KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stašin dnevnik

+40
bobica83
gea
Milijana
Simona
djole42
buby
lena
BiKsi :)
Tinche
brinbili
Danicab1
naca
Struzzo
Orline
nabla
kasia
maki82
adriatika
Hitron-Luka
tuli
HappyGirl
dejna
MARA
maja76
bebko
maša
dr mali pariz
maus
zoxa
era
Sami
Agata27
Jelence
Anuska
Nefertari
caci
eni
catherine290505
Gala
nesalela
44 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 9/6/2010, 22:35

[Only admins are allowed to see this image]
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 10/6/2010, 08:50

...a evo kako se iščudjavamo šta imamo u ruci...

[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dejna 10/6/2010, 13:18

preslatka je !!!!!!!!!!!!!!

[Only admins are allowed to see this image]
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Anuska 10/6/2010, 13:36

Nemam reci... slatkis mali. A ima i na koga Wink
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od adriatika 10/6/2010, 13:46

Boze slatkog li deteta.a kosica.... [Only admins are allowed to see this image]
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od era 10/6/2010, 17:24

ko lutkica je tako zaprepascena
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maša 10/6/2010, 21:40

MED!!!! [Only admins are allowed to see this image]
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Jelence 10/6/2010, 22:54

Jao vidi facu molim te,kao vidi sta je ovo?
Slatkis [Only admins are allowed to see this image]
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sami 10/6/2010, 23:21

Dusa mala, sva je medena, ljubi je puno u te slatke obrascice [Only admins are allowed to see this image]
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 49
Location : Iz Bosne sam
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 12/6/2010, 19:59

sreca medenjak!!
Pohvali tatu za alternativni friz! likeit
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 13/6/2010, 18:06

Izgurasmo nekako današnji dan, VRELINAAAAA....ali mi smo se kupali dva puta i sada nas očekuje ono redovno kao i svako veče...u toku dana samo sipam čistu vodu u kadicu i brćnem je (ne kosu) i posle toga podojim ona zaspi, tako sam uspela dva puta i spavala mi po 2,5 sata [Only admins are allowed to see this image] a inače 20min nije mogla da sastavi...baš joj zbog vrućine izlazi crvenilo po licu, pa onda malo prodje i tako u krug...Jel tako i vama?
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Gala 13/6/2010, 18:25

Ja sam, cim je gala izasla iz porodilista, palila klimu u stanu. klima je bila u drugoj prostoriji, a vrata od Galine sobe ostavim poluotvorena da udje malo hladnog vazduha. Vodila sam racuna da ne bude velika razlika izmedju spolja i unutra. kada je napolju bilo 40 stepeni, klima je radila na 27-28 i puno je znacilo. Uostalom, u svim porodilistima gde leze bebe radi klima
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 13/6/2010, 19:45

E pa to i mi radimo...imam u dnevnoj sobi i tu upalim pa malo se rashladi i u spavaćoj...imam i u spavaćoj klimu ali nema šanse da je upalim zbog nje...šta da radim...ipak se rashladi toliko da nije pakleno ali dok ja nju podojim preznojimo se i ja i ona...evo sada sam je uspavala pa valjda se neće buditi ranije nego kao i obično oko četiri ujutru...sada je tako ustalila... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maša 13/6/2010, 23:27

A JA u jednosobnom stanu a klima u sobi, danas smo je prvi put pustili, nekoliko puta po par minuta, nameštena da duva u suprotnom smeru od kreveta gde je Lena. Baš se dosta znoji, danas sam joj videla crvene tačkice na stomaku i iza na vratu. mislim da je od vrućine, mada danas sam joj prvi put dala kašičicu plazme, prvo sam pomislila da je od nje ali mislim da ipak nije. Mada, nema mi logike da je od vručine, tj. znoja jer je malo pre pojave crvenila okupana i kada saam je oblačila nije bilo tačkica, onda sam joj dala plazmu i nakon toga se pojavilo. Da je od plazme bilo bi po celom telu valjda...posle se sve povuklo na stomaku, ostalo je samo iza na vratu...
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Gala 13/6/2010, 23:29

Moguce da je od vrucine. A sto joj tako rano uvodis gluten? Jos citam i so si joj uvela. Mislim, ja bih bar do godinu dana stetila bubrege.
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maša 13/6/2010, 23:36

I meni je bilo čudno da stavljam so ali svi kažu da malo ipak treba. ne solim ja njoj ne znam koliko, vrlo, vrlo malo. Imam knjigu koju je neki lekar pedijatar pisao i kaže i on da malo soli treba u kašice stavljati, čak i malo šećera ali to još nisam počela. A što se plazme tiče, ja sam baš protivnik iste, ona ne samo da ima gluten nego je i puna aditiva, medjutim mene svi podrugljivo gledaju kad kažem nešto za nju!!! Danas sam joj vrlo malo dala i gle čuda, osip po stomaku, biće da sam ipak bila u pravu!!!
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 13/6/2010, 23:56

Bas htedoh da kazem za plazmu ali me Gala preduhitrila, nemoj jos malena je, mozda je osip i od toga
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maša 14/6/2010, 00:09

Svakako joj više neću plazmu davati, ne znam ni šta mi bi danas, valjda sam puna pametnih saveta iz okoline ksko i šta treba a da svoju glavu uključila nisam. Danas čitah da se plazma do 9. meseca ne treba davati bebama. A svi me savetuju kako trebam već davati plazmu pomešanu sa bananom! čini mi se da je i za bananu previše rano.
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 14/6/2010, 00:16

Joj Maso da sam ja sve slusala.... cula sam pricu da je mama dala bebi sarmu, ali beba je imala tri meseca!!!! I niz raznih gluposti... kao dati detetu od 10 meseci tresnju i to celu sa kosticom, ja prolazim kolicima do grada a dete se davi.... nemoj bas mnogo da slusas okolinu, poslusaj npr savet Dr i uradi po svom instiktu, bar ja tako radim, konsultujem moju sestru, malo procackam po netu i uradim kombinaciju svega toga.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Gala 14/6/2010, 00:50

Slazem se sa Nefertari .
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maša 14/6/2010, 00:55

I meni je sestra glavni i odgovorni, medjutim na odmoru je već dosta dana pa nema konsultacije sa pedijatrima, u sredu počinje da radi pa ćemo znati šta i kako dalje. A ta sa trešnjom je baš biser! A i moje okruženje nije baš bistro, jednoj je dete jelo pržena jaja od 6.meseca, druga me je satima ubedjivala da je kupljena kašica bolja od sveže pripremljene, kravlje mleko vidim svi daju jako rano bebama, svekrva mi mesec dana već priča kako moje dete hoće meso, krupna je, traži nešto jače,, nema joj od tvog mleka ništa!!!! A za brokoli mnogi nisu ni čuli, pitam se samo šta jede ovaj narod, da li je u mesu sve???
Lelice, sorry što četujemo na dnevniku tvoje princeze [Only admins are allowed to see this image]
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od dejna 14/6/2010, 06:40

sto se tice klime i moja je isto u dnevnoj sobi iz koje se ulazi u spavacu gde je dunjin krevetac..krevetac je skoro na samom ulazu spavace... palim klimu i u toku dana i nocu ,jer je neizdrzljivo ( otvaram terasu i prozore cesto ) ,hladan vazduh ulazi u sobu i temp ne moze da se spusti ispod 27 i 28c. ako je ne bih palila u sobi bi bilo preko 30c
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od MARA 14/6/2010, 09:02

Sto se plazme tice i tog osipa moze biti da je od glutena a moze i od meda koji ista sadrzi.
Viktor je 2 puta do sad probao plazmu i ne voli je uopste
A sto se soli tice i ja sam protivnik istog mada ja za troje jedem slano al Viktor je od pre mesec dana poceo ponesto slano da jede dotad je sve bilo spremljeno bez soli.
Kazu da je bolje staviti kasicicu secera nego mrvu soli.
Mi imamo klimu al je ne koistimo mnada juce je par min bila ukljucena bilo je paklenoi
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maša 14/6/2010, 10:18

Videću baš u sredu kad sestra krene da radi šta će pedijatri kazati oko soli. ja joj solim baš minimalno, na vrh kašičice samo, i to verovatno ne bih sama uradila da u knjizi bebin kuvar nisam pročitala. A kao što rekoh autor je baš pedijatar. Ako sam i pogrešila, svakako joj neće štetiti jer sam joj samo poslednjih dana stavljala po trunkicu. A za plazmu sam baš kreten ispala, nisam se uopšte oko nje informisala kad treba, tek nakon što sam joj dala pročitala sam. A net sam rekla da više ne koristim za ikakve edukacije, smučilo mi se tokom lečenja ovih poslednjih godina. Takodje i lekarima preterano ne verujem, sami su u zbunu šta i kako treba. Recimo oko dojenja i vode, ne znaju ni oni da li treba ili ne! Široko povijanje, uf, ma tu im je dilema baš, sirovo ili kuvano voće i povrće, mišljenja podeljena baš, ma svako ima svoj fazon rada. Recimo, ovaj drugar što ga spomenuh u prethodnom postu koji ima dete alergično na gluten mi je kazao šta lekari kažu povodom toga. ako će dete biti alergično, biće, da li se detetu daje pre 6. meseca ili nakon 6. alergija će se javiti. Njegovo dete je sisalo samo do 6. meseci. Ono što je bitno je samo da se alergija otkrije brzo, ne bi smelo da se dugo živi sa istom a da se ne zna. A opet je upoznao ljude koji imaju decu sa istim problemom i jedno od te dece se leči kokakolom!!!???? Po savetu lekara!!!!!!!!!!!!?????????????????? Znači, svako ima svoje mišljenje, što rekoše Nef i Gala treba se prepustit svom instinktu, poslušati naravno i lekare pa ako im se mišljenja dijametralno razlikuju pronaći sredinu i tako raditi. Ljubim vas sve!
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 14/6/2010, 10:40

Mašo uopšte mi ne smeta što chat-ujete u mom dnevniku, naprotiv!!! Mi imamo crvene tačkice navratu pozadi i po čelu i oko očiju, to je definitinvo od vrućine...kao što sam rekla kupam je dva puta na dan i treći put pred spavanje uveče...Ja sam za parolu sledi svoj instikt sve saslušaj i ubaci negde u glavu ali prevashodno šta osećaš to radi...Svi imaju savete i meni je lično muka od toga, moja mama jedan savet, sestra drugi, svekrva treći, zaova četvrti, a ja živim u kući sa svekrvom i zaovom!!!!!!!!! Pa možeš da zamisliš, svekrva paničar na kub...a zašto joj je ekcem izašao, a zašto to crvenilo pa kako to da je začepljen suzni kanal, kao da sam ja izazvala!!!! Ali šta da radim, strpljenje je majka mara...nema mi druge...Ljubim vas sve... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 9 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu