosadno al šta da se radi., sve za bebe. Daxi mila, mislim na tebe...
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 5/8/2011, 23:38

Aida, samo nek pritisak i dalje bude pod kontrolom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bubili2 6/8/2011, 00:11

Daxi zaista mi je zao, i meni se nazalost isto desavalo
zagrljaj
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tica 6/8/2011, 00:40

Daxi sve sto bih ti rekla u ovakvim trenucima ti si vec cula...budi jaka....znam da jesi....divan je covek pored tebe ....i sigurna sam da vasa zvezda jos uvek sija ne gubite nadu....ljubim usne

Inace ja muku mucim pojavljuje mi se sveza krv svakog dana pomalo nekoliko kapi i imam male bolove u stomaku bila na uz sve je ok sa plodom,ne znaju od cega mi je krvarenje,ja smatram da mi je od utrogestana ali mi dr. kazu da ga i dalje stavljam....videcemo... molitva
tica
tica

Broj poruka : 18
Datum upisa : 30.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bubili2 6/8/2011, 00:53

Tico ne par kapi iz mene je curila sveza krv, obavezno utrici i mirovanje
cveće
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od liki 6/8/2011, 09:56

Bokice ima jedan slucaj koji sam upoznala u bolnici isto je beba bila karlicno,pa su planirali carski izgleda da beba cim cula za carski okrenula se istog dana,zamisli ti to u poslednjem trenutku.Meni se stomak spustio al zato me popisulja gura glavicom dole,ja kazem MM hoce napolje zato gura,on se smeje.
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bokica 6/8/2011, 12:09

Liki kako god da bude meni je bitno da ja legnem u bolnicu i da sam pod nadzorom.
Moj dr koga nije bilo celo leto ce me preuzeti pa se osecam mnogo sigurnije.

Mogu oni i karlicno da poradjaju prirodnim putem, al ne bih to isprobavala.

U mom slucaju polozaj bebe plus lecenje steriliteta su indikacije za carski.

Ako ti se spustio stomak bebac ce verovatno uskoro napolje.

Posteljica mi je drugog stepena zrelosti, plodova voda normalna kolicina, a beba teska 3 kg.
Koji stepen zrelosti posteljice je potreban za porodjaj?
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 6/8/2011, 12:12

Cao, devojke. Pozdrav za sve trudnice, a svim novopecenim mamama sve najlepse zelim srca
Mi smo bili 04.08.2011 na double testu i ekspertskom UZ u IMD i
evo rezultata:
Desni plod: posteljica na prednjem zidu, NT 1.9mm, Amenorrhoea 12 ng 0d, UZ starost 13 ng 0d, dugacki smo 62.3mm
Levi plod: posteljica na zadnjem zidu, NT 1.4 mm, Amenorrhoea 12 ng 0d, UZ starost 12 ng 5d, dugacki smo 57.7mm
Srcana reakcija kod oba ploda registrovana, vidjena nosna kost, zeludac i mokracna besika.
Rezultate iz krvi jos nisam dobila.
07.09.2011 imam zakazanu amniocentezu isto u IMD i kako se ta intervencija blizi sve vise me hvata panika.
Inace ja se sasvim ok osecam, nisam se ugojila, mada jedem ko da sam stigla iz Etiopije Embarassed , malo mi se stomak zaoblio i nista vise. Imala sam manje mucnine oko 8 nedelje, ali i to je proslo. Odmaram, leskarim, malo se setam, moj dragi igra mi je velika podrska, cak on previse brine za mene od mene Very Happy
Inace moj dragi igra i ja smo se vencali 30. jula i to smo bez problema preziveli.

dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 6/8/2011, 12:55

bokice obicno pri samom kraju posteljica je treceg stepena to znaci da je zavrsila svoju funkciju i da beba treba da izadje vani, tebi je drugog stepena sto je super, jer recimo dogadja se ali jako retko, da recimo posteljica u 8 mesecu bude 3 stepena i onda beba mora ranije napolje.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od daxi011 6/8/2011, 12:58

Drage moje ... evo mene ... juce sam ceo dan prespavala a i juce nisam imala internet ...

Prekid sam juce radila u Frontu ... malo sam lose mislim prvo psihicki pa onda malo i fizicki sve to podnela ... kad sam usla u deo gde se rade te ginekoloske intervencije u dnevnoj bolnici kad se nisam srucila ...dr je bio bas pazljiv i pun razumevanja ... anesteziolog mi se nije dopalo kako radi jer je to kako je radio za mene bilo grubo ... malo je bolelo postavljanje braunile koju je postavio na saku odozgo ... ubrizgavanje anestezije je bilo bolno tako da mi je cela ruka utrnula ... odmah sam zaspala i probudila se sat ipo posle intervencije ... nisam mogla da ustanem bilo mi je lose pa su mi dali infuziju ... danas stomak malo boli ... grozno iskustvo ... ali sta da se radi ...

sad cekam da prodje 2 ciklus i ponovo u akciju ... napunila sam 40. gdina u maju i moram jos da proverim da li imamo pravo na 2. pokusaj preko fonda ili moramo sami da platimo ... 1. vto su nam odobrili 31.03. a rok za realizaciju je 6 meseci ... tako da je eventualno septembar krajnji rok ako nam dozvole 2. pokusaj a to je suvise rano jer posle svega treba da se oporavim i dr u jevremovoj je rekla da mozemo ponovo da pokusamo najranije u decembru ...

sad se ponovo vracam na korake ... nema odustajanja dokle god ima iole sanse da mozemo da ostvarimo nas san

roda
daxi011
daxi011

Broj poruka : 831
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 6/8/2011, 13:10

Daxi i ovde te zagrljaj jaaako!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 6/8/2011, 13:37

Dragmilk bravo za izvestaj samo neka te paze i maze, i naravno cestitam na vencanju likeit

Daxi i ovde cu da te zagrljaj
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 6/8/2011, 14:13

Daxic v usne
Bokice ,Bubili jos malo...
Aida verujem da ce biti sve dobro jer si sad pod nadzorom, a bebe samo nek napreduju.
Dragmilk pozdravi nam bebice!
Noja ti bese sledece nedelje UZ?
Tico, Nale ljubav
Trudnicice uzivajte!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 6/8/2011, 15:46

Hvala, devojke osmeh srce
Daxi , bas mi je zao, priroda je ponekad zaista okrutna, drzi se i nema predaje. Pozdravljam te
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 6/8/2011, 18:06

dragmilk ::
Inace moj dragi igra i ja smo se vencali 30. jula i to smo bez problema preziveli.

Wedding Scraps
ScrapDis.com " alt="" />
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu