KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+35
nena beba
kristina33
Jelence
Tinche
seka 35
maus
tuli
Sneza
Sofka
bebko
Simona
maja76
Struzzo
ŽenoLina
catherine290505
heart84
bak
Filippa
vašar
ciklama
elijana70
anna
Deni
anak
racili
MAAKKI
lena
7-patuljaka
BiKsi :)
Shizika
djole42
Republica
Orline
dr mali pariz
HappyGirl
39 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 19/11/2010, 11:51

Lisce sam dokrajcila borba sad kujem planove .....nema smisla ostaviti MM-asamog u bolesti ceo dan al 3-4 sata moze pa razmisljam gde cu se skitnuti ovijeh dana f
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Filippa 20/11/2010, 09:06

Dobar jutar cure drage Very Happy
Kafa gotova pa ko nema drustvo nek izvoli. Malo sam i duze spavuckala za moje navike jer sam kasno zaspala.
Stigli rezultati is Danske - estradiola nizak moram povisiti dozu na 4 tablete (kazem ja da nesto ne osecam telo kao prosli put). Mada mi nije jasno kako endo napreduje bolje nego prosli put a diretno je povezan sa kolicinom estradiola u krvi. Sve to je ipak za mene visa filozofija i nema smisla puno misliti o tome kad se covek ne razume.
Nadam se da ce 4 tabl biti moja doza i da necu povecavati i da ce se ipak stvoriti dobri uslovi za prestojecu akciju.
Juce se smrzla i iscrpela sa napasti zvanom gost (padao je ceo dan snega a mi non stop napolju. na kraju se ona smrzla i bila umorna i nasrtala ko besan pas). More divno sto je utorak blizu.......nikada mi taj dan nije bio miliji.
MM se vratio sa sluzbenog puta sa punom kesom slatkisa za mene .......bas mu hvala imacu da jedem godinu dana ako ne podelim.
Inace osim ovde sa vama u poslednje vrerme slabo funkcionisem sa okolinom jer sam preosetljiva i na kraju zivaca. Non stop mogu plakati a suza mi je stalno na kraj oka ali je ja stalno vracam nazad. Rasturi me ovaj put dobro
Rolling Eyes i ucinicu sve da je ne sretnem skoro.
Gdejsu nam sve ove cure ??? Malo nas je ovde jer sam sve oterala svojim prenemaganjem
Danas sam resila da malo budem sama tj. sestrica draga moze ici u samostalnu setnju. Htela sam je odvesti na jos jedno mesto ali bi ona i da bude u Mö i da ide tamo i da nas sve maltretira pa sam ja presekla odlukom da ne idemo. Ja sam svoj plan ispunila (pokazivanja) i sad cekam visoko uzdignut avion u utorak. Nema vise pirenja u ledja ni vodjenja za ruku i bacanje nemilice para.
Proslavicemo joj rodjendan jos u ponedeljak uvece (obeleziti) i papaaaaa Very Happy Sad
Zelim vam jedan opusten dan i sve vas d
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 20/11/2010, 09:23

Evo ja cu se priduziti kafici osmeh srce

To sto ti se desava samo dokazuje da prvila i nema, kada je postupak u pitanju, samo se ti opusti i nastavi sa uzimanjem lekica. radost

Fili i ti i ja zeljno ocekujemo utorak, ti da poleti avion napokon, a ja da uradim betu Laughing Laughing Laughing
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 20/11/2010, 10:18

Dobro jutro cure jel svanulo osmeh srce

Hocu i ja kaficu yes koju kafu vi najvise pijete? Ja uglavnom nasu domacu tj. ponesem kile i kile kafe kad se vracam iz Srbije igra

Filipa drz se jos malo radost koliko dugo trebas jos te hormone da pijes? Nisam bas sve procitala pa me zanima kakav je to protokol..

Maakki kako si ti? zagrljaj jos samo malo pa roda yes sreca

I ostalim curama zelim dobro jutro i divan dan ljubav

Mene ceka kupovina svezih namirnica tj. pijaca a posle kafica u gradu i zenske price sa drugaricom likeit

pozdrav cure zagrljaj konfete ff
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 20/11/2010, 23:11

evo me u Klubu,posle nekolik' dana...
Ripablik,dušo,samo klepeći štiklicama,ali pazi na tu dunju,opasan je to igrač,može štikla da polegne...
Šiz,ma kakve dr Martin...nije to baš uslov ...Ripablik danas ima diiiivan stil! Krkaj sarmice samo,kući ćeš opet žive haringe lol!
Filipa,drmusaju tabletice,e vala tome i služe! Samo nek endo i E2 budu poslušni da ne bi radila batina lol! i tu kesu sa slatkišima...odloži na neko vreme Wink
Sofka,lep si ti dan danas imala?
Maakki,negde čitam ponedeljak,negde utorak radiš betu... Rolling Eyes malo sam u zbunu
Đole,jesi li se skitnula gde danas?
Lena nam ,naravno-ima problem sa netom,ali imala je i "rednju" u kući... kako sam ja to jedno vreme zvala- trbušni virus- ... sad je o.k.,i iskreno se nadam da će nam napisati koju! Klub 38+ - Page 17 561840 Leeeeeeenoooooooo
Odoh sušiti kosu...valja se,ako ne želiš neku bolešćuru zapatit'
Šiz-gde si odskitala-subota veče?! Klub 38+ - Page 17 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sneza 21/11/2010, 07:27

Doobro jutro, kafa se hladi....
Mogla sam bar 5 vrsta kolača noćas napraaviti, nesanica....
ff
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Deni 21/11/2010, 09:02

Dobro jutro Snezo,

evo mene srcem kafu, ja sam ti ranoranilac, dzaba vikend kad se moje vreme zna, ama ni minute vise....
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 21/11/2010, 09:05

Dobro jutro Klubasice!
Fico ,samo ti gutaj tabletice i bice sve ok i naravno,misli na to da stize utorak Very Happy

Jucerasnji dan nemam pojma gde je i kad prosao,nisam skitala al sam malko raduckala dok me prosao bes zbog kilavljenja MM-A a ondaK je bilo opustnje ...knjiga ..krevetic ....bas sam se lepo odmorila!
Sutra idem da dam krv za štitnu a u subotu mi zakazala drugarica kod nekog dr-a u privatnoj klinici koji dolazi iz BG...neki prof.kazu dobar....dolazi jednom mesecno u Nis i sve je puno do marta,,,,mene ubacila školska malko preko reda Very Happy
Danas mi dolazi sestra iz BG pa cemo se skitati d d d

Sve vas voleeeeeeeeeeee Djoleeeeeeeeeeeeee!

PS.Snezodobra ti kafa a za pocetak si mogla i jednu vrstu kolača da posluzis lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 21/11/2010, 09:33

Klubašinke,jutrence!
Snežo,nesanica,što?
Deni,kako je bilo na Sajmu?
Đole,da,najavila si remont za ovu nedelju,sećam se Very Happy a taj doca što dolazi iz Bege...koja mu je spec. Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 21/11/2010, 09:46

mali pariz ::
Đole,da,najavila si remont za ovu nedelju,sećam se Very Happy a taj doca što dolazi iz Bege...koja mu je spec. Very Happy
Pari dr je hirurg -onkolog(prof.Dzodic) pa ce ne tapetu biti pregled grudi i ova moja stitna koja je čini mi se malo vise istrcala u zadnje vreme(ak se secas ja imam strumu bez poremecaja rada stitne) a bice tu i endokrinolog pa cu poneti i stare rezultate hormona i OGTT test i lepo ih sve ispitati(za 4000 din ima da pevaju lol! )
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 21/11/2010, 09:47

dadadada...sećam se strume...e pa nek te on lepo opipa za sve pare,da znaš 'di si.
Uživaj sa sekom danas!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 21/11/2010, 09:52

poljubac
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Filippa 21/11/2010, 10:08

Jutro cure ff
Kafa se pije ali sa malim zakasnjenjem ....konacno sam i ja malo duze spavnula, sto je dobro.
Ja pijem najcesce filter i nes, po nekada esspreso u kucnoj varijanti ali sam klenja da perem lonce. Tursku skoro nikada jedino kad dodje neka drugric koja je iskljucivo pije i kuci kad odem. Kad saberem i oduzmem pijem sve vrste samo da su lepo i jako skuvane.
Malo sam postala zaboravna pa sam mislila da je pranje vesa danas...ipak je sutra pa ja odspavah.
Skoro vec treba poceti sa spremanjem rucka (opet sam preuzela vrjacu jer je i sesttra tu a komplikovano je za sveki da kuva dva rucka odjednom).

Juce malo kritikovala mm, pa bili u setnji sami, on se lepo isopingovao (farmerke i sako) a ja davala podrsku. Hteo je tako iskritikovan da i meni kupi prsten koji mi se svideo prosle godine ali je mene prosla volja i mislim da ga ne bi ni nosila i bezveze je da baca pare (izgleda ko vasarski primerak jer ima 5-6 vrsta razlicite boje kamenja) ali se najvise dvoumi zato sto je od zutog zlata.
A i nisam ja bas neki pacenik za nakit ....ne nosim ni ovo sto imam.
Posle se nasli sa sestrom i mojim deverom pa otisli na otvaranje jedne pivnice (pravi pivu po sopstvenoj staroj tehnologijji) pa onda kod nas na veceru ja bila glavni kuvar1 a uvece otisli do jednog engleskog paba. Dan nije bio los jer sam izbegla onaj ubitacni deo dana (setanje sa sestrom). Zelele je ponovo u IKEu pa sam je poslala u samostalnoj reziji.
Od prekljuce sam pocela da uzima 4 tablete po 2 mg estraadiola dnevno. Grudi i dalje ne osecam a kakav ce rezultat biti videcemo. Nikako mi nije jasno gd eode taj estradiol nego u krv i zasto ga nema dovoljno ovoga puta a endo bolje raste???? Stalno nesto mora da kvari planove ali bice bolje Very Happy
Masem za cure u iklegali (Leno, Tuli, Oriska...........)
Aktivnim cekalicama, bockalicama, gutacicama, trudnjacama zelim divana dan sreca
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Filippa 21/11/2010, 10:10

Djole volim tvoj dubinski pristup, samo napred osmeh srce
Pari draga nedostaju tvoji komentari cesce.
Snezo, Deni ljubav
Biksaca je na putu mislim ff
c
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sneza 21/11/2010, 12:12

Klub 38+ - Page 17 Cid004e01cb614d308e4f80

Nisam je sama pravila ali izvol'te, posluzite se.

Nije ovo nesanica, vise kao setnja do toaleta nocu milion puta, pa glad, i tako u krug dok ne odlepim i ustanem od muke jer na svaka 2 sata imam neku potrebu.

Valjda nam se priblizava upoznavanje polako....
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 21/11/2010, 12:31

Samo da vas pozdravim ff

Snezo sto se torte tice ja ne biram ali ova je ekstra likeit
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od tuli 21/11/2010, 13:19


Klaberke i ostale devojke koje ovde zalazite,
Posle dužeg, opravdanog odusutva, evo mene nazad Dugujem vam izveštaj. Sve je počelo 21.10 kad sam dobila ciklus, sledeći dan sam radila hormone FSH 9.8 i E2 17. E2 je bio nikad bolji, dakle imala sam protokol bez kontracepcije,bez supresije i gle čuda meni je to prijalo. A prijalo mi je i 6 meseci akupunkture, ispijanja biljčica, raznih masaža, Bowenovih terapija i raznih alternativnih stvari. Pošto ćete da pitate koja alternativa, čitajte Sensu, tamo ćete naći mnogo lepih tekstova, saveta, svako će da nadje nešto za sebe.....jer sve što tražimo to i nadjemo. Na takve rezultate prof VV smanjuje sitimulaciju i krećem sa 4 ampule Merionala na dan i tako 5. dana. Već šesti dan smo bili u MB na prvom UZ i šta dobijamo dva folikula, na svakom jajniku po jedan i nekoliko sitnih.Guramo dalje istu terapiju plus Cetrotide 3mg.Sledeći UZ za 3 dana, mojim većim srećicama se pridružilo još nekoliko folikulica, ni sada tačno ne znam koliko je bilo tih manjih.Naredna 2 dana guramo po 4.ampule Merionala i ampulom Cetrotide 0.25mg. I ondaK čuvena štoperica Ovitrelle 6500 I.U.Čekajući aspiraciju odlazimo na Bledsko jezero tj. Bledski otok na kome je Crkva Uznesenja Marijina.Zašto baš tamo? Postoji legenda da zvona te crkve prizivaju duše dece roditeljima koji ih žele i dugo čekaju. Vožnja jezerom, u jesen........ neverovatna.Snežni vrhovi Julijskih Alpa i jeseni pejzaž kupaju se u mirnoj vodi Bledskog jezera. Ma, savršeno! Stižemo na otok i šta nas čeka.....veliki uspon, 99 stepenika ili okomita staza, možete da birate.Uspinjemo se do crkve i ostajem bez daha,što od uspona, što od lepote. Zadovoljstvo da zvonite na „Zvonu želja“ u crkvi će vas koštati, ako se dobro sećam 3 evra. Ulazimo u crkvu sa još nekoliko ljudi, uglavnom Italijana.I svi se nešto komešaju ko će prvi da zvoni, svi zbunjeni.Prilazim odvažno dugačkom kanapu koji visi sa zvonika do poda crkve (oko 50 m). Odlučujem, ja prva da probam. Valjda nisam razmišljala, nisam se pripremala na zvonjavu kao na fizički posao. Sa velikim naporom uspevam da pokrenem zvono. I opet shvatam da put do deteta nije lak, prvo veliki uspon, potom teško zvono.......Jako smo zvonili i molili.
ASPIRACIJA
Došli su u 07.00h, jedini taj dan na programu za aspiraciju.Sve se odigralo brzo i ako zanemarim moju reakciju na anesteziju sve je prošlo odlično.Dobijamo 3 jajne ćelije. Čekamo tri dana da nam saopšte šta se oplodilo, a mi nekako verujemo da ćemo imati dva embriona. Zbog toga odlučujemo da deci kupimo prve igračke, tražimo nešto prikladno, za taj uzrast, kupujemo andjele, dva.
Ovo se sada odnosi samo na Neru i Caty. Noć pred ET sanjam njih dve tj. Nera i ja tražimo Caty, nikako da je pronadjemo jer smo upale u neku nevidjenu gužvu. Pošto je nismo mogle dozvati po imenu........odlučujemo da zovemo Nerina mama,Nerina mama........Inače, Nera i ja smo vezane još iz njenog prenatalnog perioda, nosile smo isti nadimak Suncoslava. Ovaj san je meni bio jako simboličan i bitan. Sunce malo, ljubim te..... i tebe Caty!
ET
Na razgovoru nas sačeka uvek pozitivni prof VV i embriolog Borut. Gledam, iščekujem,verujem da su moja deca tu....da strpljivo čekaju, mene, svoju mamu. Saopštavaju nam da imamo tri savršena, zdrava embriona, različitih uzrasta.Mi pozitivno iznenadjeni. SREĆNI!!!Neke od vas znaju da sam ja u 4 postupka imala samo po jedan embrion. Ovo je za nas bio veliki i božiji dar. Obaveštavaju nas da će ET biti posle 13.00h. To nije bilo jedino iznenadjenje za taj dan, meni zvoni mobilni i javlja se moja draga dr Tradicionalne kineske medicine i saopštava mi da je u MB. Odlazim na akupunkturu pre ET i posle ET. Ja sijam, sijam, sijam..............sijam,sijam,sijam! ET prošao savršeno, dr Vilma me spaja sa mojom decom. U tom trenutku, mojim osećanjima pobede, trijumfa, sreće nisu bila ravna ni Djokovićeva, ni Nadalova, ni Federerova na osvajanju velikih svetskih turnira.Nisu mi bili ravni ni svi dobitnici Nobelove nagrade, ma niko mi nije bio ravan. Ležim posle transfera, ležim jedan sat, sunce obasjava mene i decu, a ja sijam, čini mi se jače od njega. Ponela sam knjigu, ne čitam, razgovaram sa svojom decom. Na dan ET me je i država častila, primila sam prvi dio plate!
ČEKANJE BETE
Kući se vraćamo sutradan. U svoj topli dom dovodimo svoju decu, tu gde je mnogo toga pravljeno i planirano za njihov dolazak. Srećni smo, svo petoro. Svako jutro se budimo okupani suncem, mislim kako je Bog dobar.... daje mi sunce da moji pupoljci procvetaju. Fino je to Happy napisala u jednom divnom SMS koji sam dobila od nje. Hvala Happy, duša si ti jedna, velika!!!
Dani prolaze, ja se ponašam najnormalnije, nikakvih simptoma, ni za jedno ni za drugo. U glavi već imam plan u slučaju da ne uspe, a u srcu nadu i veru da ovaj put nema rezervnog plana. Posle 7.dana odlazim na još jedno bockanje.Malo pričam sa dr, proverava pulseve, kaže ciklus neće ovih dana.Verujem joj! Sledećih 7. dana se svašta dešavalo, jedan dan zamalo nisam stan zapalila.....duga priča, sledeći zaboravila slavinu u kupatilu, posle mi je izgorio ručak.......
Dan BETE, petak
U petak je bila aspiracija, u petak sam radila betu, u petak sam se ja rodila!
Država me opet časti, uplaćuje drugi dio plate. U beo-lab odlazim tek u 13.00h, a ne kao do sad u ranu zoru. Dolazimo kući, čekamo....i verujemo da je ovaj put naš! Stiže mail i na njemu najlepše brojke, do sad ispisane, zajedno 375,64 mU/mL. 
SREĆA, SREĆA, SREĆA!!!
Čekamo UZ, pa tek posle polako, opuštenije.Koristimo Utrogestan 3x2 i na moje insistiranje Progesteron depo na 5.dan. Od simptoma samo mučnina i kao što ste pročitale zaboravnost.

Devojke nikada ne odustajte, gurajte samo napred i samo ono što osećate u srcu. Meni su mnogi sugerisali da menjam kliniku, dr a ja sam samo gurala ono što sam želela. Mnogi su se čudili kako celo leto izdržah bez svežeg voća, sladoleda, salata....sumnjičavo su gledali na svaku moji priču o alternativi, ali ja sam gurala svoje. Toliko od mene, pišemo se još.Svima vam želim što i sebi sada 
love love love love love love love
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od HappyGirl 21/11/2010, 13:33

JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
ZNALA SAM TULI ZNALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ČESTITAMMMMM OD SRCA SRCA SRCA SRCA
SREĆNO TI I PRESREĆNO BILO, ŠKOLSKO I LAGANO
BOG JE MILOSTIV!

vv bb d vv x c v c x g v v v v v radost radost radost radost jumping jumping jumping jumping igra igra igra igra igra igra igra igra konfete radost radost radost radost radost vv vv vv vv vv vv vv f f f f f f f good job good job good job good job good job good job good job bravo igra igra bravo poljubci poljubci poljubci čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo čestitamo
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 21/11/2010, 13:34

Klub 38+ - Page 17 11031 Bravo TUUULIIIIII!!! Klub 38+ - Page 17 47111 Klub 38+ - Page 17 569534 Klub 38+ - Page 17 569534 Klub 38+ - Page 17 569534 Klub 38+ - Page 17 543728
neka ti je školska trudnoća!Sve čestitke,draga,zaslužila si!
p.s. Da,Bog je jedan i veliki! I milosrdan,ali toga se ,izgleda samo setimo u dobru...
svaka čast na istrajnosti-u svemu,to je osobina koja treba svaku od nas da krasi u ovoj borbi!
Sve čestitke,još jednom,draga Tuli! Klub 38+ - Page 17 595783 Klub 38+ - Page 17 595783 Klub 38+ - Page 17 595783
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 21/11/2010, 13:34

Tuliiiiii, diiiiivnoooo, cestitam ti! čestitamo
Kakva sreca, sreca, sreca! bravo bravo bravo
Mnogo mi je drago da si nasla svoj nacin, i neka se nastavi ovo putovanje u spokojnom stilu sve do beba i dalje! radost
vv d vv d vv d vv
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 21/11/2010, 13:37

TULIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII zeno citam i placem od srece!
Mila nek ti je srecna i laka trudnoca od srca ti zelim!
Ulepsala si mi danasnji dan !
Napred trudnice nasa bb d bb d d bb d bb d bb d bb
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ciklama 21/11/2010, 14:04

TULIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

NE MOGU DA PRENESEM KOLIKO MI JE DRAGO. STO RECE DOLE, CITAM I PLACEM.

CESTITAM, OD SRCA srcasti poljupci

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od maus 21/11/2010, 14:07

KAKVO IZNENADJENJE!!!!!!!!
TULI SAMO DA ZNAS KOLIKO SI ME OBRADOVALA, EJJJJJ SUZE RADOSNCE MI TEKU NIZ LICE.
Zelim ti laganu i mirnu trudnocu i sada osmeh na lice, ceo svet je tvoj!
sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od catherine290505 21/11/2010, 14:35

Draga moja Tuli ja sam toliko vrisnula da sam probudila Neru a posle sam malo i tuga . Ovih dana se spremam da ti napisem poduze pismo i eto- tebe nama, odnosno vas trudnica BOGU HVALA, presrecna sam a evo i ovo malo zgebce se smeje!
Suncoslava ljubi te Suncoslava i tvoje malo sunny .
Obavezno zelimo da te pratimo na TD.
zagrljaj zagrljaj zagrljaj
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od tuli 21/11/2010, 14:59

Hvala vam devojke,divne ste ljubav
Ja sam malo zbunjena ali mnogo više srećna. O sterilitetu sam za ovih 10 god. dosta naučila a o trudnoći nemam pojma. Ali nešto mislim kad sam ovo teže poglavlje položila, ovo drugo ću valjda lakše.Ima vas ovde dovoljno koje ste diplomirane mame pa ćete biti od pomoći Very Happy
Sve vas grlim, odoh da se družim sa utrićima Wink
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 17 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu