KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rijaliti shoui

+13
catherine290505
Simona
djole42
dr mali pariz
Jeckie
tuli
kasia
MARA
NINA1
maus
Sami
HappyGirl
eni
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Rijaliti shoui - Page 2 Empty Re: Rijaliti shoui

Počalji od cicsa80 20/2/2011, 23:20

Very Happy pozdrav!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rijaliti shoui - Page 2 Empty Re: Rijaliti shoui

Počalji od HappyGirl 21/2/2011, 19:22

pozdrav koleginice Laughing
Ne znam cicsa da li paše da kada radite barok pustiš i ovu varijantu pachelbela ali mene ovaj koreanac uvek podigne iz mrtvih sa aranžmanom Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Rijaliti shoui - Page 2 Empty Re: Rijaliti shoui

Počalji od cicsa80 21/2/2011, 21:23

smiledraw Naravno da pase a to je i jedna od varijanti kako ih privuci da cuju nesto drugacije a dobro, "staro u novom ruhu" Very Happy Hvala na ovome puuuuuno! Posto volis Baha, sigurno znas da je bila manifestacija "24 sata Baha"-Njegova dela u razlicitim aranzmanima i sastavima(vokalnim i instrumentalnim). Deca otkidaju na to. sunny
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rijaliti shoui - Page 2 Empty Re: Rijaliti shoui

Počalji od mumka 27/7/2011, 12:22

mi sa foruma necemo spasti svet Wink jer neznam kako koga god pitas niko ne gleda h ..
ja znam o cemu je rec i kad prebacujem kanale zadrzim se po minut-dva na rijalitiju i sve mi je jasno nemam reči nemam reči najvise se zadrzavam na dyskovery i eurosportu-sport klubu klizanje
mumka
mumka

Broj poruka : 74
Godina : 48
Location : Podgorica
Datum upisa : 25.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rijaliti shoui - Page 2 Empty Re: Rijaliti shoui

Počalji od cile 27/7/2011, 12:58

djole39 ::Nazalost mnogo ljudi gleda i uživa u tim svadjama i svakakvim dešavanjima nesvesni kuda ih to vodi.....Nekima je to postao jedini vid zabave ,učesnike gledaju ko najbolje prijatelje ili najgore neprijatelje....
Svako ima prava na svoj izbor svega pa i onoga što će gledati ,lično svima koji gledaju savetujem da posete najblizu biblioteku i po ceni od 500 din,cele godine ,svaki dan mogu čitati po koju knjgu i "odživeti" nečiji život na savim drugačiji ,lepši i poučniji način.

Potpisujem!! A knjige nisu ni tako skupe i uvek mozes da ih razmenjujes sa prijateljima, razgovaras o utiscima kad procitate istu knjigu, vidis stvari iz druge perspektive, ma divota jedna!

Ne lezem u krevet, a da ne procitam bar par stranica, mada najcesce zaglavim citajuci... U moju spavacu TV nece uci yes
cile
cile

Broj poruka : 33
Location : Beograd
Datum upisa : 08.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rijaliti shoui - Page 2 Empty Re: Rijaliti shoui

Počalji od Ma'at 19/8/2011, 23:36

Jedino sto znam da pogledam je "Ja imam talenat" i to zbog muzike. Medjutim, na poslednji ciklus imam zamerki pa cu videti da li cu se upustati u gledanje sledeceg zbunjen .
Ma'at
Ma'at

Broj poruka : 80
Location : Serbia & Croatia
Datum upisa : 11.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Rijaliti shoui - Page 2 Empty Re: Rijaliti shoui

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu