KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+41
agata
catherine290505
zoxa
naca
natalija
lolipop
Sami
dragana76ns
anna
cufta
KoMetaK
Simona
bobica83
ciklama
tuli
elijana70
nena beba
7-patuljaka
bule74
bak
adriatika
MARA
maja76
heart84
MAAKKI
Deni
Struzzo
bebko
vašar
Orline
Shizika
Sofka
racili
djole42
Republica
anak
buby
dr mali pariz
lena
Filippa
BiKsi :)
45 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Filippa 23/1/2011, 09:41

Jutro cure sunny
Djole cestitam draga radost
Cure nasmejaste me do suza jutros kad sam citala vasa cavrljanja, nema me dan ipo i ovde citavi romani lol!
Pari daj recept, izgleda fantasticno ukusno likeit
Podvlacim sve receno za te brkate bebe i njihove strahove.

Danas mi je kaso i obicno gust raspored, nabavka, pa soping, pa rucak kod sveki pa projekat pranje vesa, peglanje i mozda se jos po nesto umedjuvremenu desi....
Sutra pocinjem da nosim burek (citaj dobila PRAKSU) u opstini. Ojela sam se dok sam se borila sa aministracijom da to dobijem. Pripravnik u 44-oj kako to gordo zvuci Rolling Eyes
Bila sam skoro odustala od svega i resila da se prepustim uzivanju jer mi u sredu stize drugarica iz BG ali nema odmora dok traje obnova, bice gusto (praksa 8 h, skola 4 h, gosti ostatak a spavanje na minimumu Rolling Eyes )
Stomacaste d (Leno, Siz, Tuliska, Cuftice i ostale)
Cekalice, bockalice, radnice, udarnice sve vas srcasti poljupci
Zelim vam jedan lep dan poljubci
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ciklama 23/1/2011, 12:27

Shizika neka sve bude redovno, bez iznenađenja.

Ostalima veliki pozdrav ff

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od tuli 23/1/2011, 12:39

Klaberke, vesele ste likeit
Slabo sam na Kutku, uglavnom odmaramo,zbog malih kontrakcija.
Prošle nedelje uradili dabl koji je dobar, osim rizika koji nose godine. AC radimo između 15. i 20. februara.
I dalje smo na progesteronu i utrićima.
Fili, kažeš pripravnik............neka ti pripravnički donese promene za kojima žudiš, a nije nošenje bureka Wink
Šiz, biće sve u najboljem redu.
Svejedno nije lako biti trudan sa 40. nije ni teško ali su rizici malo veći.Evo primer mene je odbio čuveni BG dr za AC, kaže peta VTO+godine+ 10 god lečenja steriliteta..........a on je dr i meni neće da radi AC, bira čovek pacijente, a gde je tu zakletva.Kaže za njega veliki rizik........šta reći.........kako sam se osećala........pa zbog sličnih dr sam i otišla iz SRB da se lečim da ne moram očima da ih gledam i ušima da slušam. I hvala bogu dobro sam izabrala.Ne mogu da pišem nerviram se......a to ne želim
Svima veliki zagrljaj
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 23/1/2011, 13:39

Zeneeee poljubci
Filippa, lijepo je u nashim godinama kad covjek bude "new kid on the block", vazno da se neshto dogadja, vjerujem da ce biti i pomaka navishe.
Tuli, ima li ikakvih ideja iz kog razloga male kontrakcije?
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od tuli 23/1/2011, 13:49

Šiz, dešava se u četvrtom mesecu, kako plod raste........ja ništa ne osećam i da nisam otišla na UZ radi dabl testa ne bih ni znala, dr mi samo produžio progesteronske injekcije, a taman sam se ponadala da će ih ukinuti.
Ti? Još samo 42 dana, neverovatno. Raste li uzbuđenje?
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Struzzo 23/1/2011, 13:55

Upravo gledam na RTS 1 emisiju " Balkanskom ulicom" ispovest jedne zlostavljene žene. Strašno! No
Shizi, nemojte da se opterećujete budućim nadimcima, jer deca kao deca davaće ih kad hoće nevezano za ime. Mislim da nije loše da birate imena koja imaju suglasnike koji se najpribližnije slično izgovaraju u oba jezika, npr. Tara. Very Happy
Tuli, da li je u pitanju dr u državnoj instituciji?
Ljubim vas sve...
osmeh srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 23/1/2011, 14:01

Prijateljica mi vec uzela to ime pred par godina, a dijelimo zajednichku prijateljicu Bojanu. Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 23/1/2011, 15:21

Ćao cure,tu ste?
Mamma me farbala,a jutro sam provela rintajući,sad nam je stan ki bombon!
sad dok ne isperem kosu,da se pročavrljamo...
Filipa,nek je sa srećom pripravnički,i nek se od sada sam lepe stvari dešavaju,nek se zavrti krug.
Tuli,draga,nemam reči...ne znam iz kog razloga ne napišeš nj.ime,jer ovde smo pre svga,zbog razmene iskustava,i mislim da time neće biti povređena ničija sujeta,a tvoje iskustvo značiće i drugima.
Njemu je rizik...majko mila! Klub 38+ - Page 29 635297 tebi nije,i baš ti je bilo lako da prelomiš...strašno!Te kontrakcije su sigurno zbog rasta bebe,pa i stomaka,zar ne?
Devojke..sve... Klub 38+ - Page 29 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 23/1/2011, 21:19

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od 7-patuljaka 24/1/2011, 13:45

Devojke...imam jedno pitanje...Naime, ja sam u novembru dobila 21.11., u decembru mi je kasnila, jer je bila biohemijska trudnoća i dobila sam 26.12. Kada sam trebala da dobijem ovaj mesec?!Da li po normalnom datumu ili po onom iz decembra kada je bila biohemijska?!Nešto sam u zbunu....

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anak 24/1/2011, 19:10

Meni isto, Patuljak, transfer bio 13.11. Dobila 24.12. I danas opet. Malo mi se produžio ciklus, ali počela sam da pijem vrkutu, tj. virak, tako da sledeći očekujem malo ranije.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 24/1/2011, 21:14

Gdje ste zene? Nadam se da uzivate sa sebi dragim ljudima.
Danas sam na poslu chavrljala sa jednom zenom za koju sam tek nedavno saznala da je trudna. Ona ima sina od 9 godina na kojem je "radila" 9 mjeseci. Potom je jedva josh jednom ostala trudna ali je imala spontani. Onda su uslijedile mnogobrojne neuspjeshne IUI, i dvije neuspjele VTO. Na kraju su joj rekli da joj je jedina shansa da zatrudni ako pokusha sa doniranim jc. Zato su ona i muz odlucili da poshtede njeno tijelo i usvoje dijete, dali su im slatku curicu koja ce naredni mjesec napuniti 4 godine. Zena ima 44 godine, kad joj je kasnio menzes ljetos bila je sigurna da pochinje menopauza. Onda su joj pochele muchnine. Sad je 31 sedmicu trudna. f Izgleda da je vazno ne biti u grchu, ako se to ikako moze postici.
Ja cu da vas prashim a vi se nastojte opustiti:
vv vv vv vv
sex sex sex
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lolipop 24/1/2011, 21:45

Shiz, iz dosta sličnih priča i ja sam došla do istog zaključka, a to je ne biti u grču, mnogi su uspjeli " sasvim slučajno" kada su bili preokupirani nekim drugim stvarima. Ja se kao uvijek trudim da sam opuštena, ali badava.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od KoMetaK 24/1/2011, 22:03

Shizika, predivna zivotna prica! smajli angel osmeh srce
Samo trebamo nauciti kako se opustiti! v
I ja sam pre par dana cula poslednji deo jedne prelepe, istinite price. Naime, prijateljica moje najbolje prijateljice, se od '99 borila sa sterilitetom. Ne secam se vise koja je dijagnoza bila, znam da su joj odstranili jedan jajnik, i na drugom je imala nesto, sve u svemu manje od 10% sansi da prirodno ostane trudna. Ona je zvog svog problema i krenula na specijalizaciju iz ginekologije, ali je shvatila uceci da su sanse nikakve, zato su krenuli na vantelesnu. Posle pete neuspesne, negde pocetkom maja 2005. oni odlucuju da usvoje dete i da nece ici na vantelesnu vise, a mojoj prijateljici je u to vreme bio termin za porodjaj i samo je govorila, samo porodi mene, pa ces i ti ostati trudna. Njoj juna meseca kasni ciklus, i, naravno, kako je tad imala 36. godina, prvo sto joj padne na pamet je menopauza, posle 5 VTO. Ode kod koleginice da je pogleda na UZ i ... ima sta i da cuje! Maleno srculence! osmeh srce Rodi ona devojcicu, srecni i zadovoljni sto imaju bar jedno dete, kad posle par meseci, dok je jos dojila ovu malenu, opet joj kasni podugo, opet ona sigurna da je sad sigurno menopauza, ode opet na UZ i cuje opet srculence. osmeh srce E, posle svega rese oni da paze, jer ocigledno da su sanse postojale da ostane trudna, bez obzira na prethodnu dijagnozu. I tako pazeci, ona se porodila sa sinom krajem decemra prosle godine! lol! Pet neuspesnih VTO i troje dece posle toga prirodnim putem! sunny
Morala sam ovo da podelim sa vama, jer je prica zaista ohrabrujuca za sve!
Zelim vam da svaka ima neku slicnu pricu ovema dvema! sreca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 24/1/2011, 22:20


Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

dadadada...
Šiz,samo ti praši po nama Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 24/1/2011, 23:19

Pa da, nikad se ne zna kad ce se kockice poklopiti i organizam proraditi.
Necu Pariz da pretjerujem sa ochiglednim prashenjem, bojim se da me necete moci izbaciti iz glave. Zamisli s muzem ste u preporuchenoj misionarskoj pozi i umjesto da uzivate vama se cini kako se ja naginjem sa ormara ili ljuljam na lusteru i prashim. Moram to nekako diskretnije uraditi. Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Filippa 25/1/2011, 08:00

Cure jutro. Da vas ljubnem pa odoh na posao-praksu, posle skola a nocas me ceka sarma i ostala jela koja treba spremiti za naredne dane....dolazi mi drugarica u sredu uvece. Pocinju jako dugi dani za mene Rolling Eyes pa ce me redje imati da cavrljam sa vama.
Sve vas usne
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od anak 25/1/2011, 12:37

likeit likeit likeit priče su super, i zaista daju nade.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cufta 25/1/2011, 13:07

anak :: likeit likeit likeit priče su super, i zaista daju nade.
I jos dve. Moja dva druga, tada jedan 7g braka bez dece, drugi 8g braka bez dece (da vas ne davim sa zdravstvenom patologijom). Prvi par (7g) se odlucuje da umesto vto usvoji dete. Nakon same odluke, dobijaju najpre jedno, a par godina kasnije i drugo dete. Drugi par (8g) resava da nema dece. Kada su to konacno odlucili, ubrzo dobijaju dete. Ta sva deca su sada vec pred skolom. Ima toga, itekako. Cim mi znamo neke primere, zamislite koliko takvih primera ima a mi nemamo pojma.
Ja samo da prijavim da u ponedeljak idem u porodiliste da legnem, i da se tokom sledece nedelje ocekuje dolazak drage devojcice. Nekako mi se cini da kada ja budem izasla, odlazi Shizi po svoju.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od vašar 25/1/2011, 14:05

Svratih da vas sve ljubav
Divne price....lepo ih je cuti...taman da nas malo podignu smajli angel
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 25/1/2011, 14:44

O ćuftice, primaklo se! Sitno brojiš! Imaš li tremu? Klub 38+ - Page 29 32796 Klub 38+ - Page 29 32796


Šiz, kud ovo napisa sad te neću moći maći iz glave, ionako mi je francuski okružen ormarima! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 25/1/2011, 17:01

Gde ste cure?
Ćuftice priblizilo se upoznavanje,navijacemo i misliti na vas!

I tako ja danas odvedoh moju brkatu bebu da vadimo 2 zubica kad ono ispade operacija affraid Ispostavi se da postoji cista ,pa su sve o jednom trosku odradili!Morace jos jedna operacija jer je ista varijanta i na drugoj strani vilice a onda jos par vadjenja i bice prava beba -totalno bez zuba....
Sad mi bas nekako tesko da ga gledam ,em dusa moja trpi bolove ,em nemoze nista da jede ,em se oseca bljak sto nema zubice......
Ja ne stigoh da odradim hormone,pokusacu sutra...
inace jos uvek nista od veštice

Ljubac za sve !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od cufta 25/1/2011, 17:12

Djole, to odvratno boli. I meni su to radili. Ali zato posle pravljenje mostova da se te grozne rupe ne vide, ne boli nista - bar nesto utesno.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 25/1/2011, 17:13

E Djole, baš gadno, ali brkata beba ima tebe, pa će mu sigurno upola biti lakše!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 25/1/2011, 17:21

Joj Djole, bebaC je bash nagrabusio.... Crying or Very sad
Vidi skuvaj supu onako hranjivu pa u procesoru sve samelji pa kao gustu corbu mu daj da jede.
Nek mesta ispira 3 dana sa 3% hidrogenom ali pola vode ,pola hidrogena da dodje na 1,5% hidrogenskog rastvora.Ali samo 3 dana.Nakon toga zhalfiju caj za ispiranje.Ja sam poslal mail juce da vidim koliko je kod mog zubara pa ti javljam!

A prica za podsticanje imam i ja.Koleginica znaci uoci proshle nove godine 2010 nije dobro.Ona 48 muzh 62 dva sina od 25+ godina.Hteli oni i trece ali nije ishlo do njene 42 godine i oni stanu.I tako ona ode oko 46 godine kog gishe jer nije imal mecu mesecima i naravno menopauza!Potvrdjeno i od strane gishe i nije joj potrebno vishe da brine o kontracepciji. I tako oni veseli i vitalni nastavishe ono shto sad Biksi razmatra kako da izvede ....Poza Lampion... Embarassed .
I njoj nije dobro kao shto rekoh,kod lekara,verovatno grip stomacni jer svi iskljucuju mogucnost trudnoce jer joj u dosiJeu stoji menopauza.
I na kraju stomak poceo da raste i ona na UZ kad ono bebA i to preko 4 meseca trudnoce! Ona zbunjena i van srece ,otac namrgodjen jer je 62 godine...sinovi jeeeeeee!
Rodila je devojcicu pravu i zdravu i otac je sad van sebe jer kcerka samo oko njega.On je sam rekao da su otkrili ranije on bi trazhio abortus ali poshto je otkriveno sa 4+ meseca onda nema povratka.
sad kad ga ona pitala a da sam abortirala ...on se stidi naravno jer jednom kad se ugledaju te okice malene nema vishe povratka!
Inace i ako je zhena u menopauzi , ovulacije mogu da se dese.Tako se desilo kod ove zhene!
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 29 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu