KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

+94
mamadabudem
Toscana
BabyBear
mimi85
aurora
Padobranka
panda :)
alisa
BiKsi :)
ljubavveranada
Principessa
Corny
valika77
dusica78
PalcicaBg
MaloMorgen
saska1
libra35
tatjanica
Zmajuška
lavanda
Mika
Crvic
annci
Vuchica
lelas
tinnag
Gral
Erata
laKole
PetraM.
Daeneris
sareni leptir
ZarPtica
Sunce
bendb
winni
danijela74
čikita
Šljivka
lala23
korpica
Princess_krofnica
Ema78
Cecana
Sofka
Homi
ciklama
makica1984
Divina
Malina
daninoc
mumka
zvoncica36
Simona
Gugica
Annie
maji
bak
misjoksi
cicsa80
ananana
heart84
KoMetaK
Mirjana
anuska80
dina
7-patuljaka
Cupava
nina26
Niny
Republica
mika811
Ivana.
Deni
dragana76ns
djole42
Shizika
mika81
mila
tuli
racili
dr mali pariz
nena beba
Teodora
Jelence
Orline
black magic woman
Struzzo
Jeckie
bokica
Lily
Masha UK
nabla
98 posters

Strana 11 od 23 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Sledeći

Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Gugica 13/2/2012, 15:27

Ah da... ja imam 28 godina,i ogromnu zelju da postanem majka. vezano za moje godine,Majra je napomenula da to uglavnom i jeste problem sa lekarima,jer su u fazonu mlada si ,nije nista strasno,i onda se to u nekim slucajevima provlaci i do klimaksa...sto donekle i jeste tako nazalost. Uglavnom ,moj zakljucak vezano za nju je da tu ima nesto..... zbunjen
Sto se DR. Larise tice, ona je zapravo iridolog,vrlo popularna grana na Istoku a i u Rusiji. Nema guzve draga, danas sam pozvala i u principu mogla sam da biram kada cu,ali zbog posla mi je najvise odgovarao petak posle 17h. I nije skupa, 1500din je pregled, koliko sam skapirala ako nesto ne valja daje cajeve. Kako sam za Majru imala preporuku od vrlo bliske prijateljice,tako imam i za Laricu, i oni sada imaju malog Andreja smajli angel

Gugica

Broj poruka : 5
Datum upisa : 31.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 13/2/2012, 15:29

Hvala ti na tako brzom odgovoru! Za divno čudo pregled nij skup...ajde, videćemo koliko su ti čajevi...Nadam se da se nećeš razočarati.čekamo te u petak sa vestima!

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Gugica 13/2/2012, 15:31

Procitah sada post od tuli, pa se setih da mi je Majra rekla i da mi je cirkulacija losa... ni to nisam nikada nesto primecivala....kao i da mi je levi jajnik losiji ...ni to mi nisu pominjali lekari.. Rolling Eyes ...udavila sam vas sada.... ali mislim da ima tu nesto,i pridrzavacu se onoga sto je rekla ...

Gugica

Broj poruka : 5
Datum upisa : 31.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 16/2/2012, 15:46

Stru,kako napreduje bockanje? Koju tinkturu piješ?
Joj, sad kad se setim moje druge seanse...kad sam ustanovila da ne mogu abdominalno disati...u kom sam ja grču godinama bila Shocked

tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 16/2/2012, 16:21

tuli ::Stru,kako napreduje bockanje? Koju tinkturu piješ?
Joj, sad kad se setim moje druge seanse...kad sam ustanovila da ne mogu abdominalno disati...u kom sam ja grču godinama bila Shocked


za sada pijem bu zhong yi qi pian (to je nešto za krv) Very Happy


Joj, i ja ne znam i ne dišem abdominalno...nije mi to pomenula...baš ću da je pitam.

Bockanje mi je OK. Sva se opustim, olabavim kao da mi je silnu količinu marihuane dala... Laughing

Smešno mi je koliko je narod malograđanski, pod uticajem žutih medija pa kad se pojave izvesne estradne persone to se menja ton, ponašanje...svi propituju doktorku za detalje vezane za dalmatinsku pevačicu...ma, palanka prava... Rolling Eyes


Poslednji izmenio Struzzo dana 2/3/2012, 16:22, izmenjeno ukupno 1 puta
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 16/2/2012, 16:30

Pa da,ja sam imala samo biljke za grejanje tela....i drugačiju ishranu, koja je pa TKM takođe terapija. Udebljala se 8 kg za 8. meseci Shocked ali zato u trudnoći smršala 14 Very Happy Što se tiče disanja,samo vežba pomaže....iskusila sam Very Happy
Palanka,prava.....moj deda (nije u SRB),kad se čujemo, uvek pita šta se radi u vašem najvećem selu?
Kako god da zvuči istina je. Zato čuvam svoj mikro svet,koji je poseban i sačinjavaju ga samo čestiti ljudi radost
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 16/2/2012, 16:35

Hvala ti što si me podsetila za disanje...moram je sutra pitati....da, moraš je pitati, podsetiti jer kad se zapriča, ode ona... lol!
Što se tiče ishrane, meni je rekla što više crvenog mesa, mleko i mlečni proizvodi ne.
Reci mi koliko si često pritiskala na preponama one tačke za bolju cirkulaciju u abdominalnom delu?

Pozdravi mi i ljubi malog pobednika...

smajli angel
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 16/2/2012, 16:36

Hvala ti što si me podsetila za disanje...moram je sutra pitati....da, moraš je pitati, podsetiti jer kad se zapriča, ode ona... lol!
Što se tiče ishrane, meni je rekla što više crvenog mesa, mleko i mlečni proizvodi ne.
Reci mi koliko si često pritiskala na preponama one tačke za bolju cirkulaciju u abdominalnom delu?

Pozdravi mi i ljubi malog pobednika...

smajli angel
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 16/2/2012, 16:39

Hehe....brzi prsti i odoše 2 iste poruke..
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 16/2/2012, 16:39

Kad god se setim, ali i ne valja previše. I ne prejako pritiskati...samo blago,
Dr je show...u početku na sva pitanja...zašto tu tačku baš bocka i sl. je govorila šta Vas briga. Posle se navikla na mene pa pojašnjavala.
Pobednik, je trenutno bezobrazan Laughing
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 16/2/2012, 16:40

Od viška glava ne boli Wink
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Gugica 18/2/2012, 13:48

Bila i kod Dr.Larise Very Happy , ona je bas ostavila pozitivan utisak,objasnila mi je da se iskljucivo bazira na medicini,i da je oko odraz celog organizma. U startu je rekla da ona moze da vidi promene u organizmu,skrene paznju na pojdine stvari,i da su cajevi koje prepisuje jako lekoviti,pa tako dosta mogu i da pomognu kod odredjenih problema. Kao i Majra skrenula mi je paznju na losu cirkulaciju, na to da su mi sve sluzokoze osetljivije, pa cak i pesak u bubregu ...nista nije za zabrinjavanje,ali me je uputila da obavezno prekontrolisem krvnu sliku kao i da uradim urinokulturu, i kada odem sledeci put da joj ponesem i ginekoloske nalaze ako budem imala nesto novo...dala mi je da pijem neke cajeve, mumiju ali samo 15 dana, i zen seng koji sam uzela u apooteci.... sve u svemu nista ne moze da skodi,a vredi pokusati... Very Happy

Gugica

Broj poruka : 5
Datum upisa : 31.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 23/2/2012, 12:51

Ljilja Stefanović ima potpuno različito mišljenje o načinu ishrane od dr.Žanke Četojević.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 23/2/2012, 13:06

Pre sam napisala porukicu o sebi,ali očigledno nije poslata.Treba mi Vaša pomoć.Radila sam 5vto.Jednu kod A.Stankovića i 4 kod Zadorija.Išla sam kod Majre oko 2god.Nije mi pomogla.Otišla sam i kod Ljilje Stefanović.MOLIM VAS napišite mi VAŠA iskustva sa njom.Tvrdi da mi vto nije potrebna i da mogu prirodno da ostanem trudna.Kaže da pijem čajeve i da idem tri puta nedeljno na akupunkturu.Mislila sam da idem u Brno ili Moskvu Altra Vita kliniku,ali ona tvrdi da je potrebno 4 meseca da radim šta ona kaže i da će rezultat biti ok.Zbunjena sam,a iskreno nisam pala na priču o Severini,uostalom to me se baš ne tiče.Posle 4meseca koliko mi je po njoj potrebno ona ide u Ameriku.VAŠE MIŠLJENJE MI MNOGO ZNAČI!Ako nju poslušam izgubiću pola godine pošto leti nije ok.raditi vto,a tad ću uveliko imati 38godina.Puno je kao što same znate prevaranata.Svačije mišljenje će mi biti od pomoći!HVALA VAM!!!Ona ima loše mišljenje o Majri i ostalima,pa mi je i to malo čudno.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 23/2/2012, 13:14

Malo sam dosadna,ali da kažem da je isto konstatovala nedostatak krvi.U startu kako me je videla mislila je da sam neko kome je meso strano.Meni je meso obavezno u ishrani.Doručkujem isključivo meso.Rekla mi da ubacim svinjsku mast,a ona meni uopšte ne prija.ZBUNJENA SAM!!!Žanka mi rekla da izbacim meso,mleko,jaja,...,a Ljilja mi ubacuje čak svinjsku mast.POMOZITE MI MOLIM VAS!!!Interesuje me koliko vas je ostvarilo trudnoću na osnovu Ljiljinih biljčica i čajeva.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 23/2/2012, 13:27

Zvončice, pročitaj prethodne postove. Kod dr Ljilje Stefanović išla je Tuli.Njoj je pomogla.Mislim da je ona išla na bockanje pre pete vto i da joj je ta vto uspela...Javiće ti se sigurno neka od devojaka koja sada ide kod dr Ljilje S.

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 23/2/2012, 13:41

7-patuljaka HVALA TI!!!Ljilja meni ne savetuje vto,a jedan jajovod mi jednim delom nije prohodan.Postoji verovatnoća da je to posledica operacije koju sam imala kao dete,a drugi ima priraslice.Majra mi je rekla da je rizično zbog vanmaterične,a Ljilja tvrdi da to može čajevima da reguliše.Nisam dr,ali mislim da to jedino hiruški može da se odstrani,a ne pomoću čajeva.Čajevi bi mi bili oko 200evra za muža i mene mesec dana.Akupunktura 15000din nedeljno za nas dvoje.To sve da traje 4meseca pa kad se izračuna isto košta koliko vto.Ni jedno ni drugo nije 100posto sigurno,ali godine su mi problem.Nemam baš nešto mnogo vremena da čekam.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od 7-patuljaka 23/2/2012, 13:47

Zvončice, da li si se savetovala sa drugim dr oko tih priraslica na drugom jajovodu?
Piši na temama: Klub 38+ ili Korak po korak na putu do bete (u okviru podforuma VTO dnevnici), da ne zatrpavamo ovde...

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 23/2/2012, 13:51

Još nešto me brine,a to je da higijena kod nje nije na zadovoljavajućem nivou.Malo više je prljavo za moj ukus.Žena nema ok.komunikaciju.Priča sa mnom,pa se okrene pa u pola rečenice priča sa nekim drugim.Na pitanje šta je završila daje odgovor o kineskoj med.,ali je interesuje šta smo mi.Diploma joj je iz 2003god.Zvučim možda čudno,ali ćete me valjda razumeti.Sa Majrom sam izgubila dosta vremena i sad nisam sigurna da li je ova žena ok.,a to mi samo VI možete reći na osnovu VAŠIH iskustava.HVALA JOŠ JEDNOM!!!

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od mumka 23/2/2012, 14:12

Zdravo Zvoncice srce
ja sam bila u klinici ANLAVE tri puta po deset tretmana i nista mi nije bilo bolje no prije dolaska kod nje..
pomalo mi cudno da svi pitaju koji je problem i posle tvrde da oni mogu da pomognu svojom terapijom,a ustvari...
ja imam Pcso i ona mi je rekla da prvo dobijam igle da izlijecim stitnu,pa tek posle da mi uspotstavi ciklus,a treci da stimulise jajnike...
ne znam sta da mislim o kineskoj medicini fd preko telefona pricaju da oni neke pacijente ne preuzimaju jer ne mogu im rijesiti problem,a ja mislim da oni nikoga ne vracaju i sve,bas sve lijece.
to je moje iskutstvo..u Anlave. Higijena im je na zavidnom nivou,to mogu pohvaliti usne
mumka
mumka

Broj poruka : 74
Godina : 49
Location : Podgorica
Datum upisa : 25.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Simona 23/2/2012, 18:59

Ja jos nisam krenula na akupunkturu ali sam se skoro opredelila za Ljilju po vasim komentarima... no sad nakon Zvoncicinih postova sam se pokolebala... Higijena nije na zavidnom nivou? Na sta se to odnosi? Da li koristi one jednokratne iglice? Pa onda ako nije doktorka ni to mi se ne dopada... Pre neki dan sam gledala na tv Vesnu Micic iz Vitalisa i ona je pricala da je najbolje da onaj ko radi akupunkturu bude doktor. Pretpostavljam da to nije obavezno da bi neko radio dobro akupunkturu ali bih se ja osecala nekako sigurnije...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Simona 23/2/2012, 19:05

E da i saveti o jedenju mesa affraid Ja sam vegetarijanka i ni malo mi se takvi saveti ne bi svideli, dobro mozda zena meni ne bi savetovala jedenje mesa ako bih joj to saopstila... Ali kazem skoro da sam vec krenula kod nje, samo sam cekala lepse vreme i malo manje obaveza kad... sad opet ne znam zbunjen
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od zvoncica36 23/2/2012, 19:50

Simona čini mi se da su iglice ok.,čak je jednu koja je pala na pod odmah bacila.Sam prostor nije baš najčistiji,a za krevete nemam pojma.Soba u kojoj smo sedeli ima jedan krevet i on je imao prekrivač u boji,tako da ...?Što se mene tiče ja jedem meso,ali svinjsku mast u jelu....?Već mi je malo više bljak.Ona kaže šta mene briga.To i jeste tako,šta nju briga.Mislila sam da odem jednom da vidim kako bocka.Kad smo u ovakvoj situaciji najranjiviji smo.Žanka je za varijantu presne ishrane.Sokova od povrća,a ova za svinju.Zgrada je očajna,a čekaonica ima 4stoličice.Bilo je puno ljudi i uopšte mi nije jasno kako se neki opuste.Razmišljala sam,razmišljam možda ću probati,ali bih volela da znam da li je neka od vas i posle više vto prirodno ostala trudna zahvaljujući akupunkturi,čajevima i naravno muškarcu.Meni je svačije iskustvo dragoceno.Pare nisu male skoro jedna vto u Segedinu,a baš da ih bacam ne bih.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od tuli 24/2/2012, 18:40

Zvoncice, da ti se žuri to mi je jasno iz tvojih postova Very Happy
E,sad što se tiče dr Ljilje..........ja jesam njen pacijent,bila. Imaš moja iskusta sa njom na ovoj temi pa prostudiraj. Very Happy
Fino ti je napisala patuljčica, pred moju petu VTO sam išla kod nje,nekih 7-8 meseci. Mi smo idiopate, i nikad mi nije rekla ostaćeš trudna prirodno, a mogla je jer realnog razloga po zapadnoj medicini nije bilo.Dakle, naš dogovor je bio da me priprema za VTO. Uzgred, ona mi je jedina i dala dg,što zapadnjaci za 11 god nisu ustanovili.
Da li je i koliko njeno lečenje doprinelo trudnoći,zaista sa sigurnošću ne mogu reći. Da mi je pomoglo,višestruko, jeste.
Niko tebi ne može da sugeriše da ideš ili ne kod nekog dr, to je lični izbor.....nabrojala si već nekoliko stvari koje ti se kod nje ne sviđaju,u koje sumnjaš,....od diplome pa do higijene. To je već dovoljno da poljulja tvoju veru u ono što ona radi. Porediš je sa drugim dr (usput Žanka, nije dr TKM...bavi se drugim stvarima i metodama),odbijaš njene preporuke vezane za lečenje (svinjska mast,) jer je i hrana kao akupunktura i biljke, takođe dio terapije. Budi i ti malo kreativna u ishrani, eto umesto sv. masti ti forsiraj puter,itd. Very Happy
Ja sam bila na seansi kod dr TKM (pravog Kineza, ali ne u SRB) skoro pa isto sam mišljenje dobila od njega. Ni njegova ordinacija nije bila fancy, druga je to filozofija života........dosta i toga treba usvojiti pri lečenju. Samo mi je on uradio pravo čišćenje od straha i briga ( očistio bubrege,jetru,srce,pluća) Ako si gledala film sa N.Kidman i M.Keaton, kad on saznaje za tešku bolest i pravi video za svog sina.....Moj život (tako nešto) Gde mu ona želi pomoći pa ga vodi ga kod dr TKM. I on beži sa seanse......e, ja nisam pobegla, a bilo je jezivo Shocked
Dakle, put do deteta je težak, želim ti da ga uskoro prođeš.
Sama odluči kome ćeš dati svoje telo i poverenje Wink
SREĆNO!
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Struzzo 24/2/2012, 19:24

Evo, preduhitrila me je draga Tuli....a htela sam ti, Zvončice, napisati sličan post... Very Happy

Ja sam Ljiljin pacijent trenutno. Poput Tuli, svašta sam doživela do sada, imala nekoliko pokušaja vantelesnih u različitim klinikama, konsultovala sa mnogim lekarima....toliko toga doživela...i biće da sam na ovom putu zaista odredila šta je važno a šta nije ili bar ne toliko...reagujem racionalno, ne emotivno, ne vezujem se, razmišljam o tome šta je dobro i svrsishodno, ne očekujem čuda, naučila sam se strpljenju....

Ljilja je takva da nekom legne, nekom ne....pretpostavljam da je zaista tako, takva je žena....tako da si zaista samo ti ta koja moraš da odlučiš da li ćeš ići kod nje ili ne.
I meni se nisu svidele neke njene konstatacije vezane za moje postupke, terapije...ali shvatam da je to tako zato što se zapadna i istočnjačka medicina kose....i jedni drugima ne veruju baš....a ja eto, htela bih da koristim metode i jedne i druge. Very Happy
tako sam i ja kao Tuli, kod Ljilje u okviru priprema za vantelesnu....moram na VTO jer su mi jajovodi zatvoreni. I ako mogu da te posavetujem....vidim, pominješ nemanje vremena i pričaš o prirodnoj trudnoći...sa neprohodnim ili nedovoljno prohodnim jajovodima....kad si napet i nestrpljiv to teško ide prirodno i kad je sve savršeno, a kamoli...tako da dobro razmisli gde, ali idi na VTO a ako možeš nešto dodatno od alternativne medicine da sebi priuštiš, to ne može da škodi...s druge strane, ako ne veruješ u to, i smatraš gubljenjem vremena i novca, zašto se u to kolo hvataš....niko, niko ni od zapadne ni od kineske medicine ne može ti garantovati uspeh.
Što se Ljiljinog prostora i higijene....ja zaista ne obraćam pažnju na to. Meni to liči na nju, nekonvencionalnu, opuštenu....i nisam primetila da zbog toga one fancy persone manje dolaze kod nje, naprotiv. Naravno da to ne treba tebi nešto da određuje. Ako se ti ne osećaš prijatno tamo, zašto bi išla....nemoj....
Puno sreće....i trudnica


Poslednji izmenio Struzzo dana 24/2/2012, 19:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura  i Mumija - Page 11 Empty Re: Alternativni pristup- Akupunktura, Akupresura i Mumija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 23 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu