KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

+61
bubi80
bak
nena beba
dacans
JAmajka
SannI-AlL
lilya
Orline
cici
korpica
lilymar
mamajednogprinca
plavaptica
MAAKKI
Masha UK
Jadraban
snedra
cufta
Tanja83
Sneza
Sara
lolipop
Jagodica-Bobica
Mirjana
bokica
Milijana
KoMetaK
dragana76ns
dr mali pariz
brinbili
nina :)
Nefertari
Simona
Struzzo
BiKsi :)
Yvonne
maša
Niki-Kiki
Tinche
vajsi
bebko
catherine290505
kasia
Agata27
lasa
Hitron-Luka
zoxa
nesalela
eni
Sami
adriatika
maus
duga76
tedi
era
MARA
HappyGirl
Jelence
caci
Gala
NINA1
65 posters

Strana 12 od 20 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći

Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 19/11/2012, 12:25

simona ona mi je poslala obrazac gde je odjava gore navewdena ali sa starim podacima njegovimi tek tad sam mogla odeni u socxijalno sa novom prijavom gde su pisali nasi podaci i mm firma koja osigurava dete i dobili na 6 meseci overenu knjizicu.mozda ce tebi dati da sama to uradis jer si u mestu istom a ja sam daleko pa smo se postom dopisivali kako ja kazem a to je trajalo po 2 nedelje dok je ona uzela knjizicu iz pisarnice a posle joj toliko trebalo da posalje meni odnosno ona je predala u pisarnicu ali oni nisu poslali jer je bila neka markica dodatna od 10 d i dok je ta markica oni nista nesalju jer nece da placaju tu dodatnu uslugu,ja sam joj rekla pa vi niste normalni ima nekom kome je jako hitno da dobiju knjizicu koji su u unutrasnjosti zbog deteta mislila sam na hranitelje a i usvojitelje kojima su oni glavni centri i da to dete nemogu voditi kod dr zbog pisljivih 10 d a ona ladno ako je markice mesec dana u opticaju mi necemo da saljemo jer ja necu iz mog dzepa da platim nego nek drzava placa. i ja opet ispala glupaca zbog njihove neodgovornosti i pisljivioh 10 d to je 2 zvake da sam joj rekla ako treba ja cu joj poslati pare da ona uplati ali je ipak sutra dan poslala odma.treba biti nekad i bezobrazan prema njima pogotovo sto je to bio zadnji nas razgovor i kontakt u vezi mikijevog usvajanja jer smo zavrsili sa njom i svim ostalim papirima sto se tice usvajanja
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 19/11/2012, 16:21

Hvala Nina :)

Evo danas me ne zovu pa cu ja sutra da zovem... nerviram se sto mi to opet odlaze vrtic ali nadam se da nece trebati ne znam koliko da se to zavrsi...

Cufta,
da, pretpostavljam da roditelji misle da najbolje cine za decu, a sud dece cemo svi saznati jednog dana kad budu veci... Meni se ta prica sa hraniteljima ipak ne cini tako jednostavna, ima tu mnogo osecanja i ovakvih i onakvih i kod mene a pretpostavljam i kod drugih, mnogo nekih dilema a eto kao kod Nine i mene i partneri mogu zauzimati delimicno ili sasvim drugaciji stav od nas. Necu sad da zatrpavam Ninin dnevnik time, vise smo pisale na ulogama...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 22/11/2012, 22:49

[Only admins are allowed to see this image]

mikijeva prva slava u porodici
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Jadraban 22/11/2012, 23:00

Andjeli. Srećna im slava
osmeh srce
Jadraban
Jadraban

Broj poruka : 357
Godina : 49
Location : Negde tu iza duge
Datum upisa : 16.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Masha UK 22/11/2012, 23:01

Nina - preslatka su ti decica...sad ih prvi put vidim...bas sam se raznezila...
vidi se da su brat i sestra...bas lice...

Nada se da ste lepo proslavili slavu...u kompletnom sastavu ove godine...

Ljubimo vas nas troje

osmeh srce
Masha UK
Masha UK

Broj poruka : 657
Location : Great Britain
Datum upisa : 03.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 22/11/2012, 23:06

hvala jadranka i masha
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 23/11/2012, 00:18

Srecna slava Nina :)

Ja znam decicu od pre, sa fb. Preslatki su osmeh srce Ja izlajkujem sve slike a i Vilenjak voli da ih gleda. Inace nema strpljenja da gleda slike duze ali za njih dvoje ima pa me pita gde su to bili pa sta su radili... Bas mi je zao sto smo daleko pa ne mogu da se druze...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od cufta 23/11/2012, 08:46

Kako su se samo zagrlili. Medenjaci jedni..... PREDIVNI SU!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 25/11/2012, 20:08

ovo je nasa prva zajednicka slika

[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 25/11/2012, 20:13

ova je gde su tata i njih dvoje zajedno a nemam gde smu sa mnom zajedno samo grupnu gde smo sve cetvoro

[Only admins are allowed to see this image]
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 25/11/2012, 20:15

nisam mogla vise smanjiti drugu sliku a prvu nisam ni smanjila a sad kad sam tela obrisati nisam mogla tako ako je hepi raspolozena nek ih smanji ako oce i ako joj smeta sto je ovoliko velika
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od MAAKKI 25/11/2012, 20:25

Nina deca su ti preslatka, ona zajednicka me je bas raspilavila, a kada sam videla njihove nogice sa modricama (ako dobro vidim) skoz se istopih smajli angel smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 25/11/2012, 20:50

maka sad sam i ja morala da vidim dali su modrice na slikama kod oboje i jesu to nam je obbicajan dekor preko leta kod oboje i to po celom telu a marija ih ima nekad po nosu jer joj on uvek strada kad padne na lice da je zezam da ima bokserski nos i da ce joj tata za 18 rodjendan dati da ide na plasticnu operaciju da bi imala lep nos jer kako je krenula imace baburu a ne nos
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od cufta 25/11/2012, 21:22

Nina, ove su jos lepse nego na Fejsbuku. Kako ti je lep Miki, ovde se lepo vidi izbliza. Nina, ti si heroj ovog kutka!!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od plavaptica 25/11/2012, 21:27

nina :) ::[Only admins are allowed to see this image]

[quote]
smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce
Nina, stvarno imas dva andjela, preslatki su zagrljaj
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 25/11/2012, 21:36

cufta ::Nina, ove su jos lepse nego na Fejsbuku. Kako ti je lep Miki, ovde se lepo vidi izbliza. Nina, ti si heroj ovog kutka!!!!



cufta jako cu se uobraziti.iskreno ja sebe nesmatrah herojem
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od cufta 25/11/2012, 21:37

ne moras, JA TE SMATRAM!!!!!!!!!!!!!!!! zagrljaj
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Simona 25/11/2012, 21:39

Nina,
ti me bas dokrajci sa ovim slikama vaseg prvog susreta... srca srca srca

I ja mislim da je Miki jako lep, Marija je vec krenula sa momcima kako je Nina pisala a kad krenu tek devojcice da se u Mikija zaljubljuju, bice Nini i njm uzbudljivo Wink
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 25/11/2012, 21:43

miki jos negovori ko mu je devojka a zato marija reseta cak se vec i udala za komsiju jer kaze njegovo prezime
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od cufta 25/11/2012, 21:46

Nina, pa ti i zeta vec dobila ku kuuuuuuuuuuu
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 25/11/2012, 21:54

da ste ih sad videlai sta rade slikala sam ih ali tek kad prebacim sa
mob slike.marija pravi stoj na rukama a miki je drzi za noge da bi
stojala ravno ali nikako da ih uhvatim u momentu da su mirni da bude
jasna slika .stvarno su mali zvkovi kako ih ja zovem ili talibani.danas
imali svinokolj i ja sve govorim nema mojih talibana napolju a svi se
cude na koga mislim i gledaju na kapilju ko ce doci kad njih dvoje na
vrata od kuce a ja evo ih talibani kad su svi poceli da se smeju kad
su njih videli ko tajfuni su doleteli u zadnje dvoriste
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od nina :) 25/11/2012, 21:55

i to koji ide u 3 razred
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od cufta 25/11/2012, 22:10

Opaaaaaa, ozbiljan tip, zna vec i mnozenje.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od maus 30/11/2012, 13:56

Bata i seka, ljubav srca ljubav srca ljubav srca
Mnogo si slatki srca srca srca srca srca srca srca srca srca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Mirjana 4/12/2012, 22:09

nina :) ::miki jos negovori ko mu je devojka a zato marija reseta cak se vec i udala za komsiju jer kaze njegovo prezime
O pa čestitam lol! Opasna je Marija, a oboje su slatki skroz srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija - Page 12 Empty Re: Dnevnik moja dva usvojena anđela- Marije i Mikija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 20 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu