KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ciklusi posle stimulacije

+24
tetreb
JocY
fight&faith
korpica
SannI-AlL
tulumba
BiKsi :)
saska1
ninica2
neca73
noja
kiki
julija
Vuchica
karakaca
Dacaa
LaFolie
Orline
anna
kasia
mika81
nabla
kristina33
bokica
28 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od BiKsi :) 6/5/2013, 13:49

Cure, da vam se ciklusi što pre vrate u normalu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od tulumba 6/5/2013, 20:07

Moraću da odem kod ginekologa..Niti znam šta da kažem,niti šta mogu da očekujem...Mesec ipo a ja bez ciklusa normalnog sreca Niti me grudi bole,samo mi je stomak naduven?To mora da je od silnih hormona...Test na trudnoću naravno negativan,i opet sam ga radila a zarekla sam se da ga nikada više neću raditi...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od SannI-AlL 13/5/2013, 17:26

Ja bila prošle nedelje na pregledu,a danas na UZ.Sve ok ginekološki.Zaključak-hormoni prolupali.Čekam ciklus-kasni mi par dana,ali to je sad diskutabilno kad ću i dobiti,jer sam se iscurela za ovih mesec i po.Kaže dr,ajd da ne krenem sa hormonima odma,nego kad dobijem ciklus,ako se produži,onda da dođem pa će mi dati th.Složila sam se iz odma.Verujem da će se stabilizovati i bez th,to jest ,nadam se.
Tulumbina,bila li si kod dr?
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od korpica 15/6/2013, 23:05

Da li je neka cura imala ovakav problem:roll:
Od 16 aprila,pisah vec,curka braonkasto,pa krvarenje,prave mi se pauze oko nedelju dana,onda negde oko 20 maja odem na uz(naravno,uletim kad je curkanje stalo)endometrijalni polip,dr kaze mali da ponovimo uz za mesec dana.To nesto dodje ovih dana.Onda mi nakon uz krene ponovo,meni licilo na normalan ciklus,stalo pre,pa,nema ni 2 nedelje da bi mi juce ponovo krenulo krvarenje,doduse,nista obilno,prolazim sa dnevnim uloskom,ali ovo meni nista nije kako treba:roll:
Savet neki molim,jer imala neka cura slicno iskustvo?
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od korpica 15/6/2013, 23:06

Sta je sa ovim smajlicima?
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od fight&faith 15/6/2013, 23:46

korpica ::Da li je neka cura imala ovakav problem:roll:
Od 16 aprila,pisah vec,curka braonkasto,pa krvarenje,prave mi se pauze oko nedelju dana,onda negde oko 20 maja odem na uz(naravno,uletim kad je curkanje stalo)endometrijalni polip,dr kaze mali da ponovimo uz za mesec dana.To nesto dodje ovih dana.Onda mi nakon uz krene ponovo,meni licilo na normalan ciklus,stalo pre,pa,nema ni 2 nedelje da bi mi juce ponovo krenulo krvarenje,doduse,nista obilno,prolazim sa dnevnim uloskom,ali ovo meni nista nije kako treba:roll:
Savet neki molim,jer imala neka cura slicno iskustvo?

Za taj endometrijalni polip ne zam, ali se desilo da prvo kao da dobijem normalno, a onda krvarim i krvuckam oko mesec i po. Strasno... stalo je samo od sebe, ali mi posle stimulacije ciklus potpuno flipne. E sad da li je to zato sto sam imala jake stimulacije (oko 80) ili bih tako reagovala u svakom slucaju ne znam. Smajlici su se nesto smanjili pa ih je teze pronaci ... treba lupa ...a nekad i nestanu  Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od JocY 15/6/2013, 23:51

Evo i mog iskustva. Posle svake VTO su mi ciklusi bili uzas, kasni mi po nedelju dana, onda dobijem normalno a zatim mi traje krvaruckanje po 20 i vise dana i bilo je potrebno i do tri meseca da se stabilizuje. Prof Vasiljevic mi je rekao da to tako mora jer je bila jaka stimulacija i da treba dati organizmu vremena da se sam vrati u normalu. Tako je i bilo. Posle tri meseca se sve polako vratilo u normalu. E da i meni su kao videli neki polip posle stimulacije ali ga nije bilo kad sam radila histeroskopiju posle tri meseca.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od korpica 16/6/2013, 00:17

Hvala vam cure.Sad mi je malo lakse.Znaci treba vremena da se sve vrati u normalu.Ja histeroskopiju i planiram da odradim pred drugu vto pa i ako taj polip ostane resicemo se i njega:D
Mislim,rezultate planiram da vadim vec mesec dana ali od ovog curkanja nema sanse da bilo sta uradim.Znam samo da para i para dadoh na uloske,sto dnevne,sto normalne.Sta radim,samo idem u prodavnicu i grabim iste,strasno.Jos cu i neku infekciju navuci:roll:
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od tulumba 16/6/2013, 22:45

Draga moja,meni je posle prve neuspele VTO ciklus kasnio 2 ipo meseca Rolling Eyes
Baš sam se zabrinula,ali evo sada nekako je sve došlo na svoje...Mora tako jer smo ipak primale jake stimulacije tj hormonske bombe...
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od tetreb 17/6/2013, 17:08

Kada treba ići na UZ posle vto i posle stimulacije meni je došlo sve ok samo sto je bilo obilnije.
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od BiKsi :) 17/6/2013, 20:11

Ja se posle prve vto ne secam da sam uopste isla na neku kontrolu, dok nisam trebala briseve i tako to proveriti. A drugi put sam posle dve nedelje od bete, kad niceg nije bilo na uz, dr me fino pregledao, konstatovao da nema ploda, da cu dobiti nakon par dana kad prestanem sa utrogestanom, tako i bilo, i posle nisam ni išla opet. Ti otidji za dve nedelje, čisto da ti potvrde da je sve ok.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od Sofija Veks 25/6/2013, 13:31

Cao drage moje

Evo da se i ja prijavim...Posle nazalost prvog neuspesnog VTO-a (prva Beta bila dobra, onda u narednim danima sporo se uvecavala, i onda je krenula da pada No) prestala sam pre 5 dana sa terapijom (uterogestan i inekcije progesterona) i nista od vestice...Dr ovde mi rekla da ce stici za 2-3 dana, medjutim "stigao" mi je samo braon iscedak, otrpilike jednom dnevno i to je to...cekam veštica pa sta bude...

cvet
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od AriesGirl 25/6/2013, 16:50

korpica ::Da li je neka cura imala ovakav problem:roll:
Od 16 aprila,pisah vec,curka braonkasto,pa krvarenje,prave mi se pauze oko nedelju dana,onda negde oko 20 maja odem na uz(naravno,uletim kad je curkanje stalo)endometrijalni polip,dr kaze mali da ponovimo uz za mesec dana.To nesto dodje ovih dana.Onda mi nakon uz krene ponovo,meni licilo na normalan ciklus,stalo pre,pa,nema ni 2 nedelje da bi mi juce ponovo krenulo krvarenje,doduse,nista obilno,prolazim sa dnevnim uloskom,ali ovo meni nista nije kako treba:roll:
Savet neki molim,jer imala neka cura slicno iskustvo?
Ja sam imala polip i operisala sam ga. Karakteristicno za polip je to da dolazi do krvarenja izmedju ciklusa. Meni je krvarenje (braon curkanje) kretalo 5-6 dana pred ciklus i na to se redovno nastavljala menstruacija. Kad se resis polipa, sve ce se vratiti u normalu, ne brini. c
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od makac71 15/5/2014, 22:04

Meni je posle svake neuspesne VTO bilo prilicno normalno, braon, bolno... ali ovaj put me jajnik iz kog je amputirana celija, boli vec mesec i po. prva  veštica posle 22 dana, a druga posle 31 dana. Isla sam na ultra zvuk, sve je ok, ali mene boli, narocito kad sedim ili povijam nogu. Da li se vama to desavalo?
makac71
makac71

Broj poruka : 226
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od luckystar74 24/6/2014, 08:56

Ciklus mi je trajao desetak dana a od tada evo vec 16. ide mi brao sekret. Citam da se i vama to desavalo. Neke moje drugarice mi kazu da idem kod dr, a ja sve izbegavam posto idem iduce nedelje u utorak na kontrolu pa mi sve bzv da idem ranije jer treba i neke analize da odradim pre toga.
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 4 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu