KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

+22
korpica
Marija86
Ema78
inda
anak
sareni leptir
Kamilica
LaFolie
BiKsi :)
almeide
Ica
dr mali pariz
Zoka83
dacca
Zaneta
djole42
maja76
bak
Bibica
kasia
HappyGirl
nena beba
26 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od dacca 19/9/2010, 09:53

Nije pravo mjesto, ali ako mi mozete pomoci i povezati nekako sa muskum polnim hormonima. Mm je vadio nalaz koi izgleda ovako:
FSH 1.1 (1 - 14)
LH 10.2 (0.7 - 7.4 )
TSH 0.74 (0.32 - 5.2 )
testosteron 5.2 (0.1 - 12 )
dacca
dacca

Broj poruka : 254
Datum upisa : 10.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od dr mali pariz 19/9/2010, 14:41

Dacco,pošto tražiš mišljenje laika Wink da probmo...mada ne sumnam da i sama vidiš gde je uzrok lošem spermogramu...FSH jako nizak,a LH baš visok...
kakav raspon kod m. treba da bude-ne znam,ali ne treba biti mnogo mudar i uvideti da mu nisu dobri hormnoni.Ostatak mi deluje o.k.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od Ica 22/11/2010, 01:21

Koliko ja znam, FSH ne sme da bude uvecan, ok je kad je u granicama. Kada je uvecano 3 puta od normalnog, stanje je ireverzibilno, znaci, nepromenljivo. Njemu je ok (mislim). To urolog treba da vam kaze.
Ica
Ica

Broj poruka : 13
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 20.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od almeide 25/3/2011, 22:24

Nikad ne odusajte drage i dragi moji!!!!!

Moj muz ima 125 000 broj spermatozoida. Pio je oko mesec dana Proxeed i ja sam ostala trudna na prirodan nacin. Sada nasa slaka cerkica ima 18 meseci. Pre toga smo pokusavali da imamo dete oko 2 i po godine.

Uradili smo IUI pre par meseci, muz je pio Proxeed vise od 3 meseca pre toga, i nismo uspeli da zatrudnimo ponovo, sada se opet spremamo za IUI (pio je Proxeed vise od 6 meseci) i nadamo da ce ovoga puta upaliti.

Svima mnogo sreca!!!

almeide

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od BiKsi :) 25/3/2011, 23:23

Almeide, divne vesti nam donosiš i ohrabruješ! Hvala! Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 612963 Uživajte i nek vam ovaj put ivi upali!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od LaFolie 8/8/2011, 13:35

Moja sestra varala muza (muz tada nije bio u srbiji) sa covekom koji nikada nije dobio decu, ima jedva 2 miliona spermica, lecio se ko Vinke Vukotic itd, isao sa bivsom zenom na vantelesne, ma svasta.... I odustao, napunio 50 i ona racunala da on ne moze da ima decu. Ostala je trudna - dobila je fras kada je shvatila sta se desilo!!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od Kamilica 8/8/2011, 13:44

Pa super, čovek će imati dete!!! Dete nikad nije greška, jedino nije lepo što je varala.
Šta bih ja dala da mi se to desi!!! trudnica
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od LaFolie 8/8/2011, 13:44

ona je abortirala i nije mu rekla
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od Kamilica 8/8/2011, 13:50

Auuu!!! Baš mi je žao!!!To je grehota.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od LaFolie 8/8/2011, 13:58

moj muz je cutao danima kada je cuo. Nismo mogli da verujemo
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od sareni leptir 27/4/2012, 22:37

ma lepota ....nema staaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tuga h
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od anak 11/5/2012, 16:47

Cccccc...... No
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od inda 6/9/2012, 18:42

drage devojke i buduce mame!evo i ja da podelim moje iskustvo sa losim spermogramom.....nasa borba je pocela pre cetiri godine moj muz se lecio dijagnoza oligoastenospermoja kod profesora dr micic save u klinickom bg imao je razne terapije nekad je bilo poboljsanja nekad ne svi su nam rekli da prirpdno nema sanse pa smo krenuli na vto u novom sadu i tamo su nam rekli da rezultati mogu da uspeju samo putem vto brzo smo odustali da napravimo mali predah od svega pa dalje bilo je to prosle godine u novembru da cuda postoje to smo se uverili i pored loseg spermograma ja sam ostala u drugom stanju ove godine u novembru dobicemo bebu!!! zelim svima puno srece svim buducim mamama!!

inda

Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od Ema78 6/9/2012, 19:01

Inda, nek je sa srecom !!!!

ljubav
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od sareni leptir 6/9/2012, 23:39

INDA,cestitam! svaka cast! moj mm ima los spermogram i rekli su nam (iako on ima vec 2 dece),da nema sanse-prirodnim putem da ostanem trudna! .....pr god sam bila na vto i imala spontani,sada se opet spremamo cim puste privatnike u rad.....moj mm gaji nadu da do trudnoce ipak moze doci prirodno,a ja sam ubedjena da od toga nema nista.za sada koristimo zastitu,zbog ureapalzme koju leci.....i mislim da cemo i ubuduce koristiti svedo vto.za svaki slucaj zbog tih bakterija.znam da nemozemo prirodnim putem da resimo problem zaceca i zasto onda nebi koristili zastitu?! ...inace bebu pokusavamo da dobijem 5 god...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od Marija86 7/9/2012, 09:15

ne znam da li sam pisala ovde..mm operisao varicocelu pre 4 godine,nista se nije desavalo niti je doslo do poboljsanja..otisli na jednu vto jedva skupili spermice nije uspelo,druga vto -rodila se Lola i posle dva meseca od porodjaja ostala trudna prirodno Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od inda 10/9/2012, 15:13

drage buduce mame i one sto tek trebaju da budu!hvala na lepim zeljama i ja vama zelim puno snage i da istrajete u vasoj borbi do kraja!!ponekad treba se malo opustiti psiha mnogo utice na lecenje to kazem iz iskustva kad smo napravili predah irekli ma kako bude za kratko vreme ja sam ostala u drugom stanju prirodnim putem termin mi je 19 novembra i ocekujemo nasu princezu!! angel

inda

Broj poruka : 19
Datum upisa : 25.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od korpica 10/9/2012, 16:09

Inda,sve najbolje.
Cuda se ipak desavaju,a za psihu si sto posto u pravu
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od missile 11/9/2012, 14:47

LaFolie ::Moja sestra varala muza (muz tada nije bio u srbiji) sa covekom koji nikada nije dobio decu, ima jedva 2 miliona spermica, lecio se ko Vinke Vukotic itd, isao sa bivsom zenom na vantelesne, ma svasta.... I odustao, napunio 50 i ona racunala da on ne moze da ima decu. Ostala je trudna - dobila je fras kada je shvatila sta se desilo!!

Život stvarno piše romane.... Shocked
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od blizanac 26/12/2012, 09:12

mm ima 6 mil spermatozoida , da li postoji ikakva sansa da zatrudnim i dal moze neko da mi objasni postupak IUI koja je procedura,koliko se ceka i koja je cena svega toga HVALA
blizanac
blizanac

Broj poruka : 57
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od Ema78 26/12/2012, 10:48

Blizance, mnogo fakotra utice na zacece bilo prirodnim putem, bilo IUI, ili VTO. da li ste uradili sve analize, pa je doslo dotle da je samo spermogram los, ili idete prvo na IUI, pa da vidite sta dalje. Imas podforum IUI dnevnici, svasta smo tamo pisle, ako te ne mrzi procitaj. Poslacu tu pp o IUI, j sam ostala tako trudna, i pored relativno loseg nalaza...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od sareni leptir 26/12/2012, 11:33

jel 6 mil u 1mil ? moj ima 6 mil u 1mil a 15 mil u celom ejakulatu....sa tim mu je dijagnoza -oligospermija 2 (kako je kod vas ?)..nama je receno da nema sanse prirodno,i mi smo vec na drugoj vantelesnoj! ali,cita na forumima razna iskustva ,pa sam skoro procitala da je cura i sa takvom dijagnozo muskarca,ostala prirodno ...a to znaci da se cuda desavaju i da je priroda individualna za svakog od nas.pokusavajte ,nista vas ne kosta .srecno! sreca
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od blizanac 26/12/2012, 20:26

hvala ti ema procitacu :*
brbljiva da 6 mil u 1ml doktor je rekao da to ne moze da se popravi na sta sam ja ostala zaprepascena.... koristio je profertil samo 2 meseca i tako mu je rekao uzassss
blizanac
blizanac

Broj poruka : 57
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od sareni leptir 26/12/2012, 21:43

koja dijagnoza pise njemu ? mani se profertila i prokseda ,retko ko je imao boljitak od njih -ja koliko sam o tome citala .cak se desavalo da pokvare rezulatat.bolje nek uzme pojedinacno vitamine .moj mm tako pije
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od Ema78 26/12/2012, 21:46

E zaboravila sam da napisem... mm je imao losu morfologiju i posle upotrebe cinka od 15 mg dnevno, selena, vit E, bas se bio poboljsalo. Sto se tice broja, ne mogu bas da se setim, ali nije bio za pohvalu.

E sada, posto ima ASA, moralo je ili IUI ili IVF, ali kako nam je uspelo, ne znam...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma! - Page 2 Empty Re: Uspelo nam je prirodno i pored loseg spermograma!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu