KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

+61
Republica
maus
natalija
Mali Princ
Nefertari
cvrle76
liki
Mirjana
buby
majakg
jelena mb
anak
viktorija
Filippa
noja
key
JocY
maja76
Orline
Sofka
bubili2
Zoka83
Milijana
gagax81
dragana76ns
cicsa80
racili
bule74
malenaa
agata
bebko
Zaneta
Shizika
maja kg
ciklama
Kockica
djole42
*AIDA*
KoMetaK
bokica
lena
Marija86
Tinche
bobica83
Jelena*
HappyGirl
ŽenoLina
vašar
7-patuljaka
BiKsi :)
lolipop
Deni
Struzzo
dr mali pariz
heart84
MAAKKI
Sneza
Cupava
bak
catherine290505
cici
65 posters

Strana 1 od 30 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Sledeći

Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 10/4/2011, 16:44

Dobrodosle u moj dnevnik srca

Posle dugogodisnje borbe sa setrilitetom, neuspelim Iui i Ivf krenuli smo u dalju pretragu. Prvo su nam nadjena antifosfolipidan antitela. Tako samo se obratili hematologu gde pocinje nasa druga borba. Zahvaljujuci Dr Miljicu i njegovoj stucnosti, temeljnosti i azurnosti pronasli smo i pararproteinemiju. Potom je radjena steralna punkcija, gde je nadjeno nesto vise limfocita nego sto treba, zatim biopsija kosti dva puta. Rezultati u sivoj zoni kako on kaze. Radjen i snimak pluca. U iscekivanju rezultata druge bioposij, odlazi kod dr u neverici zasto opet kasni -a ona meni Vi ste trudnica as
Mojoj radosti nije bilo kraja kao mi kod mm. Nisam mogla da verujem kad mi je rekla,trazila sam da mi pokaze na monitoru da se uverim. tada je trudnoca bila 5+5nedelja.
Odlazim kod dr Miljica da bitam sta cemo dalje, bojaznost da li smem da zadrzim trudnocu ili ne. On se za glavu hvata i pita "kako bas sada? eto sta je Marfijef zakon"
Po njegovom savetu i dr iz dz primaju me u visegradsku na VTR- odeljnje nekoliko dana. Hvala Dragom Bogu dobro smo. Srculence kuca, ja se dobro osecam. Proslog cetvrtka smo pusteni kuci uz terapiju. Kontola u VTR-u 12.5.
primam terpaiju:
- Fraxsiparin 0.4ml na 12h
-aspirin 100mg 0+0+1
-pronizon 10+5+o
-gelusil lak 1+1+1
-folnak 1+0+1
-vitamin e i c
To vam je ukratko moja prica
Nadam se da cemo se druziti do kraja i razmenjivati trudnicka iskustva cvet
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od catherine290505 10/4/2011, 18:36

Draga Cici, zivot je ocigledno -cudo. Jako mi je drago da ste trudnica .
Nadam se da ce i sve ostalo biti ok.
Drzite se, navijamo za vas.
Srecno otvaranje ovog divnog dnevnika cvet cvet cvet
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od bak 10/4/2011, 18:42

Cici, moja drugarice, nisam mogla da docekam tvoj dnevnik!
Zelim da ti trudnoca do kraja bude, laka, dosadna, da te vise nikavi stresovi ne snalaze i da nam rodis jednu veliku, medenu, pametnu i zdravu bebicu CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 766699
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Cupava 10/4/2011, 19:18

Hrabra zeno, srecno otvaranje divnog dnevnika! :-)
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Sneza 10/4/2011, 19:46

Srećno otvaranje dnevnika i neka ti sve dalje bude samo pesma i to najveselija na svetu. Zaslužila si.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od MAAKKI 10/4/2011, 20:46

Cici srecno ti otvaranje ovog dnevnika i da ti trudnica bude laka i dosadna do kraja, i ovde cu da ponovim da si jedna velika hrabrica i da si stvarno zasluzila ovaj dnevnik srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od heart84 10/4/2011, 20:56

Cici sva sam se najezila citajuci, iako vec znam sta si sve prozivela, ali hvala dragom Bogu ipak si ti pobedila.
Zelim ti laganu trudnocu bez ikakvih trzavica, da sve prodje kako treba draga poljubac
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od dr mali pariz 10/4/2011, 21:07

Hrabrice naša!
ja se na Koracima pitam kad ćeš dnevnik,jer sam prelepi ticker ugledala,a ona već bila vredna Very Happy
Neka je sa srećom trudnoća,i nek bude lagana i školski dosadna,kad se već do nje uz tolike peripetije došlo.
Neka je sa srećom i vaš-Ciculjski dnevnik!
CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 275568 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 275568 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Struzzo 10/4/2011, 21:29

Draga Cici, presrećna sam što ti se desilo najlepše čudo prirode!!! Very Happy
Nikad neću zaboraviti sa kakvim si tugom, a ja istom tolikom čitala tvoj post u vreme biopsije kada si pomenula da izgleda da se moraš pomiriti da nikad nećeš stići do bebe...divnog li obrta, zar ne... radost yes
Ljubim te puno i mazi stomače!!!
Uživaj...
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1
srce srce srce srce srce srce srce
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Deni 10/4/2011, 22:04

Cici,

Eh, s' kakvom radoscu ulazim na stranice tvog TRUDNICKOG dnevnika !
Duso, neka ti trudnoca bude skolska i dosadna i da nam rodis jednu lepu rumenu bebicu smajli angel
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od lolipop 10/4/2011, 22:47

Ej Ciculjčići maleni, divno je vidjeti vaš trudnički dnevnik.Želim da vam trudnoća bude lagana, i školska.
Da mali Cici uveseli i tvoj i naš život. Ljubci za oboje
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od BiKsi :) 10/4/2011, 22:55

Cici, srećno otvaranje trudničkog dnevnika, da ti trudnoća protekne lagano, bez trzavica, nerviranja i dodatnih stresiranja! Da ciculjče raste i napreduje, i da za 30 nedelja navijamo za lagan porodjaj!

Ciculjče je tvoje sunce, koje se stidljivo i iznenada pojavilo nakon onog oblačnog vremena!

Želim ti bezbrižne dane u nastavku trudnoće!
CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 275568 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 543728 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 275568 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 543728 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 275568 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 543728 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 275568 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 543728
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 10/4/2011, 23:14

Drugarice moje, doslo je vreme da malo odanem dusom a i vi samnom likeit
Bilo je cupavo kao sto znate, nadam se da je to iza nas i sad gledamo samo napred Very Happy
Nasa borba je tek pocela ali znam i veujem da cemo zajednickim snagama izgurati do kraja, kako rece Biksi "da navijamo za lagani porod"
Deni, i meni je malo lakse
Struzzo, obrt je vise nego neverovatan, hvala Bogu u pozitivnom smeru. Ponekad ne mogu da poverujem da sam trudna ali me mala tibica koja je pocela da se vidi podseca na to x
Za sve vas d i poljubac
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od 7-patuljaka 11/4/2011, 08:13

Draga Cici, nadam se da je ono najgore iza tebe! Konačno da se sa tobom družimo i na ovim prelepim stranama kutka, a ne samo na temama: Ž. sterilitet, Imunologija, Hormoni...Uživaj u svakom trenutku svoje trudnoće!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od vašar 11/4/2011, 08:32

Cici,neka ovim stranama vlada samo sreca i radost!To si zasluzila!Uzivaj,draga! cveće poljubac smajli angel
vašar
vašar

Broj poruka : 1680
Godina : 44
Location : Subotica
Datum upisa : 28.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od ŽenoLina 11/4/2011, 09:25

Draga Cici,

ti i tvoja trudnoća ste jedno pravo pozitivno čudo. Uživaj u svakom njenom trenutku i mi se silno radujemo sa tobom. Sve naj, naj ti želim sunny
ŽenoLina
ŽenoLina

Broj poruka : 545
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 02.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od HappyGirl 11/4/2011, 10:50

Cicuška, čestitam ti i oduševiljena sam raspletom događaja likeit
Neka ti trudnoća bude lagana i puna radosti. Baš sam srećna zbog vas as
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Jelena* 11/4/2011, 11:07

Cici srecno otvaranje trudnickog dnevnika CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 275568 Bas si me obradovala,cestitam od srca i zelim ti mirnu i skolsku trudocu CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 275568
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od bobica83 11/4/2011, 12:04

draga srecno otvaranje dnevnika i neka ti trudnoca bude najdosadnija moguca!
posle kise uvek bude sunce!
ljubimo te puno!!
CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 670661
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Tinche 11/4/2011, 13:01

Dragi nasi mali Cici i mama Cici!!! CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 995453

Bas sam se obradovala lepom obrtu i novom dnevniku!
CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 47111

Sracno vam i lagano bilo!!! CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 490909

Mazi tibicu! CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 523476
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Marija86 11/4/2011, 13:05

Cici divno...vi ste dokaz da je u zivotu sve moguce..i da posle kise uvek dodje sunce usne ljubav ljubav
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od lena 11/4/2011, 13:25

SRECNO OTVARANJE TD!!!!!!!!!!!!

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 543728 CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) 995453
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od bokica 11/4/2011, 13:28

Cici srecno otvaranje dnevnika. Sada je sve ruzno iza tebe i samo hrabro napred.


Da li znas ko je bio imunolog koji je konsultovan sa Miljicem u vezi tvog slucaja?
Pitam te jer ja kada sam bila to su zapravo bili alergolozi koji se pri tom zovu i imunolozi i nemaju bas nekog znanja o ovoj tematici. Ova moja nije imala pojma pa je konsultovala neku prof. Bonaci.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od KoMetaK 11/4/2011, 15:39

Cici, srecno ti otvaranje trudnickog dnevnika! Very Happy
Neka ti trudnoca bude sto laksa! Tvoja prica daje snage svima nama, da se sve moze! osmeh srce Uzivaj i mazi trudnica
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od cici 11/4/2011, 16:35

Dansa smo zavrsili dve stvari:
-bili u genckom savetovalistu u Gaku- zbog snimanja pluca u ranlj trudnoci tj nisam ni znala da sam trudna i biopsija koje su radjene. Smatraju da nema potrebe za amiosintezom niti cupicama. Iskreno plasila sam se, ali valjda znaju sta rade. oni ne preporucuju te invazivne metode bez potrebe.
-zakazali smo dabl test za 4.5 u frontu jer u gaku nema mesta
Bokice, ja jesam kod prof Bonaci od pocetka. Nju je Miljic i konsultovao,kazu da jako lepo saradjuju. Ona mi je uzela broj mob i rekla da ce mi se javiti kad se konsultuje sa njim sta je najbolje za mene. Javljam jel odrzala rec.

Hvala vam na lepim zeljama likeit
Kutak mi je doneo srecu igra

Sada sam malo mirnija, do 20.4 udri brugu na vesenje, bez lekara i cekanja redova. Ustavri moram po boce u petakali mi to nije tesko.
ljubav
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :))) Empty Re: CICI je prirodno trudna-mali Cici raste :)))

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 30 1, 2, 3 ... 15 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu