KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

+26
srna ns
neca73
saska1
SladZana
noja
dr house
3023456
korpica
sareni leptir
Dionisia
Jejaaa
karakaca
*AIDA*
mamilicka
lilly13
anak
julija
BiKsi :)
bule74
dr mali pariz
ciklama
Cupava
Malina
vašar
Orline
zalosna_sova
30 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 4 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od noja 3/4/2014, 23:12

Miss i ja sam ga pila "razno" kao i svaki caj , (nana, kamilica..)
A kad ti se pije ti napravi "opusteno" umesto kafe ...dnevno 2 dc
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 4 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od BiKsi :) 4/4/2014, 13:46

I ja sam ga pila uz doručak, ili pre doručka, kako kad.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 4 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od OKacica 4/4/2014, 14:24

Vrkuta je super, mada je kod mene imala i diureticki efekat, citala sam da se i to desava.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 4 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od Nataly17 15/4/2014, 20:52

Danas mi je prvi dan stimulacije a vec unažad 10 dana pijem virak i ocajnicu. Inace sa low responder- visok FSH. U dilemi sam da li da nastavim sa cajevima a posebno sa virkom koji je inace dobar za implantaciju ali ipak nisam nacisto
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 4 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od Bela Rada 19/5/2015, 09:12

Ja pijem virak vec duze vreme i kad god idem na ultrazvuk endometrijum mi bude bas debeo od njega...sad sam na stimulaciji 7. Dan i pila sam ga dve solje dnevno, ali razmislajm da prekinem , jer se bojim da nece imati neke kontraindikacije zbog stimulacije. Da li ga je neko pio u toku stimulacije i kakva su iskustva?

Bela Rada

Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 4 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od noja 19/5/2015, 14:57

ja sam isto prekinula sa cajevima i alternativom dok sam stimulaciju primala ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 4 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od OKacica 21/5/2015, 10:27

Samo mala napomena da virak nije najbolje resenje za zene koje imaju neke IBD probleme, jer izazivju dijareje. Ko je zdrav sa te strne ok je, ali ko ima problemcic bolje da zaobidje virak. Inace, meni se super pokazao, ali nisam smela da nastvim, nazlost...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak - Page 4 Empty Re: Virak - Vrkuta - Gospin Plast i Maticnjak

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu