KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

+64
Likoli
Eho
Mala Mia
Biki88
Lena_83
Sanjci87
Svetlana
T1dzi
dragana76ns
REAANITA
menora72
DMANA
tatjana2
Gox
makimaki
korpica
sareni leptir
lilins
uplasena
anjanja
micika
ika1
maza1972
bulevarka
rada78
jeniz
darija79
Jejaaa
MIRKA85
BiKsi :)
dra00
medolino
labradorka
LJUBICA MOJA
ninica2
mine
vikica800
cvetic-79
ananana
nandži
Mali Princ
JocY
Kamilica
Xena
Mirjana
jaca*caca
Cupava
kristina33
Dacaa
cvrle76
ANY
viktorija
HappyGirl
Zoka83
Mlata
nena
joja
gagax81
vašar
Marija86
maki-79
dr mali pariz
bak
zabrinuta75
68 posters

Strana 18 od 24 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Sledeći

Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Kamilica 29/2/2012, 20:56

Mazo, i ti u NS!
Ne brini, videćeš da će biti ok.
Ovako ja sam jesenas čekala pismo 2 nedelje.
A sada tj drugi put, prola komisiju 23. decembra, a pismo stiglo 23 januara, dakle tačno mesec dana. S tim što treba uzeti u obiz i januarske praznike i neradne dane u vezi s tim. U pismu pisalo 23. april.
Ali, savetujem ti da čim ti stigne pismo, odeš na Betaniju, možeš kod dr Trninć ili Kopitović (ja sam kod prve navedene, jer je dostupnija, a ništa manje dobra), i da popričaš s njom i tada će ti tačno reći kad da se javiš...Ako treba nešto još pitaj na temi za Betaniju, sve ću ti reći.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od maza1972 29/2/2012, 23:36

Kami,puno ti hvala!!!Srce si osmeh srce
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 13/3/2012, 17:29

Cao devojke!!!
Ima li koja da je trenutno u postupku?Ja ove nedelje zavrsavam sa kontraceptivima pa krecem sa bockanjem!!Sto je bilo daleko doslo blizu! Very Happy
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 13/3/2012, 17:33

Labradorka ja zavrsavam 20tog marta tj sledece nedelje pa pocinjem sa bocama Very Happy
Reci mi da li su ti trazili da ponovis nalaze tj briseve???
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od bulevarka 13/3/2012, 18:48

Drage moje konačno smo moj mm i ja obavili sve nalaze i sve nam je u redu što se tiče briseva i analiza Laughing Spremamo se za komisiju u socijalnom i interesuje me da li neko ima iskustva tj. da li komisija daje odobrenje za VTO iako sprermogram nije Normozoospremia nego Asthenozoosprermia i Teratozoospermia ? Čekam vaš odgovor hvala vam puno usne
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 13/3/2012, 19:15

Pa naravno draga,sto losiji spermogram to vise sanse! Vi ste pravi kandidati za vto!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 13/3/2012, 21:35

labradorka i ninice,navijam za skori pocetak vaseg bockanja!!!
Vi cete na kratak protokol a ja po svemu sudeci na dug..zbog visokog AMH
moje bockanje krece krajem marta,tako da cete vi biti ispred mene ali zajedno cemo se bodriti!!!
Ljubac za sve devojke :*
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 14/3/2012, 18:46

Hvala Mirka!Bas mi je drago sto nisam sama,sto nas ima vise! :)
Nek nam je sa srecom!!! c
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od medolino 14/3/2012, 22:43

Bulevar srecno na komisiji cvet
Labradorka i Ninice srecno u postupku usne usne
Mirka onda ti u postupak, a ja trcim za tobom Very Happy
Srecno svima osmeh srce osmeh srce osmeh srce
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od MIRKA85 15/3/2012, 10:46

medolino87 ::Bulevar srecno na komisiji cvet
Labradorka i Ninice srecno u postupku usne usne
Mirka onda ti u postupak, a ja trcim za tobom Very Happy
Srecno svima osmeh srce osmeh srce osmeh srce

likeit d
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od dra00 15/3/2012, 11:52

Labradorka, Ninice, Mirka, Medolino, srecno pratim vas
Pa jesam li ja jedina u maju???
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od bulevarka 15/3/2012, 15:30

Upravo sam se vratila od doktorice Branke Todorić Radulović i sutra treba da idem na prvostepenu komisiju . Žena je baš ljubazna samo što malo brže priča Laughing pa sam ja neke stvari morala da je pitam više puta kako bih iste zapamtila ali opet mi nije jasno šta su obrasci OLK11 i OLK12 rekla mi je da ću neko pismo dobiti tek za mesec dva što mi je jako dugo ? jel može neko to da mi pojasni ... malo me je ubila u pojam rekavši mi da mi je AMH 0.5 prenizak i da je moj IV stepen endometrioze baš kritičan i da mi baš ističe vreme pa ako mogu da sve nekako ubrzam affraid pa da imam para ubrzala bih sve ovako moram da čekam .... e posle te rečenice mi više nije bila simpatična tako da nisam bila u stanju da ispratim priču do kraja Laughing
ljubac za moje hrabre devojke usne
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od ninica2 15/3/2012, 16:04

Bulevar80 obrasce dobijes koliko se secam kada prodjes komisije ko zna bolje reci ce ti nesto sam zaboravila Rolling Eyes
A sto se tice pisma koje ces cekati to je pismo u kojem ti pise datum kada pocinjes sa procedurom,svi mi smo ga cekale,neko 2nedelje,neko mesec dana...Nadam se da ce sve biti ok osmeh srce
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od dra00 16/3/2012, 10:54

Bulevar Ja sad ne mogu da se setim, ali mi se cini da te obrasce dobijes na komisiji. Bitno je da imas sve nalaze koje traze a ostalo oni treba da odrade. Pitaj ih kad odes
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 16/3/2012, 13:41

Ja sam danas obavila uz pred pocetak stimulacije i sve je ok,cisti nema!poslednju pilulu pijem u nedelju i onda cekam da dobijem!krece uzbudjenje!!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od bulevarka 16/3/2012, 20:21

Lepe moje prošla sam danas prvostepenu komisiju u socijalnom, čekala sam neka dva sata jer su zaglavili sa nekom ženom ali sve u svemu nije strašno jer trudnice i devojke iz programa VTO idu preko reda i sada čekamo na drugostepenu i na čuveno pismo Very Happy
ljubim vas sve
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od bulevarka 16/3/2012, 20:24

Gde mogu da pročitam na forumu o hormonu AMH ? Nisam uspela da nađem. Jako mi je čudno da mi je pre par meseci bio 1,9 a sada 0,5 to mi je baš nemoguće i planiram da ga ponovim ovog meseca ali privatno imam osećaj da ovi u državnim ustanovama ne rade baš kako treba a čekaš tri nedelje na rezultat i onda poludiš affraid
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od maza1972 16/3/2012, 23:03

Bulevar klikni ovde https://kutak.forumotion.com/t608-vrednosti-amh-a
I ne sekiraj se oko ovog hormona,moje mišljenje je da ne znaju da ga odrede ili pomešaju merne jedinice...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 17/3/2012, 07:46

bulevar80VTO ::Gde mogu da pročitam na forumu o hormonu AMH ? Nisam uspela da nađem. Jako mi je čudno da mi je pre par meseci bio 1,9 a sada 0,5 to mi je baš nemoguće i planiram da ga ponovim ovog meseca ali privatno imam osećaj da ovi u državnim ustanovama ne rade baš kako treba a čekaš tri nedelje na rezultat i onda poludiš affraid

Draga,mislim da ne treba puno da se opterecujes ovim hormonom jer samo jos mi ovde mu pridajemo veliki znacaj u tumacenju ovarijalne rezerve dok u americi vise nikom ne rade ovaj hormon!!Dokazano da nije dobar parametar!!!
Moj savet ti je da se opustis i cekas pismo!!! osmeh srce
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 17/3/2012, 07:48

ninica2 ::Labradorka ja zavrsavam 20tog marta tj sledece nedelje pa pocinjem sa bocama Very Happy
Reci mi da li su ti trazili da ponovis nalaze tj briseve???

Ninice,cula sam se sa devojkom koja je pre par dana imala embriotransfer u Betaniji,od kako je usla u postupak nisu joj trazeni ni novi brisevi ni krvna slika,grupa...malo je cudno da su anesteziju dali bez toga ali eto..
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vikica800 17/3/2012, 09:38

Devojke, zdravo.
Kao da vidim sebe, kad čitam ova vaša pitanja.
Ništa se nesekirajte,nije tako komplikovano kako se čini. Ni komosije ni sam postupak.

Nince2, ja sam prošli mesec imala transfer, u Betaniji ne traže ni briseve da ponoviš a ni krvnu slika -grupa.
Samo opušteno, ja tek sad vidim da sam se bezveze nervilala oko ovakvih pitanja,premorila sam se zbog gluposti, sitnih stvari.

Samo opušteno, i sve najbolje vam želim.
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od labradorka 17/3/2012, 09:56

Vikice,zao mi je sto nije uspelo..guraj dalje!
U pravu si,nema potrebe za nerviranjem i u sve ovo treba uci hladne glave..stres nikako ne moze biti od pomoci..planiras ponovo?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od maza1972 17/3/2012, 10:05

Labradorka ,avatar je presladak!!!Pridruži nam se na temama" Koraci ",a možeš i dnevnik da otvoriš.

Čestitam za Komisiju i UZ. f Počinje glavna akcija sunny sunny sunny sunny sunny sunny
d d d d d d d d d d d d d
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od vikica800 17/3/2012, 10:32

Da Labradorka, već u sredu imam zakazan pregled.
Počinjemo sa brisevima i idemo dalje u nove pobede ali sad opušteno.
vikica800
vikica800

Broj poruka : 58
Godina : 43
Location : Subotica
Datum upisa : 03.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od bulevarka 17/3/2012, 13:11

Hvala Mazo puno usne .. Labradorka samo napred držimo fige bb
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak - Page 18 Empty Re: Komisija za besplatnu VTO u Novom Sadu i dalji postupak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 24 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu