KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+41
agata
catherine290505
zoxa
naca
natalija
lolipop
Sami
dragana76ns
anna
cufta
KoMetaK
Simona
bobica83
ciklama
tuli
elijana70
nena beba
7-patuljaka
bule74
bak
adriatika
MARA
maja76
heart84
MAAKKI
Deni
Struzzo
bebko
vašar
Orline
Shizika
Sofka
racili
djole42
Republica
anak
buby
dr mali pariz
lena
Filippa
BiKsi :)
45 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 25/1/2011, 17:25

Počeću na mog da se bacam sa ormara, samo ako će da pomogne! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 25/1/2011, 17:39

Hehheeeh,Biksi pre nego krenesh da se bacash sa ormara ki veverica,daj neshto manje ubitacno.
Npr...imate li jak plafon?
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 25/1/2011, 19:14

Đole,mila,baš je nagrabusio,ali dobro je da je na vreme otkrio te ciste...mmm...mogu biti JAKO ozbiljne.
jedno pitanjce za tebe,draga,jesin li ti radila OGTT sa insulinemijom?
a kupila test? Rolling Eyes
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 25/1/2011, 19:18

cufta ::Djole, to odvratno boli. I meni su to radili. Ali zato posle pravljenje mostova da se te grozne rupe ne vide, ne boli nista - bar nesto utesno.

Nema kod moje brkate bebe mostova ,moja brkata beba ce imati totalku i imacemo čašu pored kreveta lol!

Biksi :) ::E Djole, baš gadno, ali brkata beba ima tebe, pa će mu sigurno upola biti lakše!

Jes vala Biksi !

Republica ::
Vidi skuvaj supu onako hranjivu pa u procesoru sve samelji pa kao gustu corbu mu daj da jede.
Ja sam poslal mail juce da vidim koliko je kod mog zubara pa ti javljam!
Tehnički problem je što moja beba ne jede povrce sem krompira affraid ,opcije su nam jogurt sa sredinom hleba,vocne kašice,pire,griz i keks i mleko Very Happy

Pari,jos nisam odradila taj sa insulinemijama,samo onaj sa glukozom .Testic,hmmmmmmmmm,nisam kupila a potrosih vec dva pakovanja ulozaka čekajuci da procurim i sve imam utisak da jesam ,žigne stomak bas onako dobro i nesto krene al kad virnem samo pojačan sekret Rolling Eyes
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 25/1/2011, 19:26

Gde ste cure osmeh srce

Djole svaka cast izboriste se sa prvom operacijom g hrabar ti je bebac yes kamo srece da je moj takav Mad

Ja znam za jedan par koji ne mogu da imaju decu(zbog muskog steriliteta) a zajedno su 20 godina i ona mi je jednom prilikom rekla da ne zele da usvoje a da se ona pomirila sa tim da nece imati decu i da ne zeli da ga ostavi zbog toga h

Isto tako znam za dve zene koje su se razvele jel dugo nisu mogle da zatrudne (u oba slucaja nije bilo nikakvih problema) i cim su nasle drugog partnera zatrudnele su Shocked

Ja ne znam kako bih ja uradila..nije to bas lako... h mada ja mog volim bas i ne bih mogla zivot da zamislim sa nekim drugim tj. bez njega love
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 25/1/2011, 19:29

Sta rece Djole pojacan sekret !??? Shocked da nije to zbog trudnoce?? lol!
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 25/1/2011, 19:41

Djole, tako je i meni bilo sa mecom prošli mesec, kasnila prilično, isto sam imala osećaj svaki čas da ću dobiti, ali hipotireoza malo ume da nas zeza oko ciklusa. Sve u svemu, ja bih mnogo volela da ti kašnjenje nije od žlezde ili stresa Very Happy !


Partnera sam izabrala i zajedno ćemo se boriti, sve dok ne iscrpimo snagu! Ovo je moje sadašnje razmišljanje, što se tiče budućeg, nadam se da ga neću menjati! Mislim mišljenje! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 25/1/2011, 19:43

djole39 ::

Pari,jos nisam odradila taj sa insulinemijama,samo onaj sa glukozom .
a imaš li u planu?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 25/1/2011, 20:01

mali pariz ::
djole39 ::

Pari,jos nisam odradila taj sa insulinemijama,samo onaj sa glukozom .
a imaš li u planu?
Imam u planu i njega i mnogo toga ukoliko se definitivno odlučim na postupak jer kod mene to jos uvek lebdi u vazduhu(hoću-neću)
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 25/1/2011, 20:07

Djole, e pa reci BebCu da je vreme za uvodjenje kashica sa povrcem. Klub 38+ - Page 30 561840
To ga je verovatno i strpalo u situaciju u kojoj je.Mislim na izbegavanje povrca.
Tako sam ja sinu mog dragaog kad sam ga upoznala zamenila sve braon za voce i povrce.Jeo je samo hleb,meso,krompir , cokoladu.
Da ga vidish sada mada i iz drugih razloga zdravstvenih shta sad klopa!
Sve integralno,povrce,voce,riba i sve na pari spremljeno.
Ti lepo stavi mesa juneceg u supu,pa malo shargarepe,krompir,celer,luk ceo.Pa kad se skuva ti sve u procesor dodajesh bujon da razredish koliko je potrebno.ja po nekad spremam ovu corbu ....Turci me ovde naucili.To je njihova corba!
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ciklama 25/1/2011, 20:37

Lepe su priče i malo da razgale i nasmeju!!!!!!!!!

Ćuftice srećno i nasmejano!!!!!!!!

Đolence, vežbaš kuvanje kašica..ako, ako.. lol!

Svima ljubav

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 25/1/2011, 23:29

cufta :: Ja samo da prijavim da u ponedeljak idem u porodiliste da legnem, i da se tokom sledece nedelje ocekuje dolazak drage devojcice. Nekako mi se cini da kada ja budem izasla, odlazi Shizi po svoju.
Svidja mi se ovaj lezerni pristup, Cufta k'o da ide u solarijum.
Ja sam danas imala "Brinbili situaciju" : probudim se jutros u 2 sata jer je bilo premrachno. Ukapiram da je nestalo struje. Probudi se i mm zbog osjecaja mog lakta medju svojim rebrima. Odluchio je da iskulira situaciju nadajuci se da ce mozda komshije to prijaviti dok on ujutro ustane. Onda je ipak nazvao odgovornu sluzbu u 4:30 i naruchio ih da dodju u 10. I pojave se, ustanovimo da je kvar samo kod nas. Raskopali nam vrt pred kucom, nisu nashli zhicu. Srecom je susjed dozvolio da kopaju u njegovom vrtu iza kuce gdje su i pronashli da vodi taj glavni kabl koji bi trebao nas da snabdjeva strujom, ali nas je zbog necheg izdao. Bushili su rupe u zidu, paradirali blatnjavim cipelama kroz kucu i instalirali novu razvodnu kutiju. Do 20:20 smo konachno dobili svjetlo i grijanje. Strashno, od neizvjesnosti sam umorna kao da sam ja s njima kopala u vrtu.
Djole, nadam se da brkata beba nije toliko ustaljena u svojim navikama i da ce oprobati neko povrce radi svoga zdravlja.
Za sve poljubci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 25/1/2011, 23:39

Shizika ::
Djole, nadam se da brkata beba nije toliko ustaljena u svojim navikama i da ce oprobati neko povrce radi svoga zdravlja.
Ustaljena Shiz vec 42 god,kako su mu uvodili povrćke u ishranu ,tako ih je redom sve povracao,kasnije su pokusavali ponovo ali nije vredelo ,nesto prolazi(krompir,procice i pasulj ako se ispasira ,pirinač kao sutlijaš) vecina ne.

Drago mi je da si resila strujni problem Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od vašar 25/1/2011, 23:45

U bre Shizi,verujem da si danas bila u potpunosti u skladu sa svojim nickom!Vidis kako se to kod vas resi za jedan dan.Mislim da bi to kod nas potrajalo maaaaalo duze Very Happy
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 25/1/2011, 23:55

I ja sam se prijatno iznenadila da su ostali dok nisu problem rijeshili. Josh je sve oko kuce raskopano, ali to je manje vazno.
Djole, to sa povrcem bash chudno. zbunjen Ili ne voli okus, ili ga muchi tekstura, ili ima ruzne podsvjesne asocijacije. Nekako ne mogu da zamislim da je alergichan na sve povrce, niti da se to tako ispoljava. Rolling Eyes
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cufta 26/1/2011, 08:11

Dobro jutro! E Shizi, juce ceo dan zurka kod tebe. Sto rece Vasar, bar je sve reseno odmah i za jedan. dan. Pitaj mene i Djoleta letos sa vodom, kako je "brzo i lako" bilo. Nije bas kao da idem u solarijum. Nemam strah, ali imam tremu.
Djole, i moj mm povrce ne jede. Svaki put kuka i ostavlja u tanjiru, objasnjavajuci da to zecevi jedu a ne ljudi. Cak ni pirinac ne jede, sem u sutlijasu. Krompir na sve nacine voli. Zato i ima milion kila. I on se ugojio tokom ovih meseci, a vec je bio debeo.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anak 26/1/2011, 14:12

Uh Ćuftice, lepe pričice yes .
Srećno sa tvojom lepoticom, otiđi ti da se malo odmoriš i ona da se pripremi radost srca zagrljaj
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 26/1/2011, 22:24

djole39 ::kako su mu uvodili povrćke u ishranu ,tako ih je redom sve povracao,kasnije su pokusavali ponovo ali nije vredelo ,
lol! lol! lol! Đole, queen Klub 38+ - Page 30 670661
Šiz,mila,pa baš ti je sad falio rusvaj! Ono-nikad ne treba,ali sad je baš zag.zilo,pa još blato po kući...
nisi valjda ti ribala???
Ćufta,kao juče da je bilo...sa srćom na porođaju! Klub 38+ - Page 30 648765
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cufta 27/1/2011, 08:36

Cao zenske, evo kafe.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anak 27/1/2011, 10:08

Ja ću jednu, tursku, srednju, bez mleka Very Happy
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 27/1/2011, 10:10

Mmm, kafica Cufto. Uskoro ce tm staviti i shampanjac na led. Very Happy
Eto vidish Pariz, zato je dobro da se nama ovo sa strujom desilo sada a ne dok je padao snijeg ili pred sam dolazak bebe. Veceras izbacujemo sve meso iz zamrzivacha jer sutra dolaze ovi shto to recikliraju. Moram osloboditi prostor za zamrznem mlijeko kad krenem sa ispumpavanjem iz ovih mojih masivnih (.)(.) Laughing Nisam mogla odolit, odmah sam smazala jedno pakovanje sladoleda da se ne pokvari, josh je jedno ostalo, to planiram preko weekenda.
Ja sam se bacila na pod chetveronoshke (nedavno chula da je to dobro za mishice u pelviksnom regionu) i pazljivo ochistila blato sa hrastovog poda u radnoj sobi, a muzu sam prepustila plocice u predvorju i kuhinji. Usput, u radnoj sobi skuplja kartonske kutije od ovih stvarcica shto smo narucili za bebu i nije mu palo na pamet da ih rastrga i postavi po podu da ga majstori ne oshtete. Ovo bi trebalo ici u temu "Shta vas izludjAva kod muza", ali vidim da se i ovde na njih zalimo pa da i ja dam doprinos. Dakle: totalni nedostatak zdravog razuma u praktichnim zivotnim situacijama! fd
A vama svima srcasti poljupci
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cufta 27/1/2011, 10:28

Shizi, ta tema sto si je pomenula je odlicna, a trajala bi maksimum dva dana, jer bi svi napisali iste stvari, bilo bi ih bar 50, i sigurna sam da bi se sve odnosile na sve nase muzeve (odnosno i na mog "decka" , ha, ha, jer mi nismo vencani, niti to planiramo). Ako neko od nas ima nekog iznimka pored sebe - dobila je na Lotou. Moj dragi je juce prao kola, jer se dosetio da bi bilo vreme da konacno stavi sediste za bebu u kola. "beograd put" je prosao ulicom, i posuo so, tako da je auto, kao juce pre pranja - sija se od soli. Kako da m objasnis da je to bilo glupo raditi do konacnog otapanja snega. Police koje je trebalo da namesti je namestio, ali sve ostalo sto treba jos uraditi, naravno nije. Baldahin koji ide na plafon nije okacio, sediste naravno nije namestio.....i da ves ne davim dalje, mislim da vam je sve jasno. Ali, prazni karticu na foto aparatu da slika bebu, razmislja kako ce se otrovati od pijanstva kad se Lucija rodi....to su decaci!!! Kakvi takvi, mi ih volimo.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 27/1/2011, 10:36

Da se pohvalim, i mi smo instalirali josh jednu policu ispod sudopera. Rolling Eyes
U Britaniji je malo 'ko nashih godina vjenchan, bash vidim na forumima ih oslovljavaju kao DP (dear partner), ali se meni "dechko" mnogo vishe dopada. likeit Dakle, zbog tog sa glaziranim kolima DD (dragi dechko) ti je legenda! Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 27/1/2011, 11:26

Jutro devojke!
Ćuftice ,Shiz ,ljubim vas obe!

Kao i sve ostale
usne cveće
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 27/1/2011, 11:46

Dobar dan svim i sve vas srcasti poljupci

Evo dodacu i ja jednu neverovatnu pricu, a ide ovako moja drugarica koja je 3 god mladja od mene bila u braku sa muzem (prvim) nema sta nisu radili da dodu do bebice i nikako, poceo on da je sikanira i na kraju je i ostavi i ozeni drugu koja mu u kratkom roku rodi sina, a njoj sirotici u medjuvremenu otrkriju i neki tumor za mozgu koji nije za operaciju, pa je stalno na nekim terapijama. I tako se ona pomiri sa cinjenicom da nikada nece imati dece, upozna coveka dopadnu se jedno drugom, a ona kao iz topa mu kaze svoj problem, ali rodila se ljubav i vencaju se. Ona naravno i dalje na terapijama za taj tumor, pomirena sa sudbinom, ali lepo se slazu i ok zivot ide. Nije prosla ni godina od vencanja ona se pocela gojiti, sta sve jadna nije radila kako bi smrsala, pila i sirce, trenirala kao nenormala, ali nikako da skine, odluci ona da ode na pregled jer zbog tog tumora nije redovno ni imala cikluse, kad ono 4. mesec. Njih dvoje u soku, problem sta sa bebicom posle svih terapija koje je uzimala, gluposti koje je radila da smrsa, doktori nereseni i ona odluci ako je nastala i opstala u ovakvim okolnostima neka je i stvarno je tako evo devojcica 4 godine napunila preslatka i sto je najvaznije zdrava, a oni na sedmom nebu. anđeo
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 30 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu