KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+83
Jelica
Kamilica
cile
ananana
Mirjana
danijeland
ivana ivanovic
grudva
Mali Princ
Bokicalepotica
dragmilk
maza1972
Nebo
ciklama
cicsa80
Niny
JocY
jaca*caca
cvrle76
Deni
*AIDA*
zabrinuta75
heart84
ANY
viktorija
Ljubičica
vašar
sanjicica
JacaKg
MARA
shenon
maki79
Marija86
gagax81
LaFolie
ŽenoLina
BiKsi :)
djole42
Nina77
elijana70
7-patuljaka
dacca
mika811
kowrdzawa
racili
Zaneta
lena
anna
natalija
eni
nesalela
tina73
cici
natta
bak
mika81
bridget jones
dr mali pariz
mala parizanka
vesna80
catherine290505
buby
kasia
bokica
nena beba
maša
Struzzo
nabla
bebica
Orline
Teodora
maja76
nevena50
Cupava
Gala
bebko
zalosna_sova
Kata
tanjaz
maus
Hitron-Luka
HappyGirl
darkoikaca
87 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 21:36

ha ha ha ja sad imam i MAZU i BOKICU ispred sebe ima koga cu udaviti pitanjima samo da krenem na komisije
osmeh srce osmeh srce
love
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 1/6/2011, 21:40

Super je to Grudva...i meni je neko pomagao,ustvari još mi pomažu ovde na forumu i drago mi je da ja sad mogu nekom da sve to vratim. d Zato i postoji forum. d d d
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bokicalepotica 1/6/2011, 21:45

Znaci da ja ne zovem sutra rano je.Ti mislis da ih zovem sl. cetvrtak? pa ce mi onda reci kad da dodjem da donesem nalaze na taj salter.Pa od tog dana za nekih 8 dana zovu na komisiju.Jel taj redosled,malo me zbunjuje to sto su mi rekli da ih zovem pocetkom sl. nedelje ja mislila odma u ponedeljak da zovem visegradsku.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bokicalepotica 1/6/2011, 21:46

Jaoj grudva ja udavi Mazu,zato gledaj i prati sve sta se desava.POOOzdrav!!!!!!
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 21:51

nema veze ja cu onda tebe udaviti Razz
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od heart84 1/6/2011, 21:52

grudva ::imam jos jedno pitanje danas sam saznala da narodni front neradi vto valjda do septembra zbog vrucina da li to vazi i za privatne
ja sam planirala da ako sve bude kako treba do 20-25 juna odem na komisiju u nemanjinu
ali ako nerade do septembra meni ce isteci pola analiza (ove sto traju po 3 mes)
da napomenem komisija radi u n.f. samo ne vto

Draga privatne klinike rade, ne znam za koju si se kliniku opredelila.
Ako te nesto bude zanimalo ja sam isto skoro prosla komisiju, samo u Narodnom frotnu i mogu ti reci da bas sve ide brzo, isti dan znas da li si prosla ili nisi, radis UZ i tvoj dragi spermogram.
Srecno grudva Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 1/6/2011, 22:01

Možeš da probaš da zoveš,a ja ću ti reći da su meni rekli da zovem u naredni četvrtak,ali mi smo bili u petak 6.juna,pa sam zvala sl.četvrtka i nervirala se što moram da čekam do tad.
A reći će ti da li ste na "portalu"(spisku) i da možete da predate svakog radnog dana sem četvrtka,i da dođete oboje.Opet te podsećam da fotokopirate nalaze i ponesi fasciklu,lk. oboje jer tamo opet popunjavate neki obrazac.Viđala sam da parovi dođu,da nemaju fotokopije ,pa ne predaju zbog toga.
Od predaje dokumentacije do UZ je prošlo nekih 8 dana,a javljaju da ste prošli za tri dana od UZ.
A samo se vi davite međusobno,meni nije problem da odgovaram,vodila sam kalendarčić detaljan....pa se lako setim igra igra igra
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 1/6/2011, 22:07

Draga privatne klinike rade, ne znam za koju si se kliniku opredelila.
Sad ću ja da malo pitam...čula sam da privatnici ne rade od 15.juna do 15.avgusta ???
Zanima me za spec.bolnicu Beograd u Jovanovoj.Pisala sam im na meil i odgovorili su mi da ćemo se sve dogovoriti kad dođemo ,imam termin 8.juna,i da svakom postupku predstoji priprema ...
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 22:14

pozz srce i tebi ja sam mislila kod Ivanovica ali sada moram kod nekog drugog pa jos razmisljam gledam tudja iskustva ali najverovatnije u specijalnoj -jovanova inace na komisiju idem u narodni front
ja se nadam najboljem da cu proci meni je ovo drugi put o trosku drzave mada je sada malo drugacije sa komisijama i DALEKO MANJE ANALIZA TRAZE JUPI prvi put je bio uzas sta su trazili
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 22:17

jao mazo sad si me i ti uplasila necu valjda cekati septembar
ja tek oko 20 -25 bi trebala da predam na prvu komisiju,naravno ako m.m. bude dobra ureaplsma
moram zvati da se raspitam istecice mi analize
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 22:19

heart......za koju kliniku si se ti odlucila
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od heart84 1/6/2011, 22:23

Ja samo znam sto se tice klinike Ivanovic oni imaju kolektivni godisnji odmor, e sad od kog do kog datuma ne rade to nemam pojma, ali oni vise nisu na spisku, Jevremova radi, a cinimi se i specijalna bolnica Beograd, ali najbolje je pozvati i proveriti
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od heart84 1/6/2011, 22:24

grudva ::heart......za koju kliniku si se ti odlucila

Opredelila sam se za Jevremovu, sutra idem na konsultacije Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 22:25

ok sacekacu mazu ona ide ovih dana kod njih pa ce znati :)
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 22:27

super javi sta se desava sutra kod tebe
jumping
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 1/6/2011, 22:30

Grudva,kad si radila prvu VTO i u kojoj klinici, u čemu se razlikuju ove analize,odnosno šta su ranije tražili?
Baš si me zaintrigirala.
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 23:01

radila sam u n.f. dec 2006
katastrofalno prosla prvo su me zaboravili primala terapiju duze nego sto sam trebala hvala bogu bar 1 fol imala affraid
stop inekciju primila 12 sati pre punkcije aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
uzas nemogu ni da se prisecam toga
pa radili ivf a suprug imao ureaplasmu nisu reagovali na vreme rekli nema veze da nepije antibiotike kasno im je Sad
i na kraju unistili moju dokumentaciju tako da ja tamo ni nepostojim da sam radila ivf h

pored svih analiza koje sada traze bilo je obavezan HSG,spermokultura,antispermatoznoidna antitela,kario tip,celvikarni i vaginalni bris i nemogu da se setim da li jos nesto
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od maza1972 1/6/2011, 23:13

Mnogo mi je žao što si imala takvo iskustvo... Crying or Very sad ali,ima tu i nešto dobro,ako te nema u evidenciji,kao što kažeš ,imaš sad mogućnost da pokušaš dva puta o trošku fonda u nekoj provereno dobroj klinici.
A analize HSG ,spermokultura,bris cerv i vag. su i sad obavezni a ASA smo mi uradili na svoju ruku,da proverimo,mada mislim da nije obavezno. sunny
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 23:31

hsg je sada obavezan samo ako je spermogram uredu tako pise na spisku,spermokulture nema na spisku samo spermogram nema ni vag i cer ali sam uradila

razmisljala sam o tome da neprijavim taj pokusaj ali ja sam 10 god u braku pa recice sta sam radila sve ove god samo jednu inseminaciju mozda me odbiju pa sam resila da ponesem otpusnu listu da pokazem da imam i 1 ivf vece su mi sanse

a znam 2 zene iz moje grupe koje su isle odma na drugu kliniku posle ove i radile navodno prvi put i proslo im je jer celu grupu do jan 2007 je prorocic unistio dokumentaciju

neznam ni sama sta mi je pametno
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 23:35

a i razmisljam mozda negde u rzzo ima zavedeno da sam ja radila 1 pokusaj pa da nepogresim laganjem neznam u nf znam da nema a i otpusna lista mi je smesna
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bokicalepotica 1/6/2011, 23:37

Mazo sory affraid ja te udavi.Tnx!!!

Sve je uslo u moju glavicu v

Sad sam se bas postidela Embarassed

love love love



heart dobro dosla medju nas jevremovke v


Grudva bas mi je zao sto si morala sve to da prezivljavas.Moj muz nije radio spermokulturu a prosli smo prvostepenu ima samo spermogram.Asa smo radili rekla nam je dr Milica iz jevremove da radimo izmedju ostalog i eto desilo se da imam pozitivna antitela na spermatozoide mm.Ja sam u bukvalnom smislu alergicna na muza.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 1/6/2011, 23:55

ma nema veze to je iza mene sada idem u nove pobede

ja neznam ali valjda kada jednom uradis asa analizu ona je ista svaki put tako da mi valjda netreba ponecu staru i ako je 2006 god
ja sam videla da spermokultura nema na spisku i hsg samo ako je spermogram dobar,kod nas je upitanju los spermogram a samnom je dosada sve bilo ok i hsg kada sam radila tako da sada idem bez hsg ponecu stari hsg2005 i lap2006


AKO TI JE ZA UTEHU I JA SAM ALERGICNA NA MOG ALI OVAKO sreca
salim se da te oraspolozim
jesi prosla drugu komisiju sa ti nalazom
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bokicalepotica 2/6/2011, 00:05

Nisam tek treba da idem,+ Asa smeta za oplodnju tj. samo za spermatozoide,ali ne bi trebalo kod vantelesne da smeta za plod.
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od grudva 2/6/2011, 00:10

nemam pojma ,ali nemislim da bi trebalo da bude problema ni prvi put nisu odbijali zbog nekih analiza bas je bilo retkih slucajeva da odbiju i to samo u slucaju da nema uopste pokretnih spermatozoida inace sve ostalo je prolazilo
glavu gore i napred
pa sta da ti pricam malopre sam rekla sa poz ureaplasmom mi radili ivf
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bokicalepotica 2/6/2011, 00:14

Ja mislim da ne odbijaju bas nego traze da dopunis ako treba,nadam se da ce biti sve ok.Ali kao sto ti kazes idemo napred,videcemo sta ce se izdesavati!!!!Pozdrav
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 35 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu