KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+83
Jelica
Kamilica
cile
ananana
Mirjana
danijeland
ivana ivanovic
grudva
Mali Princ
Bokicalepotica
dragmilk
maza1972
Nebo
ciklama
cicsa80
Niny
JocY
jaca*caca
cvrle76
Deni
*AIDA*
zabrinuta75
heart84
ANY
viktorija
Ljubičica
vašar
sanjicica
JacaKg
MARA
shenon
maki79
Marija86
gagax81
LaFolie
ŽenoLina
BiKsi :)
djole42
Nina77
elijana70
7-patuljaka
dacca
mika811
kowrdzawa
racili
Zaneta
lena
anna
natalija
eni
nesalela
tina73
cici
natta
bak
mika81
bridget jones
dr mali pariz
mala parizanka
vesna80
catherine290505
buby
kasia
bokica
nena beba
maša
Struzzo
nabla
bebica
Orline
Teodora
maja76
nevena50
Cupava
Gala
bebko
zalosna_sova
Kata
tanjaz
maus
Hitron-Luka
HappyGirl
darkoikaca
87 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 27/5/2011, 16:03

b b b Prošli smo drugostepenu u Višegradskoj,zvali da dođemo po potvrdu...Neverovatno ,kojom brzinom se sve odvija,deset dana od predaje dokumentacije.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od jaca*caca 27/5/2011, 16:35

d d d d d d d d d
Divno bas se radujem zbog tebe. Sve najbolje!
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 27/5/2011, 16:40

Hvala ti ,ja još nisam svesna šta se događa...Za postupak smo izabrali Specijalnu bolnicu Beograd u Jovanovoj,pa jel imate neke informacije...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bokicalepotica 29/5/2011, 11:50

Mazo svaka cast!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kazi mi molim te kad je tvoj muz isao na urolosku kliniku da da spermu da li ste morali da zakazete prvo pregled kod urologa?Posto kad sam ih zvala rekli su da mora prvo pregled da se zakaze pa me zanima koliko se dugo ceka na taj pregled.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 29/5/2011, 11:56

E ovako je to bilo.Ja sam mu telefonom zakazala i isto su tražili da ide kod urologa na pregled,ali ja sam im objasnija da je potreban samo spermogram i da je hitno za VTO.Bili su ljubazni i prihvatili da ne mora kod urologa na pregled.Zakazali su mu za par dana.
Klinika za urologiju ul Resavska 51
tel.366-30-60 i 26-58-956
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bokicalepotica 29/5/2011, 11:59

Hvala puno sutra ih zovem
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 29/5/2011, 12:16

Bokice,za Nemanjinu može spermogram iz bilo koje klinike,tako da ti možeš da predaš taj iz privatne,a u međuvremenu (meni je od prvostepene do drugostepene prošlo 10 dana) neka tm. odradi u Urološkoj .
Pročitah tvoje postove pa da ti javim,da ne brineš osmeh srce
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bokicalepotica 29/5/2011, 13:44

Divna si mazo, mnogo ti hvala, uradicu bas tako!
Veliki poz! sunny
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 31/5/2011, 14:00

cao, ja sam ovde nov clan i trenutno prikupljam nalaze za vto.NA SAMOM STARTU SAM IMALA NEPRIJATNU SITUACIJU SA MOJOM DR IZ D.Z. GDE MI NIJE DALA SVE UPUTE KAKO TREBA I ODBILA DA NAPISE KLINIKE NA UPUTIMA.Njeno obrazlozenje za to je bilo da nece da navede klinike je tako mogu da trazim gde se sve to radi besplatno ali koliko je ona obavestena sada se sve analize za besplatan vto placaju,ja sam joj na to odgovorila da ova nije dobro obavestena menjam lekara i obavestavam je da sve analize za viruse mogu besplatno uraditi u gzzjz za uputom i naglasenom klinikom.Odlazim kod druge dr i ona mi daje upute kakve sam trazila,jer moje u d.z. nemaju nikakve informacije,strasno hvala Bogu pa sam predhodni dan malo citala po forumu i zvala neke ustanove da se raspitam pa sam upucena otisla u d.z. inace bi me nagovorila da radim sve privatno.
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 31/5/2011, 14:05

danas stigla prva analiza i bas super Crying or Very sad ureaplasma mm je pozitivna ............... nemogu da verujem kako je krenulo u samom startu
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 31/5/2011, 14:26

mazo i ja razmisljam da idem u specijalu u jovanovoj neznam da li neko ima iskustva sa njima mislila sam kod ivanovica ali oni nerade vise sa rzzo,ja trenutno necu nista od analiza da radim dok suprug neizleci urea pa nastavljamo dalje
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 31/5/2011, 19:30

Grudva,tačno je da su Ivanovići prestali da rade sa Fondom,to znam jer sam 6.maja bila u Nemanjinoj i na listi klinika su ih precrtali affraid Razlog neznam, bilo bi dobro da neko od upućenijih napiše... affraid
Nemoj da radiš druge nalaze dok se ta ureaplazma ne sredi kod tm.i ja sam se vodila istom logikom ali je kod nas sve odmah bilo ok.
A ,sada da svečano objavim....ZVALI SU ME IZ NEMANJINE-IMAMO ZAKAZANO U SPEC.Klinici BEOGRAD 8.JUNA radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Vodim kalendar od početka cele ove priče ,kad smo šta radili od analiza i prošlo je 15 dana od prve komisije do poziva iz klinike.BAš sam danas bila iznenađena kako brzo sve ide... bb bb bb
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 31/5/2011, 21:54

ja vec imam kol i papu celvikarni vaginalni bris pa sta da radim to vazi 3 mes valjda ce se srediti ova urea sutra idem da odradim krv na viruse ta analiza vazi godinu dana i hormone radim sledece nedelje i oni vaze 6 meseci ,pa valjda nece ovo lecenje uree da traje dugo ja se nadam za 2 nedelje da ce biti negativna neznam nikog ko je imao ureaplasmu da mi kaze

grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 31/5/2011, 21:59

:)))) sve u svemu ja cu uraditi sve analize pola imam uradjeno prve koje isticu tek za 3 meseca mislim da cemo srediti ureaplasmu do tada
Mazo super ti ces me taman upucivati kako sta ides pre mene
igracice super brzo ce doci i taj 8 jun sreca
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 31/5/2011, 22:04

Sigurno će se brzo srediti taj nalaz, ja nemam iskustva sa ureaplazmom i neznam koliko se dugo leči,kako je kod tebe nalaz uredan, da li treba oboje da uzimate terapiju?
Vrlo rado ću te voditi i pisati moje iskustvo,ni ja neznam kako bih sve ovo uradila da nije bilo devojaka sa foruma koje su mi pomogle savetima d d d
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 31/5/2011, 23:37

moja je negativna kazu desava se po nekad da je nemaju oba partnera pre par godina isto je on imao ja ne u pitanju je bila eserihija koli i urea mu je bila poz a meni neg dr mu je dao antibiotik 8 dana pa 4 dana pauza i ponovo nalaz a ja idem sutra da ponovim nalaz za svaki slucaj koliko ja znam za klamidiju je obavezno da ako ima jedan mora i drugi
ljubav
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od heart84 1/6/2011, 09:19

Grudva dobrodosla i srecno na komisiji, sve sto te zanima pitaj tu smo da pomognemo Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bokicalepotica 1/6/2011, 10:33

Grudva dodro nam dosla.Samo polako ovde ti je najvaznije strpljenje Sleep kako god to zvucalo. Evo ja sam danas prosla prvostepenu igracice i stvarno su precrtani Ivanovici za vto.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 20:52

hvala stvarno su mi iskustva zena pomogla sa ovog foruma u samom startu vec sam pisala na predhodnoj strani
znam bokice da moram biti strpljiva ali ipak sam danas otisla privatno i ponovila ureplasmu za svaki slucaj ako je imam i ja da pijemo zajedno lekice
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 20:55

imam jos jedno pitanje danas sam saznala da narodni front neradi vto valjda do septembra zbog vrucina da li to vazi i za privatne
ja sam planirala da ako sve bude kako treba do 20-25 juna odem na komisiju u nemanjinu
ali ako nerade do septembra meni ce isteci pola analiza (ove sto traju po 3 mes)
da napomenem komisija radi u n.f. samo ne vto
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 21:01

strpljivo cekam mog bebca vec 10 god sacekacu jos par meseci nije problem smajli angel
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 1/6/2011, 21:11

Bokice,čestitam za prvostepenu...za drugostepenu nezaboravi da fotokopiraš rezultate
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Grudva ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bokicalepotica 1/6/2011, 21:20

Mazo gde si cekala sam te na koracima,ali nema veze.Ja prosla danas komisiju.Molim te kazi mi, rekli su mi da zovem pocetkom sl. nedelje visegradsku i da ce mi oni dalje reci sta da radim.Oni ce mi tada reci kada da dodjem da donesem na salter analize pa kad to predam onda cekam uz i komisiju?
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bokicalepotica 1/6/2011, 21:24

Jeli tako ili da ja ipak sutra zovem cini mi se da si ti bila pisala da se zovu cetvrtkom??
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 1/6/2011, 21:36

Bokice,pa na poslu sam bila,pa nemogu da stignem da pišem,pa malo odmarala,pa kuvala ručak... yes
Meni su rekli da zovem četvrtkom ,kada te pronađu na portalu kažu ti da doneseš fotokopije nalaza svakog radnog dana sem četvrtka na šalter 2.Tamo ponesite i lk.i zdravstvene i uput za komisiju .
I da te psihički pripremim na sestru Nadu,koja i nije baš ljubazna,s njom samo fino i polako...


Poslednji izmenio maza1972 dana 1/6/2011, 21:37, izmenjeno ukupno 1 puta
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 34 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu