KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+35
nena beba
kristina33
Jelence
Tinche
seka 35
maus
tuli
Sneza
Sofka
bebko
Simona
maja76
Struzzo
ŽenoLina
catherine290505
heart84
bak
Filippa
vašar
ciklama
elijana70
anna
Deni
anak
racili
MAAKKI
lena
7-patuljaka
BiKsi :)
Shizika
djole42
Republica
Orline
dr mali pariz
HappyGirl
39 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sneza 17/11/2010, 06:38

Pa u pravu je covek, Biksi, malo vulgaran ali u pravu.
Oni daju krv, bris i spermu a nas ceka ... znas i sama.
Najgora stvar je (blam) sto to rade u nekoj javnoj prostoriji.
Mm je isao na punkciju.
Shizika posle moze i rekreativno bavljenje primitivnim radovima, posle svega vođenje ljubavi

Ne zamerite, nesanica.....
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Filippa 17/11/2010, 07:56

Curetci zanovetci dobar vam jutar osmeh srce
Evo pije se kafica pa ko je otvorio okice nek izvoli Very Happy
Siz brine me sto previse radis, cuvaj se mila i planiraj povlacenje sto pre. Naravno da treba da mislis na bebu i sebe a ne na posao i sebicnjake.
Biksi nasmeja me za tog docu realistu ali te reci sam i ja izgovorila kada mi jednom puce zivac od toga sto je mm uzdisao od tereta za neku glupost tipa napisati mejl ili telefonirati a imalo je veze s apostupkom.
Ja nekako bas osecam donji stomak (mozda oteklo) a i stalno me nesto ziguca levo i desno a i piski mi se cesto.
Juce smo sestra i ja bile u Lundu pa ja bila u skoli (test iz engleskog super odradjen) a posle smo sve troje bili u bioskopu i gledali film o osnivacima Facebook-a. Spavalo mi se poprilicno ali sam junacki izdrzala da ne zahrcem. Da vas ne davim ali provodim se slicno svaki dan ali je pitanje samo mog strpljenja da ne dodje do eskalacije. Nema tu promene a dobro je sto je utorak blizu. I to ce proleteti a onda cu u slast da masem za sestrin srecan put.
Danas se necemo mnogo gledati jer ja moram da vodim svekrvu kod lekara pa onda moram da se prijavim na trziste rada ko nezaposlena jer mi je juce istekao odmor. Uvece skola naravno.
I sa mm ovih dana nisam u najprisnijim odnosima jer me drzi jos od nedelje kiselost a on ocigledno ne zna kako da izvadi fleke nego se povremeno uvaljuje jos vise. Svi bi da budu moj centar sveta ali se amplituda pomerila malo Very Happy
Juce me je zvao jedan tip gde sam pitala za praksu i moze se desiti da to upali. To bi bilo mnogo bolje i mozda sansa za posao ili bar bolju referencu. Radi se o jednoj gradskoj opstini i cini mi se da mm nije bas odusevljen (ne znam dal zato sto sam to sama nasla ili sto mu malo ulazim u atar jer on radi u drugoj gradskoj opstini pa saradjuju medjusobno).
Ja sam naravno okrenula list i vise i ne trazim pomoc od njega a kada se ponudi pogledam ga u oci direkt i kazem da mi sada ne treba...kada mi je trebala pomoc nije ga nigde bilo. Morala sam sama da zavrsavam sa birokratama a on me je pustao misleci da bih mu se obesila u vidu kamena oko vrata i cekala da mi sve on zavrsava. Sad mozda izgleda da sam ja malo gruba ali mora svako osetiti neke posledice pa i mm Rolling Eyes
Rekla sam mu sinoc da ne izgleda kao da se raduje kada ja napravim neki pomak napred a on kaze da mu nisam ostavila prostora jer sam kisela. Mozda i nisam trenutno ali to malo vuce posledice od ranije pa se ja spremno branim da ne budem emotivno povredjena.
Njegov nacin da mi pomogne je da mene preslisava znam li påroceduru umesto da se raspita kako sve ide i pomogne mi oko formulara i svega toga. POsto ja nisam zadovoljna tim nacinom ja pomoc odbijam.
Uostalom i mm i njegov brat dans ustaju i idu na posao isto kao i svaki dan a ja se lomim da stignem i svoje obaveze i da odvedem njihovu majku kod lekara. Ne moraju meni d apomazu neka pomognu svojoj majci. Meni je zao zene a njih dvojica su razmazeni i samozivi Rolling Eyes
Drzite mi fige da se izborim sa birokratama danas Very Happy
Sve vas d i zelim vam divan dan
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 17/11/2010, 08:10

Masem ,grlim,ljubim i mislim na sve vas ,trenutno u guzvi ,ne stizem nista. zagrljaj
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 17/11/2010, 09:19

Cure evo nasmejaste me i jeste to tako sve, ja u svemu tome nemam problema jer je to vec neko uradio bez mene. Laughing Laughing Laughing
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 17/11/2010, 10:05

SOFKA, ja sam mila...lizala te krava(ja)... Klub 38+ - Page 16 275568

Pa dobro doshla nam i ovde...jeste ja shvrljam ovde evo intezivno ove godine.Cure su fenomenalne ...sve do jedne!Ja sam U Bgd-u.Leto..ja u sandalama i letnjim haljinama Klub 38+ - Page 16 943903 ali ne vredi ljudi se krste i pitaju me " nije vam hladno?"...a ja pa 22 stepena..a oni pa Novembar je...hehhehehel odilo...mi sa severa kako sunce sunny izleti a mi stolicu i napolje na suncanje...da li to znaci da sam se totalno integrisala?
Cure josh sam u nekom blagom shiZicnom stanju...dok se izredjaju sve ove Slave...imamo i vecaras,jurenje da se dosta prijatelja vidi a i cuje, Djole je sa enegijom kako ovde tako i preko Tel. ko zna mozhda se i shibnem za Nish.
Sve vas grlim... Klub 38+ - Page 16 692299
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 55
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 17/11/2010, 11:33

E Fili, samo oštro. Ja sam juče bila u tom oštrom fazonu, a mislim da ću taj fazon malo sada da furam, da i meni u životu bude lakše! Svi navikli da ja mogu da izdržim kao konj, al ne može, stiglo me, i kad kažem da mi je loše, jedva ko da mi poveruje! Rolling Eyes Al sama sam kriva, sad moram da ispravljam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sneza 17/11/2010, 11:39

Pa Biksi ti ovde zaista zracis pozitivnom energijom, verovatno se ljudi zaprepaste kad skontaju da umes da c
A moras i to....
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 17/11/2010, 11:44

Baš to Snežo, takva sam i kući, svima dajem pozitivnu energiju, a kad meni treba, retko je od koga dobijem! Jbg, navika je čudo, ali tu sam da ih menjam! Ušla sam u 4. deceniju, sad je pravo vreme za to! Mislim, stvarno je vreme da lupim šakom od sto! Wink Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 17/11/2010, 11:57

Biksi u pravu si i samnom je ista situacija bila, pa sam napravila presek i shvatila da i ja postojim ali zbog sebe, a ne zbog drugih.
Sad mi je sasvim ok, postavim jako brzo sve na svoje mesto ako se otme kontroli i nedozvoljavam bilo kome da iz mene crpi pozitivnu energiju, a da je bar nekada ne uzvrati. poljubci
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 17/11/2010, 18:35

Au cure al se vi spremate za kresanje ,mislim negativnih vibracija oko vas ,ko pomislio na nesto drugo dabogda izgledao ovako trudnica
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 17/11/2010, 18:53

djole39 ::Au cure al se vi spremate za kresanje ,mislim negativnih vibracija oko vas ,ko pomislio na nesto drugo dabogda izgledao ovako Klub 38+ - Page 16 523476

lol! queen queen queen Klub 38+ - Page 16 75087
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od MAAKKI 17/11/2010, 19:20

Biksi :) ::
djole39 ::Au cure al se vi spremate za kresanje ,mislim negativnih vibracija oko vas ,ko pomislio na nesto drugo dabogda izgledao ovako Klub 38+ - Page 16 523476

lol! queen queen queen Klub 38+ - Page 16 75087

yes likeit love
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 17/11/2010, 19:33

Pecajte se pecajte lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 17/11/2010, 21:17

Filippa, nemoj da si na kraj srca, priblizava se vrijeme da ce ti trebati muz na klinici, predlazem ti da izgladis stvar. Khmm, khmm, mislim na nesporazum, 'ko je bilo sta drugo pomislio dabogda uskoro ostao trudnica Muskarci ne vide stvari iz naseg ugla i ako ne komuniciramo tesko da ce sami ukapirati u ceme je problem. Vidit ces kako i njemu opada tenzija kad ti sestra odleti.
Primjetila sam da je i inace drugima tesko da nas citaju, stvarno treba traziti od ljudi podrsku i razumijevanje, pa i pomoc, jer sve dok se "drzimo hrabro" ljudi se ne nutkaju da pomognu. Poznat mi je i taj osjecaj da je lakse pomoci dati nego traziti.
Sneza ::
Shizika posle moze i rekreativno bavljenje primitivnim radovima, posle svega
Poslije cega Snezo, poslije porodjaja? Ja se sestro slatka ne usudjujem. Ponekad ga sanjam, rado ga se sjecam, ali mislim da nije vrijedno rizika. Very Happy
A 'ko moze nek' uziva, nimalo vam tu ne zavidim (ne postoji smajli-lazljivac). Laughing
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sofka 17/11/2010, 22:43

Gde ste cure sreca

Republico samo ti uzivaj navijači1 tebi barem ne treba jorgan hehe vođenje ljubavi vidim da su cure divne a to mnogo pomaze i znaci veliki ljubac za sve poljubci d

Filippa nek si uvela mere f samo napred! g bice i sa muzicem bolje cim ti sestra ode, kad imas goste ne mozes da se opustis a kamoli o necemu da razgovaras..
Ja sam bila u Lundu i u Malmeu lepi gradici...samo sto mi je svedski mnogo smesan jezik ali dobro tako svi i za holandski kazu kad dodju ovde hehe sestro slatka

Djole svaka cast na dijeti bravo predpostavljam da je tesko... drzim fige da uspes igracice

Velika cmoka svima ljubav
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od dr mali pariz 17/11/2010, 23:39

Samo da pozdravim,pre svega aktivne cure! Filipa,Bixi,Đole,Šizi,Maakki,Snežo Klub 38+ - Page 16 275568
a Ripablici da pošaljem special kiss uz želju-šetaj sestro potpetice po Beogradu,pokaži se,kad ima šta da se pokaže!
Mogu misliti kako ti prija slavska krka-mrsna nakon onih tvojih dijet špecija Very Happy
Ljubac i stisak za sve! Klub 38+ - Page 16 692299
p.s. Leeeenooooo,nisam te 100 g. čula...javiii seeee....
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 18/11/2010, 08:43

Dobro jutro devojke!
Fica nam se od jutros uspavkala,nadam se da si zavela rezim i da sad uzivas dok ti donose kaficu Very Happy
Republiko mila i draga nadam se da te ova kisa ne ometa u šetanju usne

MM se razboleo ,stego ga nos i grlo......
Da vam ne pričam kao je njanjanjanja....verovatno i same znate kaki su nam muskarci kad ih nesto stisne ...il je samo moj takav?
Sledeca nedelja ce biti bela nedelja...svaki dan cu biti kod nekog dr-a.Moje skolske mi zakazale generalku (idem cak i kod ortopeda lol! ),pisacu vam kako sta budem radila da ne davim sada...
Mislim na vas i sve vas d

Ori ,Struzzo,Tuli gde ste nam vi?
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Filippa 18/11/2010, 12:12

Dobar jutar klubasice moje osmeh srce
Djolence digla se ja u 6h a rezim rezi za sebe.......kafu i dalje sama kuvam i nije problem samo da ne moram kap po kap da dajem drugima kao infuziju Rolling Eyes
Jutros bila na kontrolnom UZ, zadovoljna sam ........endo se goji cini mi se dobrim tempom za 6 dana stigao je do 0,57 cm. Poslala postom i uzorak krvi u Dansku a sada cu da im kucnem i mejl. Drugu kontroklu zakazala za iduci cetvrtak. Bojala sam se da od sveg ovog stresa nece biti OK rez ali hvala Bogu nije lose. Skroz se drugacije osecam nego prosli put, grudi su mi skroz meke i bezbolne a stomak i je natecen i pomalo bolan. Zigaju me i jajnici. Psihicki sam polu luda i mogla bi da placem svaka dva minuta.Valjda sam i takva lepak za budale pa imam isuvise glupih situacija koje mi uopste ne trebaju. Juce bila u trzistu rada i naletel na debilnog birokratu, kod ortopeda sa sveki naletela na prevodioca kretena...j..ga ko ga narucio .meni nije trebao a za posao koji je placen iz ciste zavisti nasao mene da podcenjuje. I tako iz situacije u situaciju covek guta suze ali je dobro preseci i tako zavrsih posle rucka vecere pod jorgan pklaninom. Dva sata sam spavala koa top bez ruznih snova i u potpunom miru. Odustala sam od skole jer je bio rizik da neka kap prepuni casu sto ne bi bilo dobro.
Evo sada cekam sestru da se konacno sredi pa da malo prosetamo jer juce nisam imala nimalo vremena da sa njom strapaciram.
Prisutne curke ljubim a odsutne grlim i nislim na njih d
Bezim sada a kuckam kad stignem poljubci
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Republica 19/11/2010, 08:03

Gde se ciculjke? Klub 38+ - Page 16 853197
Sad se i ja javljam u ranim jutarnjim,jer posle zbrishem i dragi posle cupa i vodi me kuci.
Djole ja ovo malecku kishu i ne osecam. E da Paris shtikle furaju cup,cup...hhehhe i po klinici svi trk kod momka u sobu ...ide " mama slon" raspon evo merim za Shiziku jedne su od 10 cm druge 8 cm shtikla vitka...
Idem josh malo da kafenishem sa drugaricama.Nas cetiri sve cu da ih obgrlim onako socno.
A sad cekam da mi prijatelj dragog donese sarmicu...ljudi ja 5 godina jedem kod ove porodice na slavi ali ove godine je sarma posebno extraa.Morao dragi da zove i naruci par komada jer ga nisam prestala daviti i pevati pesmice o sarmi.A njemu sve frka da se ja ne nagojim.
I uvek...Bgd-loshe utice na tebe milo moje lucidno kazhe on.Jedesh zdravo i dodjesh ovde i jedeshhhh,ljubomorno to moje drago.E da upih se ja isto malo ali veselo.Te domace rakije imaju udare u talasima covece.Klepila me dunja po glavii i drugaricu i furaj smeh celo vece.Red ispred WC ,posebno sam bila raspolozhena za price dogodovshtina.
U posebnoj smo fazi raspolozhenja i samo gugucemo .
Eto to je za sada drage moje. Klub 38+ - Page 16 692299
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 55
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 19/11/2010, 08:21

Vidim ja Repy Very Happy da ces ti kiseli kupus za sarmice na avion Very Happy
Uzivaj mila,opustanje i pozitivna energija dragih nam ljudi su nesto sto nas podize ...ko dunja ...kajsija..... Very Happy

Ljubim!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Filippa 19/11/2010, 08:32

Dobro jutro klibasice ilegalne moje Very Happy Kafa skuvana pa ko voli nek izvoli.
Rep uzivaj draga pa nek ide zivot igracice
Dans pada prvi sneg i uvek sam volela taj dogadjaj. Verovatno se nece zadrzati jer ovde u Mö uobicajeno ga nema mnogo.
Ja na miru pijem kaficu i gledam pahulje jedino sto sestrin tel zvrcka na budjnje vec 25 min pa mi to kvari idilu.
Juce bilo strapaciranja do 8 h uvece. Da bi se ispunio plan potrebno je mnogo nerava jer sa sporacima covek tesko funkcionise. Naravno pretrpela je skola jer nisam otisla. Kada je trebalo vec da budem u skoli bili smo na pola puta uz stalne napomene tipa izvini mozemo li malo da ubrzamo da bih stigla. ...Vetar oduva moje molbe i ja se pomirim sa sudbinom i odustanem.
Utorak je ipak blizu a danas je plan da odemo do Helsinborga i posle do nove austrijske prodavnice namestaja.Ne moram kuvati jer cu iskoristiti neke poklon kupone koje sam dobila pa cemo tamo i rucati vecerati.
MM stize kasno iz Nemacke.
Sneg vec staje a kako izgleda na zalost ce preci u kisu sto i nje bas inspirativno za setnju.
Nedostaju mi cure koje su u ilegali...........mislim na vas d
Cekalicama i bockalicama puno srece i navijam za sve wavecrowd
Sve vas ljubim poljubci
Filippa
Filippa

Broj poruka : 758
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 19/11/2010, 10:54

Djole, jesi li se dosjetila ikakvih aktivnosti da iznojis tog tm, brze ce se oporaviti? Wink
Republica, ja te vidim u Dr Martinkama, nista ti ne vjerujem za stiklice, morat' ces nakaciti fotkicu-dvije. Very Happy
Mislim da su sarme jedan od TOP 10 razloga sto sam pobjegla iz ex-YU, muka mi je od samog mirisa, a kamoli ...
Moramo otvoriti dnevnike nepozeljnih gostiju i krenuti sa odbrojavanjem dana, kao do bete. Drz' se Filippa jos malo, brzo ce utorak.
Samo ti nastavi sa svojom terapijom pa cemo mi navijati za ljepse dogadjaje. yes
Nema ni 7-patuljaka, nema Lene, nema Nace, ... Crying or Very sad
Ali mi smo tu zagrljaj
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 19/11/2010, 11:05

Ima Nace, nema Tuli! Lena garant kuburi sa netom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od djole42 19/11/2010, 11:20

Shizika ::Djole, jesi li se dosjetila ikakvih aktivnosti da iznojis tog tm, brze ce se oporaviti? Wink
Dzaba se ja dosecam i izmisljam Shizi kad je on bas zanemocao lol! lol! lol!
Ajmo Fico izdrzi jos samo malo igracice

Ja danas na poslu do 12h a ondaK uzivancija neradna subota...pa nedelja.....pa ponedeljak tek popodne na posao.... d d d

sve vas voleeeeeeeeeee Djoleeeeeeeeeeeeee!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Shizika 19/11/2010, 11:25

Pa Biksi, nista nam Naca ne pise, kako je i tako to ...
Djole, toliko slobodnog vremena a muz onemocao, nadrljalo je opalo lisce u vrtu, a i sire. Very Happy
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 16 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu