KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrednosti AMH-a

+135
Sirijus
micam
Makija
BiKsi :)
libra35
fight&faith
kaja1981
Bobaue
MilePile
BabyBear
sunny.tp
Gogoli
Amna84
Nataly17
Vecka
ella82
tiramisu
winni
karakaca
hocukusurnecuzvaku
lela1984
Cala Domingos
Star77
annci
bulevar79
bundevica
Petkana
Djeni
Strumfeta78
De Luc
saska1
leptirko82
jovanka.draskic
bezdan
menora72
d77
luckystar74
AriesGirl
Crvic
tanjaV
pempy
ivi
ninica2
OKacica
hany
SannI-AlL
bibi.libi
lenjivica
missile
neca73
tetreb
Mrvica78
melanija
GocaZ
cicsa80
Veca77
JocY
sareni leptir
Ema78
LaFolie
*Maki*
ahosame
Erata
KoMetaK
lilya
darija79
senka
vikica800
dragana76ns
Kamilica
medolino
laKole
manela
sweety
nebuloza
Mirjana
*AIDA*
zova
maza1972
mona
7-patuljaka
zavala
julija
tuzna
mika81
San
Bitter Sweet
makica
silvana
dacca
joja
maki79
Marija86
cici
viktorija
djole42
Zoka83
bak
racili
Struzzo
Republica
lena
sne22
Aki
ciklama
Pakki
buby
dr mali pariz
lekazeka
HappyGirl
aha
Mini
maša
tanja68
Masha UK
Lily
black magic woman
logona
_luna_
dejna
thaia
Anuska
Mishesa
vremejezabebe
bokica
Orline
nena beba
lavica
rikikiki
nina68
sanja 1973
natalija
kristina33
nabla
nesalela
139 posters

Strana 3 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Sledeći

Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od nabla 20/4/2009, 22:01

rikikiki ::Baš mi je frendica danas javila svoj rezultat AMH 3,2 ng love

Shocked Ohohohohoh Very Happy Ona je neki endemski primerak  b

Nego, sta me kopka....znam da je i u Zgb poceo da se radi amh- jel radila u Bayeru? (ili kako se vec zove lab)
Expectant sa SC je radila isto amh u ng ali u Americi, i dok smo se pohvatale s tumacenjem, na kraju se ispostavilo da su drugacije referentne vrednosti njihovog laba.
Sad sam izguglala neke druge rangove amh-a (isto u ng/ml) ali koji su radjeni drugom metodom!

npr.:
od 1-5 ng/ml = normala
0,8-1 ng/ml = smanjena rezerva
<0,4 = menopauza

(a secas se da sam postirala sasvim druge rangove amh-a, gde je 0,4 jos uvek u domenu normale)

Ove ref. vrednosti su za metod: DSL (enzyme immunoassay)

A Konzilijum je Elisa metod.

Neki dan sam videla da je Radoncic postirao da se normalnim amh-om smatra sve iznad 1 ng/ml. Verovatno je on gledao ove rangove po DSL metodi.

Aj pliz, vidi s frendicom koji je metod koristen i koje su ref. vrednosti laba gde je radila.

Ori= piletina f
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od rikikiki 20/4/2009, 22:36

Da, radila je u Breyeru .... pitat ću je sutra za metodu!
Orline .... koji nalaz, wow radost
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od bokica 21/4/2009, 15:02

Nabla, evo da dodam tvojim istrazivanjima
FSH 9,15
LH 7,14
Estradiol 44,3
PRL 197
TSH 1,82 fT4 16,35 T3 2,47

AMH 0,109
Inhibin B 54,74

Dakle AMH je ocajan
Ja prosto ne mogu da verujem.
Da li se u nekoj drzavnoj ustanovi radi ovaj hormon?
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od nabla 21/4/2009, 17:53

Bokice, pliz ne sekiraj se!
Znam da bi se komotnije osecala da je on veci, ali i takav kakav je- nije los. Sad bar znas da celu pricu treba malo vise da poguras.
Drugo, tvoja konstelacija hormona te ne sprecava da ostanes trudna. Oni su OK. Samo, eto, lakse bi disala kad bi znala da se jos uvek nije upalila crvena lampica.

Mislim da jedino konzilijum i BioMedica rade amh, i da, bar za sad, nijedna drzavna to ne radi.

Mishesa:

Za Nablinu statistiku: samo sam jednom merila AMH i inhibin B, u novembru 2007. u Konzilijumu, to kazem zbog jedinica. FSH je tad bio 24,8, AMH 0,012, a inhibin B 9,1. Kazu da AMH ne varira u zavisnosti od dana ciklusa, ali da li varira u zavisnosti od uzrasta? Drugim recima da li je moj AMH iz 2007. isti kao kad sam imala 18 godina? Da li se sve ovo moglo predvideti?


Ne, amh se smanjuje kako se smanjuju rezerve, odn. s godinama je manji. Sto znaci da ti je, kad si imala 18., bio daleko veci. I da, da si ga tad uradila, moglo je da se predvidi kad ces u menopauzu.

Kazi mi, 2007. taj fsh od 24 je tad bio najveci?, odnosno, da li je posle 2007. odleteo na menopauzalne vrednosti?

Vuja ti nije trazila nove vrednosti amh-a?
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Mishesa 21/4/2009, 18:47

Taj FSH 24 iz 2007. je prvi put da sam vadila krv 2.dc, (jednom sam pre toga vadila u Visegradskoj ali je bilo recimo 7., 14. i 21.dc, tako da ne mogu da poredim te vrednosti). Vec sledeci put, sredinom 2008. FSH je bio 115, sto je moj licni rekord;)
Premda ne znam sta smatras menopauzalnim vrednostima kad su meni i na onaj od 24 rekli da nisam kandidat ni za VTO(M.Ilic). Posle sam negde nabasala da si postirala da su nekoj cici uspesno odradili VTO u toj istoj Jevremovoj sa fsh recimo od 25, samo mesec-dva posto su mene nogirali?! Mozes misliti kako sam bila besna!

Ne, Vuja mi nije trazila nove vrednosti AMH, trazila je samo FSH, LH i estradiol pred pocetak ovog experimenta sa ampulama estradiola.

Mishesa

Broj poruka : 8
Location : Beograd
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od nabla 21/4/2009, 21:30

Znam kako se osecas, nekog prihvate, a nekog otkace- a zasto razliciti arsini?
Ta cica je radila pocetkom 2008. i bio je prirodnjak (bez stimulacije) i jos je 6-7 godina starija od nas.
A ionako fsh fluktuira od meseca do meseca, pa mogli su bar da te prate pa da love onaj ciklus gde je fsh nizi.
Al sta je tu je, proslost ne mozes da izmenis i nema svrhe da se jedis zbog toga!
Bitno je da neko veruje u tebe, a to smo mi i Vuja radost
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od bokica 21/4/2009, 22:28

Pitam za drzavne ustanove, jer je meni malo cudno da se to ipak nigde ne radi.
Ako je to najpouzdaniji pokazatelj.
Da li sam dobro razumela da se u Hrvatskoj, tek odskoro radi i da uzorke salju u Nemacku?
Nije valjda da i mi u necemu prednjacimo i to bas Konzilijum.
Ne znam, mozda mi je lakse da sumnjam u laboratoriju nego da prihvatim cinjenicno stanje.
U jednom ternutku danas suze su mi same tekle, a sad je ostala samo neprijatna knedla u grlu.
Kad sve saberem i oduzmem, nemamo mnogo toga na raspolaganju. Jedan jajovod, lose rezerve jc, 26% normalnih spermatozoida i ogranicene finansijske mogucnosti.
Ne znam samo kada ce kraj svim ovim uzasnim stvarima koje mi se desavaju.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Anuska 21/4/2009, 23:32

Bokice , nemoj da se sekiras zbog AMH-a f.
Meni je zanimljivo da pratim vrednosti i svidja mi se sto je nabla otvorila ovu temu, ali ja toj analizi - ne verujem, i nikako da joj shvatim svrhu.
Jedan od razloga je sto je i moj AMH 0,113 ng/ml (iz Konzilijuma, naravno) a na tu vrednost dr iz SAD koji se bavi smanjenom rezervom jajanika i radi IVF vec 30 godina, nije se ni obazreo. Jednostavno, rekao je da to nije dovoljno standardizovana metoda i da nema nikakvu prediktivnu vrednost kada je mogucnost ostvarenja trudnoce u pitanju. I radovi koje sam citala o tome isto govore, a imam utisak da je ta analiza jednostavno postala pomalo "moda" ovde kod nas. Osim toga, vrednosti koje mi ovde dobijamo sigurna sam da ne mogu da se porede sa referentnim iz strane literature. Zavisno od analizatora, vrednosti se razlikuju i do 4-5 x, iako su merne jedinice iste (ng/ml)

Za ostale razloge - ne znam sta da ti kazem, ali meni svaki od njih izgleda resiv. Znamo da i jedan jajovod moze biti dovoljan, da ne govorimo da ti za VTO ne treba nijedan. Spermici - i oni se mogu popraviti, a kad se vec stigne do art metoda, bitno je samo da ih ima, kolko-tolko, normalnih, nekad je i samo par potrebno. Finansije - ah!, sta tu reci... mene je sramota sto sam to uopste pominjala u nekim od mojih ranijih postova, izgleda kao da nesto meris sto je nemerljivo, ali cinjenica je da sve ovo zahteva itekako finansijskih mogucnosti.

I jos nesto, sto ce tebi mozda zvucati nedovoljno, ali nadjoh u "prebrojavanju" ili negde da si '81 godiste... 7-8 godina manje od mene, na primer, a ja se kao tesim da nisam prestara Wink - nije ni to mala stvar, biti mlad... yes
Izvin, ne znam detalje tvoje price... htela sam samo da ti pruzim malo "support" Very Happy . Bas me zanima sta ce ti reci tamo na gak-u za tvoj AMH (posto su ti tamo trazili?) - meni nisu prokomentarisali nista... jer bih volela da znam sta ta analiza doktorima ovde znaci...

Doci ce i tvoje vreme, ne brini ljubav
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od bokica 22/4/2009, 09:39

Anuska, hvala na recima utehe.
Pocetkom maja cu ici da odnesem rezultate jer moram da uradim i progesteron.
Videcemo sta ce reci. Mene malo nervira sto ovde svi salju u taj Konzilijum. Tamo je tolika guzva kao da rade za dzabe. Brze bi zavrsila u drzavnoj.
Svi lekari imaju neke dilove sa njima. Obavezno te pitaju ko vas salje.
Ja sam do sada racunala na to da sam mlada i da imam vremena.
Medjutim ovaj AMH me ubio u pojam, kao da imam 45 godina.
Ma necu ni da razmisljam o tome, mada mi je juce stvarno bio sok.
Par dana i preguracu ja to.
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od thaia 22/4/2009, 11:03

Bokica, dobro si razumjela, u Hrvatskoj samo 1 lab radi AMH i uzorke šalje na alalizu u Njemačku, dok inhibin b nigdje No ja se spremam uskoro za Beograd obaviti ove pretrage

sretno i uskoro nam bila trudnica !

thaia

Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Orline 22/4/2009, 12:00

orline ::
Danas sam radila FSH 6.52 i E2<20.

Stigli i rezultati za ostala dva hormona

Inhibin B 47.84 AMH 0.272 Shocked

Izgleda da ja ipak pripadam ovom PDF-u

Sta onda znaci, ne bi trebao biti los odgovor jajnika, ali je JC jos malo ostalo Rolling Eyes
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od nabla 22/4/2009, 12:22

Polako sa zakljucivanjem!!!!!!!!!! Very Happy
Znam da bi ti posto poto htela da budes ista kao mi Razz i da se takmicis u lepoti  b , ali.....

Prvo, kad pre su ti uradili analize? Zar se ne ceka do 7 dana za rezultate? Shocked

Drugo, ti i Nena se razlikujete od npr. mene za 0,1 a to je ogromna razlika u potencijalu. Izgleda da su tu jako bitne stotinke i hiljaditinke...
Trece, ako su meni rekli da imam pristojan br. AF, to znaci da ih ti imas kudikamo vise. Recimo Neni su izbrojali po 10-tak na svakom jajniku!

Bokice, ova info se odnosi i na tebe- meni je receno da ne moram da brinem (ginekolozi), jedino je Vuja digla malu uzbunu- u stvari zena je rekla da sam u I fazi smanjenja rezerve. A ona se bavi samo analizom papira, za razliku od ginekologa koji pored papira imaju i sliku na UZ pa mozda mogu da realnije procene sta za tebe znaci odredjena vrednost hormona.
Vec smo videle da je znacenje vrednosti fsh individualna stvar. Sad cemo da demaskiramo i znacenje amh-a. Very Happy
I jos nesto, mozda ti je promaklo, meni se u poslednje 2 godine amh nije drasticno smanjio i to je dobro. Imas ti jos da šipčiš do "45" god Very Happy

I na kraju, Anuska, opet se vracam na onaj cutt off od 0,1. Da nisi bila u pravu? zbunjen
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Mishesa 22/4/2009, 13:36

nabla ::Bitno je da neko veruje u tebe, a to smo mi i Vuja radost

Hvala Nabla cvet

Mishesa

Broj poruka : 8
Location : Beograd
Datum upisa : 31.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od nena beba 22/4/2009, 14:01

nabliceeeee,
kad ce ta sredjena tabela nasih amh i ostalih....?
joooj sto sam nestrpljiva....
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od bokica 22/4/2009, 14:58

Eto u Hrvatskoj definitivno salju u Nemacku, a nas svemoguci Konzilijum to radi ko od sale. Ako je tako lako i dostupno sto ne rade sami.
Po ovoj statistici, nijedna zena u Konzilijumu nema preko 1, sve su ispod ili u granicnim vrednostima, dakle iznad 0,7 je ok. Ja ne nadjoh takvu.
Bas cekam tu Nablinu tablicu pa da vidimo i ima da je odnesem kod dr
Ma necu vise da se nerviram.
Sinoc nisam mogla da spavam, prvi simptom menopauze
bokica
bokica

Broj poruka : 1566
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 22.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od nena beba 22/4/2009, 16:25

stvarno dal ima neka iz konzilijuma da ima AMH preko 1?
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od dejna 22/4/2009, 20:29

Crying or Very sad Da,drage moje .. ja imam povecanu vrednost AMH-a..
Do sada uradjeno 4 ICSI (III je bio uspesan,ostala trudna,ali bebino srce se nije culo u 10nedelji,te je uradjena intervencija)
Sada bi trebalo da krenem opet sa novim pokusajem( ovog puta o trosku drzave ) ,sve uradjene analize su ok( radjene u Februaru).BTW,imala sam tri operacije prilikom kojih mi je odstranjen desni jajnik i oba jajovoda.
No,prosle nedelje ,treceg dana ciklusa sam radila Estradiol,FSH,AMH..(za AMH sam tada prvi put u zivotu cula).

Ne mogu da docekam sutrasnji dan ..jer mi je to 11 dan ciklusa i idem na kontrolu ( planiran mi je dug protokol -do sada radila samo kratke ..) ..
Dakle ,vrednost mi je :
Estradiol -33
FSH-5.72
AMH-67.04 Shocked

U totalnom sam soku od tada... i ne mogu da docekam kontrolu ,ali verujem da nesto stvarno nije u redu ,da bi mi se iz klinike javili i rekli bar nesto... posto sam procitala da je vrednost AMH-a od 1-5 ,sve preko je ..... no comment ...
Mada,mozda je takav rezultat iz razloga sto imam samo jedan jajnik ili mozda posledica operacija...

No,pomozite mi i utesite me bar malo... Crying or Very sad Mozda je Konzilijum pogresio....

Pozz
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od nabla 22/4/2009, 22:06

Hmm, bas cudno!

Ovako, ja bih uradila jos jednu analizu amh-a, ne bih cekala novi ciklus. Vrednosti se inace ne bi trebale dramaticno razlikovati od pocetka ciklusa. Ovo zarad iskljucenja potencijalne greske laba.

Ko te uputio da radis amh? Goca?

Mi smo se do sad susretale s niskim amh i tek "provaljujemo" koliko je nisko-nisko. Tako da smo ti slabi u iskustvima s visokim amh. Znam samo za jednu devojku koja je imala povisen amh (vise od 5), ali ne znam koje su njene vrednosti bile da bi se mogla vuci bilo kakva paralela. Takodje, mislim da je amh radila na drugom analizatoru, i to opet predstavlja dodatni problem za "tumacenje".

Znam da te brine rezultat i pretpostavljam sta si izguglala, ali najbolje je da sacekas sta ce doca reci. Ako se doca koji te je uputio na analizu ne osvrne na vrednost amh-a ili ne zna da ga istumaci, preporucila bih ti da se obratis dr Ljubicu ili da banes na kliniku (Interna B) kod dr. Vujovic. Ali odmah, isti dan ako ne dobijes zadovoljavajuce obrazlozenje od "ordinirajuceg" lekara.

Javi nam se posle doce, pa cu ti sutra postaviti link kako da dodjes do devojke koja je imala isto visok amh!

Drzim fige! yes
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Anuska 22/4/2009, 23:30

Dejna, meni izgleda da tu nesto nije u redu, ali ne sa tobom vec sa laboratorijom... Ne mogu da verujem da je to realna vrednost. Da nisu promenili jedinice u kojima izrazavaju ili, jednostavno, permutovali neku brojku ili ubacili vrednost neceg drugog?
Ti nisi na terapiji, tek bi trebalo da pocnes sa dugim protokolom?
Sa takvim AMH, u svoja 4 ICSI koja si imala do sada, razvila bi najverovatnije tezak hiperstimulacioni sindrom... a nista slicno ne pominjes niti verujem da si imala...
Zaista mi je cudno. Nadam se da ce se to sutra razresiti, i da ce ti laknuti jer nece biti nista strasno. zagrljaj

Sad si nas bas zbunila sa tim tvojim nalazom... Shocked , a mi taman "uhvatili' da mozda ove nase preniske vrednosti iz iste labaratorije nisu tako niske...

Evo, orline je amh-ovski gledano duplo mladja od mene tj. ima duplo vise j.c. a i ona se uplasila da su joj na izmaku b . Tako je to kad se s nama druzis v . Sad bi dejna mogla svima da nam podari malko, na pravom je mestu... Laughing ... Moramo da se salimo, jer ovo stvarno ume da izludi yes
Anuska
Anuska

Broj poruka : 1015
Location : Beograd
Datum upisa : 27.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od nabla 23/4/2009, 00:27

Da, ko sto kaze Anuska, da nisu zamenili decimalu.
AMH se izrazava sa 3 brojna mesta nakon zareza/tacke. Dakle, gornja granica u Konzilijumu je 5, 290. Tebi su napisali 67,04...fali im jos jedno decimalno mesto!?
Da nije onda 6,704....to bi onda imalo vise logike.

Ja bih sutra ponovila nalaz!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od dejna 23/4/2009, 07:50

Hvala Nabla,Anuska!
I ja se nadam da je ovo greska Konzilijuma....
Inace sam kod Goce i nikada nisam imala hiperstimulaciju ,jajnik mi je prvog puta dao 9 j.c ,svaki sledeci put samo po dve,tri...
Videcemo sta ce mi reci Goca
Javljam vam se nakon kontole!
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od rikikiki 23/4/2009, 10:15

nabla ::Aj pliz, vidi s frendicom koji je metod koristen i koje su ref. vrednosti laba gde je radila.

Zvala sam laboratorij u vezi metode, a tamo su mi rekli da se radi o suradnoj ustanovi (u Munchenu) pa ne zna o kojoj se metodi radi!
Rekla mi je samo da se radi o enzimimuno pretrazi i da nije bitna metoda nego osjetljivost antigena koji upotrebljavaju (a što bi to trebalo značiti - ne znam!).
Ref. interval je 1-8, a <0,4 je postmenopauza.
Rekla mi je da nazovem drugi tjedan i da će do tada saznati koja je metoda u pitanju!
rikikiki
rikikiki

Broj poruka : 145
Godina : 49
Location : Zagreb
Datum upisa : 23.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od dejna 23/4/2009, 13:05

Sve je ok... greska Konzilijuma... bile ste u pravu! Very Happy
6,704 mi je AMH... povecan vrednost zato sto imam jedan jajnik....

Krecem od 3.05.2009 sa Superfaktom

Uh...devojke,mnogo mi je lakse sada.....

Pozz
dejna
dejna

Broj poruka : 338
Location : smederevo
Datum upisa : 22.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od nena beba 23/4/2009, 14:24

radost eto vidis dejna, ne treba se nervirati unapred!
ne svidja mi se sto i konzilijum pravi ovakve greske....
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od nabla 23/4/2009, 14:55

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, nikako sa se opametim- otisao mi kilometarski post!!!!! Sve sam vas spomenula, al sad cu samo Dejnu! A veceras ostalo!

Dejna, malo cu da te udavim pitanjima Razz

Jesi zvala Konzilijum da pitas koja je to gornja cifra koju analizator registruje?
Goca nije trazila da ponovis amh?
Sta je Goca tacno rekla za amh?

Izvini sto te pitam, zasto su ti odstranili jedan jajnik?
Tvoja vrednost amh-a nije posledica toga sto imas samo jedan jajnik. Zbog toga bi trebalo da imas duplo manje vrednosti amh-a jer fale antarlni folikuli iz tog nedostajuceg jajnika. Da imas oba jajnika, tvoj amh bi bio oko 12,000.

Kod koga si ranije radila IVF?
Koliko cega su primala u prvom postupku kad si dobila 9 folikula, odnosno u ostalim postupcima kad si dobijala po 2-3 folikula (ili jc?)?
Da li je Goca dala obrazlozenje zasto sada dugi protokol?
koliko imas godina? Razz

Pusa, Very Happy

Veceras pisem ostatak posta.... Mad
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vrednosti AMH-a - Page 3 Empty Re: Vrednosti AMH-a

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu