KLUB 38+

Strana 35 od 38 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: KLUB 38+

Počalji od MAAKKI taj 16/10/2010, 17:06

Kod nas nije padala tek danas je pocela pa sam zato i dala komentar, no za lukovice nije kasno do prvih mrazeva pa valda ce biti jos koji lep dan Laughing

MAAKKI

Broj poruka : 4805
Godina : 48
Datum upisa : 08.09.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 17/10/2010, 08:38

djole42

Broj poruka : 6398
Godina : 45
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 17/10/2010, 11:45

Djole, je l' pada kisa u Nisu? Wink

lena

Broj poruka : 4094
Godina : 46
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 17/10/2010, 13:08

oko Niša kišaaaa
Gde ste Klubašinke,nedelja ,podne...odmarate?
Lenči,kako je,neka ti je sa srećom 12.nedelja,i završetak 1.trimestra! Rolling Eyes ne grešim li?
love
devojke,šta planirate?

dr mali pariz

Broj poruka : 22930
Godina : 38
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Shizika taj 17/10/2010, 14:06

Hi, hi, Pariz, pravis li spisak 'ko ide kod svekrve na rucak, 'ko ima goste a 'ko uziva iskljucivo u drustvu muza? Very Happy
Mm sprema ispit za sutra, jos uvijek mi djeluje priseban. ja se trudim da ga ne ometam, to je najlakse izvodivo kad lezim nisko. Laughing
Suncan je dan, mozda podrezem par kupina po vrtu jer se sire iz susjednog vrta fd . To tek toliko da dam sunny priliku da mi proizvede malo vitamina D.
Leno, jel' ti vrijeme prolazi brzo ili sporo?
Djole, osjecas se bolje?

Shizika

Broj poruka : 5407
Godina : 47
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 17/10/2010, 15:20

U Nisu nemamo kisu al nema ni sunca ,sto bi rekli mrčkavo je Very Happy

Danas ne radim nista ama bas nista ni rucak necu spremati jescemo sira i hleba ceo dan f

djole42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 17/10/2010, 15:44

Shizika ::Hi, hi, Pariz, pravis li spisak 'ko ide kod svekrve na rucak, 'ko ima goste a 'ko uziva iskljucivo u drustvu muza? Very Happy
He-he Šizi... lol! upravu si....spisak mi ne treba,vidim da su se svi zavukli negde i ne vire u Kutak...

djole39 ::

Danas ne radim nista ama bas nista ni rucak necu spremati jescemo sira i hleba ceo dan f
Uuuuuu al vam lošeeee
Very Happy

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 17/10/2010, 17:40

Pariz, ja ne kapiram najbolje kalendarsko racunanje trudnoce. Sad je 12. nedelja, ali moja prva tri meseca, kad lepo zbrojim sedmice, imaju 13 nedelja, pa sad... kako god. Shizi, prolazi brze nego sto sam ja mislila and I likeeee it! sunny

lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Republica taj 17/10/2010, 18:13

Djole, Nisko sunce mila izvini shto te sad vracam sa osecanjima unazad ali evo sad sam saznala citajuci da nesanica nije bila kako sam ja mislila zbog implatacije.Zhao mi je i saosecam s tobom .Kad- tad mora biti ,jer zhena kao ti mora biti majka jer onda priroda nece imati balansa ako se to ne desi.A priroda je mudra ceka pravi trenutak za vas.
Udarite vi kao Lece bez obzira na sve sad na prc-prc i sve je moguce.
Zhena nakon stimulacije to sam zaista primetila ima vece shanse da zatrudni prirodno i kod slucaja kad je i mushki sterilitet u pitanju,probije se najjaci.Grlim mila

Lence, broji ti nedelje i prvo,drugo,trece tromesecje nego po mesecima.Sigurnije,jasnije...itd...;0))) GriC... sunny

Ja sam za ovih nedelju dana spavala sveukupno 10 sati....Od petka pored dragog i njegovog sina,tu je i moj sa svojom devojkom bio za vikend i moja drugarica s njenom drugaricom i njena mala kcerkica....puna kuca ...loodilo veselo.
Idem malo da se prucim i mumlam om,om,ommmmmmmmmm i skupim snage da napishem neka pisma za sutra tj posao i s osmehom na licu procesujem ovu divnu nedelju.

Ljubim ostale cice a naravno uvek shtipkam Paris a za Biksi cekaj da prekopan jedan smeo vic.... Very Happy

Cek necu vic vec jednu pesmu za sve:

http://www.youtube.com/watch?v=2mcjFMxBfYM&feature=related

Shizika mila evo mazim ti tibu pupavu....

Republica

Broj poruka : 2496
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 17/10/2010, 19:46

O.K. Lenče... love
Ripablik...volim uvek da čujem tvoj izbor muzike...to mi dođe kao da se sita ispričam sa tobom...
baš si imala burnu nedelju,ali kad je druga polovina tu-sve je lakše love
ljubac za tebe,zanesena tamnoputice ljubav

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 17/10/2010, 20:35

Republiko moja ,nemoj mi se izvinjavati,velika sam ja devojčica naucena da zivim sa svim sto me snadje i sto rece neko(ne znam ko),kad padam ,padam na odskocnu dasku Very Happy
Muzika kao i uvek prava!

Lence kako god bilo ,nedelje ,meseci nek ti svi budu lagani i dobro probavljeni Very Happy

Sve vas d

djole42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 17/10/2010, 23:15

Ih bre Rep, gde me nadje s ovom grčkom... Razvali me! Very Happy Uživancija!

BiKsi :)

Broj poruka : 20384
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 18/10/2010, 07:55

Dobro jutro radni narode!
Ko spava nek spava i sanja slatke snove!
Ko radi nek mu dan prodje lako i bez stresa!
zagrljaj

djole42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 18/10/2010, 09:11

Jutro cure Very Happy
Nadam se da ste veselo i da vam neću pokvariti veselje Very Happy
S obzirom da nepoštujete pravila vezana za teme i da su se i koraci i 38+ pretvorili u jedan miks gde se piše sve i svašta a posebno što tema 38+ više nema nikakav smisao jer na njoj se javljaju i mlađe članice i retko se piše o samoj temi rešeno je da se ova tema do daljnjeg zatvori.
Da vam ne bi dan baš bio zbog ovog tužan temu korak po korak ću ostaviti i s obzirom da sam shvatila da niste sposobne da na njoj pišete samo o vto nego o svemu i svačemu. Radite što vam je volja ali napominjem da je užasno nepregledna iz već iznesenih razloga i da su sva ćaskanja trebala da budu na jutrima. ali pošto je nekima teško da se spuste, neka vam bude mada iskreno ne volim kada na pp dobijam pritužbe i zamerke o pravljenu posebnih grupa i grupica na kutku. Zamolila bi vas ovom prilikom i da sve budete moderatori i da kada dođe nova članica i na pogrešnom mesto postavi pitanje ne odgovarate na pitanje nego je usmerite linkom gde treba i objasnite da smo sve moderatori i da se od starta mora naučiti pravilima i redu. Naravno nadam se da razumete da forum u kome nema reda neće ni biti posećen ni korišćen. A ipak ovo je napravljeno da bi informacije bile lako dostupne i lako se nalazile... Takođe vas obavetavam da sam neke vaše poruke koje su bile na pogrešnim mestima izbrisala a od nekih sam napravila nove teme kao npr. smemo li imati odneose odmah ankom hsg-a ... Zamolilla bi vas da vas ne mrzi taj mali napor da odete na mesto predviđeno za odogovarajuću temu.
Nemojte se ljutiti i hvala na razumevanju!

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Broj poruka : 13291
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 18/10/2010, 09:28

Da još ne zaboravim i da vas zamolim da ne podstičete a i zamolite stare i nove članice da se drže pravila da ne otvaraju vto dnevnik pre same stimulacije. Sve pre toga mogu pisati na koracima.
Hvala!

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 18/10/2010, 11:37

Drage Klubasice, postujem odluku administratora, nase Happy da, do neke sledece prilike, zatvori ovu temu. Slazem se da je red, pa i na "Kutku" uopste, neophodan te da urednici moraju imati glavnu rec. Uostalom, bitno je da se pise i da se razmenjuju iskustva i informacije kako god se sama tema zvala!
No, kao "idejni autor", moram da dodam par crtica (Happy, prvo sam procitala pp a tek onda ovaj post)...

Smatram da je ideja o njegovom osnivanju bila (i ostala) dobra, te da je svakako potreban i jedan kutak za stariju gardu. Cinjenica je, medjutim, da se "Klub" u svom sadrzaju pomalo "razvodnio".

Doduse, "Klub 38+", bas kao i svaki klub, sam po sebi, i jeste "miks svega i svacega" a moje je uverenje da mladje clanice nikako nisu doprinele njegovom skretanju s teme. Naprotiv, bile su nam velika podrska!
Rekla bih pre da je nas starijih trenutno manje (sto je i logicno). Jednostavno, naidje talas kad nas je vise, potom neke nestanu, neke odustanu, neke zatrudne, neke se porode...

Takodje, "Koraci", koji su otvoreni nakon "Kluba 38+", jesu "uzasno nepregledni" i to daleko vise nego "Klub" (nisam videla da li je ovo obavestenje postavljeno i na "Koracima", a nadam se da jeste jer je tamo mnogo potrebnije) te bi njih trebalo prvo srediti... Ne i ukinuti, naravno. Na koji nacin - smislice vec sami administratori.

Sto se "grupa i grupica" tice, to je donekle i normalno. Ima nas puno, nema se uvek vremena da se zaviri u bas svaki dnevnik, razliciti smo... Bitno je samo da je dobronamerno.

Dakle, Happy, razumevanje svakako postoji!
I da ponovim jos jednom, bitno je da "Kutak" tu za sve kojima je potrebna pomoc i podrska. I tako ja jedva iskucah ovo pisanije jer mi je najgori polozaj upravo sedenje na stolici ispred kompja!!!

Klubasice, redovne clanice i pridruzene, sve vas !

lena

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 18/10/2010, 12:03

Leno, da budem iskrena prestala sam da redovno čitam ove teme baš zbog nepreglednosti . Teme su se pretvorile u chat a ne u ono što je trebalao da budu, pa više nisam ni mogla da pohvatam koja cura šta radi. Koliko sam primetila na obe teme pišu iste članice pa nisam postavila ovo obaveštenje i na koracima. Slažem se sa tobom da je 38+ odlična zamisao ali nažalost nije ostvarena. Nije problem u javljanju mlađih članica nego što se u javljanju pišeo svojim privatnim stvarima vezanim i nevezanim za vto i onda čemu dve teme. Koliko sam ja razumela 38+ je trebala je da bude miks svega i svačega ali vezano za vto. Kada je forum otvaran baš da ne bi bilo zatrpavanja otvorena je i kafanica u kojoj ima mesta baš za sve i svašta ali izgleda to se većini nije svidelo. U svakom slučaju znam da je jako teško svima ugoditi a ako ima neko ko bi moderirao forum i ima ideju kako da to odradi i poboljša postojeće stanje neka se slobodno javi. Svi ste doborodošli.
Ako vama ne smeta zatrpavanje ne samo ovde nego i na ostalim pdf slobodno recite, ostaviću sve kako jeste.
Meni je jako neprijatno kada ovakve stvari treba da radim ispadam neka babaroga, komandant... znam da će biti povređenih i duša a vala i neka sujeta ali kao što rekoh nije lično, nije namerno i ako mislite da treba sve da ostane kako jeste nije problem. Svakako u tom slučaju ako dođe do haosa i totalne nepreglednosti posledice svega snosimo zajedno.

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 18/10/2010, 12:14

Zaboravila sam pa da dodam koraci su otvoreni odma sa početkom foruma, odvojeno od vto dnevnika evo ovde http://kutak.forumotion.com/korak-po-korak-f30/
Nažalost kao ni chat i ostalo u kafanici nisu se održali, pa su posle haosa koji je vladao na vto dnevnicima prebačeni ovde gde sada i jesu.

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Republica taj 18/10/2010, 13:13

Happy, razumem te ali neka postoji i razumevanje isto i za nas.
Kad se cure upoznaju ne mozhe se samo pisati o VTO ili trudnoci ,procure i druge informacije.Neminovno je to kao i u svakom razgovoru.I ja sam bila ovde nova i brzo sam se uklopila i cure su me prihvatile toplo.Zaista ja ne osecam grupacije i naravno da svaka cura se istice vishe ili manje svojim nacinom pisanja.Ali uvek prvo damo savet pa se posle nadovezhemo na druge price.
Ja znam da sve shto je lepo ima kraja,dozhivela i na drugom forumu i zhao mi je shto je do ovoga doshlo.
Snaci cemo se ako nema izbora da se Club 38+ odrzhi i ovom prilikom bih molila da cure koje su se osecale zapostavljenim isto ovde kazhu i ukazhu nam na greshke da se ne bi ponavljale i na drugom mestu.

Pozdrav...i naravno veliki zagrljaj za sve.... Very Happy

Republica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 18/10/2010, 13:28

Mislim da tema jeste zapostavljena ali i to se da ispraviti u hodu, eto na neki nacin smo upozorene pa cemo gledati da se toga i pridrzavamo, no moram da kazem da zivot ne cii VTO tu je jos mnogo drugih stvari koje se desavaju u isto vreme, a malo razonode pored svega sto prolazimo u postupku nikome ne moze naskoditi. osmeh srce

MAAKKI

Broj poruka : 4805
Godina : 48
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 18/10/2010, 13:39

Draga, teško da će sve reći šta misle jer uglavnom sve pritužbe, žalbe, nezadovoljstva i ostalo ide meni na pp. Ali vidiš kada ja napišem negde da se ne zatrpava onda uvek neko pita a kako može na vto, i ovde i onde. Ako pokušam da premestim teme dešava mi se često problem, ako zaključam neku temu isti slučaj (što javno ali više na pp). Vama je mnogo lakše vas niko nikad ništa ne pita tu ste, odete, dođete, opet odete a mene i malo malo pa neko delje.
Inače baš zato što sam znala da ne mogu žene da pišu samo o vto zato je i otvorena kafanica.Ne vidim problem da neko kaže šta ima o vto (ili već koje teme) a onda kaže ajmo dole u kafanu da se lepo ispričamo.
U svakom slučaju nije problem, lepo ću ja sve ostaviti kako jeste .
Obrisaću ovih nekoliko zadnjih naših pisanija malo kasnije jer sad imam neka druga posla ali isto tako vas molim nemojte mi više slati zahteve i pritužbe vezane za zatrpavanje tema da brišem i sortiram.
Da, važi poziv i dalje ako neko hoće da se prihvati posla neka se javi. Hvala!

HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 18/10/2010, 13:42

Jeste se malo izgubio onaj pocetni razgovor o problemima 38 plus, ali to sto Lena kaze je mozda takav talas. U jednom trenutku na pocetku kluba nas je bilo prilicno pa smo bas pricale o postupcima i desavanjima vezanim za to, a u medjuvremenu ili su te zene postale trudnice, ili presle na usvajanje (kao ja) ili nisu u postupku vto i sve tome slicno... Meni se dopada da postoje neki topici za neobavezne razgovore, takodje mi se dopadaju dnevnici. Ono sto mi se ne dopada je kada neka zena nece ili ne zeli da otvori dnevnik a onda detaljno pise u neobaveznim temama ili nekim drugim temama o svom postupku. Meni se svidja ta koncepcija da svaka od nas moze da ima neki bas svoj kutak kad je u vto, trudnica je, ide u usvajanje, roditelj je itd tu moze da postavlja sve svoje i sitne i krupne probleme i dileme... ali ne kad se neke opste teme ili teme o drugim stvarima zatrpavaju tim licnim detaljima. Nije sad da meni to ne znam kako smeta, nego kad se vec prica o pojavama na forumu onda sam se setila toga.

Simona

Broj poruka : 7900
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 18/10/2010, 13:45

Ovo sam pisala pre posta od Happy pa onda da ne brisem, vec ce Happy obrisati Laughing A sto te zene sto pisu na pp ne napisu svoje zalbe i prituzbe javno?

Simona

Broj poruka : 7900
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 18/10/2010, 14:56

HappyGirl ::Vama je mnogo lakše vas niko nikad ništa ne pita tu ste, odete, dođete, opet odete a mene i malo malo pa neko delje.
eeeee duša moja
poljubac ne se sekiraj!
Uvek sam se gnušala onih "drugara" koji sami ne umeju da kažu šta ih muči,da reše problem...kojeg obično i nema,pa se tužakaju kod učiteljice i ceo život ostanu neomiljeni u društvu.
Smem javno to da kažem,jer JA uvek javno iznesem svoj stav,a neko ako ima problem,tipa-čini mu se nepregledno ili bezvezno o čemu pišemo,nek nama,koje i pišemo to kaže...
Tema Koraci,kao i ova i služi za nas koje nemamo dnevnike,da pišemo o svojim razmišljanjima i osećanjima,i inače,a ne samo o VTO.Dnevnici za to služe.Uostalom,dnevnici VTO se i zaključavaju odmah po postupku,bez obzira na betu,baš iz tog razloga-preglednosti...nemoj nam ,Happy,ukidati temu koja je najposećenija,pa bez obzira zbog čega je posećena u toj meri,ipak se na te dve teme-Koraci i Klub +38,najviše piše...
To što ja trenutno nisam u postupku,ne znači da ću da se povučem,i pojavim samo kad mi trebaju info...iako nisam u postupku,ne znači da ne razmišljam o njemu,a ćakulanje sa ovim ženama ovde mi pričanjava zadovoljstvo ,jer smo,manje ili više u istoj priči.Dolazak popodne na ove strane da uz kafu proturimo koju,meni je zadovoljstvo,a ako to želite,možemo Forum,pre svega o sterilitetu da učinimo sterilnim.
Slažem se za sve ostalo,i sama se toga pridržavam i "opominjem" cure koje se na nekoj temi zanesu,pa ih i opomenem...i ako neko ne želi da otvara VTO dnevnik,ne treba druge teme za to da koristi.
Hvala na prilici da nešto napišem ,a u vezi sa temom poljubac

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Republica taj 18/10/2010, 15:14

Evo ja se dobrovoljno prijavljujem da deljete mene na P.P.
Bila opet kod ocnog, vid mi dobar samo me maskara zezala pa sam promenila.

Evo da krenem od sebe i da se drzhim teme.Mene dragi iznenadio ko shto znate i uleteo u plodnjake.E sad prva dva dana sve OK ali treci dan meni herpes izleti na usni i od uzbudjenja i ne spavanja nakon nekoliko godina ja ipak odlucim da se cuvamo jer je meni to opomena da mi je imunitet ljoknuo i odlucim da se ipak pricuvamo.Shta smo uradili ona dva dana veze nemam ali ako ne uspe ovog puta od Novembra nakon 19-tog rodjendana mog sina ja palim za Beograd i idemo opet pod . E sad velike reforme su ovde kod nas u Vladi.Izgleda da ce od 3 VTO koje pokriva zdravstvo smanjiti samo na jedan.To je predlog videcemo kako ce dalje biti od Nove Godine.

Poslednji izmenio Republica dana 18/10/2010, 15:34, izmenjeno ukupno 1 puta

Republica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 05:10

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 38 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37, 38  Sledeći