KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 5 od 20 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Sledeći

Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 10/1/2010, 16:27

Meni tm i dever liče a i maki nije daleko iste oči kao njihove [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 10/1/2010, 21:26

maro korindjanje ti je za badnje vece kad deca idu od kuce do kuce i recituju ili pevaju pesmice i ti im onda das darove voce bilo koje ,bombone ,cokolade,keksove ma sta ti padne na pamet.
hepi imaju malo lika samo sto je dever bucmastiji
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od adriatika 11/1/2010, 13:42

Preslatka je.Lutka mala[Only admins are allowed to see this image]
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 17/1/2010, 11:05

DRAGA DEVOJCICE, SRECAN TI 1. RODJENDAN I DA ZIVIS JOS MNOGO GODINA SRECNA I ZADOVOLJNA [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 17/1/2010, 11:11

SREĆAN ROĐENDAN MAKI SREĆICE NAŠA [Only admins are allowed to see this image]
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 17/1/2010, 11:13

SRECAN 1 RODJENDAN DEVOJCICE MILA
DA SI ZIVA,ZDRAVAS I SRECNA SVOJIM RODITELJIMA 100 GODINA
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 17/1/2010, 16:57

[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od bebko 17/1/2010, 19:16

[Only admins are allowed to see this image]
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 17/1/2010, 21:33

16.1.2010. PRVI RODJENDAN
DANAS JE INACE 2 MESECA I 10 DANA sa nama i slavimo prvi rodjendan.
bilo je jako lepo 16 dece i 18 odraslih neracunajuci nas ukucane i nju i danas nam je jos bilo 4 odrasle osobe sto nisu mogle doci za rodjendan.maki je bila super celo vreme se igrala sa decicom i sve joj nejasno kako toliko dece odjednom kod nje u sobi.mama joj je napravila 2 torte na jednoj je stavila i barbiku lutku sto su deca bila odusevljena sa njom a druga je bila obicno sa slagom ukrasena.stric nam je uzeo vatromen pa smo u pola 8 pustali sto su svi bili odusevljeni a maki je gledala i nije joj bilo jasno sta se desava.bilo je 19 raketa sto je za mene skupo odnosno bacanje para jer je kostao 2.500 din bolje da je nesto drugo uzeo ali kaze neinteresuje ga sve ce za nju da da jer je obozava.
princeza je bila budna do pola 12 uvece jer su zadnji gosti otisli oko pola 11 pa dok smo se sredili za spavanje i dok smo se mazili jedva je legla jer joj se nije spavalo a mama pala sa nogu i umorna a ona bi jos da se igra a mamu jos cekalo posla da opere sve te case i tanjire da joj neostane nista za sutra.
hvala tetkama sto su se setili naseg rodjendana i cestitali nam
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Niki-Kiki 17/1/2010, 22:26

Srecan rodjendan malena i da ti se sve zelje ispune [Only admins are allowed to see this image] . Nino vidim da je proslava bila na nivou male princezice [Only admins are allowed to see this image]
Niki-Kiki
Niki-Kiki

Broj poruka : 1860
Godina : 53
Location : Lisabon
Datum upisa : 24.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nesalela 18/1/2010, 10:37

[Only admins are allowed to see this image]
[Only admins are allowed to see this image]





[Only admins are allowed to see this image]
nesalela
nesalela

Broj poruka : 3879
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 1/2/2010, 18:57

Zaista mora da je bilo uživanje kada je bilo 16-oro dece likeit Daj draga da vidimo sliku od torta i kako je bilo na rođišu Very Happy Neka nemoj s esekirati za strica i treba i stričevi i tetke da troše pare na decu nego šta yes srca Divno što je maki uživala.Kako ste sada, šta maki radi.Ajd daj neku fotkicu osmeh srce i ljubi mi to malo zlato poljubac
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 2/2/2010, 11:00

Bravo za lepo proveden rodjendan. Mogu zamisliti Marijino odusevljenje, puna kuca dece, jupiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!
Kada budes imala vrfemena postavi koju fotku.
Sta radite vas dve? Kako je Marija? [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od caci 2/2/2010, 13:33

[Only admins are allowed to see this image]
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 2/2/2010, 21:41

nikako da vam se pohvalimo da smo prohodali i to 17.1.2010 na bakin rodjendan a sutra dan posle marijinog.polako idemo po kuci i kad nije sigurna odma se spusti na guzu pa odma krene da puzi ako ima koja prepreka na putu.dali prag ili pobacane igracke pa dete nece da rizikuje da nepadne preko njih.izaso nam je jos jedan zubic i to opet gornja 4 a mama sve ceka donje zubice jer su bili vise nabrekli.znaci sad imamo ukupno10 komada.
doktorica nas je pohvalila kako vodim evidenciju u vezi vakcine jer cim je napunila godinu odvela sam je necekajuci njihov poziv.znaci sad smo sve vakcine primili do godine sledeca je krajem avgusta meseca neka revakcinacija jer je primila prosle godine 31.8.2009 pa sledeca je 31.8.2010 znaci sve lepo po redu primamo.
stric je vodio na jedan rodjendan u nedelju mali je punio godinu dana .svi koji me znaju a bili su tamo mi salju poruke na mob ili srecu i govore da je bila atrakcija a njen kika sav cveto sto su je svi lepo prihvatili.neke se zene cudile kako sam je smela pustiti sa njim samu jer kao on nezna da se brine o njoj sam akika je cak i presvlaci pelenu ako ja nisam kuci jer ostane sa babom a ona se napravi luda da nezna pa mu kaze ajde kika presvuci je a on odma trceci uradi.ja ga zezam da se uci i stice praksu jer ko zna mozda ce njemu isto trebati a inace je 76 g ili ti u maju puni 34g a nije jos ozenjen.kuma mi njegova danas prica kad god ode kod njih samo prica o mariji a da ga ni ne pitaju kako je.nego samo nju spominje.a nas dve smo se boljale da je nece prihvatiti opste jer dok smo bili u postupku usvajanja nije toliko pokazivo zainteresovanost u vezi icega.ko zna mozda se i boljo kako ce biti i da je bio ubedjen da cemo dosta cekati pa da se nenada previse.a sad cim ustane odma ide kod nas u sobu da je vidi a moja skitara vec negde nagarila dali sa tatom,dedom ili babom pa mu neobicno sto nije tu pa ga zezam da ustane oko pola 9 video bi je a ne oko 10-11 kad mi skitamo.odnosno on jadnik radi od 6-17 na gradjevini u ns pa sad kad je ovakav minus se malo odmara jer nemogu raditi u firmi pa zato malo duze spava.
evo ovoliko sigurno sam vas udavila sa pricom u vezi kikija sad ga svi tako u kuci i zovemo.pozdrav od marije ,mame i tate
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od kasia 2/2/2010, 22:38

Nina kako su leeeeeepeeeee tvoje priceeeeeeeeeee.....ja bi stalno citala o Mariji i njenom Kiki! Svaka mu cast, kako je on nezan i pazljiv i brizan. I sto ne bi pustila dete sa njim? Pa vidis kako je lepo cuva, blago Makiju al uziva lepotica [Only admins are allowed to see this image] . Svi samo oko nje, maza jedna, prava mala princeza na zrnu graska [Only admins are allowed to see this image] .
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od era 3/2/2010, 10:10

Bravo za hodanje i zubice. Sad krecu zurke i provodi i koliko se ja secam uvek je najlepse na zurkama sa stricem, tetkom ili ujakom
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od HappyGirl 3/2/2010, 16:29

Jupiiii Maki samostalno hoda!
Kiki skroz te razazumem. Pa ko još ne voli decu svoga brata ili sestre.I zvezde će kiki njoj da skida sa nebA, znam iz iskustva. I jasam za to da je daješ da ide sa kikijem, kad već oboje uživaju zašto da ne!
Nisi nas nina udavila sobodno piši uživanje je čitati osmeh srce likeit sreca poljubac
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 3/2/2010, 21:07

Bravo Marijice slatka devojcice za hodanje [Only admins are allowed to see this image] i za cetvorke i za druzenje sa Kikijem [Only admins are allowed to see this image]
Nina a slike????
Ljubim vas [Only admins are allowed to see this image]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MARA 3/2/2010, 21:16

Bravo Marija velika devojcice za prve samostalne korake,e sad ce nastati jurnjava po kuci.
Ljubi Nina tu tvoju lepoticu
I daj slikice
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od zoxa 3/2/2010, 23:05

Draga nas dugarice Marija, sa velikim zakasnjenjem.... Srecan 1. rodjendan! Bravo za korake i zubice!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 4/2/2010, 21:22

[Only admins are allowed to see this image]
ovo je mamino remek delo.nemam nijednu sliku sa rodjendana da je sama pa cu morati da je ponovo obucem tako da vam je slikam.
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Gala 4/2/2010, 22:19

Srecan rodjendan Marija, da si nam ziva i zdrava! Torta je extra! [Only admins are allowed to see this image]
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od NINA1 6/2/2010, 21:45

evo par njenih slika novijih [Only admins are allowed to see this image] ovo je slikano na dan njenog rodjendana
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Gala 6/2/2010, 22:03

Preslatka je [Only admins are allowed to see this image]
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 5 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 20 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu