KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za kvalitetniji spermogram

+78
rifeta
lela1984
plava glava
Erata
leptirko82
Milutin
Lyanna
VioletaR
crnisha
gegula
G3n1u5
Vuchica
blizanac
ivi
neca73
lenjivica
fight&faith
sanib
winni
ragaco
JELENAR
noja
DMANA
nina :)
Nataly17
saška
sareni leptir
darling_buds
menora72
peki
daxi011
Ema78
sandrahuber
merce
kopx
missile
laKole
nacKa
Gramatika
ciklama
Divina
Gogo
grudva
korpica
dra00
inda
SSanja
marija13
tanjica
Niny
Maza
Kamilica
LaFolie
Bokicalepotica
lolipop
*AIDA*
cicsa80
heart84
gagax81
shenon
daco
BiKsi :)
anak
Dara
cici
djole42
dr mali pariz
dina
tuli
nena beba
Cupava
maga
Admin
gogs-ii
sneza ch
NINA1
Jelence
HappyGirl
82 posters

Strana 11 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od anak 29/10/2012, 15:04

Mm je genetičarka preporučila Cubitan (vitamini i minerali u sjajnom omjeru za one bolesnike koji dugo leže). Kaže ne zvuči logično, ali daje super rezultate za male pare
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od JELENAR 30/10/2012, 23:12

cao svima,mm pije profertil,sta bi mi bilo pametno da mu smuckam u med da pije i to pored i dal neko zna kako da sameljem piskavicu :) hvala unapred
JELENAR
JELENAR

Broj poruka : 39
Datum upisa : 24.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od Niny 5/11/2012, 11:04

JELENAR ::dal neko zna kako da sameljem piskavicu

Pročitala sam negde na forumu da može da se samelje u mlinu za kafu, ali nisam probala. Ja sam mm kuvala od celog zrna, ali mislim da je najefikasnija kada je samlevena pa se pojede po kašika ujutru
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od Ema78 5/11/2012, 11:54

Ja sam je mlela u mlinu za kafu, ali mi nije bas najbolje uspelo, jer mi je mlin star i slab. Ali dzaba, mm nije hteo da pije, u tom periodu je non stop putovao i imao neka sastancenja, a piskavica hoce da da malo neprijatniji miris znoja.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od sareni leptir 5/11/2012, 19:52

devojke ,kaako je najbolje da mm koristi pisakvicu=? slucajno sam cula da ima seme piskavice u mom gradu ,pam e zanima kako i koliko cesto treba da se pije i dali sme sa vitaminima (cink,se,c itd ) da se koristi i sa antibioticima (posto moj mm trenutno pije antibiotike zbog ureapalzme )...?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od ragaco 5/11/2012, 21:33

Samleti,pa kasicicu ujutru i uvece,pomesajte sa medom,dzemom,jogurtom...sta god mu bude odgovaralo.Ima zaista jak miris,a kasnije i znoj i mokraca ima isti miris...ma citava nam kuca na piskavicu mirise.Nema nikakve veze sto pije antibiotike i ostale vitamine.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od sareni leptir 5/11/2012, 21:36

hvaaaaalaaaaaaaaaaaaaaaaaa puno ! ma samo da deluje Rolling Eyes
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od ragaco 5/11/2012, 21:43

Pa kod nas se za sad nije pokazala,ali treba biti uporan na duge staze,kao i sa svim ovim stvarcicama koje popravljaju spermogram.
Sve najbolje vama zelim!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od sareni leptir 5/11/2012, 21:45

ma mi krecemo sa vto papirima,pa cisto malo da prodrma spermice ako zele da se pokrenu....a kazi mi ,nije bitno dal se uzima pre jela il posle?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od ragaco 5/11/2012, 22:48

I kod nas ista prica,ali da ne idemo u off.Nebitno je,kad mu bude prijalo,probala ja,mnoooooogo je gadno.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od winni 19/12/2012, 11:03

Sad mm ima asa i treba mi neki vas savet kako da se oslobodi toga inace pio je i proxed nista malo se smanji ali nedovoljno probali smo pronizon isti slucaj inace koristi onaj miks sa medom i od vitamina selen i cink
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od sareni leptir 19/12/2012, 11:17

asa? antispermatozoidna antitela ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od Ema78 19/12/2012, 11:50

Winni, mm ima ASA, 100% u krvi i 80% u spermi. To je vrsta alergijske reakcije, i ne zavisi od pijenja icega, sem kortikosteroida. Imamo pod forum bas na tu temu, da ne zatrpavamo ovde, a ja cu ti poslati pp sa nasim iskustvom. Za sve sto ti treba, tu sam !!!

Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od winni 19/12/2012, 13:28

Ema hvala unapred svaka pomoc je dobrodosla
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od sanib 24/12/2012, 15:11

dr mali pariz ::Da, nema ga kod nas, ja ga dobila od naše forumske drugarice, iz inostranstva.
Inače, za lečenje muškog steriliteta se pije 2x400, toliko je moj muž pio.zato ti nije isplativo od naturalWealtha.


Cao dr mali pariz. Bila bi ti zahvalna da mi napises sta tacno i u kojim kolicinama si davala svom muzu. Da i ja pocnem mog da kljukam :) Hvala unapred srce
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od fight&faith 24/12/2012, 15:39

Mi smo zbog spermograma prvo i krenuli na vto tj. icsi. MM je prvo imao dijagnozu oligoastenoteratozoospermija sa poremećajem semene tečnosti (izostanak likvefakcije), pa asteroteratozoospermija, a sad nalaz kaže - normospermija. E sad šta je sve doprinelo poboljšanju nalaza... nisam sigurna. Znam samo da je položio pravosudni ispit i tako značajno smanjio stres. Od prirodnih dodataka jeo je med sa onim raznim semenkama (suncokret, bundeva, susam, orasi i sl.). Ja sam u to vreme bila pravi "stručnjak" za loš spermogram pa sam ga, na osnovu svega što sam našla na raznim forumima i sajtovima, redovno "kljukala" L karnitinom, Acetil L karnitinom, L argininom, cinkom, selenom, vitaminom C, folnom kiselinom, koenzimom Q10, omegom. Najveći izazov je bio da se izborim da manje pije koka kole, tačnije pepsija (inače je pio po 2.5 litra dnevno) i kafe. Povećao je fizičku aktivnost, a i loši brisevi mogu biti uzrok lošeg nalaza. Tako je mm od boja od 20 miliona i 20% normalnih i i18% progresivno pokretnih spermatozoida sa izostankom likvefakcije i povećanom aglutinacijom došao na 114 miliona, sa 39% progresivno pokretnih i 51% normalnih i sa likvefakcijom u prvih 30 minuta. Very Happy E taman kad se kod njega sredilo stanje kod mene su hormoni otišli u out, ali to je neka druga tema. Shocked

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od fight&faith 24/12/2012, 15:56

Niny ::
JELENAR ::dal neko zna kako da sameljem piskavicu

Pročitala sam negde na forumu da može da se samelje u mlinu za kafu, ali nisam probala. Ja sam mm kuvala od celog zrna, ali mislim da je najefikasnija kada je samlevena pa se pojede po kašika ujutru
Imače ja sam ovom piskavicom upropastila super secka (pregoreo je)Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Electricf , onda sam uzela drveni avan pa sam tako pokušavala da sameljem piskavicu, međutim samo sam dobila žuljeve na rukama - pa sam od nje odustala.


fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od lenjivica 28/1/2013, 14:26

Možda je koincidencija, a možda ne, ne znam. Mm je tokom prethodne 2 godine stalno imao pokretljivost izmedju 20-30%, normalne forme 30%. I pio je većinu od gore nabrojanog, i na svaka 3 meseca ponavljao spermogram, a on isti ili gori. Prestao je da pije bilo šta još prošle zime, već smo ušli u vto priču, kad on meni kaže kako je negde čitao da spermogram zna biti loš od pokvarenih zuba. Pošto je inače hteo da ide kod zubara, krene i popravi 3 ili 4, ne znam tačno. Pre mesec dana pred Prag tražili nam nov spermogram, ono pokretljivost 74%, normalne forme 69%. Možda uopšte nema veze s tim, ali eto, čisto da dam naš primer.
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od sareni leptir 28/1/2013, 14:37

dal je moguce da moze biti od zuba ?znam da zene bi trebalo pred vto da poprave sve zube ,jer hoce od zuba upale da se dese a kazu i infekcije...neznam.ali za muske nisam cula ,ako neko nesto zna o ovome neka nam javi...doduse ,moj mm ima protezu (imao je saobracajku ,pa mu svi zubi izleteli),inace nas problem je los spermogram (oligospermija 2 ),ainace u to vreme saobracajke -dobio je svoja 2 deteta.samnom je spermogram-25 posto pokretnih ,8 posto slabo pokr,i 46 posto nepokret...a normalne forme 28 posto....uvek je tu negde spermogram.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od neca73 28/1/2013, 14:41

[quote="fightandfaith"] Tako je mm od boja od 20 miliona i 20% normalnih

Fight je li ovde mislis ukupno 20 miliona u celoj zapremini ejakulata, ili 20mil/ml?
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od Niny 28/1/2013, 15:10

draganica ::Možda je koincidencija, a možda ne, ne znam. Mm je tokom prethodne 2 godine stalno imao pokretljivost izmedju 20-30%, normalne forme 30%. I pio je većinu od gore nabrojanog, i na svaka 3 meseca ponavljao spermogram, a on isti ili gori. Prestao je da pije bilo šta još prošle zime, već smo ušli u vto priču, kad on meni kaže kako je negde čitao da spermogram zna biti loš od pokvarenih zuba. Pošto je inače hteo da ide kod zubara, krene i popravi 3 ili 4, ne znam tačno. Pre mesec dana pred Prag tražili nam nov spermogram, ono pokretljivost 74%, normalne forme 69%. Možda uopšte nema veze s tim, ali eto, čisto da dam naš primer.

Jako zanimljivo yes Moguće je da može, ako je npr.zub pod upalom, pa da to nekako utiče
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od anak 30/1/2013, 13:35

Logično mi je da utiče i to.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od ivi 16/2/2013, 10:48

Da li je neka od vas cula za biljku tribulus, pije se u obliku tabletica, koriste je sportisti, preporucio nam je biolog, a takodje i neki preparat sa zme ( to je mesavina Zn, Mg, vitamina E i B6)
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od sareni leptir 16/2/2013, 13:05

mislim da imas TWIN LAB -ove proizvode tj tabletice TRIBULUS naisla sam i na taj preparat ZME ,pogledaj u PANSPORT prodavnicama za sportiste ,ukucaj na internetu ,pa ces pronaci ...i ja sam gledala taj preparat tj vitam kompleks zme---ali nekako mi ima malih doza tih vitaminna....ja sam narucila OMEGA 3,cink(50 mg),vit E-200,a selen cu nas da kupim OLIGOGAL Se(jer ima veliku dozu SE a jeftin je) ,I KOENZIM 10(30 MG),uz to ce koristiti obicne tabletice vit c (500mg )3x1,i uzecu mu BETAVITED,tako se valjda zove koji sadrzi (b12-sa folnom kis(400mg ),to je kombinacija.valjda se biti dovoljno.....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od blizanac 16/2/2013, 13:55

predlazem vitamin E,C cink selen i zlatnu maku nama je pomogla i to bas bas za mesec dana sa 7.6 mil na 38 mil
blizanac
blizanac

Broj poruka : 57
Datum upisa : 08.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Za kvalitetniji spermogram - Page 11 Empty Re: Za kvalitetniji spermogram

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 14 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu