KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Februarska jutra

+15
sevenMAJA
terka
alo-alo
Kata
maja76
gogs-ii
megica-pegica67
TetaSneki
adriatika
nadalina
Jelence
Hitron-Luka
HappyGirl
NINA1
maus
19 posters

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od Kata 9/2/2009, 19:48

f e neka si joj rekla!!! I ja bih joj skresala! f
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od HappyGirl 9/2/2009, 23:01

E stvarno što takve osobe mogu da ti pokvare dan. D Neka si joj rekla,možda su zbog tvioje reakcije drugi bolje prošli ili gore Rolling Eyes
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od Jelence 9/2/2009, 23:31

Zdravstvuj devuske,
ja posle 10 meseci bila kod ginekologice,nije bas dobro,ali sta je tu je....OPET IMAM ENDOMETRIOZU na istom jajniku Sad Shocked Rolling Eyes i pored nje vodenu cistu,dakle ceo janik u te dve ciste,a desni jajnik i materica,kaze savrseni,hvala Bogu.
E sad malo me je prepala kaze ovo je izuzetak\pa da odradim tumor marker za svaki slucaj,mislim dokle vise.....
Htela je da mi da kontracepciju da se sve to malo smiri ali ne moze jer dojim bebu,pa kad prestanem onda cemo videti sta dalje.
Na kraju ja predlozim da ako jos jednom,ne znam kad,ostanem trudna,ne znam kako,da li prirodno ili vto,onda opet carski i ja reko pa jel mogu da mi izvade taj jajnik,ona se odusevila kaze tako bi ona za sebe.
Pa videcemo,uglavnom tuzna sam jer sam mislila da sam zavrsila sa operacijama napokon,kad ono.....ali sve je to zivot,sta cu sad.
Ne znam,stvarno sta da kazem bas sam se izbedacila,ali hvala Bogu pa imam Andreu,inace bih prsla.
Ajd ljubim vas
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od maus 10/2/2009, 08:41

Dobro jutro!
Jelence,pa otkud sad opet to???? E draga, nemoj se nervirati. Polako! Kada prestanes sa dojenjem, polako uradi sve kako ti dr predlaze. Kao sto kazes, imas to malo luce pored sebe, anjelcica malenog. Bice sve u redu,videces. Ljubim te mnogo,mnogo usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od Jelence 10/2/2009, 13:31

Maus hvala draga ljubac za plezilicu i za tebe,a inace zaboravih da vam kazem,ono iz roditeljskih dnevnika sto ste-(ako ste) procitale o secenju besike pri CR taj asisitent Ljubicev mi je napravio samo takav rez na besiki Shocked da je dr na UZ videla veliki oziljak,kaze smanjen kapacitet i ne ocekuje poboljsanje,a ja to osecam jos od porodjaja jer piskam i nocu na svakih sat vremena.
Tako da ako za resavanje piskanja znate neke prirodne lekove javljajte,inace ceme ovi dr- i upropastiti skroz,stvarno izgleda da je meni bolje da ne idem kod njih pa sta Bog da,jer kako odem tako oni nesto zeznu.
ljubac
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od Jelence 10/2/2009, 13:33

Happy ako je ovo za korake ili negde drugde ti prebaci molim te.
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od adriatika 10/2/2009, 15:09

Cao cure, sunny
samo malo da vas obidjem.
Joj Jelence pa sta sad to znaci.A da nosis neki pojas da ti digne malo besiku.Ne znam.Bas bez veze. c
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od megica-pegica67 11/2/2009, 07:57

Curice meni drage samo da vas na brzinu pozdravim s posla i ljubnem ljubav .
I dalje kuci nemam svoj kompjutercic tako da nista od iterneta, nadam se da cu ga uskoro imati Crying or Very sad .
Maus draga srecno mesec dana slatkoj cerkici Ani srca1 .

Jelence moja ja i ti se bas namucismo sa endometriozom, mene uvek frka-strah uhvati kada idem na pregled sta ce mi doca reci da li se vratila ili nije Crying or Very sad . Ma sredicemo mi nju jace smo mi od nje. Bice sve u redu, navijam da bude, ljubim te usne cvet .
megica-pegica67
megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 56
Location : Beograd
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od TetaSneki 11/2/2009, 08:04

Dobro jutro
Maus neka si joj vala rekla, svaka čast likeit
Jeco, mislila sam da si ti sa endometriozom završila, tolike mesece nisi imala menstruaciju. Kako ti je doktorka to videla? Koji UZ? I kako zna da je endometriozna cista? Za bešiku nemam reči c
Adriatika, odmaraj usne
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od maus 11/2/2009, 12:24

Dobar dan!
E ova kisa je bas dosadna. Ja se taman navukla na ovo lepo vreme, kad ono sipak c
Ja juce morala da primim inekciju u ruku. Bol nikako da prodje i dalje sam imala otok. Bolelo je da sam verujte mi plakala. Bas iznad zgloba je bio ubod i to polako,mm po mm affraid affraid e ovako su mi bas oci iskakale od bola. I jos plus sto se rastvor morao polako ubrizgavati, a to peceeeeeeeeeeee. Sad je ok ruka,kucam sa obe ruke radost radost radost i mogu da pomeram palac radost radost radost
Megice samo ti kradi vreme sa posla pa nam se javljaj.
Adriatika curo draga samo ti odmaraj i mazi stomacic.
Svima ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od Jelence 11/2/2009, 16:34

Adriatika,Sneki,megice usne ,nemam pojma sta sad,nacicemo valjda neko resenje,a za pojas ne znam, hocu samo ako ce mi pomoci.
Sneki bila sam kod dr.Fazlagic privatno ona mi je pouzdana,namerno nisam isla u Jevremovu da bih cula jos jedno misljenje.
Verujem ovoj dr-ki jer je znam odavno i retko kad je omasila.
e da sad sam dobila rezultate CA 125 to je tumor marker i hvala Bogu sve je u redu.
ljubac za sve devuske
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od terka 11/2/2009, 16:45

Cao cure,

Samo da vam se javnem i sa zakasnjenjem Embarassed pozelim divan februar!

Jelence,citam ovih dana knjizurinu o stitnoj zlezdi(zove se 'Thyroid Power') pa kaze da endometrioze,ciste i ostala cudesa mogu nastati od usporenijeg rada stitne zlezde.Mozda bi mogla nesto u tom pravcu da vidis,da proveris sve stitne hormone.

Pozdrav usne !
terka
terka

Broj poruka : 271
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od TetaSneki 12/2/2009, 08:34

Jutro koke ZIMA3 , kako je krenulo opet ćemo da kitimo jelku novogodisnji prozor
Jeco taj CA125, nije samo tumor marker, za ne daj Bože tumore, on takođe ukazuje na endometriozu. E sad pošto je on tebi normalan, ne znam šta bih ti rekla. Ako je to endometriozna cista, verovatno nije ništa stašno, jer da je endometrioza uzela maha, na CA125 bi se pokazalo. Hoćeš li Mimi nositi rezultate?
Terka, verovatno si u pravu, ta štitna žlezda, pravi svakav haos u organizmu, ja sam imala sve što ide uz oboljenje štitne žlezde. I endometriozu i povišen prolaktin i ko zna šta još. Nadam se da sam se svega toga rešila, zajedno sa šž
Ajd ćao, valjda će nam uskoro stići proleće, mada meni ovako još uvek odgovara, još ništa nismo organizovali za skijanje v , te mm ide na put, te ne možemo da zakažemo razgovor u ambasadi (nemaju slobodnih termina). Još je sve neizvesno. Verovatno ću ja da se skijam niz svoje brdo ZIMA6
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od maus 12/2/2009, 09:49

Dobro jutro!
TetaSneki ::Verovatno ću ja da se skijam niz svoje brdo ZIMA6
Mozete i kod mene doci pa se slicugajte, sankajte i skijajte na mom brdu. Samo, u LO ni s od snega, mozda ce kasnije poceti da pada.
Jelence super za rezultate tumor markera. Dobro je da imas dobrog dr i da mu verujes.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od maus 12/2/2009, 11:17

srca srca srca ZA SVE VAS MILE MOJE srca srca srca


Februarska jutra - Page 3 T6whah
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od Kata 12/2/2009, 11:29

Draga J super za ovaj marker sto je dobar, a za besiku, ne znam sta da ti kazem... cak i da si se poradjala prirodno, uvek postoji mogucnost da ti beba pomeri besiku. Jedino sto je to za majku prihvatljivije resenje, nego kad te doktor pokvari fd
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od Jelence 12/2/2009, 14:08

Terka gde si bre zeno,nema te nesto Very Happy a sto se tice stitne zlezde i endo ciste,znam ja za tu povezanost i bas zato sam ranije kontrolisala stit.zlezd.i bilo je sve ok,a sada kad sam uradila ovaj CA 125 uradila sam bas iz tog razloga TSH I fT4 i rezultati su u granicama ref.vrednosti.
Tako da znam za jadac Laughing ali svakako cu povremeno kontrolisati istu.
Kato moram priznati da prvi cujem da kod prirodnog porodjaja mpoze beba da ti pomeri besiku,a meni inace besika nije pomerena nego je od secenja smanjen kapacitet.
caos
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od Kata 12/2/2009, 15:07

moj muz kad je dolazio na svet, imao je 4 800 g ( affraid ), a znas kako je bilo pre 35 god, pustili su njegovu kevu da se muci i da ga radja prirodno. Svu ju je pomerio, od tada zena ima problema sa besikom i piskanjem, e sad njoj je samo spustena (valjda). sve u svemu, odatle mi to za besiku.

da covek ima para i zivaca, pa da presavije tabak i da ih tuzi... mada ne znam da je neko nekad dobio parnicu protiv lekara...
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od maus 13/2/2009, 11:40

Dobro jutro!
Zene celu noc sam prejaukala. Od 22h me boleo zub. U 3 ujutru Milan je isao da kupi novalgetol inekciju posto ni 2 tablete panadola nisu nista pomogle. A ni inekcija kasnije. Ma katastrofa! Doslo mi je da lupam glavom o zid. Oka nisam sklopila. Ja inace imam paradentozu. Pre 3 godine zubarka je ocistila izmedju 7 i 8 cepice i fino zalecila. Sinoc su me ta dva zuba ubijala. Zvala sam jutros svekrvu da pricuva Anu kako bi otisla kod dr.jer me je primila preko reda(inace to je rodjakova zena) Meni su ta dva zuba bukvalno pocela da izlaze sama i mozete zamisliti koji je to bol. Nisu izvadjena, pokusacemo da ih spasimo. Dobro je opet ocistila cepice i stavila lek, pa kontrola za 3 nedelje. Sada sam sva iskrivljena od anestezije i osecam se na zubara. I sto mi se spavaaaaaaaaaaaa...
Sve vas mnogo volim. Vasa zubobolja Wink
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od TetaSneki 13/2/2009, 12:09

Dobar ovaj snežni dan Very Happy drage moje
Ej bre maus, baš te namuči taj zubić. A ono srce ti je VRH što bi rekle ove mlade generacije.
Evo pogledajte ovu pesmu, ja sam se cepala od smeha, možda ste je čule, a možda ne...
https://www.youtube.com/watch?v=ycW7ICIP9C4
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od Jelence 13/2/2009, 14:39

Misu zeno sta te snadje,joj daleko bilo kad te tako zubi bole,verujem ti da si htela da iskocis iz koze,ali nadam se da je sada bar sanirano stanje ljubav
Uh zubobolja je ... No idi spavaj pa ce biti bolje.ljubi onog malog smajli angel

Sneki,ovo je strasno,ne zna covek da li da se smeje ili sta da radi.
Mi opet besane noci, izgleda da Andrei raste vise zuba u isto vreme,samo se nadam da ce pre iznici njoj zubi nego meni rogovi Very Happy i isto kao kad su nicali kecevi gornji pprocureo joj nos,ima T37,5-38,kako kad,pa ne znam da lin je samo od zuba ili je i nesto drugo Rolling Eyes
Naravno danju spava zbog zapusenog nosa pola sata,a nocu krklja i budi se,tako da to su novosti.
ajde nadam se da ste dobro i ljubim vas

Sneki navijam iz sve snage da dobijete vizu i odete na skijanje usne
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od HappyGirl 14/2/2009, 08:11

Jutro sunny
Želim vam svima prlepi vikend srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od alo-alo 14/2/2009, 08:44

Februarska jutra - Page 3 99996vdaybouquetSrecan vam dan zaljubljenih i provedite ga u zagrljaju vasih voljenih
alo-alo
alo-alo

Broj poruka : 686
Datum upisa : 04.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od maus 14/2/2009, 08:45

Dobro jutro svima!
Jelence ::
Mi opet besane noci, izgleda da Andrei raste vise zuba u isto vreme,samo se nadam da ce pre iznici njoj zubi nego meni rogovi
Znaci Andrea i ja istu muku mucimo. Eh, ti zubici maleni,bas mi je zao sto je toliko muce, a i ti draga zajedno sa njom.
Sneki, kako iskopa ovo sestro slatka Sto kaze Jelence i za smejanje i za plakanje...Sta bi sa rezervacijom? Da li ste uspeli nesto da sredite za skijanje?
Moj muz jutros u 5h sa drustvom otisao put Jahorine. Vec su stigli i uveliko se skijaju sve dok ne padne mrak, a onda pravac kuci.
Svima zelim lep vikend srca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od adriatika 14/2/2009, 11:37

Caos cure.
samo da vam mahnem ff i cestitam SV Trifuna ili Sv.Valentina.
Po zelji molim.Uostalom vazno je da se slavi.Da ste mi srecne,zdrave i zaljubljene.
love
adriatika
adriatika

Broj poruka : 4040
Godina : 53
Datum upisa : 08.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Februarska jutra - Page 3 Empty Re: Februarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu