KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ciklusi posle stimulacije

+24
tetreb
JocY
fight&faith
korpica
SannI-AlL
tulumba
BiKsi :)
saska1
ninica2
neca73
noja
kiki
julija
Vuchica
karakaca
Dacaa
LaFolie
Orline
anna
kasia
mika81
nabla
kristina33
bokica
28 posters

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od Dacaa 15/1/2013, 21:13

Nista nisam dobila.Kaze dr da ne vidi nikakav problem i kao doce sama menstr.Mada mozda sam i trebala nesto da dobijem.Treba to docekati.... Sleep Nisam od onih strpljivih Rolling Eyes
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od julija 15/1/2013, 21:43

neka Daco i meni bi bilo draze da ne moram nista da uzimam nego da cekam prirodno da dodje sama veštica ali moram da jurim ovu histero zbog polipa a sve to naravno zbog prikupljanja dokumentacije za dalje....
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od karakaca 17/1/2013, 00:28

Ceo dan na poslu sam trcala do toaleta jer me stomak bas boleo izgleda da ce druga od VTO da dodje ranije sto je pravo cudo. Daco Julija sta se dogadja kod vas
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od julija 17/1/2013, 00:34

nista draga Karakaca jedino sto znam da mi je endo debeo 15,6 mm a zasto mi je izostala meca ovaj mesec nemam pojma znam samo da je beta sigurno negativna!!! No e sad posto mene kopka sta je otici cu sutra privatna na UZ pa cu nadam se saznati...
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od kiki 17/1/2013, 11:51

Evo i mojih iskustava. Posle prve vto treci dan menstruacije sam dobila nezapamcene bolove (inace su mi bolne) ,nisam mogla da sedim, lezim, hodam, posle nekoliko nimulida i brufena je bilo malo bolje. Posle druge vto sam ocekivala isto ali taj ciklus je bio kao svaki drugi. Posle poslednje vto, u decembru 2012. opet jaki bolovi(ne kao prvi put), prvih 3-4 dana su izlazili zaista zastrasujuci delovi endometrijuma pretpostavljam(doktor mi je rekao da ce se to desiti jer sam ovog puta 'malo' bila trudna ali plodovi nisu opstali nazalost) i krvarenje je trajalo 15 dana.
Inace Julija potpuno razumem kako se osecas. Prva dva puta sam bila toliko tuzna posle saznanja da nisam trudna da sam mislila da nikad necu prestati da placem ili da nikad vise necu moci da se smejem, vodim ljubav ,druzim se,...Ali onda sam resila da idem dalje i da se ne predajem.A sasvim je normalno da se tako osecas sobzitom kroz kakve stresove prolazimo.
kiki
kiki

Broj poruka : 21
Godina : 50
Location : izmedju Beograda i Utrehta!
Datum upisa : 08.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od julija 17/1/2013, 12:25

kiki osmeh srce
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od Dacaa 17/1/2013, 21:45

Evo me cure drage.Zadnja je bila 30.11.2012 prosle godine znaci Shocked v  b Danas je poceo onaj braon sekret.I boli me stomak od juce ono bas bas!Pre je bilo kad pocne to brao obicno dobijem ubrzo a sad videcemo.Malo sam vezbala pa sam bas skakala igra mozda je od toga v f Dace Bog da dodje sutra da vec jednom krene!
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od noja 17/1/2013, 22:23

Daco verovatno krece , prati ovulaciju ovaj mesec !
Moj ciklus pred postupak je bio na 50 dan izvadila sam hormone i nisu bili tako losi

,
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od karakaca 17/1/2013, 23:02

Daco ti si veštica uplasila vezbanjem pa se ona predala  b kako zvuci jos prosle godine. Izgleda da si se ti malo zagrejala da je proradila i cirkulacija samo vezbaj. Ti si Doco mila moja dokaz koliko smo mi jake preplakale smo svoje a onda trening,poso sve po starom pa ti si zasluzila as queen
osmeh srce zagrljaj I naravno najvecu srecu beba beba
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od julija 18/1/2013, 00:07

Dacooo ajde ajde krece :))))
ja jos nisam pocela sa Orgametrilom nesto se sve nadam krenuce samo od sebe.... Shocked
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od Dacaa 18/1/2013, 11:48

E kod mene i dalje ono braon po malo Mad Rolling Eyes Sve zivo boli ma eto samo sto nije v  b
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od julija 18/1/2013, 12:20

e i meni napokon pms simptomi-stomak grudi bole uf nadam se da ce krenuti samo od sebe da ne pijem ovaj Orgametril....Dacoooo zagrljaj
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od julija 20/1/2013, 14:14

Dacoo kako je mila sta se desava?
evo ja i dalje ne dobijam pa otisla juce privatno na UZ (45.dc) i kaze dr ovako:
"Uterus u AVF, sa suspektnom adenomiozom na zadnjem zidu materice,subendometrijalno.Endometrijum kasna II faza, nehomogen, ali bez jasno vidljivih anomalija gradje.Desni jajnik anovulatoran, slobodan, uobicajene velicine i oblika.Levi jajnik sa zutim telom, uobicajene velicine i oblika. Nema slobodne tecnosti u maloj karlici.Ne vizualizuju se jajovodi obostrano.
Obzirom da je izostala menstruacija u januaru, i da su prethodno uradjeni betaHCG nalazi negativni, savetuje se da se jos jednom ponovi beta HCG i ukoliko je ponovo negativan, da se ukljuci th.Orgametril 2X1 na dan 5 dana.Nakon toga poceti sa terapijom Mikroginon do eventualne histeroskopije koja je zakazana 20.februara.
Oko 5 dana ciklusa ponoviti UZ da bi se potvrdilo ili iskljucilo postojanje polipa u matericnoj dupli"
e sad ja koliko sam razumela jajnici mirni nista ne rade pa ne bi ni menstruacije zbog:
a)levi jajnik tumaci ovo zuto telo ko plod pa nema menzisa
b)upravo sam usla u menopauzu affraid
ako bi neko mogao mozda malo da mi ovo protumaci ili prokomentarise bila bih vam zahvalna jer sam se ja bas affraid juce kad se spomenulo da sam vec u menopauzi!!!
trudna nisam 100 % jer sam vec 2 puta radila betu u 2 razlicite laboratorije i bilo je <0.1 i <1.0
cini mi se da je na ovoj temi neka od cura spominjala neku cistu zutog tela?jel to to?
bas sam se smorila No ako sam usla u menopauzu...
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od Dacaa 21/1/2013, 20:20

Ma kakva menopauza!!! fd Veruj mi nisam cula za tu cistu zutog tela...mozda ti je kao i meni.Jednostavno hormoni siznuli!Meni i dalje po malo ide onog braon sekreta....Jos nisam dobila.Sutra cu da kupim onaj femisan a.To su kapi na biljnoj bazi.To mi je bilo super posle porodjaja kad sam imala bolne menstruacije.Nista me nije bolelo a i redovno sam dobijala.Imam policisticne jajnike a to je dobro za to.I sad mi je gin.reko imate takve jajnike ali nikakvu specijalnu cistu koja je velika a to znaci da imam manjih cista koje su normalne za policist.jajnike. Rolling Eyes I sad cu da cekam izbora nemam...Nadam se da ce neko da ti se javi i da objasni sta je ta cista zutog tela?! c
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od noja 22/1/2013, 18:00

Laicki objasnjenje znaci imala si ovulaciju i bas iz tog jajnika
, e sad da li se nesto zakacilo to ces jos videti,
kad ona ostane duze tu valjda se stvori cista ako je vec menstruacija trebala doci
Evo recimo moja sadasnja trudnoca je iz desnog jajnika i na njemu se vidi zuto telo, tako nekako, cure nek se nadovezu,
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od neca73 23/1/2013, 14:32

cini mi se da je na ovoj temi neka od cura spominjala neku cistu zutog tela?jel to to?
bas sam se smorila No ako sam usla u menopauzu...[/quote]

ja sam pominjala cistu zutog tela, nakon ciklusa sa stimulacijom, ali ne na ovoj temi.
cista zutog tela se stvara kada folikul pukne, ali ne pravilno, vec pocne da se puni krvlju i tako umesto zutog tela nastaje cista zutog tela.
ja sam je dobijala tri puta za redom u stimulisanim ciklusima klomifen + pregnil. (naknadno se ispostavilo, da se to desvalo jer mi je pregnil davan prerano, promenila sam lekara naravno).
moje cu bile velicine oko 5cm.
nazalost nakon tri takva ciklusa, su mi merili i FSH i AMH i brojali AF - i nista nije valjalo (naknadno mi je drugi lekar objasnio da ti rezultati nisu merodavni, i da se folikuli ne broje kada na jajniku postoji cista).

da li su ti rekli, da li je u pitanju cista zutog tela, ili su samo konstatovali prisustvo zutog tela?

u svakom slucaju menopauza nije, ne brini, i mene je to plasilo posle svega sto mi se desilo.

neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od neca73 23/1/2013, 14:36

[quote="Dacaa"]Sutra cu da kupim onaj femisan a.To su kapi na biljnoj bazi.

Meni je puno pomogao femisan a i cista zutog tela se brzo povukla.
Doduse pila sam i mikroginon jedan mesec, da bi se jajnici odmorili od stimulacije.

neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od julija 23/1/2013, 14:44

Daco Noja osmeh srce hvala
Neco evo dobih ja napokon pa cemo videti posle vestice na kontrolnom UZ sta je i kako je ali dr nije konstatovao cistu vec samo zuto telo,pa sam ja mislila da cim zuto telo ostane toliko dugo mora da je automatski i cista?
uf hvala puno i tebi mila bas sam se bila uplasila od menopauze affraid
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od Dacaa 23/1/2013, 16:27

Julija stigla veštica !!!!Zene ovo mora da se zalije  b v Moja nikako da stigne!Jos nista.... c Bas kazem muzu sinoc jos malo pa to ce biti mesec dana kako mi kasni...Strasno kako tako malo hormona napravi zbrku v
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od karakaca 23/1/2013, 17:54

Daco pa kad za Julijinu veštica cemo da zalijemo sta cemo kad dodje tvoja navijači2  b Moja danas dosla sve je u redu izgleda sa mojim ciklusima ali mm se razocarao bio je siguran da je sad uspelo, lepo ja kazem da nisam ja te srece ali se prvi put radujem veštica jer je dosla na vreme
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od julija 23/1/2013, 20:31

Dacao stigla jeeeeee igracice igracice igracice
sto kazes Karakaca samo nek je razloga za zalivanje zalivanje Wink
e i ja sam joj se obradovala o nikad pre sestro slatka
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od Dacaa 23/1/2013, 22:38

Ma super sto vam je stigla!Sto pre da vam se organizam oporavi. yes Meni ide sve jace braon uskoro ce sreca trebalo bi v  b
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od julija 24/1/2013, 00:14

Daco osmeh srce
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od julija 24/1/2013, 10:30

znaci zene odliv!!!!meni su inace obilni i dugi ciklusi i puni ugrusaka ali sad je ihaaaaaaaaaa,neka valjda se cisti sve yes
Daco vici kad stigne pa da zalijemo igra
julija
julija

Broj poruka : 390
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 08.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od karakaca 24/1/2013, 21:45

Julija isti slucaj i kod mene bas me panika uhvatila danas se ne zaustavlja, a sto me boleo stomak...obicno izbegavam da popijem nesto protiv bolova danas nisam mogla da izdrzim i celo popodne sam prelezala jos sam bila sama pa mi je bilo super.
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

ciklusi posle stimulacije - Ciklusi posle stimulacije - Page 2 Empty Re: Ciklusi posle stimulacije

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu