KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+43
7-patuljaka
HappyGirl
catherine290505
ciklama
mika811
sanja77
Cupava
tuli
Deni
Aki
Aloha
maus
zoxa
maka71
Tinche
bobica83
dr mali pariz
anna
buby
bak
Simona
nena beba
naca
Filippa
nesalela
Jecaneca
Struzzo
Zaneta
lena
cici
Shizika
dacca
Jelena*
Zoka83
maja76
julija
adriatika
Orline
jovana 77
BiKsi :)
djole42
bebko
sneza-milan
47 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 23/8/2010, 18:39

Gde si Biksi, veselice.... osmeh srce
Naco, drzim ti fige da sto pre izadjes iz svojih dilema i agonija...izvini, ako je neumesno pitanje, ali znam da si i o tome nam se jadala, je l' sve ok izmedju tebe i TM?
Bak, i ja sam sa svojim muzicem kao Lolek i Bolek... Wink
Paris, uzivaj jos malo u raspustu...
srca srca srca srca srca srca srca
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 23/8/2010, 18:40

osmeh srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 23/8/2010, 18:41

Opet ja sa pitanjima, ali mi nedostaješ Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Lol
Jesi li zadovoljna smeštajem?

Ja sam danas išla da zaključim bolovanje, od četvrtka na posao, dosta lenstvovanja, što bi rekla Pariz
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/8/2010, 18:47

Struzzo ::Gde si Biksi, veselice.... osmeh srce

Eve sam, što bi rekli seljaci! Ispratila muža na posao i sad blenem u ovaj lap top ko blesava, navukle ste me na kutak samo tako! Razbiću vas kao mačke! A treba kuću malo da sredim. Imaš li neku slidžu da nam okačiš, ako ne planinariš a imaš vremena? Da vidimo tu lepotu! Ja obožavam planine! Imam osećaj da je sve zeleno, da možeš da se izgubiš u toj zelenoj! Navijam za tebe svom snagom! Ti ćeš da otvoriš sezonu visokih beta, jesi li čula! Jesi li! Nemoj da ti dvaput govorim! Je li ti to jasno?! Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_lol
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 23/8/2010, 18:53

Jesam, sad sam dosla kod cuvenog Stanka, a dosad sam bila u dva privatna smestaja i jednu noc u hotelu.
Dobili smo najlepsi apartman kod Stanka i nije guzva...tako da mi je skroz ok.
Pitala si me za endo..bio je 8 mm na poslednjem UZ.
A za ostajanje, ne znam jos nisam odlucila...ali sigurno ne ostajem svih 14 dana do Bete...MM ne moze, a ni ja...
Hahaha, Biksi, cula, cula...ali ocigledno vam ja nisam reprezentativna koka, pa ni za ponos...ali dobro, dacu sve od sebe... Laughing
Joj, nema sanse...ovaj wireless je bas cudljiv, ali kad se vratim, obecavam temu sa fotkama " Slovenija iz mog ugla" Very Happy
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 23/8/2010, 18:56

Da mi pokupiš sve telefone i prepričaš iskustva, ako mi sledeći put bude tamo, da imam sažvakano Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_lol
I da poslušaš biksi, znaš! nemaš pojma kakvu bi ludnicu napravila na Kutku svojom pozitivnom betom. To shvati kao zadatak zbog nas, ne moraš zbog sebe Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_lol Fali nam jedna injekcija ovde zvana visoka beta
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od cici 23/8/2010, 19:09

naco, ja mislim da ce te gledati sondom. imaju valjda toliko milosti. a ticim stignes u visegradsku pitaj pa onda pravac wc, za svaki slucaj.
bak, jeste konacno,pu pu da ne ureknem

na uz abdomena sve ok osim, presavijene zucna kesa- sto kazu ima dosta ljudi. ono sto za lose je sto mi je stanjena kora bubrega oba, u jednom ima peska i malih kamencica. da se obrtim nefrologu da ipak on pogleda. takodje opet oggt test sa insulunemijama.
za spavanje dobila demetrin ali tek od petka uvece za svaki slucaj pa jedno pet. set dana da mi se vrati ciklus spavanja u normalu
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od naca 23/8/2010, 19:17

Struzo, hvala na pitanju, sa mnom i sa mm je sve o.k. što i vama želimo. A jadala sam se kad sam bila u celoj frci oko spontanog i svega što se nakupilo (mada kao što vidis ništa se tu ne smanjuje gomila). Valja nisam bila toliko dosadna Embarassed To što si napisala za tu ženu je još jedan slučaj koji potvrdjuje pravilo, što manje znaš bolje prolaziš. Ona nije ni imala oko čega da brine i razmišlja, kad nije znala ni protokol da isprati. A uspelo joj. Znam milion žena koje dva puta u trudnoći odu kod lekara i rode živu i zdravu decu, a da ne pričam o onima koje i ne odu do porodjaja. Eto, da ne znam za bezembrionsku trudnoću, ne bih ni ja previše razmišljala.
Sve u svemu, Struzo, navijam da uspe i da nam se vratiš trudna Very Happy
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od naca 23/8/2010, 19:19

E Cici to je pitanje, ali napuniću bešiku za svaki slučaj. Nego, šta znači to da ti je stanjena kora bubrega, prvi put čujem, jesu li ti objasnili usled čega se to dešva?
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 55
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 23/8/2010, 19:51

Struzzo je opet sa nama Very Happy Biće sve u redu zna VV šta radi...
A ti ćeš povući nogu visokih septembarskih beta usne
Đole filujem endo Wink petak ili subotu proverićemo ima li rezultata Rolling Eyes
Pari,super bilo na poslu,ali blagiš tebi na produženom raspustu...
Ja moram i sutra i u sredu Rolling Eyes
A sada možda ću malo da vas davim,ali moram da podelim sa vama...
Danas me direktor zvao na razgovor u četiri oka Wink i pita šta planiram dalje...Da se ne ustručavam zbog posla,da slobodno uzmem mesec,dva...koliko mi treba vremena,da se ne mrdam iz Bg dok ne stignem do cilja...
Prijatno me iznenadio,još uvek postoje dobri ljudi...
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 23/8/2010, 20:00

Struzzo ::
Epilog: oplodila se ta jedna, vratili joj jedan embrion i pre neki dan je rodila devojcicu! Very Happy
Laughing sreća prati hrabre Laughing
Di si Struzzo,Bog te mazo! Very Happy Uživam,jašta,koliko sutra opet put pod noge Very Happy osladilo se.
Nego,ne se sekiraj za te folikule,na istoj sit. kao kod tebe i ja dobih stop...Trninićka ispaljuje ranije,ali Jevremova i Maribor...vi'š Very Happy
i najbolji apartman kod Stanka...m...čime si to zaslužila? Razz
oli biti nekih slika?
Što se tiše bete,valja stvarno svi polažemo nade u vaš postupak,jer ovde, kad su postupci u pitanju ,postaje sablasno do dž!
Okini ti,pa da te septembarci prate Very Happy
Bebko,kakav čovek!
Baš mi je drago što je tako istupio,svaka mu čast!Ajd da vidimo šta smo sa tim endom uradili...
Strule,endo ti je super za stop vreme.sad će on u potaji još bar 3mm do ET-a
Cici,pravac nefrolog,i sređuj to stanje. Samo napred!
Orlika,od četvrtka arbajt? Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 23/8/2010, 20:17

Arbajt, pariz, i željno me iščekuju.
Ne vole oni mene toliko, nego su u stvarnom deficitu zbog godišnjih odmora Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_rolleyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 23/8/2010, 20:18

lol! MA KO IH ŠIŠA.NI MI NJIH NE VOLEMO... Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 23/8/2010, 20:23

Znaš šta,kad bi se ugrubo kolektivi delili na dobre i loše, moj bi potpao pod dobar. Samo što stalno ima manjak ljudi pa to unosi nervozu- kad su odmori posebno
Mada kad si u poslu koji je filovan adrenalinom, tek sa distance od dva meseca vidiš kako bi moglo i drugačije da se živi Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Icon_biggrin
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 23/8/2010, 20:26

Da.verujem...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 23/8/2010, 20:36

Strule,vec smo apsolvirale da kad oce ,oce.....a kod tebe ima da oce zbog celog Kutka Very Happy
Naco ajd ti lepo put Bg-a pa cemo videti....
Bebko samo ti filuj endo....a diša je.... nemam reči
Ori,znaci uskoro rad,red i disciplina lol!
Pari imal jos koja slicica,malko tirkizno more,zalazak sunca....

Vece cure !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 23/8/2010, 21:03

evo malo ostrvskogKorak po korak na putu do bete + - Page 16 P8100030

malo luke...isplovljavanje...Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Slika0344

i malo na pučiniKorak po korak na putu do bete + - Page 16 Slika0348

i evo jedne od južnih atinskih plažaKorak po korak na putu do bete + - Page 16 P8080018

lepota Đole,nema šta...
šta ti radiš?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Shizika 23/8/2010, 21:09

Ajme, sta bi se sad potocala! Da mi je makar zaronit stopala u to zalo s prve fotke. Diiiiivnooooo...
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maja76 23/8/2010, 21:11

Ah kakave lepote. Sto bi ja malo da se brcnem u toj slanoj vodi. Bilo mi malo tri dana, sto jes, jes

Struzzo, svasta sam cula, al ovo Laughing
Naco jedva cekam da te tamo prime, ispregledaju i spasavaju stvar Very Happy
Bebko, stvarno je retkost tako nesto, ja nikad nisam bila takve srece.
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 23/8/2010, 21:12

Evo Pari zurim u ekran i balavim nad ovim slikama sto si postavila....i mastam......
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 23/8/2010, 21:13

djole39 ::Evo Pari zurim u ekran i balavim nad ovim slikama sto si postavila....i mastam......
samo za tvoje oči Laughing mada i drugi uživaju...kažem vam ja...za mene je to druga dimenzija.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 23/8/2010, 21:41

Upravo me zvala kuma.....u 20h joj je kum saopstio da spakuje kofere i krecu za sat u Grcku....gde ih put nanese....a ja joj rekoh-Kumo ,bre ja gledala slike i zamisljala mene ne tebe.... lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 23/8/2010, 21:55

djole39 ::Upravo me zvala kuma.....u 20h joj je kum saopstio da spakuje kofere i krecu za sat u Grcku....gde ih put nanese....a ja joj rekoh-Kumo ,bre ja gledala slike i zamisljala mene ne tebe.... lol!
 b  b  b
e daa Džolika,pakuj se i pravac Grčka! sreca
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 23/8/2010, 22:03

Idem ,idem ...ostrvo ZOKIntos pored osamnaestog prsta IKSIjatos gde me cekaju kalamare u sosu lol! lol! lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dr mali pariz 23/8/2010, 22:04

sreca
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu