KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rijaliti shoui

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Rijaliti shoui Empty Rijaliti shoui

Počalji od eni taj 13/10/2009, 23:28

Zene, jel pratite ili bacite oko ponekad na ove silne rijaliti shoue Veliki brat, Farma, Ja imam talenat? Rijaliti shoui Icon_wink
Ja se sinoc zablenula ko luda u Farmu. Bila je neka zurka, a Djani je bio u elementu. Pijan se bacao po kuhinjskom stolu! Strasno!!! Ne znam ko je ludji, oni sto ucestvuju u takvim glupostima ili ja sto to gledam! Ali eto.... Rijaliti shoui Icon_rolleyes
eni
eni

Broj poruka : 517
Datum upisa : 05.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rijaliti shoui Empty Re: Rijaliti shoui

Počalji od HappyGirl taj 14/10/2009, 19:22

Eni ništa ja to ne gledam. Nemam TV već nekih 15 godina.Zavrljačila ga kad sam osetila da mi uzima mnogo vremena a ne pruža ništa. Doduše ni novine ne kupujem ali poneki put kad ih neko na poslu kupi ili kod mojih vidim po neki od tih izveštaja. Šta reći sem no comment

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13655
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sami taj 14/10/2009, 20:15

Eni, ja nekad virnem na V.Bracu ali nisam jos sve pohvatala ko je ko a Farmu nisam jos pogledala niti jednu jedinu Rijaliti shoui Icon_rolleyes Rijaliti shoui 275568
Happyce srecice, neslusas narodnjake, ne gledas telku, ne citas novine pa kako se ti snalazis Rijaliti shoui Icon_lol Rijaliti shoui Icon_lol u ovom okrutnom svetu Rijaliti shoui Icon_wink
Ili je to samo jedan od folova, necu to a u sustini sve hocu Rijaliti shoui 275568
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Godina : 45
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 14/10/2009, 20:26

Ni ja ne gledam nista od toga. Jednom sam gledala VB i bilo me je zaista sramota.

Poslednji izmenio maus dana 14/10/2009, 20:38, izmenjeno ukupno 1 puta
maus
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od NINA1 taj 14/10/2009, 20:36

ja volim da gledam v.brata a farmu pogledam kad imam vremena.a inace v.brata pratim od prve sezone i vipovce isto
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od eni taj 15/10/2009, 14:17

Uuuu, ja sam onda pravi zavisnik od TV-a. Ne mogu bez njega. Rijaliti shoui Icon_lol Gledam sve moguce dnevnike (sto zbog prirode posla, a i interesuje me), a i novine citam. Doduse sve manje kupujem, ali zato nam je tu internet. Ni bez njega ne mogu! Rijaliti shoui Icon_rolleyes
eni
eni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 15/10/2009, 14:41

Ja ne gledam nista od toga,tv je danju non-stop upaljen al cisto samo tako da nesto ima da tropa.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 33
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 15/10/2009, 21:49

sami ::
Happyce srecice, neslusas narodnjake, ne gledas telku, ne citas novine pa kako se ti snalazis Rijaliti shoui Icon_lol Rijaliti shoui Icon_lol u ovom okrutnom svetu Rijaliti shoui Icon_wink
.

Snalazim se tako što veći deo slobodnog vremena provodim čitajući
prelepe, divne i mile stvari ...a jedna od tih stvari je i redovno
čitanje tvog trudničkog dnevnika. Kada čitam imam takav kez i
pozitivu da se posle lakše snalazim u prevazilaženju okrutnosti Rijaliti shoui 275568

"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kasia taj 15/10/2009, 22:04

E stvarni Happy cudo si! Da li je stvarno moguce da ne gledas tv??! Ja sam definitivno zavisnik. Ja cak volim, kad radim popodne, da mi muz ujutru kad ode ostavi upaljen TV. Pa ja spavam a u pozadini cujem glasove, obicno prvi program. I to mi nesto prija Rijaliti shoui Icon_redface .

Velikog Brata povremeno pogledam, ali me rastuzuje kolicina prostakluka, neukusa i bezobrazluka, pa se trudim da ga ipak izbegnem.

Sad mi je bas simpa ona serija na Studiu B sto ide umesto Seranovih. Mada uvek zaspim na pola Rijaliti shoui Icon_lol .
kasia
kasia

Broj poruka : 1408
Godina : 39

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od eni taj 16/10/2009, 22:33

E Kasia i meni je tv upaljen po ceo dan. Pravi mi drustvo. Rijaliti shoui Icon_rolleyes Ujutro kada ustanem imam obicaj da ukljucim jutarnji na prvom (da ne placam dzabe tv pretplatu) i gledam sta ima po Srbiji. A i komp mi je ukljucen tokom celog dana. Naravoucenije, zracim se samo tako! Rijaliti shoui Icon_lol
eni
eni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kasia taj 17/10/2009, 11:01

Eni potpisujem skroz!
Jutarnji program obavezno, komp ceo dan (sem kad nismo tu zbog posla), a najcesce ukljucen tv i dva racunara.
Zdravo nema sta.
Rijaliti shoui Icon_razz
kasia
kasia

Broj poruka : 1408

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od tuli taj 17/10/2009, 19:58

Happy, stvarmo si happy!!! Very Happy
Sta bi dala da sam na tvom mestu.Moj posao je takav da prosto moram sve da pratim,ne naravno raznorazne show programe estradnog tipa, to bi bilo previse.Ali sve info,politicke i ekonomske teme,skandali me ne zaobilaze Shocked
Pa mozete zamisliti moju srecu kad sam na odmoru.E tada svi moji perceptori uzivaju radost
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 17/10/2009, 22:44

Ma razumeme vas navika je čudo.Zato sam ga i zavrljačila. A zato sad kad god uđem kod mojih sve ili gasim ili stišavam. Inače do skoro je moj tata imao 3 tv jedan do drugog a mama jedan svoj i još jedan u drugoj sobi. Sada je tata izbacio ta tri i stavio plazmu koju je platio skoro 300.000. Ogromna je zauzela čitav jedan zid.Ja se šlogirala kad sam videla.Pa čoveče dragi šta će ti to Rijaliti shoui 635297 Kaže, da lepo gledam tenis, onako ne vidim lopticu Rijaliti shoui 404938 Ja mnogo volEm tišinu.Možda i zbog posla kojim se bavim,ko će ga znati Rijaliti shoui Icon_rolleyes

tuli ::Ali sve info,politicke i ekonomske teme,skandali me ne
zaobilaze Rijaliti shoui Icon_eek
Tuli kod nas nema većeg show programa od tih političkih, ekonomskih tema Rijaliti shoui Icon_biggrin

Kasia slatko me nasmeja sa tim što ti prija upaljen prvi program Rijaliti shoui Icon_lol Ni manje ni više nego prvi Rijaliti shoui Icon_biggrin

HappyGirl
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jeckie taj 18/10/2009, 12:43

Ni ja nisam neki pasionirani ljubitelj TV-a. Mogu danima da ga ne uključim, volim tišinu, ali zato MM, čim oči otvori pali ga. Prvo onaj u spavaćoj, pa u dnevnoj, užas, i isto ko happyin tata, plazmu, na kojoj ima sliku u slici, pa gleda više stvari odjednom.
Više mi prija radio i knjiga, i dremka Rijaliti shoui Sleep
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sami taj 18/10/2009, 13:43

Happy, i ja cu ako Bog da jednog dana da citam tvoj trudnicki dnevnik Rijaliti shoui 639820
i uzivat cu i ja u njemu kao i ti sama Rijaliti shoui 561840
Ovo sa tatom i njegovom teniskom lopticom je zaista Rijaliti shoui 404938 Rijaliti shoui 404938 Rijaliti shoui 404938 Rijaliti shoui 404938 Rijaliti shoui 404938
Cure kad stignu Rijaliti shoui 940318 Rijaliti shoui 230397 nece biti mjesta toliko za TV sve vise i vise ce se tisati da mali bebironi duze spavaju a sad uzivajte uz jutarnje programe i sve ostalo sto se voli gledat Rijaliti shoui 543728
Sami
Sami

Broj poruka : 4068
Datum upisa : 20.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od eni taj 19/10/2009, 13:15

E Happy i mene je nasmejala teniska lopta koja je sad kao fudbalska! Rijaliti shoui 11031
eni
eni

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 11/1/2011, 20:54

Žene, danas se umalo ne šlogirah. Koliko bre to rijalitija ima. Danas vidim na tv neke parove, čujem o nekom dvoru...Šta je bre to, jer stvarno narod toliko to gleda, jer to toliko unosan posao, jer tako zabavno? Shocked

HappyGirl
HappyGirl

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 20/2/2011, 13:32

tek sam sad otkrila ovu temu...
iskreno ne mogu da verujem da ljudi uživaju u tome.
Pre neku noć me trgla iz sna neka svađa...pomislih da se komšije do nas svađaju,jer spavam baš do zida nj. neke sobe...
kad oslušnem,a ono neki ženski glas ,prodorno,ujednačenog tona drobi li drobi...bilo je oko 2h...posle skontam da komše gledaju neki od tih rijalitija...
ja Shocked da li neko može da sedi u gluvo doba noći i prati na tv-u nečiju svađu??????????????
Ljudi,kuda ide ovaj svet? U p.lepu m.!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još Rijaliti shoui 0913 Rijaliti shoui 0913
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 43
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 20/2/2011, 14:56

Nazalost mnogo ljudi gleda i uživa u tim svadjama i svakakvim dešavanjima nesvesni kuda ih to vodi.....Nekima je to postao jedini vid zabave ,učesnike gledaju ko najbolje prijatelje ili najgore neprijatelje....
Svako ima prava na svoj izbor svega pa i onoga što će gledati ,lično svima koji gledaju savetujem da posete najblizu biblioteku i po ceni od 500 din,cele godine ,svaki dan mogu čitati po koju knjgu i "odživeti" nečiji život na savim drugačiji ,lepši i poučniji način.
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 49
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 20/2/2011, 17:23

Ja ne mogu da smislim te realitije... Sinoc smo bili na rodjendanu kod prijatelja i sve je bilo ok dok ne pustise Dvor... Ja nisam mogla to da gledam, nagovorila muza da krenemo, ne gleda ni on ali kao nije mu toliko smetalo u drustvu, pa da komentarisemo. Ali mene je to ucinilo tako depresivnom, kakve prostote, prosto ne mogu... i odosmo...

E ima jedan realiti koji gledam - "Dodji na veceru", na Prvoj. Gledate li to? Ako ne, preporucujem, ima divnih ideja kako da ugostite prijatelje, bilo sto se spremanja tice, aranziranja stola, smisljanja igrica itd...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 52
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od catherine290505 taj 20/2/2011, 17:46

Simona i ja gledam -Dodji na veceru- kad stignem, progutam po nesto sto mi se ne dopada ali volim sve emisije koje se bave kulinarstvom pa tako i navedenu
Ovo ostalo sto spominjete- pa vise je nego strasno- kada su davno poceli da emituju Farmu, mm i ja smo seli da gledamo par puta jer nas je interesovalo kao sociolosko-psiholoski fenomen - tj. sto mm kaze eksperiment in vivo- kako se ponasaju razliciti psiholoski sklopovi u jednom malom, zatvorenom prostoru..ali cim je vrag odneo salu i kad smo videli u kom pravcu se razvija nismo mogli da gledamo ni sa "naucne" distance, ali bih dodala da je to odlican presek profila koji danas u Srbiji imaju primat - procitajte samo koliko (oko 3.000.000 ljudi ) prati neki od rialitija svaki dan. Rekla bih da i siromasan drustveni zivot, nedostatak novca, nedostatak podizanja drustvene svesti od strane javnih servisa itd, itd doprinose da se broj gledalaca tih i takvih emisija povecava iz dana u dan. Nazalost.
Postojala su dva strana rialitija koje sam volela da pratim a to su -John and Cate + 8 - interesovalo me kako funkcionise porodica sa osmoro dece, zacetih putem vto i zaista sam obozavala da gledam te klince u razlicitim situacijama, dok producenti nisu poceli vestacki da kroje svakodnevnicu porodice, ne shvatajuci da je bilo najzanimljivije posmatrati njihov rast i razvoj dok su bili potpuno prirodni..Drugi je "Mali ljudi, veliki svet" - koji prati zivot porodice rastom malih ljudi koji imaju jedno rastom malo dete i jos troje dece normalne visine. Zasto sam njih pratila- jako mi se dopao nacin na koji su vaspitavali decu, kako su funkcionisali kao porodica i kako su se roditelji nosili sa teskocama na koje su nailazili tokom svog zivota. Ali nijedan od ta dva rialitija nema ama bas nikakve veze sa ovim sto se emituje kod nas, naravno.
catherine290505
catherine290505

Broj poruka : 5953
Datum upisa : 02.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicsa80 taj 20/2/2011, 17:53

Eh Simona.... Gledam ja tu veceru i svaki put ogladnim dok gledam i onda kao nesvet jedem, pa dok dodje do mozga iz stomaka da sam sita! dijafragma se vec digla i ne mogu da disem...
Sto se tice svih tih skarabudzenih souova ili kako vec da ih nazovem,htela ili ne da ih gledam- moram. Priroda mog posla je da sam stalno u kontaktu sa decom razlicitog uzrasta a kako cu ih najbolje razumeti i skrenuti paznju na lose ako ne odgledam. Misljenja sam da treba odgledati sve pa ces moci da napravis neki sistem vrednosti. Probala ja tako sa klincima i servirala im svasta pa iskreno razgovarali i oni sami zakljucili sta je valjano.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 40
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 20/2/2011, 18:10

Cicsa,a kojim se poslom ti baviš?
Sigurno je da je svako od nas "dao šansu" tim rijalitima.Normalno,ne bih mogla da govorim o tome,da nisam videla o čemu je reč,ali ne moram to pratiti da bih znala šta se tu dešava,i šta sve tu deca mogu videti.
Da,Simona,ponekad pratim Dođi na večeru,kao neku razonodu,ne vezujem se za emisiju,jer ,iskreno,retko šta mi se dopadne od onoga što prave.
Za rijalitije koje Caty spominje sam čula,ali ih nisam pratila...

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
dr mali pariz
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicsa80 taj 20/2/2011, 23:15

Pariz radim u skoli(prof.solfedja i muzicke kultute Laughing ). Pogledam neki put, pripremam se za razgovor jer nam je muzika u losu stranu otisla a oni slusaju svasta affraid . Slusamo i to sto je njima interesantno pa se razgovaramo mnooooooogo. Nekad ne stignemo ni do onoga sto zaista treba da radimo. Bitnije mi je da koliko mogu uticem u formiranju i, ako uspem, u odrzavanju dobrog i zdravog muzickog ukusa i da budu aktivni ucesnici u muzickom zivotu sredine. Muzika je toliko siroka da svako moze za sebe da izabere nesto ali da na osnovu nekih parametara naucenih tokom skolovanja prosude i imaju argumente zasto je nesto dobro ili lose i zasto im se to svidja ili ne.Umetnicku muziku skoro pa da ne slusaju jer oni imaju samo ono sto im se servira. Tako i ja malo serviram neku drugu salatu pa neka vide da postoji nesto drugacije. Uglavnom dobro reaguju i zele da ih vodim na koncerte(uslov za odlazak nije ocena i to im je uvek naglaseno) sto mene cini jako srecnom.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 40
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 20/2/2011, 23:17

Very Happy pozdrav kolega!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole