KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

+110
Šašava
saska1
tatjanica
SladZana
jelena*mama2andjela*
petra82
cimi
veki1
Galila
BabyBear
Pufnica.
Ica1171
MalaSaJuga
SofiaZoe
millena1987
Strumfeta78
amela123
Endzi
pufnica34
dinka
buby
maratea
SoJa
strunfeta
sanjica14
fmala
Roki
sara89
zvoncica36
fight&faith
laKole
leptirko82
winni
emilie
vero
Star77
bak
emina123
dakimiki
lenabeograd
malena123
nellad
anesa987
Nensy85
tibetanka
Anabela
M.
sareni leptir
KoMetaK
beta
Mali Princ
Enigma034
Juliška
Ema78
Zhanicca
Mirjana
JecaBull
bebanica89
eminna
tia
Likoli
~beba~
kristina33
almassa
fifi78
andjeo sa greskom
Orline
mimmi
Bokicalepotica
cicamaca
freya
Barbara
buba mara
JocY
stevan
Republica
Vanja20
Botox
nestrpljiva
denam
Aida
Alma87
heart84
lolipop
ninica
anak
vašar
arma
trudilica_maja
meli
mozartina
mala parizanka
Shizika
Ica
Kali
BiKsi :)
Vrijeme
Tinche
jaca
Tuzlanka90
Amora
dr mali pariz
nabla
Nina Tanasic
Milijana
Struzzo
biljanak
MARA
mila132
HappyGirl
114 posters

Strana 12 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od fmala 13/8/2013, 18:45

Roki, moze biti implantacjsko krvarenje - koje svi prizeljkujemo, a moze biti i ovulacijsko, ako ti je ovulacija malo kasnila (i to se zna desiti leti, ako si putovala, zbog promene klime je isto moguce). Leptirko ti je vec rekla sve o testu. Kao, test se ne treba raditi pre ocekivane menstruacije, znaci za jedno 5 dana tek, ali mnoge smo ga radile i nekoliko dana ranije. U tom slucaju je najbolje uraditi betu, jer test moze biti lazno negativan, posto je rano. Znaci, strpi se jos par dana, pa uradi test, ili idi uradi betu, ako si bas nestrpljiva. Srecno i javi sta bi, svi ovde volimo lepe vesti!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od BiKsi :) 13/8/2013, 23:58

Slažem se sa curama, može biti i ovulacijsko i implantacijsko, navijam i držim fige da je ovo drugo. Test tek uradi na dan očikavane mece, ili još bolje beta hcg iz krvi. Poz i sve najbolje
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Roki 14/8/2013, 09:51

Hvala vam puno devojke. Sacekacu jos malo pa cu uraditi betu.
Javljam cim budu neke vesti ( nadam se pozitivnim )

pozzzz

Roki

Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od lenabeograd 14/8/2013, 10:21

Roki sretno igracice

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od sanjica14 2/9/2013, 07:54

Ovako... posle tri dana prelistavanja svakog foruma na kojoj je bilo sta o simptomima trudnoce izabrah bas ovaj da potrazim savet...znaci nova sam :) Situacija je sledeca: imala sam rizican odnos bez kontracepcije (ali i bez ejakulacije) 7.8.; 29.8. sam redovno dobila menstruaciju (bez bolova) (ciklus mi traje prosecno 29 dana) medjutim mens nije mens... prvi dan je braon iscedak, sutradan nista, naredni dan ujutru lokva krvi na sredini uloska (srecna sto konacno vidim krv posto ne znam sta mi je) medjutim sve posle toga i dalje braon i minimalno, jedva vidljivo sad izgleda i to prestaje... simptomi glavobolja,blago peckanje u donjem stomaku, umor, nadutost, gasovi, grudi onako, ima ih ali ne bole kao u pms-,zedna sam non stop, vec dva dana jedem kao da hranu nisam videla, bukvalno veceru jos zvacem a hvatam se za cips ili trazim sta bih mogla jos da spremim.. raspolozenje otislo u ludilo fazu (tipa decko pita ''jel cemo da se vencamo ako si trudna?'' ja odgovaram ''jel imas neku muzicku zelju'')... uglavnom sam srecna lepo raspolozena i pogubljena ne znam sta da mislim... da li postoje sanse da ovi znaci ukazuju na trudnocu? Molim vas da mi odgovorite cisto bar za misljenje, svesna sam da mi je najbolje da odem kod lekara ali bar dok ne odem...

sanjica14

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od fmala 2/9/2013, 08:55

Moguce je, ali moze biti i svasta drugo. Ako je odnos bio 7.8. slobodno sad uradi test, ako si trudna, bice pozitivan. Srecno i javi sta bi!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od zvoncica36 2/9/2013, 12:53

sanjica14 ::Ovako... posle tri dana prelistavanja svakog foruma na kojoj je bilo sta o simptomima trudnoce izabrah bas ovaj da potrazim savet...znaci nova sam :) Situacija je sledeca: imala sam rizican odnos bez kontracepcije (ali i bez ejakulacije) 7.8.; 29.8. sam redovno dobila menstruaciju (bez bolova) (ciklus mi traje prosecno 29 dana) medjutim mens nije mens... prvi dan je braon iscedak, sutradan nista, naredni dan ujutru lokva krvi na sredini uloska (srecna sto konacno vidim krv posto ne znam sta mi je) medjutim sve posle toga i dalje braon i minimalno, jedva vidljivo sad izgleda i to prestaje... simptomi glavobolja,blago peckanje u donjem stomaku, umor, nadutost, gasovi, grudi onako, ima ih ali ne bole kao u pms-,zedna sam non stop, vec dva dana jedem kao da hranu nisam videla, bukvalno veceru jos zvacem a hvatam se za cips ili trazim sta bih mogla jos da spremim.. raspolozenje otislo u ludilo fazu (tipa decko pita ''jel cemo da se vencamo ako si trudna?'' ja odgovaram ''jel imas neku muzicku zelju'')... uglavnom sam srecna lepo raspolozena i pogubljena ne znam sta da mislim... da li postoje sanse da ovi znaci ukazuju na trudnocu? Molim vas da mi odgovorite cisto bar za misljenje, svesna sam da mi je najbolje da odem kod lekara ali bar dok ne odem...
Uradi beta hcg iz krvi.Kućni test zaboravi.Ovo što si napisala može da bude trudnoća,ali nije obavezno.Da li si menjala klimu u ovom periodu?Ako se ispostavi da nisi trudna obavezno idi na pregled kod ginekologa,ali da ti uradi i uz.Možda imaš neki polip.Ako sve to isključiš,a i dalje ti budu suva usta i jedeš nekontrolisano uradi šećer.Želim ti da nije ništa od ovoga,ali trebala bi da odeš kod ginekologa.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od sanjica14 2/9/2013, 16:57

hvala najlepse za ovako brze odgovore :* inace jesam promenila klimu trenutno sam vec dva i po meseca u Svedskoj, ali prethodne mece su dolazile tacno na vreme i sve je bilo normalno propraceno umerenim bolom i lezanjem, ovo sad skoro da nisam ni osetila. Posetu ginekologu morala bih da odlozim jedno 20-ak dana dok ne dodjem kuci jer ovde nemam zdravstveno osiguranje pa mu to dodje kao luksuz koji sebi ne mogu da priustim ali uradicu bar test cisto onako u nadi da ce biti pozitivan onda cu bar da znam sta mi je.

sanjica14

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od leptirko82 2/9/2013, 17:01

sanjica14 ::hvala najlepse za ovako brze odgovore :* inace jesam promenila klimu trenutno sam vec dva i po meseca u Svedskoj, ali prethodne mece su dolazile tacno na vreme i sve je bilo normalno propraceno umerenim bolom i lezanjem, ovo sad skoro da nisam ni osetila. Posetu ginekologu morala bih da odlozim jedno 20-ak dana dok ne dodjem kuci jer ovde nemam zdravstveno osiguranje pa mu to dodje kao luksuz koji sebi ne mogu da priustim ali uradicu bar test cisto onako u nadi da ce biti pozitivan onda cu bar da znam sta mi je.
To bi bilo najbolje resenje. Ukoliko si trudna, barem da znas kako da se postavis.
Srecno, zelim ti ishod onakav kakav i sama zelis!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od strunfeta 24/9/2013, 14:37

Dragi moji neka mi nego pomogne na pitanje koje me jako muci?Imam problem tj dilemu dobila sa u avgustu 11 i imala urednu mens kao i inace zatim istog meseca dobijem 20 sto je trajalo nekih 3 dana do dana danasnjeg od poslednje menst ima tacno 31 dan i naravno nema nista osecam i mnogobrojne simptome kao sto su mucnine gadjena vrtoglavica glavobolja ucestalo mokrenje iscedak belog sekreta u malim kolicinama molim vas da li vama ovo lici na mogucu trudnocu i da li je rano za test po vama unapred hvala ♥
strunfeta
strunfeta

Broj poruka : 30
Godina : 35
Datum upisa : 23.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Ema78 25/9/2013, 10:25

Dobrodosla na forum...cvet 

Svaka od nas razlicito reaguje na hormonske promene tako da ovo sto opisujes moze,ali i ne mora da bude trudnoca. Krvarenje od ta tri dana moze da bude ili ovulatorno ili implantacijsko...

Kucni test mozes da uradis, nije rano, ali bi bilo najbolje da u najblizoj laboratoriji uradis analizu hormona beta hcg iz krvi. Svaki rezultat veci od 5 je znak trudnoce.

Srecno i da rezultat bude onakav kakav zelis da bude!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od strunfeta 25/9/2013, 11:10

Hvala zanimao me jos neciji savet radost 
strunfeta
strunfeta

Broj poruka : 30
Godina : 35
Datum upisa : 23.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od strunfeta 29/9/2013, 13:12

TRUDNA SAM JUTROS RADILA TES POZITIVAN DVE VELIKE DEBELE CRTICE MNOGO SAM SRECNA.......srca1 
strunfeta
strunfeta

Broj poruka : 30
Godina : 35
Datum upisa : 23.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od SoJa 29/9/2013, 13:47

Čestitam ti od srca, neka je sa srećom bravo bravo bravo čestitamo 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od strunfeta 29/9/2013, 14:26

Hvala puno puno mnogo sam srecna.love 
strunfeta
strunfeta

Broj poruka : 30
Godina : 35
Datum upisa : 23.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od BiKsi :) 29/9/2013, 18:51

Sve cestitke, uzivaj u trudnoci!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od maratea 23/11/2013, 11:22

veliki pozdrav za sve mame cekalice:D Very Happy Very Happy pratim vas vec sest mjeseci.ovo mi jedruga vto idanas mi je8.dan od et.divim se svima na hrabrosti.ja umirem od straha.jutros radila urin tes i negativan.haos u srcu i glavi.

maratea

Broj poruka : 9
Godina : 43
Location : podgorica
Datum upisa : 16.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od KoMetaK 23/11/2013, 13:43

Maratea, mnogo je rano za test, rano je i za betu a kamo li za pis pis test. Ja sam betu radila 9dpt a imala sam transfer 3. dana i beta mi je bila 61. Da sam radila test sigurno mi ne bi pokazao nista. sacekaj jos 2-3 dana pa uradi betu iz krvi pre nego test. Ja sam morala da radim ranije zbog nekih drugih razloga. Pridruzi nam se na koracima, da navijamo za ebe i da te bodrimo narednih par dana.

Navijam i drzim fige za lepu betu za koji dan! igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od maratea 23/11/2013, 14:26

hvala puno sto si mi odgovorila.a bas sam se smorila.poljupci za tebe

maratea

Broj poruka : 9
Godina : 43
Location : podgorica
Datum upisa : 16.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od maratea 23/11/2013, 14:30

voljela bih da ubodem cat da se dopisujem sa svim cekalicama.kako da nadjem taj cat

maratea

Broj poruka : 9
Godina : 43
Location : podgorica
Datum upisa : 16.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od buby 23/11/2013, 14:53

draga maratea caskanje mozes da nastavis ovde..pozdrav i navijamo za debelu beta 
https://kutak.forumotion.com/t2730-korak-po-korak-na-putu-do-bete
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od maratea 23/11/2013, 17:41

hvala bubi

maratea

Broj poruka : 9
Godina : 43
Location : podgorica
Datum upisa : 16.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od dinka 29/12/2013, 16:54

Pokusavam vec par puta napraviti bebu nista ,zadnji put kad samo imali odnos poceli su me boliti jajnici i ledja jel sta opasno

dinka

Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Ema78 29/12/2013, 22:32

Dinka dobrodosla !

U svakom slucaju, trebalo bi da se javis svom ginekologu, da odradite makar osnovne preglede. Jajnici i ledja mogu da bole iz milion razloga,jedan od njih moze da bude i trudnoca. Mi ovde ne mozemo da kazemo da li je nesto opasno ili ne, vec samo da podelimo svoja iskustva.

Pogledaj malo ostale teme na forumu, ima dosta toga interesantnog.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od pufnica34 16/1/2014, 13:24

Cao... Imala sam odnose sa deckom poslednji dan menstruacije, i on je zavrsio u mene :) od toga je proslo 14 dana, a ja kao da pocinjem da imam neke simptome, bole me jajnici kao kad treba da dobijem, cesto moram da mokrim, vec 3 dana me glava boli, a mucnine i kao grceve u stomaku imam uglavnom uvece i posle bilo kog obroka... pa stoga pitanje je da li postoji mogucnost da sam ostala u drugom stanju?

pufnica34

Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću - Page 12 Empty Re: Kada je pravo vreme da uradite test za trudnoću

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu