KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+43
7-patuljaka
HappyGirl
catherine290505
ciklama
mika811
sanja77
Cupava
tuli
Deni
Aki
Aloha
maus
zoxa
maka71
Tinche
bobica83
dr mali pariz
anna
buby
bak
Simona
nena beba
naca
Filippa
nesalela
Jecaneca
Struzzo
Zaneta
lena
cici
Shizika
dacca
Jelena*
Zoka83
maja76
julija
adriatika
Orline
jovana 77
BiKsi :)
djole42
bebko
sneza-milan
47 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 30/8/2010, 14:56

mali pariz ::Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Slika0542

Ne zna se ko je lepsi, da l' ove dve devojcice, il' ovaj maleni dasa. :-)))
Strule, mazuckaj bebironce.
Zaboravila sam da vam kazem da su mi poslednjih dana zabranili voznju biciklom, kao zbog folikula.
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 30/8/2010, 15:08

čupkice,pa logično,sedela bi na jajima lol! zar da stiskaš tolika dobra jaja...ionako nemam pojma gde su se spakovala! lol!
Jesi li dobro?
Sad treba vremena da se smire jajnici.Koko,koko...sad mi jasno kako pile u'vati Very Happy zagrljaj
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 30/8/2010, 15:47

Struzzo ::
Je li, koliko ste vi kafa pile, tj. da li ste ih uopšte pile ovih dana posle ET?
Mislim da je Shizi pisala o štetnosti kofeina...ali zaboravila sam zašto....
Ja je volim, ne mogu baš nijednu, pogotovo ujutru...
Pozdrav curice, pogotovo Vuvuzelici i Kety.... osmeh srce

Zaboravila i Shizi zasto! Rolling Eyes
Pretrazujem moje knjige i ne navode mi sta tacno kofein radi u organizmu, vezano za plodnost. Samo kaze da odnemaze i u zatrudnjivanju i u trudnoci. Ne mogu da prevedem mjere jer je knjiga americkih autora ali mozemo otprilike da pogodimo, pise ovako:
jedna 5-ounce cup kafe = 115mg kafeina;
jedna 12- ounce casa kole =40mg kafeina;
cokolada: svaka ounce sadrzi 5-10mg kafeina;
poneki cajevi: jedna 5-ounce cup = 40-60mg kafeina;
kakao: svaka 5-ounce cup ima 4mg kafeina.
Mnoge tablete protiv bolova takodjer sadrze kofein (30mg i vise).
Pise da 150mg kafeina dnevno povecava sanse za pobacaj.
Nije mi namjera nikog da plasim, bezveze mi je da citam ovo i ne prenesem vam. Moje je misljenje da smo previse toga ulozile na putu prema ovom cilju da bismo dopustile nekim malim stvarima da nam ugroze srecu. Ja sam sasvim prestala piti kavu prije 13 mjeseci (patim i ja od niskog pritiska), isto tako i colu. Ponekad pijem kakao i uzivam u cokoladi (njih izbjegavam prvenstveno radi endometrioze). Meni se malo kad dese lijepe stvari ako prethodno ne zrtvujem nesto. Nismo svi isti. Ne mislim da se svi trebamo odreci svega cega sam i ja. Niti tvrdim da je kod mene bas "to i to" bilo presudno. Ali sam uvjerena da neke promjene u lifestyle-u mogu pomoci uspjehu.
Joooj, sto ste mi dopustile da pametujem!?
Struzzo, ne brini, ne mislim da je salica kafe dnevno presudna.
Djole, mozes li ici na plivanje, to je odlicno jer te voda drzi?
Jesam li propustila Nacine poruke, ako se dobro sjecam, ona je u petak trebala ici u bolnicu u BG?
srca1
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 30/8/2010, 16:04

Shizi ,hvala na info,mislim da piti il ne piti kafu nije presudno ako je pitanju soljica-dve ali ako neko pije kao ja 1-1.5l dnevno kafe e ondak nije na odmet malko smanjiti,evo ja vec radim na tome,od jutros tek treca Embarassed

Što se tice plivanja ,ranije da,ove godine ne sve se kao nesto cuvam da ne dokacim neku bestiju zbog postupka Very Happy

Pari novi avatar je bas nekako njami,njami (sladak)!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 30/8/2010, 16:12

Djole, ja se tebi vec odavno divim zbog samodiscipline. Pravis i tortu a sama je ne jedes, pa toga se ni Inkvizicija nije sjetila!? Usput, cestitam tm rodjendan! Steta sto nemas neki fin bazen u blizini.

Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 30/8/2010, 16:16

Shizi nije to samodisciplina vec u spavacoj sobi na vratima ormana okacene jedne farmerke br 29 i jedne 38 pa kad god bi nesto njupala ja odem i pogledam.Jedan pogled menja sve lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 30/8/2010, 16:36

Shizika ::
jedna 5-ounce cup kafe = 115mg kafeina;
...
cokolada: svaka ounce sadrzi 5-10mg kafeina;
....
Pise da 150mg kafeina dnevno povecava sanse za pobacaj.


Znači da sam danas sa jednom šoljom nesa i jednom čokoladicom Merci-ja približila se toj cifri... affraid
Ih, svašta ja mogu da žrtvujem, pa žrtvovaću i to... f
Sve ostalo navedeno ne koristim: ni tablete protiv bolova (stisnem zube), coca-colu mrzim, čajeve ne ljubim, kakao takođe...
Shizi... cmoka
Aki, drago mi je da si to raščistila i sad mirna ideš u Prag...i ja sam pretpostavila da kad već ideš na donaciju, onda vrednosti određenih hormona ne igraju bitnu ulogu...Bićeš ti trudnica i zaboravićeš sve dileme... zagrljaj
Aaa...primetile ste potpis....blesavo zvuči, mada i ne... zbunjen
Paris...nov avatar... naočare
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 30/8/2010, 16:37

Al ste bile vredne!!! Ja radila, ne radi mi net na poslu, popravice sutra. sad sam dosla, tj malopre, pa ne znam sta pre da procitam.
Pocela sam sa cikloproginovom, jeeeee

Pariz, super ti je avatar

Djole, to ti je dobra taktika, moram da probam. Al smanji malo kafu, bre!

Strule, mazi mrvu.

Ostale Korak po korak na putu do bete + - Page 29 275568
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 30/8/2010, 17:04

djole39 ::Shizi nije to samodisciplina vec u spavacoj sobi na vratima ormana okacene jedne farmerke br 29 i jedne 38 pa kad god bi nesto njupala ja odem i pogledam.Jedan pogled menja sve lol!
koji si ti genije!!! queen
poljubac
hvala cure,drago mi je da vam se sviđa ovaj moj slatkast avatar...čini mi se da je život lakši,ako bar delićem sebe budem takva,a? d
odosmo u selo,vučemo papriku...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelena* 30/8/2010, 17:40

Sto se mene tice bez kafe mogu,nekad popijem jednu,nekad tri,a nekad nijednu.Cokolada i ja se sada druzimo samo ponekad,i to uvek jedna kockica Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Icon_wink
Kad nesto zacrtam to tako mora da bude!Rekla sam sebi nema vise vecere i tako je i bilo.Jeste da sam se mucila prve 2-3 nedelje ali nisam htela da odustanem.
Odo da zalijem cvece Korak po korak na putu do bete + - Page 29 422986
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Cupava 30/8/2010, 18:40

mali pariz ::: Jesi li dobro?
Sad treba vremena da se smire jajnici.Koko,koko..
Da ne lazem - bas i nisam, al' ne bih ni da kukam. Proci ce valjda do sutra. Prosli pu sam imala 17 jc, al' ni blizu ovakve bolove, niti dobih infuziju.
mali pariz ::sad mi jasno kako pile u'vati Very Happy zagrljaj
smajli angel
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tuli 30/8/2010, 19:50

Đole stvarno si genije srca
Mala, izgledas tako fancy love
Ah,kafa obozavam je u svim izdanjima yes
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 30/8/2010, 20:57

Jelena* ::
Odo da zalijem cvece Korak po korak na putu do bete + - Page 29 422986
reče ona i zavara glad Very Happy

Cupava ::
smajli angel
joj,joj,joj...ko te ne zna... lol!
Kako sad stoje stvari Čupka? Je l stomak mnogo naduven?
Je l' samo 1 infuziju?

tuli ::
Mala, izgledas tako fancy love
hvala,hvala,Tli osmeh srce
eto nas,došli iz sela,istovarili papriku,danas je morali kupiti,jer moj tata kaže: DANAS,već sutra neće biti ta cena,a jeste doooobra,veće od moje šake Very Happy
U sredu posle posla idem sa mamom kod sveki da pravimo ajvar.Sveki svoj,mi naš,i mirna Bačka! Shocked pardon-Pocerina
gde ste večeras?
Sutra zorom,sednica No
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 30/8/2010, 21:09

Bak, poceloo je poceloooo likeit
Pari, strava ti je avatar
Struzo, mazi stomacic
Podsetile ste me citajuci predhodne strane da mi je dr danas rekla -nikako dijeta,ali ni pod razno. za IR samo 5-6 obroka manjih ali slanih. pisala sam sta mi je rekla jos da uradim i tada da dodjem ponovo.
ja sam danas prvu ness sa mlekom popila posle testa, slatko jos nisam probala.
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maja76 30/8/2010, 22:48

Pariz avatar je mnogo lep Very Happy
Cupkice i ja sam imala strasne bolove posle aspiracije, imala sam isti broj jc kao i ti, sutra sve prestaje sto posto osmeh srce
Ja sam sa kafama nesto pocela da preterujem u zadnje vreme, iskljucivo pijem nes, tursku vec odavno ne. Al kod mene je dobro sto mogu brzo da sasecem nesto sto mi ne odgovara.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 30/8/2010, 23:15

Joj, cure, kako ste vi vredne, samo štancate ove stranice Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Icon_biggrin
Ama baš ne stižem da vas uveče pohvatam Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Icon_eek

Ajde jedan veliki pozdrav za sve Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 31/8/2010, 11:52

jutar! gde ste?
Mi došli sa sednica,svako sa svoje,i evo sečano ulazim u kuhinju da napravim te kiflice od integralnog ovsenog,ječmenog i raženog brašna Very Happy
ako ne uspeju,naravno da vam neću pisati o njima Laughing
Prvo sam popila liker od malog zelenog oraha,koji moja sveki pravi bogovski,a sinoć sam joj maznula flašicu toga...dobro je za štitnu Rolling Eyes zdravlje pre svega Very Happy
a vi?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 31/8/2010, 12:01

mali pariz ::jutar! gde ste?
Prvo sam popila liker od malog zelenog oraha,koji moja sveki pravi bogovski,a sinoć sam joj maznula flašicu toga...dobro je za štitnu Rolling Eyes zdravlje pre svega Very Happy

Bome nije! Endokrinolog mi rekla da ništa bezveznije nije čula nego da ljudi piju orahovaču zbog štitne! Samo ako neko ima strume, ito ne stare, nego od skoro, pa može to pomalo, inače alkohol se uopšte ne preporučuje!

Imaš tamo na tsh, trnte vrnte hormonima, pisala sam šta mi je ona sve preporučila! Bacni pogled!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 31/8/2010, 12:02

Biksi :) ::
mali pariz ::jutar! gde ste?
Prvo sam popila liker od malog zelenog oraha,koji moja sveki pravi bogovski,a sinoć sam joj maznula flašicu toga...dobro je za štitnu Rolling Eyes zdravlje pre svega Very Happy

Bome nije! Endokrinolog mi rekla da ništa bezveznije nije čula nego da ljudi piju orahovaču zbog štitne! Samo ako neko ima strume, ito ne stare, nego od skoro, pa može to pomalo, inače alkohol se uopšte ne preporučuje!
Razz ja sam našla razlog ,a ti kako oćeš Razz
meni eeeepoooo Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 31/8/2010, 12:03

Džaba ti razlog ako je štetno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 31/8/2010, 12:05

no sikiriki!
neće da se umre od čašice s vremena na vreme.Opusti se Bixi,i ti lekari imaju oprečna mišljenja.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 31/8/2010, 12:07

Ma zezam se, naopako da se umre od čašice dve, pa ja bih već odavno bila muljafte! Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Icon_lol
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 31/8/2010, 12:32

Cao drugarke. Ja sam celo jutro uz vas, ali me nesto bas mrzi da pisem... Jedva cekam da se zavrsi ET, pa da ne ustajem iz kreveta dve nedelje Very Happy
Pari, samo ti cirkaj, neces jos dugo, kad ti uvedu Siofor ima da se pozdravis sa alkoholom dok ne prestanes da dojis lol!
osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 31/8/2010, 12:39

Zoka83 :: Jedva cekam da se zavrsi ET, pa da ne ustajem iz kreveta dve nedelje Very Happy
osmeh srce
Pa 'de si ti lepotinjo!
Very Happy isto sam i ja u junu čekala...kad se setim te trke,s posla u BG...
da mi nije bilo Tinčeta i Happy,ja bih crkla pravo. osmeh srce osmeh srce
kako je na poslu?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 31/8/2010, 12:50

dan. ja odradila ogtt, ckam rezultate. Nije bilo lose, nije mi se slosilo. Odoh s mm u soping, prazan nam frizider. Taman kad se vratimo bice valjda i rezultat. Javljam
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu