KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stašin dnevnik

+40
bobica83
gea
Milijana
Simona
djole42
buby
lena
BiKsi :)
Tinche
brinbili
Danicab1
naca
Struzzo
Orline
nabla
kasia
maki82
adriatika
Hitron-Luka
tuli
HappyGirl
dejna
MARA
maja76
bebko
maša
dr mali pariz
maus
zoxa
era
Sami
Agata27
Jelence
Anuska
Nefertari
caci
eni
catherine290505
Gala
nesalela
44 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od kasia 3/6/2010, 22:05

Joj Lelice kako je ona medena....kako ti se samo smejulji..pa te gleda...prava dusuci malena prelepa [Only admins are allowed to see this image] !!!
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 4/6/2010, 10:59

Opet smo dobili neki osip po licu, uf što je osetljiva sačuvaj bože...i zaova moja sredi kod njene prijateljice koja je pedijatar u jednom Domu zdravlja i odemo (jer moja doktorka nije htela da obrati pažnju kao to je od kosilija!!!)...i kaže doktorka to je ekcem!!!!! Ja sam sklona ekcemima i izgleda da je to povukla na mene...otišli smo u jednu apoteku koja pravi kremice i za bebe i sinoć sam joj namazala i već joj se smirilo...još danas ću da joj mažem i onda neću da ne preteram...Eto samo da vam se požalim... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Anuska 4/6/2010, 11:19

Mnogo ste lepe cvet
Nas tek ceka druga vakcina; i mi cemo kupiti Pentaxim.
Sto se tice ekcema - bas sam htela da se pozalim u Lazinom dnevniku - i mi ga imamo!
Jos od pre par nedelja imamo ga na usnim skoljkama (?) i malo na vratu. Tad mi je liclo na tzv. seboroicni ekcem, i prolazilo je brzo kad namazem kremicom (onom malom Hippovom sto smo dobili kao uzorak u porodilistu), medjutim od pre par dana se pojavilo na obrazima. Nakon spavanja je najgore jer mi spavamo na stomaku pa se pogorsa kad Laza po svom obicaju okrece glavicu levo- desno i tako trlja obraze o podlogu.
Ja sam uzela Panthenol jer znam da se on preporucuje, ali su mi u apoteci dali neki krem-gel, ne onaj klasicni krem, i cini mi se da mu on ne pomaze Crying or Very sad
Znam da moze 1% hidrokortizon, kratko, kad je bas izrazeno, ali bih da izbegnem te steroide... Koju su kremicu tebi dali? Dr ti je napisala recept ili su je u apoteci sami napravili?
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 4/6/2010, 11:27

Meni je doktorka preporučila pantenol i elokom (tako nešto se zove nemam papirić kod sebe) ali takodje je preporučila i tu kremu što pravi ta apoteka jer kaže da se pokazala kao dobra i pomaže...evo nama od jutros nema crvenila još malo kao bubuljičice pod rukom se osećaju ali je "upala" smirena..Ali taj elokom ili već kako se zove je kortikosteroid i ja nisam bila za to...zato smo uzeli ovu pravljenu kremu i još danas ću da joj namažem i onda neću više jer mislim da je bolje tako da ne "ogugla" i na nju... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od era 4/6/2010, 21:15

Probajte i dr Wolf linolu, ako nije dijagnostikovan ekcem. To na obrazima smo i mi imali i dr nam je rekla da je to dermatitis. Nama je taj dr Wolf bas pomogao
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nabla 4/6/2010, 22:28

Neska, prelepa si! [Only admins are allowed to see this image]

Obe ste prelepe!

[Only admins are allowed to see this image]
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maus 5/6/2010, 14:14

Lelo kako si lepaaaaaaaaaaaaaaa!!! A tek Stasa, ma kao secer je sa tim okruglim okicama. Smesko mali kako voli da se kupa i kako te sa ljubavlju gleda. DIVNO!!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 6/6/2010, 08:18

Evo mene budne od 5h, ćerka neće da spava pa to ti je...Sada spava ali ja ne mogu...Obično preko noći podojim je i ako tako ne zaspi ja je stavim u krevetac i ona se sama uspava (to samo noću pali)...tako je bilo oko dva sata, ali oko 5h neće, ja je stavim u krevetac ona poče da plače, i tako nekoliko puta i na kraju pridjem krevetcu i kažem joj "pa dobro šta hoćeš više od mene, dokle ćeš da me zezaš meni se spava" a ona lupila kez od uva do uva...ma ni u šesnestom redu nema nameru da spava...haos...i sa osmehom me razoruža i tako se tata probudi i kaže daj mi ćerku u krevet sad ćeš da vidiš, ma jok ona je pričala nešto tipa "ljbljbbljbljb" onda ne mogu da zaspim od muža koji se smeje ko lud na brašno...I tako, sada muž u dvorištu pere auto, Staša spava a ti mama....spremaj doručak...Eto samo sam htela da vam se "požalim"...Ljubim vas... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od catherine290505 6/6/2010, 08:20

Lelo posto ni ja vise ne spavam, posle 04h ujutru posebno, ti me zvrcni pa da torocemo [Only admins are allowed to see this image]
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 6/6/2010, 08:24

Važi Cathy, pa kada nam deca ne daju da spavamo ostaje nam samo da toročemo... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 6/6/2010, 09:43

joj Lelice razumem te, a kad je uvec uspavljujes? Mozda se Stasa naspava do 5h pa joj se i ne spava? A ti Keti polako se spremaj, cisto da znas sta te ceka lol!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Hitron-Luka 6/6/2010, 10:19

Pa vi ste prave mackice... [Only admins are allowed to see this image]
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 7/6/2010, 16:18

Pisala sam u mom trudničkom dnevniku da mi je i sestra trudna, termin joj je 02.08. tek je ušla u osmi mesec, ali malo joj krenule kontrakcije, malecki se spustio i eno je u Višegradskoj prima tokolizu, kažu da ne bi bilo loše da izgura još bar dve nedelje pa videćemo...Eto morala sam da vam se izjadam...Inače Stašica mi je dobra, spavka...
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 7/6/2010, 16:45

Uh Lelo, bice sve uredu. Strogo mirovanje pomaze, znam da ti nije lako, a ni njoj. He, he moja sestra vozila bajs do 7 meseca, vozila bi ona i 8 i 9 mesecu nego zavejao sneg (porodila se u januaru)
Jos malo seka da izgura pa ce Stasa da ima drustvo za igru!
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Jelence 7/6/2010, 16:45

nesalela ::Inače Stašica mi je dobra, spavka...

[Only admins are allowed to see this image] moram da se nasmejem,jer se setih tvog predhodnog posta o budjenju u 5 ujutru,tako da uzvaj dok je dobra [Only admins are allowed to see this image]
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 7/6/2010, 16:48

Ma Staša je show, noćas se budila samo jednom na dvadeset minuta da ručka, spavala od pola devet do dvadeset do tri, ručkala i opet do osam ujutru...nikad se ne zna kako će i šta će...Ali sve u svemu dobrica je... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od tuli 7/6/2010, 19:33

Slatkis je pravi[Only admins are allowed to see this image] a i ti mamice [Only admins are allowed to see this image]
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 8/6/2010, 15:15

...Moram ovu sliku da postavim da vidite kakav je tata frizer, stalno se tako ludira i pravi neke smešne frizure...

[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 8/6/2010, 15:37

Ja ne znam da li je rano za tako nešto ali moja staša je sinoć zaspala u 20:30 a probudila se u 05:30!!!!! Jel to normalno??? Ja se ne bunim, baš mi je prijalo ali, ne znam jel ok...a grudi su mi bile da vam ne pričam, da puknu... A inače naučili smo da držimo zvečku, jeeeee....baš je bilo super, doduše udarila se dva puta u glavu ali šta da se radi... [Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 8/6/2010, 16:00

Frizura vam je extra, mama ti njoj da vezes palmicu ona ima dovoljno kosice za to! Lelo pa to je super, i meni je Sergej sa dva meseca izbacio jedan nocni podoj a sad sa 4 meseca i drugi, pa ne sisa uopste nocu.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 8/6/2010, 16:16

Hvala draga za friz....znači što se spavanja tiče to nije ništa nenormalno...juče u toku noći je bio samo jedan podoj i spavala je do osam ujutru!!!!
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 8/6/2010, 16:27

Tako i treba, ne sekiraj se ti ces se odmoriti i samim tim ces biti raspolozenija i zadovoljnija (sta znaci san) a sike ce se same regulisati kad mozak shvati da bebi ne treba mleko preko noci samo ce se redukovati i nece se praviti toliko mleka u toku noci.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od maša 8/6/2010, 17:31

super što je tako!!!! moja lena je samo prvi mesec jela na tri sata, nakon toga je spavala noću po 4-5-6 sati bez prekida i vrlo brzo počela da spava po celu noć, najkasnije u 9 zaspi, dam joj oko 12 još malo mleka iz sna i spava do 8 i 30. Tačno je sve što kaže nef oko mleka. Uživaj sad!!!
maša
maša

Broj poruka : 888
Datum upisa : 08.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od nesalela 9/6/2010, 22:00

...Evo da vidite kako smo uživali danas...

[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Nefertari 9/6/2010, 22:08

Joj kako je slatka, debelica jedna ma sva je u tonu! likeit angel
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Stašin dnevnik - Page 8 Empty Re: Stašin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu