KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska jutra

+18
Admin
tanjaz
Nekica
Jeckie
Jelence
maja76
Gala
zoxa
vakic
HappyGirl
Hitron-Luka
lepa kata
nadalina
adriatika
mijica
jul
TetaSneki
maus
22 posters

Strana 7 od 14 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Nekica 15/12/2008, 21:42

E pa Happy, svaka cast, svasta si danas odradila!
Ajd' jos malo pa si sve zavrsila.
I bas me zanima sta je to jos bilo u novcaniku da moras da crvenis zbunjen
Bas sam neka radoznala, a? sreca

Ja stigla od cika zube, spremila rucak za sutra, odo da se picnem pa da cekam muzica (otiso do druga) pa cu sutra pisati kakav je bio nastavak veceri Laughing

E Jecky, izgleda sam preskocila nesto a vidim da te prozivaju za festicu. Pisi zeno kako je bilo!!!!

Srecan susret sutra kod OK Korala u Loznici. Izljubi mi Kato nasu preslatku trudnicu!!!

Laku noc!! cveće
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maja76 15/12/2008, 23:51

Cestitam Vakic d b igra
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 16/12/2008, 06:50

Jutro cure Very Happy
Vakic nema te nešto na jutrima Crying or Very sad Majo šta je to čestitaš, nisam u toku Embarassed
Devojke usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od vakic 16/12/2008, 08:38

Juro devojke ma tu sam ja nego sto mi to MAjce cestita EmbarassedEmbarassedEmbarassed zbunjen
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 16/12/2008, 08:39

Doro jutro!
lepa kata ::a ti Maus spremi se za sudar. Sutra kod ok korala al bez pistolja samo ljubav ponesi srca
radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Nekice kakav je bio nastavak veceri love love love
Happy dosta stvari si juce zavrsila, a sada pritegni Katu da ti kupi novi novcanik.
Stvarno Majo, sta cestitas Vakic?
Moj tata pravi ustipke za dorucak-BOSANSKE. Cela kuca mirise. Idem dole do njega da se najedem. Znate, celu noc nista nisam jela.
Ljubim vas!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 16/12/2008, 08:41

vakic ::Juro devojke ma tu sam ja nego sto mi to MAjce cestita EmbarassedEmbarassedEmbarassed zbunjen
Mora da je i Maja sinoc pila vince!
igra igra igra igra igra igra
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od vakic 16/12/2008, 08:47

Decembarska jutra - Page 7 567258al3gom3zzqDecembarska jutra - Page 7 567258al3gom3zzqDecembarska jutra - Page 7 567258al3gom3zzqDecembarska jutra - Page 7 567258al3gom3zzqDecembarska jutra - Page 7 567258al3gom3zzqDecembarska jutra - Page 7 567258al3gom3zzqDecembarska jutra - Page 7 567258al3gom3zzq
Izvolite posluzite se igracice
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 16/12/2008, 09:01

Vakic FALA zeno,svaka cast!!!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jeckie 16/12/2008, 09:07

dobro jutro, kakva divna kafica, hvala vakic

Pitao me neko za žurezu, bilo extra, matorci pošašavili, a to je najžešće Razz lol! , muzika bila fenomenalna, sviraju baš sve(aj dobro ne sviraju haevy metal i
ne repuju), klopica super, društvo veselo...
Happy ženo svaka ti čast, šta si sve odradila u jednom danu, ja bih se razvlačila sigurno nedelju dana
Nekice, devojčice, kako napreduješ sa vođenje ljubavi ?

Maus, uživaj danas sa lepom K, i baci taj uštipak ovoma, mislim čisto da probam, jer ne znam kakvi su to bosanski?????? pa red je da probamo

ljubim vas sve
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Gala 16/12/2008, 10:31

Dobar jutar, pa `de ste ljudi.
Vale, kafa ti je extra! Very Happy
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od NINA1 16/12/2008, 14:13

da se pohvalim postacu tetka po 5 put.sad mi je sestra javila sto je i nju iznenadila trudnoca.inace to joj je 3 a ima30 godina.imala je prosle nedelje problema sa grudima da nije smela da ih dotakne i ona se uplasila da nesto nije uredu.i otisla kod dr u petak da pogleda preko mamografa ili uz ali dr su na nekom seminaru.pa je pogledala neka druga dr samo rukama.i rekla joj da je to od neke upale jake ali da ipak zakaze za ovu nedeju uz za nedalj boze.i ona opet se vrati juce kod svog ginekologa da kaze sta je bilo. idr je pregleda prvo na stolici i kaze da nesto vidi u materici ali da nije sigurna sta je i baci je na uz.kad ono po uz 7 nedelja i 3 dana trudna sto je sestra ostala u soku.jer nije imala ni mucninu ni nikakve sintome ostale.a inace je svaki mesec imala uredno ciklus.znaci preko deteta je imala sad.i kaze da je nisu grudi opste boleli u prve 2 trudnoce.ona se inace jako uplasila jer su joj pre 2-3 godine nasli neke cvorice na grudima pa su joj tad dr u kamenici savetovali da ostane trudna sto ona nije tela da cuje.pa se sad bila uplasila da nije krenulo po zlu.kad ono imacemo malu bebu.
ona jadna nije znala kako meni da saopsti jer zna kako mi je tesko.i lepo nagovori mamu da me zove i da mi kaze. a ja u soku prvo mi je bilo jako krivo jer znam da su u jakoj krizi sa novcem a obadvoje rade.pa kako ce sad sa detetom malim jer sve treba.ali posle sam se smirila i pozelela da sve bude uredu i da bude treca sreca sin.jer ima cerku od 11 i mladju od 8 godina.odma sam je zovnula i kao fol da vidim kako je juce prosla kod dr i ona pa neznam kako da ti kazem a ja sta je bilo .ona trudna sam i ja tu potvrdim da mi je jako drago.a ona se jadna sve sekira kako cu ja to podneti zbog nje.jer zna da znam kako uzasno zive i da cu pomisliti da ce na ciscenje sto zna da sam ja protiv toga.
sad samo cekam da mi mm dodje i da vidim njegovu reakciju jer on njih dve obozava i sve me zeza ljubi ih tetka cim pricam o njima.znam da ce mu mozda biti tesko.jer ja budala sinoc ga povredila sa tim kad sam rekla da sam tuzna sve vise kako se priblizava srpski bozic.a on sto kad ti volis bozic . (jer inace ja sam kod mene kuci slavila oba tako da volim tu atmosveru.i sve se nadamo da cemo moci i ove godine otici 25. 12 kod mojih i da deci odnese teca paketice )
jer meni da je uspela vto bio bi mi termin 6.1.2009 bas na badnji dan.pa se i on malo pokunjo sto sam ga na to podsetila.ali stacu kad sam jako sentimetalna i vezem se za datume jako
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 16/12/2008, 18:30

Gala tu smo, tu Very Happy
Vakic usne
Nina, čestitam tebi igra a ti čestitke prenesi seki ljubav
Joj jecky i ja bi taj bosanski uštipak kuvar1 Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od vakic 16/12/2008, 19:32

Nina cestitaj seki u nase ime ljubav
A tebi i TM cestitam od sveg srca love
LEPO JE BITI TETKA jer se tetke najvise vole yes osmeh srce
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maja76 16/12/2008, 22:39

vakic ::Juro devojke ma tu sam ja nego sto mi to MAjce cestita EmbarassedEmbarassedEmbarassed zbunjen

Vakic ja sam negde procitala da ces ti postati tetka, a gde sam to procitala ubi me nemam pojma. Jesam li se ja to nesto umislila Embarassed Embarassed Embarassed

Mora da je i Maja sinoc pila vince!
igra igra igra igra igra igra
Da znas Maus da sam popila malo vinceta ali u jos u nedelju. Izgleda da ovo vino ima produzeno dejstvo, a i zavrsila sam kao Nekica, mislim znate vec....[/quote]
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od vakic 16/12/2008, 22:50

Da Maice tako je postacu TETKA moja snajka bratova zena je trudna nakon dve godine cekanja
ma nemate poima kako se radujem radujem radujem letim u oblake

Majice cim si zavrsila ko Nekicu ooooooooooooooooo bilo je gusto
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od NINA1 16/12/2008, 23:04

vakic cestitam ti sto ces postati tetka.evo i ja sam danas saznala da cu u junu po treci put postati od sestre tetka.sto mi je bilo tesko u momentu ali sad sam se lepo opustila i radujem se .i nadam se da cu i ja sledece godine da zatrudnim i da se setra raduje mojoj bebi.jer mi je to i rekla danas preko telefona da nemoze da doceka.sto ja znam da to moji svi cekaju vec 5 godina
NINA1
NINA1

Broj poruka : 707
Godina : 48
Location : ZABALJ
Datum upisa : 11.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od HappyGirl 17/12/2008, 05:48

Jutro ff
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od vakic 17/12/2008, 08:02

Jutro Drage dame Decembarska jutra - Page 7 544421ehanxuep7a
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od TetaSneki 17/12/2008, 08:31

Dobro jutro drage moje
Nina čestitam i seki i tebi c
Majče, ajd nema veze što vino deluje produženo Wink , bitno je da ste vi nama veseli i da je bila akcija sex
Happy sestro slatka svaka ti čast za vađenje dokumenata, to je žešće smaranje. Dobro je da si većinu završila za jedan dan. poljubci
Ubacila sam novogodišnji avatar. Da se oseti novogodišnja atmosfera jelka2
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Hitron-Luka 17/12/2008, 08:49

Jutro jutro...
Ninice cestitam sto ces opet postati tetka radost radost radost
Snekic avatar ti je super....

Cure jel ima neko neku info o Snezi ch ,bas bi volela da znam sta dali je sve ok ....

Cure mogle bi mi malo sve da primenimo Nekkicinu metodu i da se malo opustimo Very Happy
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od vakic 17/12/2008, 08:53

Misice KAto ma daj pricajte o sudaru

Sneki avter ti je superrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Hitron CMOKA za decka
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od lepa kata 17/12/2008, 09:37

Jutro Lepotice igracice , sta ima? Znaci sinoc sam dosla u Lo tek u 20:10 tako da se Maus i ja nismo ni videle tuga . Imala sam mnogo posla zadrzala sam se u Sapcu 6 sati umesto 3 kojiko obicno budem i to je naravno sve poremetilo. Bas sam Crying or Very sad . Ovo je vec drugi put da nesto iskrsne. Proslog utorka je bio neki pozar u Loz pa pa je bilo zagadjenje preporucili su da se ne izlazi, pa nisam naravno htela da Maus ide napolje.
Maus videcemo se sigurno ima da se izborim za vreme. love .
Svim buducim tetkama čestitamo to je jako dobro zanimanje, jes da diplomski polazete svaki put kad vidite decu, al bar je zabavno.

Vidim da se vino konzumira, a ja sam jos uvek na mleku i to sojinom likeit .

Jos nisam okitila jelka1 ne znam sta mi se desava, zato sto sam ranijih godina kitila jos za 29.nov

Aj zene sta da vam kazem sem NAPRED U NOVE POBEDE bravo . PS naravno da ce da padne d novcanik za happy taman za ng pokloni1 da ubaci novu lk i kartice . Samo moram da kupim neki sa navigacijom u slucaju da se ponovo izgubi da zna da se vrati d
lepa kata
lepa kata

Broj poruka : 35
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 14.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jelence 17/12/2008, 10:22

lepa kata :: . Samo moram da kupim neki sa navigacijom u slucaju da se ponovo izgubi da zna da se vrati d

E Kato ta ti je dobra,daj molim te nadji neki takav pa ga pokloni seki yes yes  b  b  b  b

Zene gde ste,sta se radi,znaci ceeeeeelu noc nismo spavali ne znam sta je sa Andreom,mozda jer je juce spavala 2,5 sata,ali ne verujem,a stomak me odvaljuje treba da dobijem-valjda,a imala sam i stomacni virus(dijareju)ma uzas,ja reko" sve ce dobro biti sa mecom posle porodjaja,a ona ja se trazim od bolova.
Ajd sad ljubim vas sve pa se pisemo
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Jeckie 17/12/2008, 10:50

Dobro jutro devojke!
prijatna kafica , ko besposličari(kao ja napr Very Happy ), i srećan rad vrednicama Razz

kakav divan dan, ne liči na decembar, mada bih volela da pada snežić i da sve bude divno belo za novu godinicu.
Kato, odlična ti ta ideja sa navigacijom lol!
Jelenče, pa šta je to sa Andreicom ?
Mene T Sneki zeznula sa knjigom(zna ona o čemu pričam Wink ), pa sam bečila oči noćas do o1h, jedva sam jutros ustala.
Jeckie
Jeckie

Broj poruka : 527
Datum upisa : 18.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od maus 17/12/2008, 13:09

Dobar dan!
maja76 ::
Da znas Maus da sam popila malo vinceta ali u jos u nedelju. Izgleda da ovo vino ima produzeno dejstvo, a i zavrsila sam kao Nekica, mislim znate vec....
Aaaaaa picu i ja vina kada se porodim pa cu isto kao Nekica i Maja Very Happy Jedva cekam Very Happy
Kato,znala sam da su te cvecarke zadrzale i bas mi je zao sto se nismo videle. Sledeci put prvo pravo za LO, pa kada se budes vracala za BG onda obilazi ostale cvecare. E,jes` mi je predlog odlican. A ideja za novcanik je prva liga!
Jecky ja bi to OMA raspravila sa Sneki Wink
Jelence znaci sinoc bila zurka. Da si znala da sam i ja bila budna skoro celu noc, mogla si me nazvati pa da malo cavrljamo. A Andrea i ja se sada mozemo bas lepo druziti. Ni njoj ni meni se ne spava uvece. A za mecu,mala da nisi i ti pila vince,a?
Nina cestitam sto ces opet postati tetka. Svaka cast! To je bas lepa vest. A i tvoja ce sestra uskoro postati tetka, videces!
Ja imam Snezin br. mob. ali 063. Taj br. ja mislim koristi samo kada dodje u LO. I ja se pitam sta je sa njom. Jako dugo je nema.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska jutra - Page 7 Empty Re: Decembarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 14 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu