KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

+18
BabyBear
nabla
dr mali pariz
Simona
palchica s
MARA
Sami
Larica
adriatika
nadalina
mijica
megica-pegica67
maja76
vakic
maus
Hitron-Luka
Jelence
HappyGirl
22 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_lcap51%Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_rcap 51% 
[ 22 ]
Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_lcap19%Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_rcap 19% 
[ 8 ]
Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_lcap14%Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_lcap0%Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_lcap0%Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_lcap14%Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_rcap 14% 
[ 6 ]
Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_lcap2%Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Vote_rcap 2% 
[ 1 ]
 
Ukupno Glasova : 43
 
 
Zatvoreno sondiranje

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od deckobg 30/4/2010, 13:27

i mene je mama tukla iskljucivo sibom

deckobg
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od Simona 30/4/2010, 16:09

Ja sam velika protivnica batinjanja dece a kad vidim tek nekog psihologa ili psihijatra koji to brani uh... posebno se iznerviram... c

Glasala sam ovde za majku, mada i od nje sam dobijala batine samo dok joj otac nije zabranio... Od njega nikad nisam dobijala batine, ali je majki tolerisao do jedne granice a kad joj je zapretio razvodom i oduzimanjem dece odjednom je iznasla nacine da nas vaspitava a da ne koristi batine.

Ja sam s muzem to unapred usaglasila, i on je protivnik batinjanja ali ne u tolikoj meri koliko ja, kao nije mu toliko odbojno da dete dobije malo po guzi. Medjutim moj uslov za decu je bilo da u svojoj glavi i to malo eliminise jer ja necu da izgradjujem takvu "komunikaciju" sa detetom...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od ana 1/5/2010, 12:57

mene mama lema tankim prutem po goloj guzi joj ala boli ali najgore je kada se polomi prut na mojoj guzi,guza mi je skroz plava posle danima,naravno potpuno je gola za vreme kaznjavnja

ana
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od dr mali pariz 1/5/2010, 22:00

Ih ana,zar baš?
happy,iskidah se od smeha ...stvarno si lik!!
Kako pre nisam videla ovu anketu?
Glasala...mama,naravno.
Sestra i ja je i dan danas zezamo,i stisnemo zube kako je ona to umela,kad nas je grdila...faza pred batine.A tuuukla je...uh,bre!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od ana 2/5/2010, 12:39

ja glasam za sibu jer je najca i najvise boli,moja guza je skroz crvena posle kaznjvanja

ana
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od nabla 2/5/2010, 13:50

Ana, Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Icon_rolleyes ?
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od dr mali pariz 2/5/2010, 13:53

ana se malo igra sa nama... Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od nabla 2/5/2010, 14:36

Pari, pohvatala sam taj deo, samo plase me motivi!
nabla
nabla

Broj poruka : 2658
Location : Beograd
Datum upisa : 17.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od Poslusnaucenica 23/2/2015, 09:47

Od majke, od oca, od tetke, i nekoliko puta od ujne.

Poslusnaucenica
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od BabyBear 13/3/2016, 01:22

Uuuuuu...i od tate i od mame...i nekoliko puta od dede kaisom, ali to smo dobijali svi mi unuci Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od Zmajuška 13/3/2016, 09:56

U mom slučaju, isključivo od mame.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od fight&faith 13/3/2016, 11:48

Iskljucivo od tate. I mnogo sam protiv batina, jer znam da zbog toga svog oca volim milion puta manje nego majku. Mogu da ga vidim 2 puta godisnje i da mi ne nedostaje. E sad mozda sam ja zlopamtilo, ali tako je.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od BiKsi :) 13/3/2016, 12:36

Ja nisam dobijala batine od roditelja. Nana je pokusavala da nas sicne, al smo bili brzi od nje, kad nas pojuri! Tata nam kaze donesite prut, mi donesemo, onda on kaze da odlozimo ispred vrata. Ili nas povuce za uvo. Do tada se smire strasti.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od bak 13/3/2016, 17:19

‚Iju gde iskopaste ovo lol! Nikad ni od koga, mama je imala obicaj da me cupne za "zulufe" ali nikad me niko nije tukao. Nije ni sljepkao. Al je mama volela da zvoca, davi oko jednog istog... Ponekad sam mislila daj me izlupaj pa da zavrsimo s tim lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od BiKsi :) 13/3/2016, 19:57

Bak, lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od HappyGirl 14/3/2016, 17:53

Biksi, Bak, blago vama lol! Laughing
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine? - Page 2 Empty Re: Od koga ste sve u detinjstvu dobijali batine?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu