KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo

+2
nina :)
micam
6 posters

Ići dole

MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo Empty MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo

Počalji od micam 27/3/2020, 09:40

Zene drage ajde da se mrdnemo i da se javimo da smo dobro,sto verujem da jesmo.Zajedno smo jace da pobedimo ovu napast.Javljajte se da cujemo da smo svi zdravi i da pomognemo jedni drugima da prevazidjemo ovo vreme.Cuvajte se drage moje i cuvajte najmilije,bice vremena za zurke i radosti.Pisite sta radite,kako provodite vreme. osmeh srce osmeh srce osmeh srce
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo Empty Re: MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo

Počalji od nina :) 27/3/2020, 18:33

tu sam koliko mogu,jer sa ubi pomagajuci domaci mikiju i mariji jer ovo je uzasno koliko im dalju svaki dan da rade,nekad dobiju kao za dva dana da je rok a sva deca vec danas predala.da sam danas vise riknuloa i ostavila samo sto imaju za sledeci petak rok ali cemo i to sutra da zavrsimo ako budem stigla,da sam bukvalno svu svoje obaveze ostavila sa strane i kad budem mogla da stignem da tek tad radim,neznam kako je ostalima sa dzacima ili je meni problem sto su dvoje i deli ih samo jedna godina razlike znaci 5 i 6 razred,mikiju visde pomazem a zato princeza veliki ljubomorko pa sve kuka sto prvo ona ne radi a macka dobila pre par dana dodmaci i nije tela da kaze pa sve mora danas da preda i sad sve navrat nanos mora da uradi
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo Empty Re: MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo

Počalji od BiKsi :) 30/3/2020, 00:07

Mi izbegli na Zlatibor. Bili smo u Novom Pazaru 2 nedelje, ja sam imala rehabilitaciju za kicmu, i u banji i privatno kod jednog dr. Odande smo pravo u vikendicu dosli. Snabdevamo se na nekoliko dana namirnicama. I vala uzivamo skupajer suprug ne radi.
Imamo jednog djaka prvaka i isto se ubismo oko postizanja domaceg, rtsa i slicno. Imamo i jednog djaka koji je prvi srednje, al ona nam je uglavnom samostalna oko skole.
Arsa ima obaveze, ali uciteljice su rekle sve lagano i koliko se stigne.
Ovde nemamo osecaj da je vanredno stanje jer smo prilicno izolovani. Ni komsija nemamo u blizini.
Cuvajte se!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo Empty Re: MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo

Počalji od Ambra 14/4/2020, 00:01

Zivi, zivi nego kako. Mi smo u vikendici na periferiji Beograda vec nedelju dana i od kad smo se ovde preselili manji je osecaj pritiska zbog celokupne situacije. Dete je ceo dan napolje, nije vise zatvorena u kuci, dani lete, mi ne radimo ili radimo od kuce koliko se moze i guramo.
Moja sestra, zet i dete su fasovali koronu, njih dve su dobro a zet mi je u bolnici skoro 3 nedelje ali ide na bolje. Sestra je bila u kucnoj izolaciji skoro mesec dana i danas je prvi dan da sme da izadje iz kuce, dobro da nije mentalno skrenula.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo Empty Re: MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo

Počalji od MalaSaJuga 21/4/2020, 13:28

Pozdrav drage moje. Evo da se javim u martu , jer nema tema u aprilu
I mi hvala Bogu dobro. Ja I Vasica kuci, muz mora da radi....ne dolazi nam Niko ,niti gde idemo ali se plasim jer je muz u kontaktu sa ljudima....
Pricaju o nekakvim merama I samo disciplini,a njih prevoze u punom kombiju , maske nemaju kupujemo Sami...strasno je....
Nego neka nas samo Bog sacuva.
Ja se drzim nekako, imamo dvoriste,pa je svakako lakse , sadimo cvece , I po ceo dan budemo u dvoristu I na terasi.
Da sve ovo sto pre prodje pa da nastavimo sa nasim planovima I tamo gde smo stali.
Inace u Leskovcu je dosta novih slucajeva corone.....Tek sada je kod nas zariste....valjda ce I ovo proci. Strah postoji, pogotovo za Vasicu ...za njega je rizik svaka prehlada I virus....
Boze sacuvaj nas
Saljemo puno pozdrava I nadamo lepom vremenu....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo Empty Re: MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo

Počalji od Blanka 24/4/2020, 12:01

Zdravo zene moje drage. Mi smo u stanu, jos malo i poubijacemo se lol! lol! lol!
Ko ima kucu srecan je covjek, stan je pravi zatvor. Ali dobro smo i zdravo. Ja od 16.marta radim od kuce, bukvalno po 10'12h dnevno, to je pakao. Pored njih troje nemoguce i ne znam kako izdržavam, meni ce trebati jedna banja posle svega. Muž mi naravno radi, on je granicna policija, dobili su dvije maske i par rukavica, strasno. Salju ih svuda, on se pazi koliko može.
Kad sve ovo prodje ima da se ne uvlacimo u kucu...
ljubac od nas za vas, budite mi dobre i zdrave osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo Empty Re: MART-pobedimo nevidljivog neprijatelja koronu virus,jake smo

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu