KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aprilska jutra

+18
Agata27
Jeckie
Orline
alo-alo
Cupava
Kata
bebko
Sami
gogs-ii
zoxa
HappyGirl
adriatika
caci
megica-pegica67
Hitron-Luka
maja76
Jelence
maus
22 posters

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Jelence 12/4/2009, 11:39

A nama danas dolaze neki jaaaaaaaako dragi gosti i bas se radujem tome
d d d b b b radost radost radost igra igra igra igra
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od maus 12/4/2009, 14:39

Jelence ::A nama danas dolaze neki jaaaaaaaako dragi gosti i bas se radujem tome
d d d b b b radost radost radost igra igra igra igra
Blagos vama!!!! Sledeca godine eto Ane i mene na Andrein rodjus igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
Cupava srecno sutra. Muzic je king Javi se kada dodjes kuci.
Kada smo kod boljki ja sinoc bila jako jako lose. Malo je falilo da Milan zove hitnu pomoc. Probudila me vrtoglavica, na momente nista nisam videla,povracalo mi se...strasno. Nisam znala da li mi je gore dok lezim , sedim ili stojim. Sve vreme mi je bila muka u grudima i glavi, cak sam malo i povtratila i samo mi se vrtelo u glavi. I sad mi je malo slb u glavi. Od ponedeljka idem kod dr da vidim sta je u pitanju. Ovako mi je bilo i pre 3 nedelje samo sto tada nisam povracala. Provericu i insulin i secer, ma sve cu da proverim. Bas sam se ufrkala.
Sve vas ljubim.Idemo malo kasnije u prirodu, dobro ce mi doci. love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Hitron-Luka 12/4/2009, 14:49

Misu a dati nisi mozda trudnica sreca sreca ..
Jeco pozdrav za tvoje drage goste Wink
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od HappyGirl 12/4/2009, 19:28

Hitron to sam i ja pomislila ali koliko znam onaj iz Valjeva je jajovode zavario Rolling Eyes Baš si me uplašila. idi molim te odma sutra do dr. Nemoj da se igraš i odlažeš ako ti sutra bude bolje.Trebala si već da kreneš sa ispitivanjem.Javi obavezno šta i gde te šalju. grljenje


Inače na rođendancu je bilo mnogo Epo.Ljudi, Andrea je prelepa i pametno dete. Bila je preslatko obučena.Ma dete za poželeti.Nasmejana, vedra i lepo nam je jasno i glasno nekoliko putra rekla dobar dan Very Happy Milina naočare naočare naočare naočare naočare
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Hitron-Luka 12/4/2009, 21:59

HappyGirl ::Hitron to sam i ja pomislila ali koliko znam onaj iz Valjeva je jajovode zavario Rolling Eyes
Vidi mene budale v PLAVUSA PRAVA Rolling Eyes Rolling Eyes


Misu omah sutra da se bacis na sve moguce pretrage...DOGOVORENO



Inače na rođendancu je bilo mnogo Epo.Ljudi, Andrea je prelepa i
pametno dete. Bila je preslatko obučena.Ma dete za poželeti.Nasmejana, vedra i lepo nam je jasno i glasno nekoliko putra rekla dobar dan Very Happy Milina naočare naočare naočare naočare naočare

Srce malo pametno, ljubav ljubav ljubav
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od maus 12/4/2009, 22:11

E plavusice, plavusice  b  b  b
Mogu da zamislim kako vam je bilo Epooooooooooo. vv vv vv vv Andrea je nasa pametnica, na tetke, pa na koga ce drugo Wink
Zvala sam drugaricu koja radi na opstoj praksi. Moze biti i okostavanje vratnog prsljena,poremecen centar za ravnotezu, moram i kod usnog i ocnog i jooooj svasta jos nesto. Sve cu obici,moram videti sta je ovo. I danas sam ceo dan kao pijana i u glavi mi je totalni haos. Idem da se pridruzim mom detetu u Sleep Sutra idemo u savetovaliste i primamu drugu dozu pentaxim vakcine. Laku noc mile moje usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od maja76 12/4/2009, 22:21

Mozda je zbog vremena, a mozda je nesto prolazno i nema mesta brizi. Svakako proveri da ti bude mirna savest , ali je sve mislim da je ovo toplo vreme nekako dolso naglo i odjednom. Ljubim te draga nemoj da se brines mozda si malo vise umorna! srce

Danas je bio bas lep dan, a dete tako cisto kaze dobar dan, super je biti u njenom drustvu cvet srca1
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od alo-alo 13/4/2009, 10:21

jutro cure!
nije me bilo neko vreme, valjda mi je trebalo da smognem snage za dalje..
nedostajale ste mi, i dodjoh samo da vas usne pa idem da citam i da nadoknadim propusteno!
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Hitron-Luka 13/4/2009, 10:32

Jutro cure Very Happy
Alo-alo zagrljaj
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Jelence 13/4/2009, 10:44

Samo na brzaka za sada da vam kazem da je bilo lepo na rodjendancu i da se zahvalim dragim tetama (sneki,maji, maus,happy,hitron,megici)na divnom poklonu koji su kupile za Andreu.
Naravno da joj se svidja i celo jutro ispituje sta i kako moze,ulazi izlazi,loptice lete na sve strane,a cim uhvatim vremena i nju na jednom mestu slikacu i postaviti fotke.
Hvla sto zivite sa nama nas bebeci zivot,i sto stre tako divni ljudi.
Ono sto bih ja molila Gospoda za vas je da vam svakoj podari bar po jedno dete,da mogu jednoj po jednoj da se oduzujem za ovako divno drugarstvo.
A majica i haljinica su naočare e zenske a znate ko je jos bio Sara,e odusevila sam se,preslatka je i tako,nadam se da niste nesto zamerile.
E da ono sto hocu odavno da vam napisem je
OVAJ VETAR ME IZLUDJUJE VISE OVE GODINE fd od kad se Andrea rodila svaki mesec duva i vise stvsrno ne mogu da ga podnesem.

Maus molim te nemoj da me plasis,nadam se da si sad vec kod lekara,a inace i menoi je isto to vece bilo jako lose.
Ajd sad pa se pisemo pos
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od maus 13/4/2009, 12:28

Dobro jutro!
Jelence ::
OVAJ VETAR ME IZLUDJUJE VISE OVE GODINE fd
Imam divan predlog: preselite se u Loznicu, ovde retko kad duva vetar, a i kada duva, nije nista strasno.
Bas mi je drago sto ste se lepo provele i sto se Andrei svidja poklon. Ja jedva cekam fotke i bas san se rastuzila sto ih nisam sinoc zatekla, a i sad sam tuzna i HOCU SLIKEEEEEEEEEEEEE!!!!!!
Sad sam trebala ici kod dr koja je inace moja drugarica, da uzmem silne upute, ali upravo krece ne teren, pa ostaje za sutra. Bitno mi je sto necu cekati, tamo su kilometarske guzve. Odneceu joj veceras knjizicu i ona ce mi sve to lepo ispisati. Ali cu se zato nacekati kod usnog, ocnog i ostalih DOKTOROVA sto kaze Nadja.
love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od HappyGirl 13/4/2009, 22:03

alo-alo ::jutro cure!
nije me bilo neko vreme, valjda mi je trebalo da smognem snage za dalje..
nedostajale ste mi, i dodjoh samo da vas usne pa idem da citam i da nadoknadim propusteno!

Dobro nam se vratila poljubac poljubac
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od HappyGirl 14/4/2009, 06:26

Jutriška igra
Tmuran dan ali u srcu veselo x
Mišice sličke su ti na naša deca poljubac
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od bebko 14/4/2009, 08:42

Dobro jutro i od mene.
Bogami moje raspolozenje kao ovaj dan fd .
Da li je od hormona ili od vremena ne znam.
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Hitron-Luka 14/4/2009, 09:42

Jutro cure Very Happy ,
kod mene suncano ali nije toplo Mad Mad
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od caci 14/4/2009, 10:10

Dobro jutro ff .I kod nas je danas uzasno vreme.Tmurno,hladno c .Marko j u vrticu a ja cu danas da pravim kiflice za uskrs.Posto je kod nas obicaj da na uskrs dolkaze goste(i to samo muskarci sa decom),pa da imam.a slatko cu u subotu.
Ljubim vas. ljubav
A da jos nesto juce smo bili da nam uzmu krv i Marko je malo slabokrvan i sad moramo piti sirupcic sa gvozgem.A kako je samo ceo dan drzio prstic koji su ga bocnuli v Aprilska jutra - Page 3 Img4120bgi
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od maus 14/4/2009, 21:21

Dobro vece Mima rece!
Sad ugrabih vreme da malo svrljnem na Kutak. Ceo dan mi je danas prosao u nekoj jurnjavi. U bolnici guzva. Jutros kod neurologa, bez preterivanja njih 30 u cekaonici v Ajd odem kod privatnika misleci da nije skupo. Ahaaaaa. Covek trazi 9000,00 dinara za pregled i snimanje. Samo sam se okrenula i u sebi c Popodne ponovo kod neurologa kad ono jos veca guzva c Sutra ujutru cu predati knjizicu za popodnevni pregled i necu mrdati dok ne zavrsim pregled. Najverovatnije je u pitanju okostavanje vratnog presljena, jer me boli od vrata prema potiljku i cesto mi se koci vrat i boli me i lopatica,tj. plecka. Kada podignem glavu gore mometalno mi pada mrak na oci i pocinje zujanje u usima. I kada se na sve to doda moj nizak pritisak mozete zamisliti koje je ludilo u mojoj glavi.
Bebko eto sutra sunny pa ce i raspolozenje biti bolje.
Caci pokusaj sa cveklom da mu popravis krvnu sliku. Mogu da zamislim srecicu malu kako drzi prstic. Ovde kod nas deci vade krv iz vene. Muka me uhvati kada pomislim da se blizi vreme da Anu vodim da vadi krv.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Orline 14/4/2009, 21:51

Maus, ako to prodje u redu sa neurologom, a vjerujem da nije nista ozbiljno, ti lepo posle svrati na fizikalnu... Ja sam imala slicne simptome, i cesto mi se kocio dio vrata zajedno sa pleckom, nisam mogla glavu da drzim. I onda cika "fizikalac" propise deset tretmana ultrazvukom, i ja kao nova Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Jeckie 15/4/2009, 00:08

Maus, ja bih tu proverila i glikemiju i color dopler ks-ova vrata
Pozz Very Happy
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od adriatika 15/4/2009, 10:05

Zdravo cure moje.Bas ste mi nedostajale. likeit
Bila sam u uzasnoj guzvi ovih dana.Terapija mi je bila zestoka po svim pitanjima.Eto prvu
turu uradih pa sta Bog da. molitva

Vidim bile ste na rodjendancu kod Andree.Bas i je zao sto nisam ucestvovala u poklonu.
Ajde cure drugi put.Bas sam nikakva teta.
fd
Misu isti takav osecaj imam i ja.Samo sto me vise boli ispod lopatice.
Meni je savetovan Fizijatar.Videcu.Fibrinogen mi je bio malo uvecan.
Masaza mi jako prija.Osecam se kao baba. tuga
Ostale cure zagrljaj
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od HappyGirl 15/4/2009, 12:05

Dan cure i to divan sunny
Ja vas danas napuštam i vraćam vam se u utorak. Budite mi srećne, prelepo provedite praznike, volite se, ljubite se i neka vas anđeli čuvaju na vašim putevima i u životu. Izljubite mi vašu milu decu i znajte da mi već sad nedostajati. srca Maus samo uradi sve što je potrebno igracice
Poseban pozdrav za moju dragu gogsi i vakic... srce cvet srce cvet


Poslednji izmenio HappyGirl dana 15/4/2009, 12:43, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Cupava 15/4/2009, 12:37

Mausic, proveri sve to, pa javi kakvi su rezultati. Ja sam pre sat vremena stigla iz Betanije, laparoskopija zavrsena. Odstranili su mi tri mioma, a jajnici i jajovodi su u savrsenom stanju (kuc kuc). Probace inseminaciju (najverovatnije) al' nista dok ne prodje jedno 3 meseca da se valjda organizam oporavi. Eto..
Cupava
Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 14.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od HappyGirl 15/4/2009, 12:45

Cupava bravo za rezultate, sjajno! radost radost E sad gazi napred i pravo do beba beba beba wavecrowd wavecrowd
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od megica-pegica67 15/4/2009, 13:48

Dobar dan, a dan je danas divannnnnnnnn sunny .
Happy draga dobar provod ti zelim, a posebno odmor igra usne .
Maus, devojcice nasa, bice sve u redu, javi kad zavrsis sa pregledima doktor .
I ja bi trebala malo da se ispitam, bas sam nezadovoljna sobom ovih dana v , valjda zbog stomacica koji mi cuda cini, stvara nervozu c sto rece Jelence pre neki dan Rolling Eyes .

Cupava bravo za rezultate osmeh srce .

Adriatikice grljenje .
Sve vas ljubim zagrljaj
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od maus 15/4/2009, 21:09

Happy cico gde opet lutas i skitas? U svakom slucaju lepo se provedi i odmori. I ti nama vec nedostajes.
Adriatika samo napred sa terapijama i drzim palceve da sve to urodi plodom.
Cupava dobro nam se vratila. Super sto su jajovodi prohodni i jajnici u savrsenom redu radost radost radost Sada pravac u nove pobede.
Orline znaci isti si muku mucila kao i ja. Poslusacu tvoj savet yes
Jacky a sta je to color dopler i zaboravih dalje? Embarassed
Bila sam danas kod neurologa i imam okostavanje vratnih prsljenova. Moram ici na neke terapije, vezbice...pijem neke lekice i bicu ja opet ona stara Mima. Krvna slika mi je odlicna. Moj hemoglobin je 130 radost radost radost Ali zato je prEtisak uzasno nizak. Danas je bio 90 sa 75 i malo je falilo da me zadrze da primim infuziju. Uspela sam da im objasnim da sam navikla na tako nizak pritisak i da mi skoro pa i ne smeta.
Jutros kada sam krenula u bolnicu da predam knjizicu( sa sve Anom) cujem kako cvili kuca. U stvari to je bio tako tuzan jauk. Pogledam i vidim malo stene neko bacio u Stiru(recica koja protice kroz Loznicu). Ne mogu vam opisati koliko sam se rastuzila, suze su mi potekle. Posto je bio sa druge strane, vratim se, predjem mostic, dodjem do mesta gde je stene, parkiram kolica, uzmem vlazne maramice i spustim se do recice. Polako sam spustila nogu na neki kamen i na jedvite jade sam uhvatila kucu za vrat i iznela ga iz hladne recice. Stavila sam ga na sunce i pokrila ga Aninom portiklicom. A ono jadno drhti, cvili...ma tuga. Verujte mi, plakala sam kao malo dete. Posto sam se zurila, morala sam ga tu ostaviti, ali sam rekla sebi , da ako bude ziv u povratku, ponecu ga kuci. Sve vreme sam mislila na to bespomocno stvorenje. Svratila sam do sestre na posao i uzela neke stare krpe da ga umotam. I malisa je bio tamo kada sam se vratila i dalje se tresao i cvileo. Umotala sam ga i stavila u korpu od kolica. Kada sam stigla kuci pokrila sam ga nekim starim tatinim vunenim dzemperom i dala mu mleko da pije. Posto je Ana zaspala,okupala sam ga, osusila fenom i malisa je skroz zivnuo. Cak je bio i napolju sa mm, trckarao, mahao repicem...ma skroz je sladak. I sada je nas i zove se Stirko(posto sam ga nasla u Stiri). I tako moje dete sada pored papige ima i kucu. A da, spava hodniku.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aprilska jutra - Page 3 Empty Re: Aprilska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu