KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

+65
micam
BiKsi :)
sretnazvijezda
mamadabudem
kale11
alisa
ArizonaTig
koko
Mimi12
mimi85
sanja 73
ne gubim nadu
jejana
tatjanica
andjeo77
SoJa
Jekicaks04081976
Mala maca
winni
belmica
LEPTIR
Tebi
Sofija Veks
stakleni.staklo
Principesa
Mrvica78
suzanasaki
d77
bombombica
leptirko82
ana78
sjujocaa
mashnica
beta
krol
anak
Erata
bubamara84
jacaa
Gabrielle
HappyGirl
flipi
Tinche
ŽenoLina
vašar
jul
JocY
ciklama
tuli
Struzzo
djole42
brinbili
MAAKKI
dr mali pariz
Nika
saskoplac
Orline
Sami
bokica
nabla
nena beba
black magic woman
MARA
vremejezabebe
vakic
69 posters

Strana 14 od 15 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 11/11/2017, 19:54

Djevojke kako ste?
Koko jel se sta novo dogadja kod tebe??

Arizona kao sto je alisa dala informaciju i to dobru za kliniku u Solunu a ako ti se ovo sa Sistinom u startu ne svidja kako ide komunikacija imas jos jednu kliniku u Skopju koja s istom bankom radi znaci s Cryos bankom.
Klinika se zove NewBorn pa eto da znas da se mozes raspitati za proces i sve ostalo sto te zanima.

Sretno!
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 11/11/2017, 19:57

Ovo za dr. Radulovica sam cula i ja....pa iz tog razloga ga zaobilazite zbog svog zdravlja a i sigurnosti.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od kale11 24/11/2017, 10:21

Ja bi da malo oživim ovu temu,na prvim konsultacijama sam primetila u čekaonici dosta parova iz Srbije,meni je ovih 14 iščitanih strana dosta pomoglo da se odlučim baš za ovu kliniku.I posle prvih konsultacija, sam prezadovoljna, najviše doktorom pa posle svim onim što bi trebalo da bude normalno za svaku kliniku i državnu i privatno, počevši od prijema do normalnog tona u razgovoru sa svakim pacijentom.

kale11

Broj poruka : 46
Datum upisa : 24.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od kale11 28/11/2017, 15:16

Dodala bi da je cena 1750 evra sam postuoak + stimulacija.Iz razgovora ranije sam bila zakljucila da je obavezno da se bockas kod njih i da na svaku konsultaciju moras da ideš u kliniku.Sada nije takva situacija, dr Lazarevski mi je rekao da su dovoljna dva vidjenja pre aspiracije,a to je prvi pregled i kontrolni uz kad odredjuje semu stimulacije,posle toga se vraćas kući,bockas,saljes izvestaj i dogovaras o momentu kada odlaziš kod njih, i trebalo bi da sve bude gotovo u narednih 5-7 dana.Mi nasli apartman za 160 eura 9 noći...na kraju ću naravno sve sumirati ali bi volela da i moji postovi pomognu nekom kao što su meni prethodni.

kale11

Broj poruka : 46
Datum upisa : 24.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 16/12/2017, 15:24

Saborkinje mi drage, ja krećem u pripremu za 2. pokušaj. Rezultati hormona mi nisu baš sjajni, pa ću morati da uzimam razne neke lekove i suplemente jedno 2 meseca, ali se nadam da ću nakon toga biti spremna za stimulaciju. Promenila sam lekara i sad sam kod Mitka Ivanovskog u Sistini.

Inače, ovde u Beogradu se pripremam kod Dr Goce Ivanović, jeste čuli nešto o njoj? Jedna moja prijateljica je kod nje radila 3. VTO i ostala trudna sa blizancima.

Osim toga, uradila sam jednu uporednu analizu zakonske regulative u EU zemljama, pa vam možda i to bude zanimljivo https://mojzigot.wordpress.com/2017/12/16/bmpo-u-zemljama-evrope/

To su moje novosti za sada srca1
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od micam 16/12/2017, 20:25

Zozoni samo napred navijamo
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 16/12/2017, 21:56

Hvala Micam! <3
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od alisa 16/12/2017, 22:50

Zozoni mislim da imas temu o njoj tj o klinici gde ona radi... ja sam cula oprecna misljenja... neko je hvali neko kudi nakvaznije je dal je tebi legla i kako se ti osecas sa njom
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od BiKsi :) 17/12/2017, 02:58

Da ne zatrapavamo ovde, ima tema klinika Ivanovic. Zozoni, mozes i vto dnevnik da otvoris kad krenes u novi postupak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 12/3/2018, 13:52

Drage moje, treba mi informacija/savet. Da li je neka od vas možda slala zamrznute jajne ćelije iz Beograda u Sistinu? Meni će izgleda punkcija pasti na dan vikenda kada bolnica ne radi, a doktor u MK mi još uvek nije odgovorio da li u tom slučaju rade vikendom ili ne i koja je procedura. Čula sam takođe da žene dopremaju spermu iz inostranstva DHL-om u Srbiju. Ne znam kako je to moguće, ali ako neka od vas nešto zna o tome, javite mi molim vas.
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od mamadabudem 15/3/2018, 10:24

Zozoni, jesu se javili ovi iz Sistine? Nadam se da rade vikendom aspiracije bar... Javi šta si uradila! Navijam!
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 16/3/2018, 09:12

Zozoni,
Sistina normalno radi vikendom!
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 16/3/2018, 10:22

Odlično ako je tako! Meni je prošli put doktor rekao da ne rade vikendom, ali možda se to odnosilo samo na preglede i kontrole, ne znam.
Sada mi je tek posle 3. mejla samo napisao da ne brinem za dan punkcije. Ne daj bože da odgovore nešto konktretnije.
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 16/3/2018, 11:32

Tako je. To je se odnosilo na preglede.
Punkcije i transveri se najnormalnije rade vikendom.

Npr.ako je sad ovaj vikend dr. Janevski dezurni onda je iduci sefica Aneta i tako dalje koliko ih ima dole.

Ima klinika koje ne rade vikendom, zapravo nedjeljom.
Ja to ne razumijem jer nismo na dugmad da folikule natjeram da rastu i da dobijem stop kad doktorima odgovara.
U svakom slucaju ti koje ne rade nedjeljom je krajnje ne ozbiljno i ne odgovorno.
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 16/3/2018, 11:38

Slažem se draga. Samo mislim da u tim slučajevima kontracepcijom šteluju dane.
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 24/3/2018, 15:22

zozoni ::Slažem se draga. Samo mislim da u tim slučajevima kontracepcijom šteluju dane.

Draga jel ima kakvih novosti?
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 24/3/2018, 16:44

Evo da vam se malo pohvalim :) Bila sam u Sistini, uradila punkciju i aspirirali su mi 4 jć. Od toga su se 2 oplodile i pratili su ih da vide da li mogu da dostignu stadijum blastociste pre nego što ih zamrznu. Juče su mi javili da je uspelo, zamrznuli su mi 2 blaste i to zasebno, tako da mogu da odlučim da li ću da vraćam 1 ili 2.

Dr je takođe utvrdio da imam subseptum u materici, tako da ću prvo morati na histeroskopiju pre ET. Ja sam vrlo zadovoljna, novi doktor Ivanovski mi se daleko više dopada od prethodnog, utvrdio je septum koji nekim čudom niko pre nije video i baš sam srećna što su embrioni došli do blaste pre zamrzavanja.

Sad je ostalo da sačekam naredni ciklus i zakažem histeroskopiju.
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od sretnazvijezda 24/3/2018, 17:02

Jao jako si me obradovala :) bravo za blaste.
Mora da su vrhunske dok su ih odvojeno stavili.

Drago mi je da si zadovoljna novim doktorom Ivanovskim.
Ovo za septum nemam sta pametno reci. Nije mogao nastati preko noci. E sad kako to drugi nisu vidjeli to je drugi par opanaka kako se kaze.

Nista zaboravi to sad sto nisu drugi vidjeli.
Odradi histeroskopiju pa ides po svoje blaste.
Sretno draga :)
sretnazvijezda
sretnazvijezda

Broj poruka : 64
Location : negdje daleko....
Datum upisa : 04.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 24/3/2018, 17:18

Hvala! sunny radost
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od BiKsi :) 2/4/2018, 00:26

Zozoni, histero pre feta, a onda vrati jednu. Kao nasa BB! Pa da ti kao i njoj sa Gabi uspe! Srecno dalje, bas divno zvucis, samo tako nastavi, sa tom lepom energijom!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Zensko pero 10/5/2018, 18:08

Zozoni,ne znam gde si se odlucila da radis histero ali dogovori sa tvojim doktorom da ti u isto vreme uradi i scratching endometrijuma kako bi se blastice lakse ugnezdile. Razumela sam da si kod Goce pa verujem da ce ona to isto predloziti.
Inace,svaka cast na blogu,citala sam tvoje iskustvo i zelim ti puno uspeha u ovom postupku! Nadam se da ce tvoj tretman u Sistini sada biti mnogo bolji!
Srecno!

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od zozoni 19/5/2018, 09:34

Saborkinje drage, nije me dugo bilo, ali sam vredno radila na mojim zigotićima.

Histero sam odradila na kraju u Feroni, kada sam otišla na UZ u Sistinu, doktor mi je rekao da nije baš savršeno odrađena, ali da je dovoljno dobro. Transfer smo uradili 11. maja, a rešila sam da vratim obe blaste.

Dugo sam razmišljala šta da radim, ali sam se vodila željom da želim 2 dece, da želim da imaju jedno drugo i kada mene više ne bude, a da u ovim godinama i u situaciji u kojoj moram sama da zarađujem za sve, sumnjam da ću se vratiti po još jednu VTO kasnije.

Tako da sad čekam betu, pa da vidimo koliko zigotića se zapatilo :) Ovoga puta sam nekako još opuštenija nego prvi put. Potpuno sam ubeđena da će uspeti, jer mislim da je ovoga puta stvarno sve odrađeno kako treba. Naravno, garancija nema, ali ja sam pozitivna i jedva čekam beticu!

Puno vas sve pozdravljam, nadam se da ću ugrabiti malo vremena da ponovo pišem i na blogu, a vi pišite šta ima novo kod vas.
zozoni
zozoni

Broj poruka : 94
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 27.08.2017

https://mojzigot.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Zensko pero 19/5/2018, 10:05

Draga Zozoni,neka bude srecno ovaj put! :)..

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od alisa 19/5/2018, 12:34

Srecno Zozoni i da nas za koji dan obradujes ogromnom betom!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od micam 19/5/2018, 14:43

Zozoni preseli se na korake da navijamo i podrzavamo da ne zatrpamo temu ovde.Srecno
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva - Page 14 Empty Re: Malabogorodica-SISTINA - ACIBADEM - Iskustva

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 15 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu