KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu

5 posters

Ići dole

Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu  Empty Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu

Počalji od micam 5/11/2020, 18:08

Kisni prohladni novembar nam stigao.I vreme i ljudi sumorni.
Drage moje kako se borite sa ovom bestijom?Sve gore i gore.Svaki dan cujes da je neko iz okoline i kruga prijatelja i rodbine oboleo.Sreca niko za sad nema tesku sliku koga znam.
Da se molimo da ostanemo zdravi i mi i nasi najmiliji.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu  Empty Re: Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu

Počalji od HappyGirl 9/11/2020, 08:37

Guramo nekako i ne damo se. Oko mene dosta bolesnih a i na radnom mestu isto ali hvala Bogu svi uspevaju da izguraju bez teže kliničke slike.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu  Empty Re: Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu

Počalji od BiKsi :) 10/11/2020, 10:17

Dan. I kod nas isto, cujem sa raznih strana za obolele. Nadam se da cemo se nekad opet vratiti starom nacinu zivota. Ovo bas iscrpljuje.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu  Empty Re: Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu

Počalji od Blanka 10/11/2020, 12:47

Zdravo zenice moje drage. Kod na su CG je stanje uzasno. Za nasu malu CG dnevno bude 800 zarazenih, katastrofa. Imam osjecaj da se ovo nece zavrsiti jos dugo nazalost.
Moji najblizi su ok, za sada se svi hvala Bogu drzimo jos.
Ljubi vas i grli vas Blankic Very Happy srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu  Empty Re: Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu

Počalji od nina :) 10/11/2020, 16:19

kod mene u maloj sredini sam cula da ima 100 zarazenih a cela opstina ima oko 10000 stanovnika to nije puno a nisam jos za nikog cula da je zarazen koga znam privatno samo za njih par koji rade u zdravstvu ili u radnjama gde je protok ljudi
cuvajte se svi koliko mozete
meni muz i dalje ide svake nedelje preko granice jer je vozac kamiona i on hvala bogu nikakvih problema nije imo za sad od pocetka pandemije samo sto moraju da cekaju na nasoj granici to ih ubija,pretezno ode ponedeljak i vrati se petak subota
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu  Empty Re: Novembar Ajde da zajedno oteramo koronu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu