KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sahara - Egipat i Tunis

+30
catherine290505
djole42
Deni
tuli
Masha UK
Anuska
bebko
mala parizanka
MARA
Orline
Struzzo
nabla
Lily
lepa kata
tanjaz
Gala
Jeckie
mijica
vakic
Hitron-Luka
TetaSneki
jul
NINA1
Jelence
maus
maja76
HappyGirl
Admin
megica-pegica67
adriatika
34 posters

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

Sahara - Egipat i Tunis - Page 6 Empty Re: Sahara - Egipat i Tunis

Počalji od Deni 26/9/2010, 22:38

Evo i malo utisaka..
Krenuli smo odavde sa nekih 15 stepeni, sleteli i kad smo izasli na onu vrucinu , kaze meni muz ''pocrkacemo ovde, drz se samo da ne padnemo u nesvest''. U autobusu vodic nam objasni da ce tih dana biti bas toplo 45 u hladu. Ja vec mokra do gole koze, razmisljam ''Joj, sta mi je ovo trebalo u zivotu!!!!'' Medjutim, bas mi je ovo trebalo.
Letovali smo u Sharmu, u kome ima mali milion hotela i Nama Bay, popularno centar. Do centra ce vas odvesti ludi taksista u stilu Ivanove pesme 200 na sat, ali bukvalno, pa je lakse ukoliko zatvorite oci i mislite na nesto lepo, pa kome uspe. Meni nije uspevalo, pa bih obicno iz auta izasla preznojena i na mestima gde nisam ni sanjala da covek moze da se oznoji. Tamo ima veliki bazar, gde mozete kupiti neke suvenire uz cenjkanje dok ne poludite i ima ulica u kojoj su kafici, gde moze da se predahne uz picence i nargilu (ko voli).
Sledeca destinacija je Kairo. Kairo ne moze da se opise , ipak ga treba doziveti Very Happy Isli smo u muzej, zatim rucak na Nilu, pa prodavnica papirusa, piramide, prodavnica parfema. Fantasticno, sve vreme sam bila ushicena kao malo dete kad pokazuje prstom vidi ovo, vidi ono.. ma divno.
Na vrucinu smo se brzo adaptirali, konstantno duva vetric, ima dovoljno vazduha, tako da sam se kasnije bas prijatno osecala.
Sve je drugacije, ljudi, nacin zivota, ma zivot uopste. Zaista vredi videti, s'toga toplo preporucujem idite u Egipat jer cete tamo za 1 dan doziveti vise nego negde za 10 sunny Very Happy Very Happy
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sahara - Egipat i Tunis - Page 6 Empty Re: Sahara - Egipat i Tunis

Počalji od nena beba 27/9/2010, 07:45

uvek fascinantan egipat...
interesantan iz svakog ugla. bas fine fotke.
i tata bi sine :))))
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Sahara - Egipat i Tunis - Page 6 Empty Re: Sahara - Egipat i Tunis

Počalji od dr mali pariz 29/9/2010, 22:18

Deni,ja tek sad vidim tvoju temu...kakve sličice...rode,ribe,i u moru i na pesku lol! bez šale,crnkinja je fenomenalna yes
Izveštaju sam se baš od srca nasmejala,jer -kao da sam to ja bila...nadam se da nećeš stati na ovome.Jesmo nezahvalne,ali,brate,kad je lepo,daj još! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sahara - Egipat i Tunis - Page 6 Empty Re: Sahara - Egipat i Tunis

Počalji od BiKsi :) 3/10/2010, 20:09

Sve mi se svidja sem tih plus 45! Ja bih umrla sigurno! Egipat stvarno treba videti, mi smo ga ostavili za neke kasnije godine! Daj još koju slidžu, ovde su baš super, ali sestro slatka malo nam je!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sahara - Egipat i Tunis - Page 6 Empty Re: Sahara - Egipat i Tunis

Počalji od dr mali pariz 17/1/2011, 22:44

ej,oživi ovu temu još ponekom sličkom,ajd Deeeeniiiiiiiii Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Sahara - Egipat i Tunis - Page 6 Empty Re: Sahara - Egipat i Tunis

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu